|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990 |
Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia wypłat wygranych w Mlenium. Chodzi mi o to czy jak wysłałem kupon w Toruniu to mogę wyłacić np. w Bydgoszczy 
Last edited by Conrad; 07/01/2008 00:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
katalog nagrod, nagrody za punkty, ceny z ksiezyca, niedawno czapeczka 80pkt teraz 2.000pkt o innych nie wspomne (glupie dvd 66.000pkt nie do wyrobienia) smieszni sa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
w takich programach wygrywaja tylko Ci ktorzy maja nabijane punkty przez 10-20 osob 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
wiem zreszta u nas tez to jest praktykowane !
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Szybkie pytanie i proszę o szybką odpowiedź : Pierwszy raz zagrałem i wygrałem w tym naziemnym szajsie Milenium. Czy mogę odebrać wygraną w innym punkcie ? Czy łaskawie mam czekać aż naprawią linię w tym punkcie co zawarłem zakład ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Mozesz  Ja przynajmniej moglem tydzien temu..chyba nic sie nie zmienilo od tego czasu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
OK, dzięki, pojadę 50 km, bo warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541 |
Ja mam wielką prośbę proszę powiedzcie mi jak jest z wypłatą wygranych, czy wypłacają w ten sam dzień czy na drugi ? Bardzo ważne proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541 |
Proszę o odpowiedź bo chciałbym zagrać skoki ale dzisiaj potrzebuję kaskę i nie wiem czy puszczać czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Orientuje się ktoś, czy punkt Milenium w zabrzańskim M1 jeszcze istnieje ??? Bo ostatnio adres zniknął ze strony Milenium.
To samo pytanie odnośnie punktu w Katowicach, nie pamiętam niestety ulicy, chodzi o boczną uliczkę Warszawskiej.
Last edited by Conrad; 07/01/2008 00:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Ponawiam pytanie, bo temat "uciekł" na 2 stronę, a tu już nikt nie zagląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118 |
Tutaj można znaleźć adresy wszystkich działających aktualnie punktów Milenium: www.wzbmilenium.pl [ wzbmilenium.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 118 |
Dopiero zwróciłem uwagę, że już sprawdzałeś na tej stronie. Jednak jeśli nie ma tam uwzględnionego punktu oznaczo to, że faktycznie nie jest on czynny.
Pozdrawiam
MICHAŁ
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
mam wygrany kupon na 50 zl niestety nie moge go odebrac bo... zamkli bez uprzedzenia jedyny punkt w miescie ! Jezdzic za 50zl nigdzie mi sie nie chce moge go komus wyslac po co darowac bukowi 50 zeta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
a milenium wyplaca w innych punktach zagranych w danym punkcie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
bylem w milenium i zapomnialem sie spytac o te wyplatty.natomiast co innego chcialbym napisac. chcialem obstawic kupon za spora kwote podaje karte na [punkty a oni ze juz nie moge za taka kwote grac (1200 zl )za to bez karty rozbila mi babka na 3 kupony i poszlo. wiec wszystkie te promocje w ziemniakach w ktorych zdobywa punkty itp sa po to by puszczajacy kupon nie byl anonimowy. wiedzialem o tym dawno ale jeszcze z sytuacja odmpwy kuponu sie nie spotkalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
a milenium wyplaca w innych punktach zagranych w danym punkcie??? tak mozna wyplacic wszedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Czy miał ktoś z Was jakieś doświadczenia z tym bukiem w sprawie korygowania błędnych wyników które wpisali na swojej stronie ?
Dzisiaj u Finów w deblu grał Jarkko a nie Timo, ale milenium rozliczyło mecz tak jakby zagrał Timo. Powinien być zwrot. Trzeba do nich dzwonić etc ? czy wystarczy mail ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
nie wiem czy zauwazyliscie, o ile tam ktos puszczal kupon. mam takie ako: 1,3 x1,35 x1,12 x 1.35 po przemnozeniu kurs ogolny wynosi 2,65356. oni od razu zaokraglaja go do 2,65 biora podatek (0,9) i mnoza przez stawke. z zagranych za 210 mam 500,85 a nie 501,52. sa to grosze (0,67) ale ja zagralem u nich bo ze wszystkich ziemniakow z tych co chcialem zagrac zdarzen mieli najwieksze ako (u netowych jakbym chcial zagrac jeszcze wiecej bym stracil). jak dla mnie to ich zaokraglanie w dol to jest rabanie klienta. przy stawce 10x mam juz 2 browary (mozna zreszta przeliczyc ile bym stracil grajac za wiecej). wybierajac wygrana upomne sie u nich o te 0,67pln.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Miał ktoś jakieś przejścia z tym naziemnym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541 |
