|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
savio! Kiedy sie zaczyna czeska Extraliga i nasza Polska? Ostrz lyzwy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Ruszaja na przelomie tego i przyszłego tygodnia ale o tym napisze jutro w nocy dokładniej o pierwszych kolejkach transferach itd. Dzis postawiłem na jutrzejsze dwa mecze w STS . Uwazam ze w meczu Sparta-Plzen bedzie łatwe zwyciestwo Sparty tylko jest jedno małe ale ze kilku zawodników Sparty jutro wystapi w Oświęcimiu w meczu Polska-Czechy i teraz jak zagra bez nich stołeczna ekipa.Na pewno Sparta ma duzo lepszy skład i jakoze wygrana daje im awans do dalszej fazy wierze w jej zwyciestwo.Mecz ten zadecyduje o awansie bowiem Sparta ma 7 a Plzen 6 punktów. Drugie spotkanie Litvinov-K Vary jest takze bojem o awans i tu równiez skłaniałbym sie ku gospodarzom. Maja oni 4 punkty a goscie maja 6 przy wygranej Litvinova on awansuje.Wiec tez postawiłem 1. powodzenia zycze wszystkim.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Już w weekend rusza liga szwajcarska i niemiecka!! Gdzie można znależc składy i transfery,wyniki meczy przedsezonowych.Jakie drużyny wedgług Ciebie są kandydatami do mistrzostwa danego kraju??? Znów Mannheim i Lugano???
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Już w weekend rusza liga szwajcarska i niemiecka!! Gdzie można znależc składy i transfery,wyniki meczy przedsezonowych.Jakie drużyny wedgług Ciebie są kandydatami do mistrzostwa danego kraju??? Znów Mannheim i Lugano??? POZDRAWIAM WSZYSTKICH
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
Co do Lugano.Oni co roku mają tragiczny start.Nie wim czemu to przypisać.Na pierwsze kolejki trzeba grać ostrożnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Brawo Savio za trafne typy Sparta -Pilzno 3:2 Litwinów-Karlove 7:4
Z niecerpliwością czekam (i nie tylko chyba ja ) na kolejne mecze i typy w Twoim wykonaniu. Jeżeli byłeś na meczu Polska -Czechy to napisz parę słów na ten temat bo na razie jest tylko "goły" wynik (2:2) strzelcy bramek i składy. A w weekend ruszają ligi : polska, niemiecka i szwajcarska . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
No cóż dzieki tym wynikom stałem sie znów o odrobine bogatszy ale najwiecej chyba jednak zawdzieczam naszej młodzieżóce bo dałem na X2. Jesli chodzi o mecz Polska-Czechy to Polacy zagrali niewiarygodnie dobrze. Pierwsza tercja to wyrównana walka a Polacy szybko objęli prowadzenie i pomimo przewagi Pepików ich obrona i stojący miedzy słupkami Wacha nie dopuscili do puszczenia goli w dosyc trudnych sytuacjach. W drugiej tercji Polacy chyba opadli z sił bowiem przewaga Czechów była przygniatajaca a swiadczyc moze o tym pierwszy strzał Polaków który oddali oni dopiero w 10 minucie tej odsłony.Znów mozna dziekowac bramkarzowi i obroncom ze tą tercje przegrali tylko 1-0 .O tym jak wiele sił kosztowała ich ta tercja swiadczyc moga słowa które po meczu powiedział do mnie Jarek Kłys " Ku.. ja przeciez nie wiedziałem momentami gdzie jestem tak nie mogłem oddechu złapać " Jeśli chodzi o ostatnia odsłone spotkania to Polacy zagrali wspaniale i tu pokazali tez umiejetnosci w ataku .Raz po raz groźnie kontrując.Gdyby sędziujący to spotkanie Słowak Michalik podyktował rzut karny za faul Sykory na Laszkiewiczu to wynik mógłby być jeszcze korzystniejszy.Tak czy siak remis z czeska ekipa mimo iz nie jest to moze 1 reprezentacja