|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385 |
Typ Polska nie strzeli krótkie uzasadnienie Argentyna na teraźniejszych mistrzostwach nie straciła bramki Polacy zagrają tym samym ustawieniem co w poprzednich meczach czyli osamotnionym Janczykiem, ktory w tym meczu moze okazac sie juz nie tak bardzo skuteczny z racji duzego szumu transferem. Warto przypomniec, ze w ubiegłorocznych ME U19 w Polsce po meczu z Belgami kiedy to Janczyk zdobył 3 bramki zainteresowało sie nim kilka angielskich klubów i raczej wiekszość z nas pamieta jak Dawid zagrał kolejny mecz. Obstawiam ten tym za bardzo małą stawkę i kibicuję dzisiaj Biało-Czerwonym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Argentyna U20 – Polska U20Typ: 1 (-1.5) Kurs: 2.00 Buk: GB Stawka: 6/10 Po cudzie z Brazylią, blamażu z USA i kolejnym cudzie z Koreą wszystko wskazuje na to, że w dzisiejszym spotkaniu naszych reprezentantów w Mistrzostwach Świata do lat 20 ponownie czeka tęgie lanie. Argentyńczycy to główni faworyci turnieju w Kanadzie, a zebrana przez nich kadra oraz osiągane wcześniej wyniki zdają się to tylko na każdym kroku potwierdzać potwierdzać. Z kolei podopieczni Skorży, którzy dzięki tylko sobie znanym sposobom awansowali z grupy śmierci, dalecy są od poziomu reprezentowanego przez dzisiejszych rywali. W dodatku w meczowej kadrze zabraknie pauzującego za kartki Jarosława Fojuta, który dotychczas trzymał w ryzach i tak mocno dziurawą formację obrony. Dlatego też każdy inny rezultat niż pewne i wysokie zwycięstwo południowców będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. Handicap 0:1.5 na Argentyńczyków po kursie 2.00 to naprawdę doskonała propozycja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Valverde, podopieczni Globisza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
Argentyna - Polska HT 1-1
Ogladam mecz i calkiem sobie nasi radza, wbrew zapowiedziom. Widac ze argentynczycy sa szybsi od naszych i maja wiekszego powera przy strzalach, ale wybijamy ich z uderzenia przy polu karnym i srodku pola, jak nasi nie siada kondycyjnie i beda uwazac (tj to powinno byc przy bramce argentynczykow na 1-1, przy okazji to byla piekna akcja poludniowcow ! )to nie wtopia tego. Jest bardzo ladny kurs teraz na Live na "kto strzeli 3 bramke" warto zaryzykowac na Polske kurs 5.05 Expekt przy 1.4 na Argentyne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Argentyna - Polska HT 1-1
Ogladam mecz i calkiem sobie nasi radza, wbrew zapowiedziom. Widac ze argentynczycy sa szybsi od naszych i maja wiekszego powera przy strzalach, ale wybijamy ich z uderzenia przy polu karnym i srodku pola, jak nasi nie siada kondycyjnie i beda uwazac (tj to powinno byc przy bramce argentynczykow na 1-1, przy okazji to byla piekna akcja poludniowcow ! )to nie wtopia tego. Jest bardzo ladny kurs teraz na Live na "kto strzeli 3 bramke" warto zaryzykowac na Polske kurs 5.05 Expekt przy 1.4 na Argentyne. W Bwin jest 6,00  Ja to widze szybkie 3-1 dla Argentyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
No i skonczylo sie 3-1  ale uwazam nie najgorzej nam poszlo, mecz byl ok, z takim przeciwnikiem nie maja sie co wstydzic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654 |
