Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#138036 24/08/2001 06:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Kolejnym meczem jest Plzen-Sparta ?
Mecz zagadka obie druzyny beda walczyły o 1 miejsce w grupie i o awans do półfinału.
Jesli w tym spotkaniu wziasc pod uwage skład personalny obu ekip na plusie na pewno bedzie druzyna ze stolicy która raczej dysponuje stabilnym składem .
Mecz ten ciezki jest do grania i na pewno nie polecalbym go do stawiania za wieksze pieniadze .Ja zagram systemem wiec postawie czysta 2 lub remis .
sparingi Plzna:
C Budejovice 2-7 Fribourg 2-1 Zug 2-2 Lausanne 3-0 Slovan 5-2
sparingi Sparty:
Nymburk 3-2 Jyvaskyla 1-1 London 1-3 Monachium 4-1 Geneva 2-3 Berlin 3-1

Bonus: Unibet
#138037 24/08/2001 06:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Vsetin-Rosice
Ten mecz nie wymaga chyba komentarza .Vsetin pomimo iz nadal twierdze ze osłabil sie jak mało która druzyna w lidze jednak potwierdza ze posiłki ze słowackich druzyn spisuja sie równie dobrze jak poprzednicy.Rosice nie posiadaja tak doswiadczonych graczy aby nawiazywac walke z druzynami extraligi .
Typ 1 bez zbednych tłumaczen czemu?

#138038 24/08/2001 06:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Trinec-Vitkovice
Mecz dla jednych jak i drugich o przysłowiowom czapke gruszek bowiem Vitkovice maja juz pewne pierwsze miejsce w grupie .Zauwazyłem ze ktos tu typował na ten mecz 1X ja jakos wierze od poczatku tego Pucharu ze Vitkovice beda czarnym koniem tego sezonu i moim faworytem do zwyciestwa w lidze.W tym meczu bedzie zapewne blizko remisu bo to derbowe spotkanie.
W poprzednim sezonie
Trinec-Vitkovice 3-3 (2-1 0-1 1-1)
Vitkovice-Trinec 2-2 (1-1 1-0 0-1)
Trinec-Vitkovice 3-4 (2-1 1-0 0-3)
Vitkovice-Trinec 2-2 (1-1 1-1 0-0) dogr 2-3
Wiec widac ze mecze były bardzo zaciete i konczyły sie w 3 przypadkach remisami i jednym zwyciestwem jedna bramka .
Ja typuje w tym meczu mimo wszystko X2 .

#138039 24/08/2001 06:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Kladno-Liberec
Widziałem ze Cossacco typował X2 ja w tym spotkaniu skłanialbym sie ku 1 a pewniej 1X .
Cały czas nie przekonuja mnie te wygrane Liberca i ich prowadzenie w tabeli .Jakos czuje ze Kladno wygra ten mecz i bedzie miało jeszcze cien szansy na awans do dalszej czesci pucharu.

#138040 24/08/2001 06:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No i ostatnie spotkanie Havirov-Zlin
To równiez spotkanie o nic jakoze Vitkovice awansowały do półfinału.
Mysle jednak ze gospodarze wygraja ten mecz ale tez proponowałbym podeprzec sie remisem.
Kurs na 1X jest dosyc dobry 1,45 .
Mecz jak kilka innych loteria.
Ja postawie taki oto kupon:
Havirov 1 Slavia 2 Sparta 2 Trinec X Pardubice 1 Kladno 1 to bedzie system 3 z 6
a prosty zagram chyba taki:
Vsetin 1 (1.25)
Kladno 1X (1.25)
Pardubice 1X (1.3)
Slavia X2 (1.5)
Havirov 1X (1.45)
w takiej postaci a za ile to sie jeszcze zastanowie jak wstane rano i przemysle co nie co.
Powodzenia i niech moc bedzie z wami hehei oby kazdy trafił cos konkretnego .

