Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Logan #1498909 17/08/2007 00:18
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Jeden na tysiąc trafi, to jeszcze niezłe plusy będą mieli z tej "promocji" smile

Bonus: Unibet
Farciarz #1499002 17/08/2007 00:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
kolejna z super promocji typu "zwracamy stawke jesli mecz sie skonczy wynikiem 3:3 a do przerwy bedzie 0:3"

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
JAK mozna sie skontaktowac z supportem? tylko email?

PJ_8 #1553277 02/09/2007 16:34
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Gdzie u nich można zmienić adres e-mail ? Nie widzę nigdzie mo.zliwości zmiany danych osobistych.

Tetfol #1553328 02/09/2007 17:51
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
Zmiany danych: Moje konto; informacje o uzytkowniku; informacje o koncie, wpisujesz nowy email, potwierdzasz nowy email, dokonaj zmian. Wszystko smile

Marduk50 #1575804 09/09/2007 23:37
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
chodza sluchy ze powoli bankrutuja....

wiec nie trzymalbym na Waszym miejscu tam kasy

JuN #1576753 10/09/2007 04:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
gdzie chodza te sluchy mosci panie?

JuN #1576754 10/09/2007 04:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
gdzie chodza te sluchy mosci panie?

JuN #1577427 10/09/2007 17:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by JuN
chodza sluchy ze powoli bankrutuja....

wiec nie trzymalbym na Waszym miejscu tam kasy


firma amatorska tu nie ma o czym dyskutowac
na moje maile juz on ponad roku nie odpisuja, zlimitowali mnie na jak sie d, ale z tego co wiem to dobrze im idzie i zwijac interesu poki co nie zamierzaja

HAGIi #1577539 10/09/2007 18:33
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Wobec mnie zawsze sie zachowywali fair. Kiedys jeden bon na 100zl wzialem z 90minut.pl, a drugi kupilem na allegro. Potem zrobilem z nich wieksza sumke i bez problemow wyplacili bez robienia zadnego depozytu. Ale gralem zaklady combo glownie, wiec moze nie podejrzewali wyludzania bonusa.

CarlosMarc #1630545 29/09/2007 20:05
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Ile od nich idzie wyplata na Neteller? Trzeba wysylac scany przy pierwszej wyplacie?

Pozdrawiam wink

rymoholik #1630558 29/09/2007 20:10
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Skany pewnie tak. Reszty nie wiem.

CarlosMarc #1648417 05/10/2007 16:43
Dołączył: Oct 2007
Posty: 405
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 405
Witam serdecznie drogich uzytkownikow portalu.Jestem tu nowa ...i juz mam pewien problem:

w portalu bet24.com zarejestrowalam karte platnicza męża (karta pochodzi z banku BARCLAYS w Anglii -konto jest w funtach.
Wczoraj wplacilam z tego konta na bet24 200 zl.
Dzisi chcialam zrobic wyplate (przelewem) na moje konto bankowe,jednak mam tylko opcje "wyplaty na karte".
I wlasnie obawiam sie tutaj,ze :

po pierwsze: moje konto w bet24 jest zlotowkowe a karta mąz ma w angielskiej walucie.

po drugie:karta jest wlasnoscia meza - nie ma na niej mojego nazwiska i moze nie beda chcieli zrealizowac tej wyplaty?

prosze pomozcie; jakie jest rozwiazanie, moze moje obawy sa bezpodstawne.

pozdrawiam serdecznie.
ANIA

malaania #1648578 05/10/2007 18:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Obawy są słuszne. To, że konto jest w innej walucie to mały pikuś. Banki przewalutują Funty na PLN'y Problemem będzie to, że nazwisko i imię na karcie nie jest Twoje. Myślę, że trzeba pisać do supportu. Jeśli mąż nie ma konta w bet24 i nie korzystaliście z promocji to powinno być ok. Jeśli oboje korzystaliście z promocji to mogą być kłopoty.

