Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24
mihal #1353438 30/06/2007 22:37
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Mnie z oferty bwin podobaja sie takie zdarzenia:
Hampel - Harris 2 @ 1,85
Adams - Hampel 1 @ 1,4
Gollob - Lindback 1 @ 1,65
Howe - Jagus 2 @ 1,9

Uwazam ze Howe juz nie powtorzy super startow zawodnikow z "dzika' karta tj. Lindgrena i Bjerre, a tym samym zaplaci frycowe za start w tak doborowym towarzystwie, a Wiesiu Jagus mimo iz po kontuzji jest w stanie pokusic sie min. o te 5-8 pkt.Jarkowi w tym sezonie wybitnie nie idzie , mimo iz b. dobre wyniki notowal w Cardiff, to malo prawdopodobne by tak bylo tym razem, podobnie rzecz sie ma do Lindbacka, zanotowal jeden dobry wystep w GP i chyba na tym koniec.Oczywiscie wszystko moze pokrzyzowac pogoda , ale oby nie padalo i tor byl dla wszystkich jednakowy, a tym samym kazdy mial rowne szanse.Pozdrawiam

Bonus: Unibet
mihal #1353443 30/06/2007 22:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ja że nie gram u ziemniaków - zbytnio nie medytowalem - najbogatrza oferta SB - a i będzie najwięcej emocji - zagrałem dwa kupony - i to wybitnie na faworytów - ale jak będzie zawody zweryfikują:
tripelek ako=2.94
R.Holta v C.Harris 2 /1.50/
S.Nicholls v G.Hancock 2 /1.35/
M.Zagar v J.Hampel 2 /1.45/ - tu się zastanawiałem ale nie bardzo wiem na co w obecnej chwili stać Zagara, Jarek swoje 66/7pkt powinien uzbierać

i dwa w jednym czyli 3z5 i 4z5 na winersów poszczególnych biegów:
Heat 01Heat WinnerH.Andersen 2.00
Heat 04Heat WinnerL.Adams 2.20
Heat 05Heat WinnerN.Pedersen 1.70
Heat 07Heat WinnerB.Pedersen 2.35 (obecnie jest 2.60)
Heat 08Heat WinnerG.Hancock 2.10


Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem Tomka z Jonssonem - po kursie 2.80 - ale tu już licze na Waszą pomoc

KRAJAN #1353609 30/06/2007 23:20
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
Na Szybko:

Jonsson - Lindbaeck 1 @1,40
Hampel - Harris 2 @1,85
Adams - Hampel 1 @1,40

Hampelek płacze, że dziurawy tor i będzie cięzko więc spodziewam się wyniku do jakiego nas w tym sezonie przyzwyczaił.
Z Lindbaeckiem to samo. Mam nadzieje, że sie nie rpzebudzi w Cardiff, a nawet jakby to i tak bedzie nizej od Jonssona smile

Harris bedzie miał troche ciśnienia. Wkońcu jest IM UK i bedzie chciał sie pokazac. Mam nadzieje, ze go nie zeżre stres i chociaz łyknie Hampelka w generalce smile

Pozdr i wysokich winsów

wasp #1353774 30/06/2007 23:47
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by wasp
Oczywiscie wszystko moze pokrzyzowac pogoda , ale oby nie padalo i tor byl dla wszystkich jednakowy, a tym samym kazdy mial rowne szanse.

Co ma deszcz do krytego Millenium Stadium shocked

Co do ofert chyba nie bedę oryginalny Adams z Nichollsem 1.3,
Hampel z Jagusiem 1.55 . Można probować Bjarnego z Antoniem w 4 biegu po 1.45 .Czekolada jedzie z czwórki , a z lewego łokcia ma Hancocka . Bjarne jedzie z jedynki po prawej ma Adamsa faworyta biegu .Scenariusz : Adams wygrywa start zdecydowanie lekko może poszerzyć Herbiemu ,ktory zabierze ze sobą Antonia. Dun powinien mieć wolną kredę .

