"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#138056 01/09/2001 18:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
savio! Kiedy sie zaczyna czeska Extraliga i nasza Polska? Ostrz lyzwy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#138057 03/09/2001 23:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ruszaja na przelomie tego i przyszłego tygodnia ale o tym napisze jutro w nocy dokładniej o pierwszych kolejkach transferach itd.
Dzis postawiłem na jutrzejsze dwa mecze w STS .
Uwazam ze w meczu Sparta-Plzen bedzie łatwe zwyciestwo Sparty tylko jest jedno małe ale ze kilku zawodników Sparty jutro wystapi w Oświęcimiu w meczu Polska-Czechy i teraz jak zagra bez nich stołeczna ekipa.Na pewno Sparta ma duzo lepszy skład i jakoze wygrana daje im awans do dalszej fazy wierze w jej zwyciestwo.Mecz ten zadecyduje o awansie bowiem Sparta ma 7 a Plzen 6 punktów.
Drugie spotkanie Litvinov-K Vary jest takze bojem o awans i tu równiez skłaniałbym sie ku gospodarzom.
Maja oni 4 punkty a goscie maja 6 przy wygranej Litvinova on awansuje.Wiec tez postawiłem 1.
powodzenia zycze wszystkim.

#138058 03/09/2001 23:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Już w weekend rusza liga szwajcarska i niemiecka!! Gdzie można znależc składy i transfery,wyniki meczy przedsezonowych.Jakie drużyny wedgług Ciebie są kandydatami do mistrzostwa danego kraju??? Znów Mannheim i Lugano???

#138059 03/09/2001 23:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Już w weekend rusza liga szwajcarska i niemiecka!! Gdzie można znależc składy i transfery,wyniki meczy przedsezonowych.Jakie drużyny wedgług Ciebie są kandydatami do mistrzostwa danego kraju??? Znów Mannheim i Lugano??? POZDRAWIAM WSZYSTKICH

#138060 04/09/2001 01:38
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Co do Lugano.Oni co roku mają tragiczny start.Nie wim czemu to przypisać.Na pierwsze kolejki trzeba grać ostrożnie.

#138061 05/09/2001 01:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Brawo Savio za trafne typy
Sparta -Pilzno 3:2
Litwinów-Karlove 7:4

Z niecerpliwością czekam (i nie tylko chyba ja ) na kolejne mecze i typy w Twoim wykonaniu. Jeżeli byłeś na meczu Polska -Czechy to napisz parę słów na ten temat bo na razie jest tylko "goły" wynik (2:2) strzelcy bramek i składy. A w weekend ruszają ligi : polska, niemiecka i szwajcarska . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#138062 05/09/2001 03:45
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No cóż dzieki tym wynikom stałem sie znów o odrobine bogatszy ale najwiecej chyba jednak zawdzieczam naszej młodzieżóce bo dałem na X2.
Jesli chodzi o mecz Polska-Czechy to Polacy zagrali niewiarygodnie dobrze.
Pierwsza tercja to wyrównana walka a Polacy szybko objęli prowadzenie i pomimo przewagi Pepików ich obrona i stojący miedzy słupkami Wacha nie dopuscili do puszczenia goli w dosyc trudnych sytuacjach.
W drugiej tercji Polacy chyba opadli z sił bowiem przewaga Czechów była przygniatajaca a swiadczyc moze o tym pierwszy strzał Polaków który oddali oni dopiero w 10 minucie tej odsłony.Znów mozna dziekowac bramkarzowi i obroncom ze tą tercje przegrali tylko 1-0 .O tym jak wiele sił kosztowała ich ta tercja swiadczyc moga słowa które po meczu powiedział do mnie Jarek Kłys " Ku.. ja przeciez nie wiedziałem momentami gdzie jestem tak nie mogłem oddechu złapać "
Jeśli chodzi o ostatnia odsłone spotkania to Polacy zagrali wspaniale i tu pokazali tez umiejetnosci w ataku .Raz po raz groźnie kontrując.Gdyby sędziujący to spotkanie Słowak Michalik podyktował rzut karny za faul Sykory na Laszkiewiczu to wynik mógłby być jeszcze korzystniejszy.Tak czy siak remis z czeska ekipa mimo iz nie jest to moze 1 reprezentacja tego kraju musi cieszyc i napawac optymizmem.Ja ciesze sie tez z tego ze jako przedstawiciel prasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mogłem do syta napoic sie napojem Bogów czyli piwkiem hehe.I zrobiłem sobie zdjecie z obecnym na meczu Mariuszem Czerkawskim.
Tyle na temat meczu za jakis czas to jest jak wróce z billarda napisze cosik o tej lidze szwajcarskiej.