Mam do was prośbę nie wiecie jak z wypłatą wygranych w Millenium czy można odebrać po 30 minutach tak jak jest w toto i fortunie czy trzeba czekac na drugi dzień ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
zna ktos telefon kontaktowy do tej ( moze niedlugo pseudo)firmy? widac ze probuje dorownac do toto-gowna i podobnie jak oni oszukiwac swoich klientow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
milenium to jednak zlodziejska firma oszukujaca swoich klientow 2 identyczne zdarzenia 2 rozne wyniki to tylko w pseudobuku mozliwe 8750 2009-02-26 11:00 USA-Norwegia 0:1 8752 2009-02-28 10:30 Moan M.-Koivuranta A. : zwrot w 1 przypadku usa po skokach nieprzystapili do biegu pseudobuk rozliczyl wygrana norwegi 2 przypadek po skokach fin Koivuranta nieprzystapil do biegu i zwrot widac ze pseudobuk obral takyke oszukiwania klientow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 3,587
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 3,587 |
milenium to jednak zlodziejska firma oszukujaca swoich klientow 2 identyczne zdarzenia 2 rozne wyniki to tylko w pseudobuku mozliwe 8750 2009-02-26 11:00 USA-Norwegia 0:1 8752 2009-02-28 10:30 Moan M.-Koivuranta A. : zwrot w 1 przypadku usa po skokach nieprzystapili do biegu pseudobuk rozliczyl wygrana norwegi 2 przypadek po skokach fin Koivuranta nieprzystapil do biegu i zwrot widac ze pseudobuk obral takyke oszukiwania klientow odpisali na meila: Witam! Zostało poprawione w naszym systemie rozliczenie zdarzenia Moan M.-Koivuranta A. z dnia 28.02. Koivuranta wziął udział w skokach na skoczni HS134 i tym samym zwycięzcą tej pary jest Moan M. Błąd był spowodowany nieprawidłowymi wynikami podanymi przez FIS tuż po zakończeniu rywalizacji. Dziękuje za zwrócenie uwagi na nieprawidłowy wynik zdarzenia jaki mieliśmy w systemie. Pozdrawiam Łukasz Kozłowski WZB Milenium
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
milenium to jednak zlodziejska firma oszukujaca swoich klientow 2 identyczne zdarzenia 2 rozne wyniki to tylko w pseudobuku mozliwe 8750 2009-02-26 11:00 USA-Norwegia 0:1 8752 2009-02-28 10:30 Moan M.-Koivuranta A. : zwrot w 1 przypadku usa po skokach nieprzystapili do biegu pseudobuk rozliczyl wygrana norwegi 2 przypadek po skokach fin Koivuranta nieprzystapil do biegu i zwrot widac ze pseudobuk obral takyke oszukiwania klientow odpisali na meila: Witam! Zostało poprawione w naszym systemie rozliczenie zdarzenia Moan M.-Koivuranta A. z dnia 28.02. Koivuranta wziął udział w skokach na skoczni HS134 i tym samym zwycięzcą tej pary jest Moan M. Błąd był spowodowany nieprawidłowymi wynikami podanymi przez FIS tuż po zakończeniu rywalizacji. Dziękuje za zwrócenie uwagi na nieprawidłowy wynik zdarzenia jaki mieliśmy w systemie. Pozdrawiam Łukasz Kozłowski WZB Milenium cos mi sie zdaje ze czytaja forum bo pzrez 2 dni byla cisza a tylko napisalem na forum odrazu odpisali ok zmieniam zdanie co do firmy bo przyznali sie do bledu w porownaniu do toto-gowna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
A ja nie zmieniam wiem juz od dawna ze analitycy tej firmy buszuja na forach glownie na mecz pl i czytaja wszytsko co idzie z wynikami fis-u bylo wszytsko ok od samego poczatku bo mialem ta pare tylko ze w profku wiec kogo chcieli wydymali kto sie nie zna i machnal reka dobrze ze temat zostal poruszony i trzeba bedzie sie bardziej przyjzec temu slabemu bukowi ktory rozlicza zaklady pod siebie.Druga sprawa to jak traktuja swojego klienta te ich oczekiwanie na wyslanie kuponu rozmowy miedzy pracownikiem punktu a glowna siedziba trzymanie w niepewnosci klienta i w beszczelny sposob zmiany kursu po czasie oczekiwania
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Milenium przez caly sezon NBA wsystawialo linie punktowa na zawodnika J.Wallace z Charlote Bobcats. zwrocilem im uwage ze takiego goscia nie ma to powiedzieli ze napewno jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Witam.Wypłacał ktoś z was wczoraj lub dzisiaj kaske od nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Tak, ja 1999zł bez problemu  Idź jutro na legalu, wypłacą na pewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Dzis dowiedzialem sie ze punkty wielkopolsce ktore sa ajencyjne zostaja zlikwidowane .Wiec Pleszew , Jarocin i Krotoszyn znikaja od 1 sierpnia i zapewne jeszcze wiecej bedzie ich...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Milenium poszukuje osób do współpracy przy otwieraniu punktów w następujących miejscowościach:1. Bydgoszcz 2. Gorzów Wlkp. 3. Nowa Sól 4. Ostrowiec Świętokrzyski 5. Pabianice 6. Płock 7. Police 8. Poznań 9. Słupsk 10. Stalowa Wola 11. Starogard Gdański 12. Stargard Szczeciński 13. Szczecin 14. Wałbrzych 15. Warszawa 16. Włocławek 17. Żyrardów Można też zgłosić chęć prowadzenia punktu w innym mieście (>10.000 mieszkańców). Szczegóły na: http://www.wzbmilenium.pl/index.php?m=251
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Ryzykowny interers w dzisiejszych czasach. Wszystkie koszty/ryzyko spadają na ajenta, Milenium w zasadzie za nic nie odpowiada i nie ponosi żadnych kosztów, jak punkt nie wypali to oni nic nie tracą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Na tym ten biznes polega, Ty jako ajent nie ponosisz ŻADNEGO RYZYKA pod względem wyników zakładów. Walną buka na grubą kasę, ktoś trafi astronomiczny AKO? Buk traci, Ty nie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Niekoniecznie Conrad. W Milenium ajenci mają dwie możliwości rozliczenia - w pierwszej dostają mniejszy procent od wysłanych kuponów i nie interesują ich wogóle wygrane, w drugiej opcji masz większy procent (brutto) niż w pierwszej, ale za to w jakimś stopniu pokrywasz wygrane.  Ta pierwsza jest chyba lepsza- im więcej ludzie trafią kuponów ,tym wiadomo ze za więcej później wyślą wiec przy sprzyjających wiatrach nakręca sie obrót. Sam widziałem jak ktoś grał 3x500 zł, a ajent spisywał co ktoś wysyła, żeby móc sprawdzić czy weszło ( czyli czy będzie miał mniejszy zysk)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To dziwne, bo w innych firmach dawali tylko stały procent od obrotu i to dosyć spory, nawet 7%. Średni hold zagranicznych buków nie wynosi nawet tyle, a tu taką prowizję dawali.  Problem natomiast był taki, że w jednej firmie (nie będę pisał jakiej) istniały "kary" dla punktów, w których trafiały się duże wygrane. I to nie wygrane typu masa ludzi gra jakąś "rodzynkę", tylko jeden gościu trafia dużego tasiemca.  A gościu żył z obrotu, tak więc pomniejszenie i tak już niskich limitów doprowadziło go do zamknięcia lokalu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Nie znam dokładnych wartości procentowych, ale przy opcji ,że nie pokrywasz wygranych w Milenium to chyba też jest coś koło 7%.Wiem , że jak punkt Milenium przynosi straty to wierchuszka jest niezadowolona- byłem świadkiem jak ajent pokazywał kupon czy ofertę, gdzie pisało "Życzymy wysokich wygranych" i pytał sie Menagerowi czemu kłamiecie i jesteście hipokrytami ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
Dokładnie 7,5 % prowizji , tak przynajmnej było w zeszłym roku..
gg maras
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
7,5% to całkiem nieźle. Problemem natomiast są limity, sam kiedyś postawiłem dwa zakłady... a trzeci już mi odrzucali. Jeśli ktoś żyje z prowizji od obrotu to tego typu działania szkodzą mu jako ajentowi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Dlatego ze względu na limity dałem sobie spokój z punktem ,ale biznes nadal dobry i pozwalający na przetrwanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
Panowie, jeżeli dzisiejsza holenderka 2 została przełożona, to co milenium zrobi, odda, czy trzeba czekac na ten mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Raczej oddadzą, ale możesznie miec kasy jutro, a w niedziele. W którym punkcie grałeś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jezeli odbedzie sie w przeciagu trzech dni to musisz czekac , ale z tego co wiem to chlopaki ci to zdarzenie rozlicza po kursie 1,0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
U Żaby grałeś na Śmiałego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
Niech mi to rozliczą, bo sianka potrzebuje na jutro  Narazie ani widu ani słuchu,a gotoweczka czeka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jeżeli poprzez stronę internetową tworzę sobie wstępny kupon i system tego nie odrzuca to rozumiem, że nie będzie żadnych kłopotów z zagraniem takiego kuponu w punkcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ta, dupa. Stworzyłem sobie e-kupony, ładnie wydrukowałem i poszedłem do punktu, a tam się okazało, że moje kupony nie są możliwe do zagrania. To ja się do cholery pytam, po co jest możliwość tworzenia e-kuponów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Korver ale w sensie, ze nie pokazal sie na monitorze w ogole Twoj kupon, czy w sensie, ze nie bylo dozwolone zagrac na kuponie takie zdarzenia, jakie przyjelo Ci podczas tworzenia e-kuponu. Rozumiem, ze to drugie, tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Tak, to drugie. Połowę kuponu mi odrzuciło. I tak w każdym z 6 przypadków, a nie były to te same bety...