|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Dzisiaj zagram chyba cos z czeskiego hoka Litvinov - Znojmo @ 1,75 K.Vary - Plzen @ 2,0 Slavia P - Havirov @ 1,25 Kursy z STS'u Ako 4,37 a co z tego wyjdzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
ta.. Litwinow i K.Wary- dokladnie te mecze wybralem z calej czeskiej kolejki. Ale po namysle nie uwazam ich za jakies pewniaczki i do glownego kuponu dnia nie trafia.. :1gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
12.11.02
Liga fińska:
Espoo -Saipa 1 1,83 (prof)
Kursy u internetowych na zachodzie i w Skandynawii 1,65-1,75. Espoo bardzo dobrze gra u siebie, zwłaszcza ostatnio (wygrana po dogrywce z HPK, remis z HIFK i wygrana z TPS). Kluczem do dobrych wyników na własnej tafli jest bardzo dobra gra w obronie (nie licząc 1:5 z Jokeriitem bramki Espoo u siebie 19-13). Saipa - obecnie wicelider ligi fińskiej to drużyna własnej hali, na wyjeździe wygrała tylko 1 mecz. W ostatnich trzech meczach traciła średnio 4 bramki na mecz. W tym sezonie obie drużyny rozegrały 1 mecz między sobą, zakończony zwycięstwem Saipy na własnej tafli 4:2. Przewagę w tym meczu mieli jednak goście z Espoo (w 1. tercji 15-5 w strzałach - łącznie 27-15 na korzyść Espoo), a mecz ułożył się w ten sposób w wyniku dużej ilości kar dla Espoo w drugiej i trzeciej tercji. Przewidywalny wynik: 3:1,3:2,4:2
Tappara -HIFK 1 1,78 (prof)
Średnio 1,6-1,7 na Zachodzie. Tappara w każdym dotychczasowym meczu u siebie miało przewagę w strzałach, a jeżeli przegrywała to w wyniku słabej skuteczności. H2H na korzyść Tappary (wygrali 6z8 ostatnich meczy). Jedyne dotychczasowe spotkanie tych dwóch drużyn w lidze w tym sezonie zakończyło się remisem 7:7. HIFK na wyjazdach gra ostatnio bardzo słabo (1 punkt w 5 ostatnich grach i dużo straconych bramek). Przewidywany wynik 3:2, 4:2, 5:2, 5:3
Bilans: (8-3) przy średnim kursie 2,04
Poza tym:
TPS Turku (kurs w profie już tylko 1,58, ale i tak myślę że TPS wyjdzie z tego meczu zwycięsko)
Froluna 1,48 (też było już wyżej)
Magnitogorsk 1,91 (w Rosji 1,35)
St.Petersburg-Magnitogorsk 2,55-4,50- 1,91 (prof) 3,40-5,10- 1,35 (Rosja)
i 1,93 z handicapem -1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
No tak zapomniałem dodać - to pierwsza kolejka po dłuższej przerwie, więc apeluję o ostrożność.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No i sie ****a w****łem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Zug
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212 |
Po prawie dwóch tygodniach przerwy wraca hokej rosyjski. Typowanie w profie jest o tyle utrudnione, że wymaga kombinacji 3 zakładów. Na dzisiaj gram: 492 Perm - Togliatti 2 1,65 W czasie przerwy Mołot Perm pozyskał nowych graczy, ale na solidną Ładę jeszcze za wcześnie.
496 Spartak - CSKA 2 2,15 Rewolucja kadrowa również w Spartaku. Armijcy powinni zwyciężyć.
497 Czerepowiec - Czeljabińsk 1 1,35 Mam słabość do drużyny gospodarzy i ...1.
Duże postępy poczynił Omsk lecz dzisiaj przeciwko drużynie Amura z Dalekiego Wostoka trudno będzie strzelać bramki. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Znalazłem coś na czeskim forum- myślę że Wam pomoże w typowaniu Чемпионат России - Суперлига
ДИНАМО - САЛАВАТ ЮЛАЕВ Dinamo-UFA Zápasy v Moskvì za poslední tøi roky: 99/00 - 3:4 (ОТ), 00/01 - 4:4, 01/02 - 5:4. Zápas prvního kola: 2:5. Tip z Ruska: domácí + 2g. Dinamovci disponujé obstojnì silnou "kolekcí" hráèù.