Argentyna awansowała zaslużenie wygrywając 3:1. Po tym meczu Argentyna rzeczywiście potwierdziła swoje aspiracje co do końcowego triumfu. Nasi zagrali bardzo ambitnie i do 80 min dzielnie starli sie zmienić niekorzystny rezultat. Piękne bramki i Janczyka oraz tego świetnego Argentynczyka fajna ta akcja na 2:1 4 podania bez przyjęcia piękna sztuczka techniczna i jeszcze ladniejsza bramka. Raczej żadna obrona by sobie nie poradziła z tak szybką akcją. Dziś muszę pochwalić wszystkich chłopaków walczyli ile tylko mieli sił na szczególne wyróznienie zasługuje postawa Białkowskiego, Dancha i Marka z obrony, który świetnie zastępował Jaroslawa Fojuta no i Małeckiego z Marciniakiem dobrze sobie poczynali w pomocy szczególnie Malecki kapitalnie rozdzielał piłki. Janczyk strzelił bramkę i szkoda że nie wykorzystał tej sytuacji z 5 min ale pozostaje niesmak po zagraniu w 92 min zachował się jak zepsuta gwiazdeczka nie umiejąca pogodzić sie z decyzją sędziego i dobrze że Salwadorczyk pokazał mu czerwo. Sędzia też mi sie podobał pod względem prowadzenia gry i staranności z jaką to robił. Podsumowując nasz występ to można ocenić go jako conajmniej poprawny poza blamażem z USA zagralismy dobre spotkania rywali mieliśmy niezwykle mocnych Argentyna i Brazylia to faworyci z pierwszej 4 oraz mocne ekipy USA i Koreii Płd. Dziękuje chłopakom za grę, emocje i postawę w każdym meczu no może poza tym z USA. W ciągu roku od słabego występu na ME zrobili ci młodzieńcy duży postęp gratulacje należa sie Globiszowi, który przeprowadził ostrą selekcję i wybrał wg niego najlepszych zawodników jakich miał do dyspozycji oraz za to że stworzył z tych graczy całkiem niezły zespół. Podziękowania dla całego sztabu za przygotowanie zawodników do tej imprezy. Globisz to bardzo utalentowany szkoleniowiec druzyn młodziezowych jakiego potrafię wymienić. Oby wiecej takich imprez z naszym udziałem dobrej nocki życzę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Valverde, podopieczni Globisza  Hehe Thx  Jakos mi tak w glowie poprzestawialo, ale i analizka w wielkim pospiechu pisana wiec o blad nie trudno  Ardżentina w pełni zasłużenie choć Janczyk napedzil strachu  Teraz to juz na pewno Dawid smignie za konkretne pieniadze do jakiegos fajnego klubu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Valverde, podopieczni Globisza  Hehe Thx  Jakos mi tak w glowie poprzestawialo, ale i analizka w wielkim pospiechu pisana wiec o blad nie trudno  Ardżentina w pełni zasłużenie choć Janczyk napedzil strachu  Teraz to juz na pewno Dawid smignie za konkretne pieniadze do jakiegos fajnego klubu  No ale już zaczyna mu sie w główce za przeproszeniem pierdolić ... Tylko Lech KKS  pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
Valverde, podopieczni Globisza  Hehe Thx  Jakos mi tak w glowie poprzestawialo, ale i analizka w wielkim pospiechu pisana wiec o blad nie trudno  Ardżentina w pełni zasłużenie choć Janczyk napedzil strachu  Teraz to juz na pewno Dawid smignie za konkretne pieniadze do jakiegos fajnego klubu  Juz jest zawodnikiem CSKA Moskwa za 4.2 mln e
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
Ale już zaczyna mu woda sodowa uderzać do głowy. Jego wczorajsze zachowanie było nie do przyjęcia moim skromnym zdaniem. Prawdziwy piłkarz i profesjonalny (a jeżeli za takiego uważa się Jańczyk) powinien umieć panować nad emocjami, ale... jedno trzeba przyznać, że na tych mistrzostwach pokazał się z dobrej strony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,522 |
[quote=Kibickr]Ale już zaczyna mu woda sodowa uderzać do głowy. Jego wczorajsze zachowanie było nie do przyjęcia moim skromnym zdaniem. Prawdziwy piłkarz i profesjonalny (a jeżeli za takiego uważa się Jańczyk) powinien umieć panować nad emocjami, ale... jedno trzeba przyznać, że na tych mistrzostwach pokazał się z dobrej strony  [ i tu chyba się mylisz....patrz Zidane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41 |