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Dziwne, mi nigdy nic nie odrzuciło no chyba że się spóźniłem bo jakieś zdarzenie się zaczęło, ale tak normalnie to jesli wysyłam kupon w Milenium to zawsze tworze go w domu i potem daje tylko numer kodu i zawsze jest ok. Podczas tworzenia kuponu czasem wyskoczy jakiś błąd ze niedozwolona kombinacja, ale jak już utworze kupon z numerem kodu to zawsze jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No właśnie, a mi wszystko zaakceptowało, że kupony są poprawne, a w punkcie dupa. Próbowałem w innym mieście puścić, to też nie przyjęli. No cóż, szkoda tylko czasu zmarnowanego na tworzenie, układanie betów pod ako etc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Dziwne, mi nigdy nic nie odrzuciło no chyba że się spóźniłem bo jakieś zdarzenie się zaczęło, ale tak normalnie to jesli wysyłam kupon w Milenium to zawsze tworze go w domu i potem daje tylko numer kodu i zawsze jest ok. Podczas tworzenia kuponu czasem wyskoczy jakiś błąd ze niedozwolona kombinacja, ale jak już utworze kupon z numerem kodu to zawsze jest ok ja mam dokladnie to samo, bardzo lubie Milenium (i pracujące w nim dziewczyny  ), tez mi tylko jeden jedyny raz bodajze nie przyjelo kuponu z nr ekuponu ale to w ogole go nie odczytalo na monitorze, moze zle spisany nr. Korver moze gra jakies mega extra kombinacje betow i to dlatego, hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Żadne mega kombinacje, zwykłe bety na fazę grupową MŚ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
Witam, jaki czas obowiązuje Wzb, żeby wbili wynik meczu nad ,którym ta firma bez sensu myśli chodzi o mecz Baku??Czy nie obowiązuje ich 48 godzin od zakończenia spotkania??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
mam to samo w sts - jakies 10 lat temu podobna akcje mialem w dawnym profie - wyplacali po 4 dniach - trzeba cierpliwie czekac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
witam, czy obstawia ktos z was w milenium powyzej/ponizej w nba? jak to mozliwe ze wyniki laczna suma punktow (czyli powyzej ponizej) w milenium rozliczane są bez dogrywki tzn ze wynik powyzej po dogrywce jest przegrany? kazdy inny bukmacher rozlicza wynik powyzej/ponizej lacznie z dogrywka jesli jest takowa. czy mial ktos podobne doswiadczenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
to ,ze masz 2,3 konta u innych bukow i oni rozliczaja z dogrywka to nie znaczy ,ze wszedzie tak jest
z bardziej znanych to expekt , betlick , 188bet , sbobet rozliczaja bz dogrywki a jest tego duzo wiecej...jak widac rowniez naziemne buki roznie rozliczaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
buki naziemne kiedys (nie wiem jak teraz) zawsze rozliczaly bez dogrywki - sts, dawny prof, milenium
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Regulaminowy czas gry się liczy ,trzeba czytać regulamin. W hokeju jakoś nikogo nie dziwi że większość liczy bez dogrywki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Regulaminowy czas gry się liczy ,trzeba czytać regulamin. W hokeju jakoś nikogo nie dziwi że większość liczy bez dogrywki.  to pokaż chociaż jednego buka,który liczyłby w hokeju o/u z dogrywką to dopiero się zdziwimy. ps. regulamin regulaminem ale nieliczenie dogrywki w koszu do o/u to zwykłe sk.urwysynstwo tak samo jak debilizmem jest robienie lini np. over 198 i mozliwość gry 1X X X2 .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Regulaminowy czas gry się liczy ,trzeba czytać regulamin. W hokeju jakoś nikogo nie dziwi że większość liczy bez dogrywki.  to pokaż chociaż jednego buka,który liczyłby w hokeju o/u z dogrywką to dopiero się zdziwimy. ps. regulamin regulaminem ale nieliczenie dogrywki w koszu do o/u to zwykłe sk.urwysynstwo tak samo jak debilizmem jest robienie lini np. over 198 i mozliwość gry 1X X X2 . Ja mogę "pokazać". Większość graczy hokeja myśląc o u/o razem z dogrywką od razu rzuca hasło Sportingbet Jeszcze kilka kwiatków by się znalazło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
1. lubie tego buka, najbardziej z naziemnych - pracuja tam moje kolezanki. pod tenis najlepszy w polsce, i czesto bledne linie - 20.5, gdy w necie 22.5 +4.5, gdy w necie +3.5 itd, etc;)
2. wy naprawde z tym sportingbetem? bo jak to przeciez.. ja piedole, overki 4.5 all in w dublach..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
tyle ze kazdy internetowy buk liczy o/u łącznie z dogrywka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
..lacznie z expektem z tego co kojarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 244 |
Expekt rozlicza hokej bez dogrywki. Takze inne buki postepuja tak samo. Zarowno 1X2 jak i o/u. Co innego jesli zagra sie Moneyline, wowczas nawet karne sa wliczane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
oczywiscie ze hokej bez dogrywki, ale to co innego. w hokeju masz golden gola. zreszta w hokeju i pilce kursy na remis sa ok. @3-@5. co innego kosz, tam na remis masz najczesciej @17 albo @20. ile masz dogrywek w kosza? jedna na 20 meczy? dlatego tez normalne buki tzn wiekszosc na necie liczy lacznie z dogrywka.