Molot-Lada Zápasy v Permu za poslední tøi roky:: 99/00 - 3:1, 2:4, 1:2, 00/01 - 2:2, 01/02 - 2:2, 1:4. Zápas prvního kola: 0:5. Tip z Ruska: hosté +2g. V èase pøestávky v mistrovství pøi¹lo do Molotu ne málo Во время перерыва в чемпионате в "Молот" пришло немало nováèkù, otázkou je, zda se mu¾stvo stihlo sehrát.. V souboji s dobøe vyvá¾enou co se týèe sestavy Ladou to domácí nebudou mít lehké.
Novokuznìck-Jaroslavl Zápasy v Novokuznìcku za poslední tøi roky: 99/00 - 1:0, 3:2, 1:2, 00/01 - 3:2, 1:3, 01/02 - 0:2. Zápas prvního kola: 2:2. Tip z Ruska: 0 - V sestav¹ sborné bylo nemálo pøedstavitelù Lokomotivy, kteøí se vrátili z Finska unaveni. Metalurg , usilovnì trénujíc v èase pauzy v mistrovství, by mìl tohoto faktu vyu¾ít.
Omsk-Amur Zápasy v Omsku za poslední tøi roky: 99/00 - 3:2, 3:4, 3:2, 4:0, 00/01 - 2:1, 01/02 - 1:2. Zápas prvního kola: 2:1. Tip z Ruska: hosté +2g - Aèkoli to vypadá divnì, v tomto zápase sázím na Amur. V Chabarovsku je silný tým s dobrou obranou linií.
Sibiø-Køídla Zápas prvního kola: 2:3 (ОТ). Tip z Ruska: hosté +1g - Aèkoliv Køídla vybojovali tì¾ce vítìzství nad Sibiøí na svém ledì, i na výjezdu by mìli vyhrát.
Spartak-CSKA Zápas prvního kola: 4:2. Tip z Ruska: hosté +2g - V Spartaku do¹lo ke kádrovým zmìnám, objevilo se mnoho nováèkù, kteøí se je¹tì nestihli sehrát. Armádníci díky bojovnosti a obìtavosti by mìli vyhrát.
Severstal-Mechel Zápasy v Èerepovci za poslední tøi roky: 99/00 - 6:0, 00/01 - 5:1, 01/02 - 4:0. Zápas prvního kola: 3:1. Tip z Ruska: domácí + 3. V tomto zápase by Severstalu nemìl vzniknout ¾ádný problém.
Petrohrad-Magnito Zápasy v Petrohradì za poslední tøi roky: 99/00 - 3:3, 00/01 - 1:6, 1:3, 01/02 - 1:3, 1:2. Zápas prvního kola: 1:3. Tip z Ruska: hosté +2g - V èase pøestávky v mistrovství se sestava SKA silnì zmìnila. Ale i tak, myslím, se armádníci nebudou moci postavit proti silné Magnitce, v její¾ sestavì bude debutovat Christiè.
Chyba większych problemów nie ma z tym językiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212 |
Fajnie napisane, mógłbyś udostępnić adres tego forum sąsidów z Południa. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267 |
Pr5opnuję system 2z3:
A. Magnitogorsk 1,91 (wszędzie max 1,45) B. Villach 1,91 (1,4 maksymalnie) C. Linz 2,05 (1,6-1,7 na Zachodzie)
można z pewniaczkiem Lillehammer 1,20 (wszędzie 1,08-1,1) lub Maccabi 1,17 (GB 1,02)
Wytłuszczone kursy z profa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
prof,
Hamburg Freezers - Frankfurt Lions 1 @2.3 (piątek 15.11. godz. 19.30) 8/10
Wczoraj miało miejsce wielkie otwarcie Color Line Arena w Hamburgu, hali wybudowanej kosztem 80 milionów Euro. Na otwarcie gospodarze pozdrowili obrońców tytułu oraz tegorocznych liderów Koelner Haie. Po 12 kolejkach banicji po obcych lodowiskach Hamburgowi via Muenchen Barons wreszcie było dane zaprezentowanie się przed swoimi kibicami. Ponad 12.000 biletów wykupionych w przedsprzedaży to nawet jak na DEL dosyć spora liczba. Moim zdaniem będący na fali wznoszącej (ostatnio wygrana w Iserlohn) gospodarze bez trudu ograją "czerwoną latarnię" tabeli wyjazdowej. "Lwy" z Frankfurtu ryczeć potrafią tylko na własnym lodzie. Frankfurt u siebie i na wyjeździe to dwie różne drużyny.(6-1-1-1 oraz 1-0-1-8). Poza tym Hamburg wzmocniony już został doświadczonym środkowym ataku Kanadyjczykiem Jose Belangerem (258 meczów w NHL), który już przeciw Haie pokazał próbkę swoich umiejętności. -- pozdrowienia belja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212 |