Ale już zaczyna mu woda sodowa uderzać do głowy. Jego wczorajsze zachowanie było nie do przyjęcia moim skromnym zdaniem. Prawdziwy piłkarz i profesjonalny (a jeżeli za takiego uważa się Jańczyk) powinien umieć panować nad emocjami, ale... jedno trzeba przyznać, że na tych mistrzostwach pokazał się z dobrej strony  Wcale tak nie uważam. Chyba najlepiej to skomentował niemiecki komentator Eurosportu (cytuję z pamięci): "Zdecydowany błąd sędziego, zresztą nie pierwszy w tym turnieju. W takich momentach trzeba wykazać się wyczuciem, zdawać sobie sprawę z frustracji piłkarza. Rozumiem żółtą kartkę ale od razu żółto czerwona to bezsens, tylko by pokazać kto tu rządzi..." Eurosportowi dziękuje za zatrudnianie profesjonalistów. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Janczyk jest gwiazdorem nie od wczoraj przecież.. Niezłe cyrki w Chile-Portugalia. Sędziemu czerwoną kartkę wzięli jak pokazywał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
Niezłe cyrki w Chile-Portugalia. Sędziemu czerwoną kartkę wzięli jak pokazywał  LOL  Jak znajdziecie to gdzies na YouTube to dajcie linka, chętnie zobaczę tą "akcję"  PS: MŚ U20 wygra Hiszpania. Ten ich Almagro jest niesamowity! Moim zdaniem, bez problemów zastąpi w Atletico Torresa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Niezłe cyrki w Chile-Portugalia. Sędziemu czerwoną kartkę wzięli jak pokazywał  LOL  Jak znajdziecie to gdzies na YouTube to dajcie linka, chętnie zobaczę tą "akcję"  PS: MŚ U20 wygra Hiszpania. Ten ich Almagro jest niesamowity! Moim zdaniem, bez problemów zastąpi w Atletico Torresa! na fifa.com masz przecież "skróty"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356 |
Dzięki  PS: Almagro to oczywiscie Argentyńczyk! Jestem pod tak duzym wrażeniem gry tego młodego zawodnika że cały czas o nim myślę,hehe. Przepraszam za błąd ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
Ale już zaczyna mu woda sodowa uderzać do głowy. Jego wczorajsze zachowanie było nie do przyjęcia moim skromnym zdaniem. Prawdziwy piłkarz i profesjonalny (a jeżeli za takiego uważa się Jańczyk) powinien umieć panować nad emocjami, ale... jedno trzeba przyznać, że na tych mistrzostwach pokazał się z dobrej strony  Wcale tak nie uważam. Chyba najlepiej to skomentował niemiecki komentator Eurosportu (cytuję z pamięci): "Zdecydowany błąd sędziego, zresztą nie pierwszy w tym turnieju. W takich momentach trzeba wykazać się wyczuciem, zdawać sobie sprawę z frustracji piłkarza. Rozumiem żółtą kartkę ale od razu żółto czerwona to bezsens, tylko by pokazać kto tu rządzi..." Eurosportowi dziękuje za zatrudnianie profesjonalistów.  Nie chodzi mi tylko o to że został ukarany czerwoną kartką, bo tutaj się z Tobą zgadzam mógł nie pokazywać drugiej zółtej kartki, ale Jańczyk przez cały mecz zachowywał się jak gwiazdor i nie podobało mi się jego zachowanie. Jeszcze wiele musi się uczyć od tych najlepszych, ale nie od Zidana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
USA - Austria 1
Austria tozespół solidny, szczególnie zaimponowali w meczu grupowym z Chile (0:0, ale byli lepsi). Był to jednak ostatni mecz w grupie, gdzie Chile miało już pewny awans.
USA jak dla mnie zespół zdecydowanie lepszy. Nie bez kłopotów, ale przeszli Urugwaj (wg mnie silniejszy od Austrii).
Austria w 1/2 - to zdecydowanie za wysoko. Kursy ~1.8 mnie przekonują i gram 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Ale już zaczyna mu woda sodowa uderzać do głowy. Jego wczorajsze zachowanie było nie do przyjęcia moim skromnym zdaniem. Prawdziwy piłkarz i profesjonalny (a jeżeli za takiego uważa się Jańczyk) powinien umieć panować nad emocjami, ale... jedno trzeba przyznać, że na tych mistrzostwach pokazał się z dobrej strony  Z dobrej strony (majac na uwadze Polakow) to pokazal sie Kowalczyk czy Juskowiak na IO w Barcelonie i niestety Janczykowi do nich wiele brakuje. Inaczej mowiac - jest slaby. W lidze byl znany jako typowy partacz i len, ktory mial najwiecej spalonych. Podsumowujac - Gwiazdeczka, ktora nie ma prawa wiele osiagnac i skonczy pewnie gdzies na Cyprze. Dobrze wiedzial, ze w Atletico nie ma szans, wiec wybral ruskich.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|