problem z tym ze w regulamnie w punkcie nie ma takiego przepisu. dopiero mi przyslali jakis dziwny paragraf z bazy w poznaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
czy zna ktoś jakiś numer telefonu do tej pseudo firmy? Wczoraj zagralem mecz w kosza Besiktas - Antalya over 165.5 i wszędzie widze wynik 96-75 (tak tez rozliczyja wszyscy bukmacherz: naziemni i internetowi) a u nich widnieje wynik 96-60 (taki pojawił sie na chwilę na livescorach po zakonczeniu meczu ale pozniej został skorygowany i na oficjalnych stronach ligi tureckiej i klubu jest 96-75. Czy pisanie maili do nich cos da
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
mysle ze sami zmienia w niedlugim czasie ale mozesz sie upomniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Da się jakoś sprawdzić, czy na stronie nie było wczoraj wieczorem pomyłki z kursem w spotkaniu Klubowych MŚ Kobiet : Federbrau v Sollys Osasco i na HC +1.5/-1.5 były kursy @1.8 - 1.8 ? Widziałem wczoraj wieczorem takie kursy, a dziś około 8.30 wiem, że już było prawidłowo, czyli -1.5 na Brazylijki @1.2 Nie chce mi się iść do milenium i to sprawdzać, a jestem bardzo ciekaw. Dzięki z góry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
mam taki o to problem z wzb. w regulaminie maja ze wygrany kupon moga wyplacic do miesiaca czasu. mam w tej chwili 3 na laczna kwote ~4.300. pierwszy kupon mam puszczony okolo 20 marca. co podejde jakis kupon sobie puscic i chcialbym rozliczyc wygrane to laska z punktu mi mowi ze zbiera caly czas ta kwote. slysze tak juz od 2 miesiecy (wczesniejsze wygrane na ktore musialem czekac). nie wiem jak taki punkt dziala i jakie ma obroty ale wychodzi na to ze w przeciagu tego czasu nie sa uzbierac jakis marnych 1500 na wyplate choc jednego kuponu. chcialbym do milenium zadzwonic o co chodzi z tymi wyplatami, czy maja tak ciezko - jaki jest do nich telefon (na stronie nie ma). mieliscie podobne przypadki z ta firma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
Kiedys. Wysmarowalem do nich maila zdaje sie i jak reka odjal. Ogolniemona nic nie kusi zbierac, wystarczy, ze wystapi o tzw. Dofinansowanie i sie przebiegnie do banku po pieniadze od centrali. Zacznij od maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
ten miesiac ktory jest w regulaminie, to: - ja mam na wybranie kasy?? - czy milenium na wydanie mi?? (moze mi wstrzymywac wydanie kasy bo ? nie maja w punkcie?, czy moge zadac od nich zeby mi to wyplacili jak najszybciej??)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
jest mozliwy jakis kontakt telefoniczny z milenium??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
na pewno tylko miesiac? w toto jest 60 dni na odbior.
maciey Ci wyzej napisal - gdy nie ma pieniedzy w punkcie, to laska wystepuje do centrali o dofinansowanie i na drugi czy trzeci dzien odbiera w banku zamowione dla ciebie pieniadze. w toto mozna nawet podac swoj numer rachunku bankowego i centrala ci bezposrednio przeleje kase.
telefonu zarzadaj na punkcie, niech panna wykreci numer i sobie z "gora" pogadasz. jesli to nie pomoze, dzwon ze skarga do izby celnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Potrzebuje kontakt (najlepiej nr tel) do Millenium.Jest zakładka kontakt,ale trzeba być zalogowanym a nie mam konta..Pomoze ktos kto ma tam konto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82 |
warto rejestrowac sie w tym buku aby grac legalne zaklady w necie  , jest ciekawa oferta na livie ? dzieki za info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Stawka 200 zł kurs 2,00 =wygrana 400 zł w bukmacherze internetowym
Stawka 200 zł kurs 2,00 =wygrana 352 zł w WZB Milenium.
Najlepiej samemu sobie odpowiedzieć na to pytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Stawka 200 zł kurs 2,00 =wygrana 400 zł w bukmacherze internetowym
Stawka 200 zł kurs 2,00 =wygrana 352 zł w WZB Milenium.
Najlepiej samemu sobie odpowiedzieć na to pytanie. jesli grasz za grosze, nie masz nic do stracenia (nie masz biznesu) i jestes goly w ryj to nie graj tu jesli nie chcesz miec problemow typu anulowali mi kupon lub okradli mnie etc jesli masz troche kasy , nie chcesz byc przestepca, lejesz na te pare groszy podatku i chcesz byc legalny, chcesz miec legalne kwity (moga sie przydac) to oczywiscie to jest miejsce dla Ciebie kazdy musi zdecydowac indywidualnie, kazdy jest inaczej ustawiony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Nie gram za grosze, goły nie jestem gram na BF i nikt mnie nie okradł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82 |
Stawka 200 zł kurs 2,00 =wygrana 400 zł w bukmacherze internetowym
Stawka 200 zł kurs 2,00 =wygrana 352 zł w WZB Milenium.
