|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808 |
3,30 w mixie na gent 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
A ja sobie zagram aw. na Aalborg. Skoro Gent nastawiony ofensywnie ,a Aalborg posiada szybkich bocznych pomocników to na myśl nasuwa się tylko jedno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
A ja sobie zagram aw. na Aalborg. Skoro Gent nastawiony ofensywnie ,a Aalborg posiada szybkich bocznych pomocników to na myśl nasuwa się tylko jedno  AaB Aalborg [2 - 1] AA Gent  27' [0 - 1] A. Olufade  31' [1 - 1] D. Califf  79' [2 - 1] A. Johansson Żewłakow tylko kartkę wychaczył. opłacało się zagrać na bocznych strusi pędziwiatrów  ale mam pytanko - teraz jest drabinka czy losowanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
Pytając czy to jest drabinka czy losowanie nie jestem do końca pewien czy chodzi Ci o to ,ale jeśli tak to zwycięscy tych par zagrają w Pucharze Uefa więc ani drbinka i ani losowanie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka