|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kolejne typy na sobotę i niedzielę:
STS:
936 NY Rangers - Anaheim 1.75 1 648 NY Islanders - Anaheim 1.55 1 645 Ottawa - Atlanta 1.70 1 (w Profie 1.49 a w Mixie 1.35 !)
Prof: 924 Detroit-Chicago 1.71 1
Moje typy na forum 2-2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Ottawe w Polsce widzialem chyba za 2.40. [ale to bylo w czwartek]. W piatek faktycznie "tylko" 1,70. Poza tym, Toronto powinno skopac Boston.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Co sadzicie o meczu Pittsburgh - Bufflo?
Bedzie remis, moze wygrana Pittsburga po dogrywce?
Bufflo po okresie chyba ok. 4 porazek ostatnie dwa mecze wygrali (Toronto, Calgary). Teraz jada do Pitsburga.
Oto wyniki z poprzedniego sezonu:
Dec 1, 2000 Buffalo - Pittsburgh 4 - 6 Dec 2, 2000 Pittsburgh - Buffalo 2 - 3 Dec 26, 2000 Buffalo - Pittsburgh 3 - 5 Mar 27, 2001 Pittsburgh - Buffalo 4 - 1
A tutaj z tego:
Oct 14, 2001 Buffalo - Pittsburgh 4 - 1
Bedzie to !!! 18 !!! mecz Bufflo bez remisu.
Ostatnie dwa mecze Pittsburga:
Nov 21, 2001 Pittsburgh - Vancouver 1 - 4 Nov 23, 2001 Nashville - Pittsburgh 5 - 0
Po takiej wtopie przed wlasna publicznoscia beda chcieli sie odegrac przed wlasna publika, pytanie tylko czy dadza rade ograc dobrze spisujace sie Bufflo?
Co o tym sadzicie.
Mam Bufflo w progresji i moze to jest moment zeby przywalic grubiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Fajnie, ze ktos podjal sie dyskusji na temat Bufflo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz zamiescilem pytanko w temacie NHL-Remisy, tak ze jak ktos ma cos do dodania, to prosze o sugestie i wyrazenie wlasnego pogladu na temat remisu tej druzyny. Z gory BIG Thanks
Moj typ na dzisiaj na 90%
Philadelphia - Vancouver Typ 1
Ale najlepiej zagrac to u buka ktory zalicza wynik po dogrywce, lub zwraca stawke w przypadku remisu.
Sprawdzilem ostatnie 6 sezonow. Phila zawsze byla gora. W najgorszym razie byl remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Ku..a!!! Co sie dzieje w ten weekend.
Mam nadzieje, ze nikt nie skorzystal z mojego 90% pewniaczka, poniewaz Phila przej....a. Ja niestety wpakowalem w to sporo grosza.
Jedyne co mnie pociesza to przegrana NY Rangers z Anaheim.
Teraz bedzie gral przegrany z przegranym (Bufflo - NyRangers) i w koncu po 18 kolejkach bez remisu powinien on pasc. Jak nie to sie wk...wie juz calkowicie.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To był czarny weekend w NHL ! Moje typy na forum są już mało korzystne 3-5... Co sądzicie o meczu:
98 Colorado - Florida 1.70 1 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Obawiam sie dogrywki, Magnum...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Szkoda, że tak mało osób wypowiada się o NHL. Przecież to największa do obstawiania liga hokejowa, więc mecze są praktycznie codziennie. Moje propozycje z Profa:
921 NY Islan.-Montreal 1.86 1 941 NYRangers-Carolina 2.00 1
Czy ktoś chciałby się ustowunkować do powyższych typów ?
Moje typy na forum 4-5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
Witam! enis zobligował mnie do typu. Jest to jednak typ na wyrost i ja to gram wbrew przyjętym zasadom. A więc: chicago - vancouver 1 Ja to chciałem zagrać przeciwko chicago. Są jedyną drużyną, która jeszcze nie umoczyła u siebie w regulaminowym czasie gry lecz nic nie przemawia za vancouver. Na lodzie w chicago mają bilans 1-8 i raczj nie zanosi się że to poprawią. Kontuzja casselsa przedłuży się o kolejne 2 tygodnie (to akurat jest mało ważne). Chicago będzie chciało za wszelką cenę przerwać serię 6 meczy bez zwycięstwa i chociaż w domu zdobywać punkty. W tym sezonie wynik serii: 2:1 dla chicago. Hmmm pozostałe typy to: ny rangers - carolina 1 washington - buffalo 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Szczesliwa ta noc wtorek/sroda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Buffalo-Rangers X !!!! W dobrym momencie zaczalem grac progresja na remisy Buffalo, za pierwszym razem remis! Money line!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jednak jest to bardzo dobry sposob gry.. Teraz czekac, az jakis nastepny team bedzie mial z 17 meczy pod rzad bez dogrywki.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam ! moj typ na dzis dla lubiących ryzyko la - edmonton 2 edmonton jest na fali a la ostatni mecz grali 24.11 imysle ze edmonton pokona ich z "rozpędu" a przy okazji odgryzie sie za niedawna porażkę na własnym lodowisku
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moje typy na dzisiaj to: 926 calgary-dallas - 1 (2,2) 921 ny islanders-montreal - 1 (1,86) 925 minnesota-florida - 1 (1,98) typy z prof'a. proszę o komentarze!!! :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gram to co Bastieen , ale bez Calgary. Mam podobne zdanie jak Mauryga co do Edmonton. Proponuję też na jutro Detroid w STS.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moje typy na dzis i jutro STS 389 detroit-new jersey --- 1 (2.00) 677 ottawa-boston --- 1 (1.75) 679 philadelphia-tampa bay --- 1 (1.60) 681 st.louis-collumbus --- 1 (1.65) proszę o komentarze!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gram to, co Bastieen, ale bez Ottawy. Ponadto plecam w Profie:
941 NY Island.-Buffalo 1.89 1
Moje typy na forum 7-6
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Detroid weszło. Na niedzielę w STS:
913 23:55 NY Rangers - Tampa Bay 1.65 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cóz mój typ na dzień dzisiejszy to
Phoenix - Pittsburg 1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kolejne propozycje:
Prof 931 N.Jersey-Tampa Bay 1.6 1 Mix 89 TORONTO - PITTSBURGH Hokej - 1,80 1
Mój bilans 11-7.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzis stawiajcie na clagary flames i chicago blachawks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jak tak strzelacie to i ja dziś strzele L.A. - CALGARY 2 POWODZENIA(dla siebie tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
Link skopiowany do schowka