Najlepiej samemu sobie odpowiedzieć na to pytanie. jesli grasz za grosze, nie masz nic do stracenia (nie masz biznesu) i jestes goly w ryj to nie graj tu jesli nie chcesz miec problemow typu anulowali mi kupon lub okradli mnie etc jesli masz troche kasy , nie chcesz byc przestepca, lejesz na te pare groszy podatku i chcesz byc legalny, chcesz miec legalne kwity (moga sie przydac) to oczywiscie to jest miejsce dla Ciebie kazdy musi zdecydowac indywidualnie, kazdy jest inaczej ustawiony majgorsze jest to ze nie mozna ominac rejestracji aby wejsc na ic strone live i troszke "obserwacji zrobic na oferte " wkurza mnie to ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Nie gram za grosze, goły nie jestem gram na BF i nikt mnie nie okradł  nie okradl do czasu , coraz czesciej ktos pisze, ze obrobili mu to MB to NT to buka w koncu moze i trafic na Ciebie niezaleznie od twoich zabezpieczen goly nie jestes , ale to zawsze moze sie zmienic 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Odkopie troche temat. Nie wiem czy ktos zauwazyl, ale Millenium oferuje w niektore dni i w niektorych godzinach gre bez podatku, tzw happy hour, niby niewiele ale zawsze to jakis plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364 |
Czy w Milenium można zrobić wpłatę karta kredytową ? bo nie widzę takiej opcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364 |
Czy w Milenium można zrobić wpłatę karta kredytową ? bo nie widzę takiej opcji  Już wiem , nie ma takiej opcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Wpis podałem w innym dziale, ale myślę iż ku przestrodze powinien znaleźć się również tutaj , skoro temat o tym pseudo-bukmacherze istnieje. Marudzenie przedstawicieli naszych rodzimych firm na nieuczciwą zagraniczną konkurencję jest nie na miejscu. Wejście jakiegokolwiek profesjonalnego bukmachera na nasz rynek zdmuchnęło by naszych naziemnych-internetowych jak domek z kart. Powodów ku temu jest wiele, ja przedstawię jeden - skrajna nieuczciwość. Kilka miesięcy temu otworzyłem konto w internetowym milenium, dostałem jakiś bonus, w zakładach się jednak nie poszczęściło i kasę przegrałem. W połowie września wpłaciłem 1700 zł. Tym razem poszło trochę lepiej i pod koniec roku saldo wynosiło około 4200 zł. Logując się po nowym roku na konto, czekała mnie przykra niespodzianka - z konta zniknęło około 2500 zł. W historii transakcji brak informacji o jakiejkolwiek korekcie salda konta. O co chodzi.... Po sprawdzeniu maila , w spamie znalazłem maila z milenium zatytułowanego - "Powiadomienie o niewykorzystanych środkach na koncie " o nastepującej treści "W przeciągu najbliższych 14 dni upłynie 3-miesięczny termin na wypłatę wygranej.Utrata prawa do wygranej wynika z § 7 ust. 10 pkt 2-3 Regulaminu internetowych zakładów wzajemnych.Na podstawie w/w punktu regulaminu, wygrana przepadnie na rzecz Milenium i zostanie odjęta z Twojego konta.Aby tego uniknąć, wykonaj jeden z poniższych kroków: zagraj za kwotę co najmniej 1 680.61 zł wypłać 1 680.61 zł z Twojego konta i wpłać ponownie. " Okazuje się iż bukmacher zawarł w swoim regulaminie zapis pozwalający mu ukraść ( nazwijmy sprawę po imieniu ) kasę z wygranej jeśli przez 3 miesiące się o nią klient nie upomni, bądź w całości nie obstawi ponownie ( dla wyjaśnienia 3 większe wygrane pojawiły się na koncie 27 września, i potem konto było aktywne ale grałem za mniejsze stawki) . Czyste złodziejstwo zaaprobowane przez ministerstwo finansów które podpisało się pod tym regulaminem. Chociaż tematem bukmacherski interesuję się od wielu lat , nie spotkałem się u żadnego zagranicznego bukmachera internetowego z takim zapisem. Po pierwsze licencjodawca by czegoś takiego nie zaaprobował , po drugie klienci nie chcieli by mieć z takim bukmacherem nic wspólnego. Owszem zdarzają się bukmacherzy , które po kilkunastu miesiącach braku aktywności pobierają niewielką opłatę, tak nieuczciwego zapisu jak w milenium jednak u profesjonalnych bukmacherów nie znajdziemy. Dobrym przykładem obrazującym różnicę w odejściu do uczciwości miedzy Polską a bardziej cywilizowaną resztą Europy jest przykład tego cwaniaczka od wybielania zębów ( ten ochrzczony przez media swojego czasu jako najmłodszy polski milioner). Gdy próbował swoich sztuczek w UK, władze bardzo szybko zareagowały, i ekspresowo się stamtąd zwinął z interesem. W Polsce natomiast bezproblemowo w dalszym ciągu rozkręca kolejne interesy, zaś policja nie jest w stanie go odszukać ( bezproblemowo zaś koleś kontaktuje się z mediami). Tutaj zaczynają się moje próby kontaktu z obsługą klienta Milenium . Oczywiście dowiedziałem się iż decyzja jest nieodwołalna, i jest to zapis narzucony nam przez Ministerstwo Finansów, który są zobowiązani respektować. Czy Ministerstwo Finansów faktycznie taki wymóg narzuca, nie jestem w stanie powiedzieć. Wiem natomiast że pierwszego depozytu klient w Milenium dokonuje z konta bankowego, które zostaje zapisane w ustawieniach. Jeśli faktycznie Ministerstwo