Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#139011 14/06/2002 13:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
[Linked Image]
Coach Scotty Bowman, celebruje zdobycie Pucharu Stanleya

I tak oto dobrneliśmy do końca sezonu hokejowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Detroit Red Wings pokonało najbardziej znienawidzoną drużynę przez forumowiczów - Caroline Hurricanes, która zaszła za daleko w tych play offach.
A nam pozostaje czekać na nowe mecze, nowe składy i nowe wrażenia przy grze, która daje wątpliwe zyski - NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam tych co się ze mną męczyli w typowaniu i tych co korzystali z opini w " Lodowisku do Hokeja". Mam nadzieję, że sie spotkamy w przyszłym sezonie zasadniczym w szerszym gronie i z lepszymi wynikami, ciesząc się z każdego "Scooooooreeeeeeesssssss"

Bonus: Unibet
#139012 25/08/2002 05:21
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 126
Hhmmm ciekawe może wkrótce Bozia da to zobaczę jakiś meczyk Live? Oby !!!

#139013 08/10/2002 01:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał kapsel:
[qb]co jest z wami nic nie piszecie na ten temat
w środe juz rusza najlepsza liga hokeja
przysyłajcie swoje typy na nastepujące mecze

Colorado - Dallas
Los Angeles - Phoenix
Carolina - NY Rangers
prosze o typy[/qb]

#139014 08/10/2002 06:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy na srodę :
Colorado - Dallas 1
Carolina - NYR 1 (sadze, że będzie taki sam wynik co rok temu z pierwszego mecz z zeszłego roku 5.10.2001 Carolina-NYR 3:1)

#139015 08/10/2002 06:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A jakie jest wasze zdanie na te dwa typy ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#139016 08/10/2002 06:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ja to mysle ze to pierwsze mecze i nie ma sie co przypalac a pozatym Colorado-Dallas to fajny mecz na X .

#139017 08/10/2002 14:32
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
jo

A moze ma ktos link do skladow NHL, ale taki linki gdzie sklady druzyn sa na jednej stronie...
Niechce takiego linku NHL.com ,poniewaz tam musze wchodzi w oficjalne strony druzyn,moze jest jakis link bardziej plyniejszy...?

Pozdro...

#139018 08/10/2002 21:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
adolf do ciebie pytanie prosze o kontuzje tj. strony oprocz cbs i espn bo sa nieaktualne zgory dzieki

#139019 09/10/2002 16:08
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Sajmon ja właśnie korzystam z linek klubowych, tam są najświerzsze infa jeśli chodzi o injures.

Ja chyba te dzisiejsze mecze odpuszczę, bo nie wiem jak sie to wszytsko ułoży, ale może jednak się skusze i coś w nocy na noc zrobię

Pozdrawiam

#139020 10/10/2002 00:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziś inauguracja NHL. Największa ma się odbyć w Los Angeles u "Królów" - no bo jakże by inaczej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodem tego uroczystego święta jest wciągnięcie koszulki z numerem 99 "pod sufit". Hokeiści mają wystąpić w tych samych domowych koszulkach kiedy grali w 1988 przeciwko Edmonton Oilers. Wtedy to właśnie "on" wystąpił po raz pierwszy...
Numer 99 został zastrzeżony już tylko dla "niego".

"Królowie" doskonale się spisywali w grach kontrolnych jakby wygrywając swoją dywizję:
Pacific Division
Los Angeles
Dallas
Anaheim
San Jose
Phoenix

Bezpośrednie spotkania:
10/03 AT Los Angeles 2 Phoenix 1
09/27 AT Los Angeles 3 Phoenix 2
02/14 AT Los Angeles 2 Phoenix 2
10/05 AT Los Angeles 2 Phoenix 2
Podaję tutaj spotkania domowe "Królów".

Ale jak to gdzieś wyczytałem: "...drużyny dażą się sympatią i respektem. Zatem jest szansa na mecz przyjaźni i remis."
Oby nie dzisiejszej nocy/poranka... :rolleyes:

Pozdrawiam

P.S. Czy ktoś z Was wie kto to jest ten "ON" ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#139021 10/10/2002 00:20
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Adolf jak oceniasz pewnosc typu na Los Angeles w skali 1-10 ? Bo ja nie mam pojecia o hokeju a kusi mnie zeby to obstawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I wlasciwie czym sie rozni i co lepiej wybrac:

spread Los Angeles -0.5 1.917 czy
moneyline Los Angeles 1.680

Bo ja nie widze tu roznicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Glupie pytanie ale nie gralem nigdy i nie orientuje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#139022 10/10/2002 02:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
On to ten obcy z lektury hehehe
czyli WAYNE GRETZKY THE GREAT ONE.
Adik dobrze mówisz mecz przyjazni i remisik.
hehe
ja za chwile wezme sie za te wszystkie 3 mecze wpisze tu bardzo wazne inormacje zwiazane z tymi meczami wiec dla tych którzy graja na necie to sie na pewno przyda.

#139023 10/10/2002 03:18
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Podajcie jakies linki na H2H w NHL.
Adolf, Savio ?

Add.
Zapomnialem o coversie, ktory mi wystarcza w 150%.
Dlatego prosba nieaktualna.

Pozdrawiam

#139024 10/10/2002 03:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Witam!
Po miesiącach oczekiwań doczekaliśmy się kolejnego sezonu. I choć to początek właśnie i rozsądniej byłoby przyglądać mu się z boku, to jednak skuszę się na typ.

Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
Do Los Angeles mam jeszcze zeszłoroczny sentyment. Kojoty to drużyna własnego lodowiska, na wyjazdach tracą wiele. A Kings potrafią wygrywać u siebie, bardzo często przy tym zdobywając dokładnie 3 bramki! W presesonie King poczynali sobie nieźle pokonując zresztą tydzień temu Phoenix 2-1. A teraz dwa minusy: 1) w 8 ostanich meczach pomiędzy tymi drużynami, aż 6 razy grano dogrywkę, która tylko raz wyłoniła zwycięzce; 2) to początek sezonu i tak naprawde to kto może wiedzieć co on przyniesie. Dlatego gram, bo grzechem by było nie uczcić inauguracji, ale ostrożnie!
Typ: Los Angeles 4/10 @ 1.90 Unibet

Los Angeles, jeśli wygrywa u siebie, to przeważnie z underem (często wynik w okolicach 3-1). Kurs na Under nie wart szaleństwa, ale symbolicznie można spróbować. Gdzie indziej przeważnie 1.83 ale linia 5.
Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes under 5.5 @ 1.65 unibet 3/10

Pozdrawiam

#139025 10/10/2002 03:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
CAROLINA-NY RANGERS
Carolina rozpoczyna sezon u siebie z trudnym przeciwnikiem który zaczyna z nowym trenerem dwoma wielkimi wzmocnieniami i z wielkimi oczekiwaniami.
Ze składu który w zeszłym sezonie grał w play-off brakuje z wazniejszych postaci tylko Martina Gelinasa .
Kapitan Caroli Ron Francis zagra juz w swoim 22 sezonie w zamorskiej lidze.W tym sezonie bedzie on grał w innej formacji .
Nowym trenerem NYR bedzie Brian Trottier który za czasów zawodniczej kariery grywał w NY Islanders .
Tak wiec nowy trener i dwie nowe twarze które ebda mialy baaaardzo duzy wpływ na gre Rangersów .
Bowiem Bobby Holik to super napastnik a Darius Kasparaitis to twardy i ciezki do przejscia obronca.Tak wiec ta dwojka która dolaczono do takich juz grajacyh w MSG gwiazd jak Pavel Bure , Eric Lindros czy Brian Leetch bedzie miała wiele do udowodnienia.
W bramce Rangersów zagra oczywiscie Mike Richter a po drugiej stronie Arturs Irbe, którzy odpowiednio maja srednie straconych goli Mike 2.95 a Arturs 2.54.
Kontuzje:
Rangers :
Pavel Bure nie zagra do 2 tygodni- Kolano
David Karpa nie zagra około 4 tygodni-Łokieć
Carolina:
Nie ma zadnych kontuzji nie zagra chyba tylko Tanabe który nie moze sie dogadac co do nowego kontraktu.
Bezposrednie pojedynki ostatnio:
3-2 3-1 w zeszłym sezonie.
ostatnie spotkania przed sezonem
Carolina:
W Florida 0-3
W Florida 3-2
W Tampa 3-3
W Tampa 3-0
D Philadelphia 1-5
D Washington 1-6
D Atlanta 1-4
W Washington 1-5
W Atlanta 1-4
Jak widac słabo im to dosyc szło 2 wygrane 6 porazek i 1 remis.Ale zawsze to tylko preseason.

Rangers:
W Montreal 1-2
D Phila 6-4
D N Jersey 1-2 OT
W N Jersey 2-2
D Boston 4-3
W Phila 3-5
W Columbus 1-4
W Florida 5-4
W Boston 4-3
tez nie najlepiej ale jednak ciut lepiej od Caroli
4 -3 -1 -1
Wiec na koniec mój typ i podsumowanie .
Ja sadze ze transfery (2 szczególnie) jakich dokonali Rangers pozwola im odniesc dobry wynik w tym sezonie .Dzis wiadomo jest to pierwszy mecz sezonu ale ja mysle ze nie przegraja tego spotkania .
TYP X2 6/10

#139026 10/10/2002 04:17
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Adolf jak oceniasz pewnosc typu na Los Angeles w skali 1-10 ? Bo ja nie mam pojecia o hokeju a kusi mnie zeby to obstawic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I wlasciwie czym sie rozni i co lepiej wybrac:

spread Los Angeles -0.5 1.917 czy
moneyline Los Angeles 1.680

Bo ja nie widze tu roznicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Glupie pytanie ale nie gralem nigdy i nie orientuje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
no chlopaki pomozcie - jak mam rozumiec te kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#139027 10/10/2002 04:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Luc -0.5 to jest ze odejmuja im niby pół gola w rzeczywistosci to wychodzi ze jednego wiecej maja walnac.
Wiec jesli dasz na Phoenix +0.5 a bedzie remis wygra twój typ bo bedzie 3-3.5 tak na logike.
A ML czyli normalny typ bez zadnego dodawania bramek i odejmowania.
Dlatego masz wiekszy kurs na spread.

#139028 10/10/2002 04:50
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
To to ja kumam az tak tepy nie jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Chodzi o to ze nie rozumiem co bedzie jesli powiedzmy LA wygraja 2:1 - zagram LA -0,5 wiec niby wygralem, zagram "normalnie" na LA to tez wygralem a kurs na -0,5 jest duzo wyzszy wiec...

#139029 10/10/2002 04:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ja na dzis po dogłebnych analizach polecam 6 typów.
GB 4/10 Ny Rangers +0.5
GB 3/10 Colorado over 5
GB 4/10 Los Angeles under 5

Unibet 6/10 Colorado 1 łacznie z dogrywka
Unibet 7/10 Los Angeles 1 łacznie z dogrywka
Unibet 2/10 Colorado dokł. wynik 3-3 kurs 14.00

#139030 10/10/2002 13:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Quote
savio
Ja to mysle ze to pierwsze mecze i nie ma sie co przypalac a pozatym Colorado-Dallas to fajny mecz na X .
No i było 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,907 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,309
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1