tego kraju musi cieszyc i napawac optymizmem.Ja ciesze sie tez z tego ze jako przedstawiciel prasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mogłem do syta napoic sie napojem Bogów czyli piwkiem hehe.I zrobiłem sobie zdjecie z obecnym na meczu Mariuszem Czerkawskim. Tyle na temat meczu za jakis czas to jest jak wróce z billarda napisze cosik o tej lidze szwajcarskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Dobra no wiec jakoze rzeczywiscie zblizaja sie starty w ligach europejskich to moze troszeczke pomecze sie i poklikam na temat druzyn i podam terminaze na pierwszy tydzien. Na wstepie sprostuje moze jeszcze wypowiedz jednego z przedmówców mianowicie Baartka .Nie wiem skad Ci sie to wzięło ale Lugano nie jest mistrzem Szwajcarii wiec nie mozesz pisac znów Lugano.Bowiem tytułu broni w tym sezonie Zuricher Lions. W finale pokonali oni Lugano 4-3 w meczach chociaz było juz 3-1 dla Lugano. Wiec zaczne moja prezentacyjke od mistrzów , ale zanim to zrobie podam kto z kim w pierwszej kolejce. 7 września godzina 19:30
HC Davos-HC Ambri Piotta Kloten Flyers-SC Bern HC Lugano-SC Rapperswil Jona Zuricher SC Lions-HC Lausanne EV Zug-HC Fribourg Gotteron SC Langnau Tigers-EHC Chur Jakoze oni bardzo szybko nabieraja tempa juz w sobote bedzie nastepna kolejka.
8 wrzesnia 17:00 Ambri-Langnau Bern-Zug Chur-Lugano Lausanne-Davos Fribourg-Zurich Rapperswil-Kloten
Wszystkie mecze w trakcie tygodnia beda sie rozpoczynac o godzinie 19:30 , te które beda w sobote beda o 17:00 a niedzielne o 16:00. No wiec bierzmy sie za analize. Zurich-Lausanne jak wiadomo goscie to beniaminek wiec nigdy nie wiadomo co mozna sadzic po kims takim.Lwy jednak nie zwykły u siebie przegrywac tym bardziej iz kupili oni kilku nowych interesujacych graczy w tym 3 Kanadyjczyków .Stawiam pewna 1. W sumie doszedłem nagle do wniosku ze tak mi sie spac chce ze koncze .Napiszcie później co was interesuje itd. Jak macie jakies pytania to walcie smiało do mnie.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ponownie.Co do Lugano to wydawało mi się że w ostatnim meczu to oni wygrali po dogrywce ,niestety nie prowadzę statystyk hokejowych tak jak ty,za pomyłkę przepraszam. Chcę zagrać KAssel-Essen 1 .Z tego co się dowiedziałem znawcy typują że Eseen ma w tym roku najsłabszą ekipę w lidze.Chcę także zagrać zwycięstwo Franfurtu.W sparingach prezentowali się bardzo przyzwoicie. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
Savio,orientujesz się czy team CZECHY w meczu z Rosją to ten sam zespół,który grał z Polską?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ceske mu¾stvo je to isté ako hralo u Vás.
Co poviete na zápasy: Svedsko-Slovensko /20 roèný/ 1 Rusko-Fínsko /20 / 10
Fínsko-Svedsko 02
kurzy Nike /STS/ 2.0 4.0 2.55 Veikkaus 2.1 4.0 1.9 Sweden 2.3 3.7 1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ïakujem za privítanie Forty. E¹te sa tu len orientujem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Zastanawiam ie co do meczu Czechy-Rosja czy Czesi podolaja Rosjana? Moze ktos wie cos na temat tego meczu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
Czechy-Rosja 1:0,;10min gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
Po 2 tercjach 2:2,Fin-Szw0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Troche tu nabrudziles kolego z tymi wynikami...Czechy-Rosja 3:3.....mamy to live na chacie
|
|
|
Link skopiowany do schowka