Finansów zabrania bukmacherowi internetowego przetrzymywania środków z wygranej dłużej niż 3 miesiące, żadnym problem byłby zapis w regulaminie regulujący automatyczną wypłatę www. wygranych po upływie 3 miesięcy na wcześniej wskazane konto ( ewentualne obciążenie klienta opłatą za przelew). Tak by nakazywała zwyczajna uczciwość wobec klienta, ale na uczciwość tu nie ma co liczyć. Zapoznając się z regulamiem Milenium dowiemy się kilku ciekawych rzeczy. Proszę zwłaszcza zwrócić uwagę na następujące punkty w &7 3. Zakład jest rozliczony, jeżeli dla każdego zdarzenia znajdującego się w zakładzie został ustalony przez Spółkę oficjalny wynik oraz została wyliczona wygrana. ustalona przegrana albo unieważnienie zakładu. Kupon jest rozliczony, jeżeli każdy zakład znajdujący się na kuponie jest rozliczony. Rozliczenie kuponu następuje w terminie do 2 dni roboczych od dnia rozliczenia zdarzenia znajdującego się na kuponie, ostatniego pod względem terminu rozstrzygnięcia. Termin rozliczenia kuponu liczy się od dnia następującego po dniu rozstrzygnięcia takiego zdarzenia.Termin ten może zostać przedłużony maksymalnie 7 dni w przypadku wystąpienia sytuacji o charakterze siły wyższej, a także awarii lub ograniczenia funkcjonalności systemu komputerowego,o których mowa w 5 3 ust. 6-7. Zakłady, które nie zostały rozliczone w wyznaczonym terminie. zostają unieważnione 10. 2) Gracz ma prawo wydać dyspozycję wypłaty wygranej w terminie 3 miesięcy od daty rozliczenia kuponu, na podstawie którego uzyskał wygraną. Po upływie tego terminu gracz traci prawo do wygranej, z zastrzeżeniem pkt 3. 3) Każdorazowo, gdy gracz przeznaczy na zawarcie nowego zakładu środki (w całości lub w części) uzyskane z wygranej (które nie zostały wypłacone), termin, o którym mowa w pkt 2., biegnie od nowa odnośnie tej części wygranej. Oraz na zapisaną w regulaminie definicję wygranej Wygrana - kwota pieniężna niezwłocznie dopisywana do stanu konta gracza po rozliczeniu zakładu, który został rozstrzygnięty jako wygrany, zgodnie z warunkami określonymi w przepisach regulaminu. Na co warto tutaj zwrócić uwagę. 1. Data rozliczenia kuponu nie jest znana klientowi. W podglądzie kuponu znajduje się jedynie data obstawienia. Już po fakcie dowiedziałem się że istnieje możliwość włączenia opcji wysyłającej na maila info o rozliczeniu zakładu. Opcja znajduje się w kompletnie nonsensownym mejscu ( zakładka dane osobowe, w życiu bym tam nie szukał) , oraz nie jest aktywna w momencie otwarcia konta. Wymagając od klienta by trzymał sie konkretnego terminu, data powinna być dla klienta w każdej chwili widoczna. Być może wydaje się to byc mało istotnym detalem, jednak to bukmacher powinien dopilnować by data rozliczenia kuponu była klientowi znana. Jeśli data rozliczenia kuponu jest tak istotna, opcja powiadomień o rozliczeniu kuponu powinna być aktywna domyślnie na koncie gracza. 2. Zapisy regulaminu ( &7 ust. 10 punkt 2 i 3) dotyczące przedłużenia terminu który przysługuje na użycie środków z wygranej, są nieprecyzyjne , niejasne i nie wyjaśniają sytuacji gdy wygrana jest ponownie obstawiona w kilku następnych zakładach w których również pojawiają sie kolejne wygrane. Regulamin przewiduje jedynie iż termin o którym mowa w punkcie drugim biegnie od nowa odnośnie tej części wygranej. Regulamin nie precyzuje co się dzieje gdy pojawia sie kolejna wygrana. Nie ma jakiegokolwiek zapisu o redukcji wygranej nr 2 o wygrana nr 1 ( lub odwrotnie). Z regulaminu wynika że od tego momentu, mamy dwie wygrane na których dotyczy termin 3 miesięcy. Regulamin nie przewiduje tez korekty wygranej jeśli do przedłużenia terminu zostanie użyty przegrany kupon. Termin zostaje przedłużony, jednak w myśl regulaminu wysokość wygranej której dotyczy wspomniany termin nie ulega zmianie. Przedstawię hipotetyczną sytuacje która doskonale obrazuje jakie braki ma regulamin w tej kwesti. Przyjmimy ze na koncie gracza dokonano depozytu w wysokości 2000 zł i postawiono następujące zakłady: styczen stawka 1000- wygrana 1010 styczen stawka 1000 - wygrana 1020 styczen stawka 500- przegrany kupon styczen stawka 1000- wygrana 1020 Regulamin wyrażnie definiuje iż do wygranej zalicza się też stawka, oraz nieprzewiduje jakichkolwiek korekt wygranych kuponow, mamy przez to sytuację iż 25 kwietnia gracz traci prawo do wygranych w kwocie 3050 zł, mimo iż bilans konta wynosi 1550 zł! Najkrócej mówiac regulamin pozwala na korektę konta o sumę znacznie przektaczającą faktyczne wygrane . Nie jest to niestety martwy zapis, z mojego konta pociągnieto wygrane łącznie ze stawkami zakładów, czyli Milenium stworzył regulamin w którym raz obstawiona kasa ( nie tylko faktyczna wygrana ale też stawki) staje się jego własnością jeśli nieopatrzny gracz zapomni o niej na 3 miesiace. Generalnie te zapisy regulaminu mocno mi śmierdzą zapożyczeniami z regulaminu bukmachera naziemnego z delikatnymi modyfikacjami. Te zapisy nie zostały jednak niezmodyfikowane, i zrobił się burdel - o