Zemściły się trzy kombinacje w lidze rosyjskiej. Można grać 1-2 mecze, trzeci zrzucił mnie na ziemię. Mołot - Łada Togliatti 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Spartak - CSKA Armijcy 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sewerstal Czerepowiec - Czeljabińsk 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Jutro też jest dzień.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Mam pytanko bo nigdzie nie moge znalezc w znanych mi serwisach wynik dzisiejszego meczu: Nizniekamsk-Kazan, Moze ktos moglby podac wynik ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Mam pytanko bo nigdzie nie moge znalezc w znanych mi serwisach wynik dzisiejszego meczu: Nizniekamsk-Kazan, Moze ktos moglby podac wynik ?[/qb] Niznekamsk- Kazan - przełożony na jutro (czeska telegazeta strona 755)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Witam, Rosja na 1511 MOLOT PERM - SALAVAT UFA 2 NOWOSYBIRSK - LOK JAROSŁAW 2 CZEREPOWEC - MAGNITOGORSK 1
Niemcy EISBAEREN - INGOLSTADT 1 DUESSELDORF - SCHWENNINGEN 1
Czechy HAVIROV - K.VARY 2
Slowacja TRENCIN - SPIS.N.VES 1 SLOVAN - POPRAD 1 KOSZYCE - ŻILINA 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 813 |
Co sądzicie o meczu Havirov-Karl.Vary ? Czy opłaca się postawić czystą "2" za większe pieniądze. Kurs bardzo kuszący, a Havirov jest zdecydowanie najsłabszym zespołem w lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ale ostatnio Havirov grajac na wyjezdzie niezlej Slavii strzelil w 2 tercji 4 bramki i pojedynek ze Slavia skonczyl sie remisem (4-4) - osobiscie stawiam na Karlove Vary, ale ostroznie w rozpisie. K.Vary tylko 2 zwyciestwa i 6 porazek na wyjezdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198 |
No wlasnie dlatego ja za ten mecz podziekowalem. Ostatnio remis na Slavii i byc moze znudzilo sie im w koncu przegrywanie. Nie wiem czy w Pradze to byl przypadek czy przelamanie sie Havirova. W kazdym razie Karlove sa jak najbardziej druzyna z ktora mozna wygrac. Cala czeska liga zreszta jest dzis trudna a szkoda bo ja lubie na nia stawiac jednak dzis Ja z hokeja na dzis wybieram (z tym ze jeszcze nie wiem jak i za ile): 543 Kosice-Zilina 1 1.32 544 Trencin-Sp.N.Ves 1 1.2 505 Eisbaren-Ingolst. 1 1.38 503 Hamburg-Frankfurt 1 2.05 564 Krynica-Zaglebie 2 kurs:? 561 Tychy-Torun 1 kurs:?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał vonseb: [qb]Ale ostatnio Havirov grajac na wyjezdzie niezlej Slavii strzelil w 2 tercji 4 bramki i pojedynek ze Slavia skonczyl sie remisem (4-4) - osobiscie stawiam na Karlove Vary, ale ostroznie w rozpisie. K.Vary tylko 2 zwyciestwa i 6 porazek na wyjezdzie.[/qb] Ja tutaj troszeczkę z "musztardą po obiedzie" ale jeden Czech - wyjaśniał żeby tamtego spotkania nie grać, gdyż duża część Slavi uczestniczyła w "Karjala-Tournament", no i wyszło to właśnie... Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 198 |
A duzo masz jeszcze takich "musztard po obiedzie"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wiem czytalem o tym meczu ale dzis mimo wszystko tego spotkania nie stawiam. Ale mimo wszystko nastepnym razem lepiej by bylo przed obiadem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|