#138063 05/09/2001 07:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Dobra no wiec jakoze rzeczywiscie zblizaja sie starty w ligach europejskich to moze troszeczke pomecze sie i poklikam na temat druzyn i podam terminaze na pierwszy tydzien.
Na wstepie sprostuje moze jeszcze wypowiedz jednego z przedmówców mianowicie Baartka .Nie wiem skad Ci sie to wzięło ale Lugano nie jest mistrzem Szwajcarii wiec nie mozesz pisac znów Lugano.Bowiem tytułu broni w tym sezonie Zuricher Lions.
W finale pokonali oni Lugano 4-3 w meczach chociaz było juz 3-1 dla Lugano.
Wiec zaczne moja prezentacyjke od mistrzów , ale zanim to zrobie podam kto z kim w pierwszej kolejce.
7 września godzina 19:30

HC Davos-HC Ambri Piotta
Kloten Flyers-SC Bern
HC Lugano-SC Rapperswil Jona
Zuricher SC Lions-HC Lausanne
EV Zug-HC Fribourg Gotteron
SC Langnau Tigers-EHC Chur

Jakoze oni bardzo szybko nabieraja tempa juz w sobote bedzie nastepna kolejka.

8 wrzesnia 17:00
Ambri-Langnau
Bern-Zug
Chur-Lugano
Lausanne-Davos
Fribourg-Zurich
Rapperswil-Kloten

Wszystkie mecze w trakcie tygodnia beda sie rozpoczynac o godzinie 19:30 , te które beda w sobote beda o 17:00 a niedzielne o 16:00.
No wiec bierzmy sie za analize.
Zurich-Lausanne jak wiadomo goscie to beniaminek wiec nigdy nie wiadomo co mozna sadzic po kims takim.Lwy jednak nie zwykły u siebie przegrywac tym bardziej iz kupili oni kilku nowych interesujacych graczy w tym 3 Kanadyjczyków .Stawiam pewna 1.
W sumie doszedłem nagle do wniosku ze tak mi sie spac chce ze koncze .Napiszcie później co was interesuje itd.
Jak macie jakies pytania to walcie smiało do mnie.

#138064 05/09/2001 17:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam ponownie.Co do Lugano to wydawało mi się że w ostatnim meczu to oni wygrali po dogrywce ,niestety nie prowadzę statystyk hokejowych tak jak ty,za pomyłkę przepraszam.
Chcę zagrać KAssel-Essen 1 .Z tego co się dowiedziałem znawcy typują że Eseen ma w tym
roku najsłabszą ekipę w lidze.Chcę także zagrać zwycięstwo Franfurtu.W sparingach prezentowali się bardzo przyzwoicie. Pozdrawiam!

#138065 06/09/2001 16:09
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Savio,orientujesz się czy team CZECHY w meczu z Rosją to ten sam zespół,który grał z Polską?

#138066 06/09/2001 17:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ceske mu¾stvo je to isté ako hralo u Vás.

Co poviete na zápasy:
Svedsko-Slovensko /20 roèný/ 1
Rusko-Fínsko /20 / 10

Fínsko-Svedsko 02

kurzy
Nike /STS/ 2.0 4.0 2.55
Veikkaus 2.1 4.0 1.9
Sweden 2.3 3.7 1.9

#138067 06/09/2001 17:23
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Witaj Miro Pallo.

#138068 06/09/2001 17:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ïakujem za privítanie Forty. E¹te sa tu len
orientujem.

#138069 06/09/2001 18:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Zastanawiam ie co do meczu Czechy-Rosja
czy Czesi podolaja Rosjana?
Moze ktos wie cos na temat tego meczu?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#138070 06/09/2001 21:56
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Czechy-Rosja 1:0,;10min gry.

#138071 06/09/2001 21:59
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
13min.1:1

#138072 06/09/2001 22:12
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Finlandia Szwecja 0:1

#138073 06/09/2001 22:42
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Czechy 2:1.30min

#138074 06/09/2001 23:04
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417
Likes: 2
Po 2 tercjach 2:2,Fin-Szw0:1

#138075 06/09/2001 23:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Troche tu nabrudziles kolego z tymi wynikami...Czechy-Rosja 3:3.....mamy to live na chacie

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1