JuN #1681728 15/10/2007 21:51
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Originally Posted by JuN
chodza sluchy ze powoli bankrutuja....

wiec nie trzymalbym na Waszym miejscu tam kasy


"Z przykrością zawiadamiamy, iż od dnia dzisiejszego zawieszamy możliwość wpłaty na konto złotówkowe w banku Nordea Polska. Istnieje możliwość dokonania depozytu na konto walutowe Euro:

Nordea Finland
Nr konta: 166030-24417
IBAN: FI2916603000026008
SWIFT: NDEAFIHH

Przypominamy także o innych sposobach wpłat: karta kredytowa VISA/MasterCard, karta płatnicza Visa Electron/Maestro, Moneybookers i NETeller."


Ja raczej tez bym nie ryzykowal trzymania tam kaski...

AdrBet #1681932 15/10/2007 22:44
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
Powiem tak nie wiem co sie teraz dzieje tam bo od roku nie gralem.Jednak zaznaczyc musze że wyplata z bonusu 200 zl wplacone 200 otrzymane zlecona na konto bankowe w wysokosci 5000 zł przyszla po 3 dniach bez problemu.Wydali na akcje z tymi darmowymi bonami 100 zl tez troche i myslalem ze beda sie rozwijac jednak widze ze strona jaka byla tak ajest i troszke teraz to podejrzane.Zwlaszcza wycofanie poslkiego konta itp.

karina #1682090 15/10/2007 23:25
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
wyplata 5000pln calkiem niedawno szla cos kolo doby na mb, wiec pierdzielenie ze banktutuja jest od rzeczy. Jasne konkurencja nie spi i lubi swinie podkladac, ale dla mnie to jeden z lepszych bukow.
Przejrzalem tez black lists na BA i nie ma ZADNEGO zlego slowa na bet24 z calego swiata. Co 2 temat jest na bawa/bet365 ale z bet24 nie mial nikt problemow wiec nie wiem jaki cel moze miec rozsiewanie takich bzdor tutaj....

Qcz #1682292 16/10/2007 01:04
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ale fakt jest faktem, że z tym kontem bankowym to faktycznie dziwne, w mailu było:"Z przykrością zawiadamiamy, iż od dnia dzisiejszego, ze wzgledu na nowe uwarunkowania prawne, zawieszamy możliwość wpłaty na konto złotówkowe w banku Nordea Polska". Nowe uwarunkowania prawne ??? Czyżby fiskus ich dopadł ??? A może jest to związane z plotkami, jakoby w Norwegii za buków się wzięli, tylko dlaczego w takim razie zostało aktywne konto w Euro. Dziwne ...

Farciarz #1682631 16/10/2007 02:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Farciarz
Ale fakt jest faktem, że z tym kontem bankowym to faktycznie dziwne, w mailu było:"Z przykrością zawiadamiamy, iż od dnia dzisiejszego, ze wzgledu na nowe uwarunkowania prawne, zawieszamy możliwość wpłaty na konto złotówkowe w banku Nordea Polska". Nowe uwarunkowania prawne ??? Czyżby fiskus ich dopadł ??? A może jest to związane z plotkami, jakoby w Norwegii za buków się wzięli, tylko dlaczego w takim razie zostało aktywne konto w Euro. Dziwne ...

z regulaminu Nordea:
[b]Ogólne warunki
prowadzenia rachunków bankowych
Klientów instytucjonalnych[b]

Dokonanie przekazu pieniężnego za granicę lub rozliczenia w kraju
z nierezydentem, związanego z osiągnięciem przychodu lub dochodu,
w odniesieniu do którego nierezydent podlega w kraju obowiązkowi
podatkowemu, następuje, z zastrzeżeniem ust. 3, po przedstawieniu
zaświadczenia właściwego urzędu skarbowego, potwierdzającego
wygaśnięcie zobowiązania podatkowego wynikającego z takiego obowiązku.


--
Uciekają przed PO-LIDem

BAHmVIP #1754936 07/11/2007 06:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Powiem tylko tyle.Oferta gówniana, kursy gówniane...ogólnie słabo.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1