#138041 24/08/2001 09:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
savio, to jak wstaniesz i przemyslisz... to napisz co wymysliles... pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#138042 24/08/2001 15:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
Ja bazujac na typach savio postawie tak:
Kladno 1X
Vsetin 1
Vitkovice X
do tego dorzucam
2 na obydwa playoffy w WNBA i na Bayern o superpuchar i ide z tym do STSu.
Zobaczymy co z tego wyjdzie!Narazie i tak traktuje to obstawianie jako zabawe wiec ako wyszlo 55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Mysle tylko czy zamiast 2 meczy Kladna i Vsetinu nie dac tylko 1X na Havirov?Co bedzie lepsze?Czekam na rade!A moze jeszcze cos innego jest pewniejsze?

#138043 24/08/2001 18:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Maly, nie... havirov nie jest pewniejszy od tych dwoch, powodzenia... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#138044 24/08/2001 18:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja nie wiem do konca co z tym kladnem, ale mysle ze podparte wejdzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#138045 24/08/2001 23:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No, jak narazie moje typy wchodza...
Tryniec Vitkovice 10:2
Vsetin Rosice 3:2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#138046 25/08/2001 01:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Plzen Sparta 3:5
Budziejovice Slavia 1:3
Kladno Liberec 2:2
Perdubice Znojmo 5:4
Havirov Zlin 6:5
czyli...
Trzyniec OK 1.45
Vsetin OK 1.25
Kladno OK 1.90
Perdubice OK 1.30
Havirov OK 1.45
Budziejovice NOK , ale byl niepewny
no i pilzna nie gralem...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#138047 25/08/2001 01:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
savio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#138048 25/08/2001 01:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
slavia x2 kladno 1x vestin 1 pardubice 1x
havriov 1x

savio dziekuje ci bardzo

juz cie cale jedno osiedle w lubinie zna
bo kumpli namowilem na granie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#138049 25/08/2001 13:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Naleza sie wam odemnie przeprosiny bo rano jeszcze był do grania mecz Trinec-Vitkovice a o godzinie 13 go wycofali okazało sie ze Vitkovice zagraja rezerwami.Ale i tak kupon mi superowy siadł bo nie mogłem na system dac własnie remisu Vitkovic .
Dałem Slavia Sparta Liverpool 2z3
A tak apropo kurde jestem dumny ze noc nie przespałem bo kursy pewnie sie przydały a na Sparte i Slavie były duze.

#138050 25/08/2001 13:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Musze zawiadomic ze moze mnie nie byc teraz przez dłuzszy czas to jest tydzien moze dwa ale to wszystko zalezy na jaki termin Austriacy mi załatwia wczasy tzn sam załatwiam tylko nie wiem kiedy pokoje beda .Zapraszam tych co blizko mieszkaja bo juz we wrzesniu mecz Polska-Czechy w Oświęcimiu super sprawa , a wkrótce Polska Liga Hokejowa rusza i wielki szmal lezacy na lodzie hehe.

#138051 25/08/2001 13:50
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Polska-Czechy .....1:11....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :eek: :eek:


moze wpadne jezeli mi czas pozwoli.....

#138052 25/08/2001 13:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Savio mialeś zajebistego nosa.Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#138053 28/08/2001 18:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Czesc ludziska widze ze nikt sie nie interesuje dzisiejszym meczem i jutrzejszym Tipsportu .
Dzis postawiłem na mecz K Vary-Litvinov X2 na prostym za 30 a na systemie dałem czysta 2 .
Mecz w sumie nie jest za łatwy ale nie ma co sie bac skład personalny i umiejetnosci obu druzyn daja jednak wieksze szanse gosciom.
To sa juz ostatki wiec nie ma co szalec , ale skoro stawiałem to moge sie podzielic swoja opinia .
Niedługo juz zaczyna sie sezon w Polsce i Czechach zreszta tez wiec wtedy stworzymy mała instytucje hehe.
A co do tego tygodnia to mysle ze Sparta wygra jeszcze z Plznem .
Ciekawy bedzie mecz Vsetina z Pardubicami .Bowiem Vsetin wygrał juz grupe i Pardubice nie maja o co grac .

#138054 31/08/2001 04:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Savio... mam pytanie, jutro(dzis) jest:
Kladno Karl.Wary 1.90 4.00 2.70 1.40 1.60
co o tym myslisz?

#138055 01/09/2001 02:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Myslałem 1X ale szkoda ze nie było czasu trudno sie mówi.

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, alfa, Green Arrow, forty, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1