|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Skończyło sie 4-4 a po samostatnych najezdach Rusko zdolalo Ceskou Republike . Miro ty Slovak nebo Czech . Widze ze Zilina ale niekoniecznie musisz byc Slowakiem. Panowie Czesi graja w takim samym składzie jak z Polska doszedł tylko do nich Tomas Kaberle który nie podpisał kontraktu z Toronto . Co do dzisiejszego meczu to ogladałem postawiłem 1X ale załuje bo korciło mnie na remis .W tym turnieju nie ma raczej co stawiac na czyste 1 badz 2 bo tu zawsze sa mecze na styku blizko remisu. Wpadne później aby powiedziec cos o nadchodzacych jutrzejszych meczach.A co do tematu ligi europejskie to mysle ze narazie nie ma sie co tam przenosic tu jest fajno hehe.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Savio má¹ pravdu. Som z dedinky Krasòany a je to asi 15 km od ®iliny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2 |
Drak,przepraszam za te wczorajsze
Drak,przepraszam za te wczorajsze ;brudzenie tematu",ale tak się umówiłem z gościem który postawił ostrą kasę na Ruskich.To było jednorazowe.
|
|
|
Link skopiowany do schowka