ile gracz byłby na tyle miły żeby nie grac więcej niż jednego zakładu dziennie. Gdy pojawia się po kilka zakładów dziennie, tak łatwo już nie jest. Raz że w systemie bukmachera nie ma opcji wskazania którą poprzednią wygraną ma pokrywać bieżący zakład, po drugie z każdym kolejnym zakładem pojawiają się kolejne wygrane których termin 3 miesięcy przynajmniej teoretycznie powinien też dotyczyć. Czy Milenium sobie z tym radzi, chyba nie do końca. W moim przypadku pierwotnie wysłano mi maila z info iż zagrożone jest 1680zł, zaś 2 tygodnie później pociągnięto mi z konta 2500zł. Tak jakby jeden pracownik po swojemu wyliczył 1680, zaś drugi po swojemu wyliczył 2500. Swoją drogą od blisko 3 tygodni proszę obsługę klienta o sposób wyliczenia odjętej sumy , bezskutecznie. Na livechacie przemiły pan Leszek oznajmił że on tego obliczyć nie potrafi, ale prześle mi to odpowiedni dział. Coś nie mogą wysłać. Równie pomocny był dział prawny Milenium - " Jest to nietypowa sytuacja, gdyż nie dotyczy bezpośrednio jednego konkretnego kuponu, a salda konta gracza. W związku z tym należy posiłkować się przepisami Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 1 lipca 2010 r. w sprawie trybu zgłaszania roszczeń uczestników gier hazardowych, ustawy o grach hazardowych oraz pozostałych przepisów regulaminu, które mają zastosowanie w tej sprawie.". I tyle . Skoro obsługa klienta nie potrafi sobie poradzić z wyliczeniem tego, na jakiej podstawie oczekiwać tego od klienta? Na początku stycznia złożyłem pierwszą reklamację do Milenium w przedmiotowej sprawie. Po 3 tygodniach oczekiwania otrzymałem odpowiedź iż reklamacja została odrzucona. Powodem było , iż w reklamacji nie zawarłem treści żądania wobec Milenium.... Co prawda, nietrudno się domyślić iż jeśli piszę w sprawie cofnięcia wygranych, to pewnie bym chciał przywrócenia tych wygranych. Ale skoro nie napisałem tego bezpośrednio iż jest to mym żądaniem, to firma Milenium potraktowała to jako powód odrzucenia reklamacji. Totalna olewka klienta, już nie wspominam o tym ze jeśli reklamacja była złożona poprzez email i powód odrzucenia był tak błachy to można było to zrobić natychmiast, zamiast czekać z tym 3 tygodnie. Ot taka kultura obsługi klienta, wyniesiona jeszcze z urzędów z czasów PRL-u. Generalnie po tej akcji z zakoszeniem kasy zostało Mi tam parę stówek których już nie wypłacałem, ciekawym będąc czy i z tą kasą Milenium wytnie jakiś numer. A jakże dziś sprawdzam konto i znowu po cichu zgineły jakieś pieniadze ( ponownie żadnej korekty na koncie, tym razem bez żadnego ostrzeżenia 2 tygodnie wcześniej). Na livechacie się dowiedziałem iż " 28 stycznia utracił Pan zgodnie z regulaminem prawo do wygranej w wysokości 194,76 zł." . Obsługa oczywiście poraz kolejny nie potrafiła mi wyjaśnić skąd akurat taka suma i taki termin, i poleciła kontaktować się przez email . Tak jak wspominałem , na poprzednie wyliczenia które miały być przesłane na email czekam już od miesiaca. Ale proszę spojrzeć na kupony. [Linked Image] [ s1062.photobucket.com] Najprawdopodobniej tym razem pociągnięto mi wygrana z kuponów nr 6 i 7 ( tych granych 23 października ), bo z tych wcześniejszych kasę Milenium kasę mi już wcześniej pociągneło. Prosze spojrzeć jakie gnojostwo. Faktyczny zysk z tych dwóch kuponów to 603, 76 zł . Następnie są przegrane kupony na sumę 1252,61. Tak jak wspominałem ten regulamin to istne perpetum mobile dla bukmachera. Przegrałem dwa razy więcej niż wcześniej faktycznie wygrałem, a mimo to pociągnieto mi z konta jeszcze 194 zł. Takie atrakcje tylko u polskich bukmacherów! Generalnie to tego tak nie można zostawić. Myślałem o skardze do UOKiK . Zobaczymy jak to się rozwinie. W każdym razie na uczciwość ze strony polskich bukmacherów to lepiej nie liczyć, wydymają cię w białych rękawiczkach przy pierwszej nadążającej się okazji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
czytaj regulaminy, ministerstwo niestety raczej nie czyta dokladnie tych kilkudziesieciu stron regulaminu i klepie jak popadnie, ale sprawe nagłośnij, zgłoś do izby celnej najlepiej, inna sprawa że milenium jako jedyna firma ma chyba taki zapis, nie spotkałem się z czymś takim w żadnej z pozostałych 4 polskich firm
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
W punkcie naziemnym mamy 3 miesiące na wypłatę wygranej.
Wynika z powyższego, że przez internet u naszych renomowanych krajowych bukmacherów trzeba obracać pieniędzmi dokładnie tak jak w punkcie naziemnym, żeby nie zostać okradzionym. Na koncie bukmachera najlepiej mieć 0 złotych, dopiero kiedy chcemy coś zagrać wpłacamy tyle za ile chcemy zagrać, po ewentualnej wygranej wypłacamy całość najszybciej jak to możliwe. Następnie wpłacamy tylko tyle, za ile chcemy puścić kolejny kupon.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Nie grajcie u tego pseudo bukmachera, jeśli wygracie zbyt dużo to możecie być pewni, że Wam tego nie wypłacą.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|