Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
BAHmVIP #1459319 04/08/2007 05:59
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Czy do aktualne promocji w Bwin 50% dodatkowego bonusu działa forma wpłaty Moneybookers??

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by MR.FREESTYLE
Czy do aktualne promocji w Bwin 50% dodatkowego bonusu działa forma wpłaty Moneybookers??
yes, I do

P!T3R #1461943 05/08/2007 03:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
mozna u nich wplacic przez MB a wyplacic na konto?

Logan #1463363 05/08/2007 19:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
up

wplacal kto MB a wyplacal na konto?

Logan #1463864 05/08/2007 22:15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Logan
up

wplacal kto MB a wyplacal na konto?

ja tak kiedys zrobilem, jak bonus 200 dostalem, wplacilem przez mb i wyplacilem na konto

yaaho #1466486 06/08/2007 23:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
zlecilem wczoraj o 14 wyplate na MB, kasy jeszcze nie ma, po jakim czasie normalnie wyplacaja?

Logan #1466492 06/08/2007 23:34
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by Logan
zlecilem wczoraj o 14 wyplate na MB, kasy jeszcze nie ma, po jakim czasie normalnie wyplacaja?
jutro bedziesz miał kase na mb...

P!T3R #1471244 08/08/2007 07:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Czy jedną bezpłatną wypłatę w miesiącu można robić przykładowo jedna na koniec miesiąca a następna od razu na początku kolejnego? Czy może jednak czas między jedną a drugą musi wynosić 30 dni.

smoke #1472131 08/08/2007 22:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Pozytywna odpowiedz na 1 pytanie wink

agr1 #1472294 09/08/2007 00:11
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
member
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
Witam mój kolega został ewidentnie oszukany przez bwin.

Opisze po krótce tą sytuacje.

Kolega nie był pewien czy miał już wczesniej konto na bwin i założył sobie nowe. Wysłał kopie dowodu i zapytał czy wszystko jest w porządku. Otrzymał taką oto odpowiedz:

Dziękujemy za Pana e-mail.


Zauważyliśmy, iż wbrew naszym Ogólnym warunkom handlowym - mówiacych o tym, iż każdy gracz może zarejestrować się w bwin tylko raz – otworzył Pan więcej niż jedno konto zakładów.

Dlatego też zamknęliśmy Pana konta i jedynie konto „xxx” będzie uważane za prawidłowe i uwzględniane przy wypłacie wygranych.

Więcej informacji na ten temat znajduje się na naszej stronie internetowej pod linkiem Pomoc – Ogólne warunki handlowe – Postanowienia ogólne - Rejestracja / https://www.bwin.com/help.aspx?mode=content&page=legal_matters_tac_general#registration


Dziękujemy za współpracę.

Później zlecił wypłate na dość poważną sumę. Wypłata szła 2 dni po czym otrzymał w chmurce wiadomość żę wypłąta na moneybookers została anulowana. I pewna kwota zostanie przelana na jego karte kredytową. Po telefonie tam okazało sie że jest to suma depozytów co stanowi pare % należnej wygranej. W rozmowie telefonicznej bwin tłumaczy, że złamał regulamin i zostanie mu wypłacona tylko suma depozytów i nie zaprzeczają, że wysłali powyższy mail, ale twierdzą że nie jest tam jednoznacznie powiedziane czy zostanie wypłacony depozyt czy wygrana. Dla mnie
" uwzględniane przy wypłacie wygranych. " Jest jednoznaczne, ale paniom z supportu sie tego nie da wytłumaczyc i mówią one że to nic nie zmieni ile czasu będę im tłumaczył że słowo wygrane to wygrane a nie depozyt bo to jest wewnętrzna decyzja firmy i one nie maja na to wpływu. Co polecacie w takiej sytuacji zrobić jakie są wyjścia ??

andrusek #1473413 09/08/2007 03:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jeśli nie było wpłaty pieniędzy na drugie konto to nie rozumiem zachowania Bwina. Chociaż pamiętam, że kiedyś z nimi były spore kłopoty opisywane na tym forum. A wracając do tematu to ja też miałem u nich dwa konta. Pierwsze w Euro, a później założyłem drugie w PLN. I na obu korzystałem z promocji dla "nowych". Tylko, że ja napisałem do supportu wcześniej zanim założyłem drugie konto. I support nie miał nic przeciwko. To w Euro mi zamknęli, a na drugim gram do dziś.
Pisz do supportu, bo te "panie z supportu" to takie roboty (robotnice?), które mają wyuczoną formułkę i odpowiadają z automatu, a nie na logikę.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
member
member
Dołączył: Dec 2006
Posty: 118
Nie było wpłat żadnych na 1 konto. Konto zostało założone i nie było wogole aktywne na tyle że zapomniał że kiedyś je zakładał. Bwin odpisał że to 2 konto na którym była ta wygrana będzie uwazane za prawidłowe i uwzględniane przy wypłacie wygranych. Tak było przed probą wypłaty pozniej zmienili zdanie i wrócili do tego że złamał regulamin i założył 2 konto.

andrusek #1474400 09/08/2007 08:43
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 43
Czy do obrotu w promocji 50% od pierwszego depozytu liczą się zakłady LIVE?

dealer_dil #1474478 09/08/2007 15:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by dealer_dil
Czy do obrotu w promocji 50% od pierwszego depozytu liczą się zakłady LIVE?


Tak.

agr1 #1475295 09/08/2007 22:31
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
bwin mnie chyba lubi pzyslali poczta list ze dostalem kolejny bonus tym razem 300 PLN smile

ostatnio bylo 600

fajnie piwo smile

JuN #1475493 09/08/2007 23:58
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
niezle, ja dostalem tylko 100 :P, ciekawe od tego to zalezy..

asghan #1475518 10/08/2007 00:02
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
a ja 60 smile

jadanek #1475540 10/08/2007 00:08
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by termii
a ja 60 smile
me too wink

P!T3R #1475976 10/08/2007 01:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
to sa vouchery do wykorzystania czy bonusy od depozytu??
ostatnio sporo u nich grałem i to za poważne sumki a nic nie mam:/

fisiol #1476022 10/08/2007 01:32
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
bonusy od depozytu

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Sensei), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1