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by kyrszko
[quote=wasp]Oczywiscie wszystko moze pokrzyzowac pogoda , ale oby nie padalo i tor byl dla wszystkich jednakowy, a tym samym kazdy mial rowne szanse.

Co ma deszcz do krytego Millenium Stadium shocked

Tak , przyznaje popelnilem gafe , jakos zasugerowalem sie ...tenisem (wimbledon), chyba jednak nie mialo to wiekszych konsekwecji i nikogo nie wprowadzilem w blad.Jesze jeden typ mi sie podoba

Crump - Hancock 1 @ 1,72 bwin

wasp #1354102 01/07/2007 01:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Z graniem Tomasza jest taka lipa, że tor ponoć jest dziurawy na maxa, a to nie wróży nic dobrego. Ale nie chcę myśleć w ten sposób. Zobaczymy co będzie. Powiem tylko, że nie zdziwi mnie aż tak bardzo występ na 4 punkty. A jednocześnie liczę na wina - jak zawsze ! laugh

buszmen #1354214 01/07/2007 01:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na 10min. przed rozpoczeciem zawodów jeszcze jeden dubel - ale tu lżej zagrany:
A.Jonsson v T.Gollob 2 /2.80/
B.Pedersen v A.Lindback 1 /1.65/
ako=4.62

kibicujmy Tomkowi abyśmy mogli go oglądać jak najdłużej - a propo gdzie jest transmisja?

KRAJAN #1354251 01/07/2007 02:20
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by KRAJAN
kibicujmy Tomkowi abyśmy mogli go oglądać jak najdłużej - a propo gdzie jest transmisja?

CANAL+

i wszystko zaczyna sie o 20:00 !!

buldog #1354407 01/07/2007 03:23
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
tylko trza go mieć wink

KRAJAN #1355628 01/07/2007 22:43
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
I niestety kompromitacja Polaków frown No nie licząc Jarka...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Orientujecie sie czy jakis buk wystawi dzis eliminacje do GP?

krycha84 #1374910 07/07/2007 22:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by krycha84
Orientujecie sie czy jakis buk wystawi dzis eliminacje do GP?


jedyna szansa to Bwin i Ub
trzeba czekac smile

HAGIi #1377059 08/07/2007 19:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Chyba dobrze, że nie dali laugh laugh laugh laugh

buszmen #1377076 08/07/2007 19:58
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Oj chyba tak wink Bo trzeba by bylo dzis sie odgrywac na 1lidze:P

krycha84 #1377093 08/07/2007 20:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by krycha84
Oj chyba tak wink Bo trzeba by bylo dzis sie odgrywac na 1lidze:P
szczerze mowiac nielicz dzis na oferte z meczow 1 ligi mad

jarko 33 #1377121 08/07/2007 20:11
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Dlaczego przeciez zawsze byla.....

krycha84 #1377138 08/07/2007 20:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by krycha84
Dlaczego przeciez zawsze byla.....
zawsze to za duzo powiedziane smile
zdarzalo im sie dac jakis mecz z oferty 1 ligi ale jak byly mecze miedzy najlepszymi druzynami ale jak zaliczyli plecy na porazkach gdanska na wyjezdzie oferte ograniczyli do minimum i teraz max daja jeden mecz z kolejki a ze dzis niema wyrownanych par wiec w ofercie dzis bedzie pustka grin

jarko 33 #1377146 08/07/2007 20:20
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
dzisiaj wystawia Stal - RKM @1.15 - 1.2 wink


no a , ze RKM bez Schleina,Gafurova i Gizatulina to bedzie mozna brac Gorzowian po kazdym kursie ;]

kadus #1377161 08/07/2007 20:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by kadus
dzisiaj wystawia Stal - RKM @1.15 - 1.2 wink


no a , ze RKM bez Schleina,Gafurova i Gizatulina to bedzie mozna brac Gorzowian po kazdym kursie ;]
buk to nie instytucja charytatywana wiec nieda na 99% tego meczu w ofercie laugh

jarko 33 #1377238 08/07/2007 20:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
A Gizatulin nie jedzie na pewno?

Strona 12 z 24 1 2 10 11 12 13 14 23 24

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1