|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jeden na tysiąc trafi, to jeszcze niezłe plusy będą mieli z tej "promocji" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
kolejna z super promocji typu "zwracamy stawke jesli mecz sie skonczy wynikiem 3:3 a do przerwy bedzie 0:3"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
JAK mozna sie skontaktowac z supportem? tylko email?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Gdzie u nich można zmienić adres e-mail ? Nie widzę nigdzie mo.zliwości zmiany danych osobistych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2006
Posty: 10 |
Zmiany danych: Moje konto; informacje o uzytkowniku; informacje o koncie, wpisujesz nowy email, potwierdzasz nowy email, dokonaj zmian. Wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
chodza sluchy ze powoli bankrutuja....
wiec nie trzymalbym na Waszym miejscu tam kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324 |
gdzie chodza te sluchy mosci panie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 324 |
gdzie chodza te sluchy mosci panie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
chodza sluchy ze powoli bankrutuja....
wiec nie trzymalbym na Waszym miejscu tam kasy firma amatorska tu nie ma o czym dyskutowac na moje maile juz on ponad roku nie odpisuja, zlimitowali mnie na jak sie d, ale z tego co wiem to dobrze im idzie i zwijac interesu poki co nie zamierzaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Wobec mnie zawsze sie zachowywali fair. Kiedys jeden bon na 100zl wzialem z 90minut.pl, a drugi kupilem na allegro. Potem zrobilem z nich wieksza sumke i bez problemow wyplacili bez robienia zadnego depozytu. Ale gralem zaklady combo glownie, wiec moze nie podejrzewali wyludzania bonusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Ile od nich idzie wyplata na Neteller? Trzeba wysylac scany przy pierwszej wyplacie? Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Skany pewnie tak. Reszty nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2007
Posty: 405 |
Witam serdecznie drogich uzytkownikow portalu.Jestem tu nowa ...i juz mam pewien problem:
w portalu bet24.com zarejestrowalam karte platnicza męża (karta pochodzi z banku BARCLAYS w Anglii -konto jest w funtach. Wczoraj wplacilam z tego konta na bet24 200 zl. Dzisi chcialam zrobic wyplate (przelewem) na moje konto bankowe,jednak mam tylko opcje "wyplaty na karte". I wlasnie obawiam sie tutaj,ze :
po pierwsze: moje konto w bet24 jest zlotowkowe a karta mąz ma w angielskiej walucie.
po drugie:karta jest wlasnoscia meza - nie ma na niej mojego nazwiska i moze nie beda chcieli zrealizowac tej wyplaty?
prosze pomozcie; jakie jest rozwiazanie, moze moje obawy sa bezpodstawne.
pozdrawiam serdecznie. ANIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Obawy są słuszne. To, że konto jest w innej walucie to mały pikuś. Banki przewalutują Funty na PLN'y Problemem będzie to, że nazwisko i imię na karcie nie jest Twoje. Myślę, że trzeba pisać do supportu. Jeśli mąż nie ma konta w bet24 i nie korzystaliście z promocji to powinno być ok. Jeśli oboje korzystaliście z promocji to mogą być kłopoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
chodza sluchy ze powoli bankrutuja....
wiec nie trzymalbym na Waszym miejscu tam kasy "Z przykrością zawiadamiamy, iż od dnia dzisiejszego zawieszamy możliwość wpłaty na konto złotówkowe w banku Nordea Polska. Istnieje możliwość dokonania depozytu na konto walutowe Euro: Nordea Finland Nr konta: 166030-24417 IBAN: FI2916603000026008 SWIFT: NDEAFIHH Przypominamy także o innych sposobach wpłat: karta kredytowa VISA/MasterCard, karta płatnicza Visa Electron/Maestro, Moneybookers i NETeller." Ja raczej tez bym nie ryzykowal trzymania tam kaski...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
Powiem tak nie wiem co sie teraz dzieje tam bo od roku nie gralem.Jednak zaznaczyc musze że wyplata z bonusu 200 zl wplacone 200 otrzymane zlecona na konto bankowe w wysokosci 5000 zł przyszla po 3 dniach bez problemu.Wydali na akcje z tymi darmowymi bonami 100 zl tez troche i myslalem ze beda sie rozwijac jednak widze ze strona jaka byla tak ajest i troszke teraz to podejrzane.Zwlaszcza wycofanie poslkiego konta itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
wyplata 5000pln calkiem niedawno szla cos kolo doby na mb, wiec pierdzielenie ze banktutuja jest od rzeczy. Jasne konkurencja nie spi i lubi swinie podkladac, ale dla mnie to jeden z lepszych bukow. Przejrzalem tez black lists na BA i nie ma ZADNEGO zlego slowa na bet24 z calego swiata. Co 2 temat jest na bawa/bet365 ale z bet24 nie mial nikt problemow wiec nie wiem jaki cel moze miec rozsiewanie takich bzdor tutaj....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Ale fakt jest faktem, że z tym kontem bankowym to faktycznie dziwne, w mailu było:"Z przykrością zawiadamiamy, iż od dnia dzisiejszego, ze wzgledu na nowe uwarunkowania prawne, zawieszamy możliwość wpłaty na konto złotówkowe w banku Nordea Polska". Nowe uwarunkowania prawne ??? Czyżby fiskus ich dopadł ??? A może jest to związane z plotkami, jakoby w Norwegii za buków się wzięli, tylko dlaczego w takim razie zostało aktywne konto w Euro. Dziwne ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Ale fakt jest faktem, że z tym kontem bankowym to faktycznie dziwne, w mailu było:"Z przykrością zawiadamiamy, iż od dnia dzisiejszego, ze wzgledu na nowe uwarunkowania prawne, zawieszamy możliwość wpłaty na konto złotówkowe w banku Nordea Polska". Nowe uwarunkowania prawne ??? Czyżby fiskus ich dopadł ??? A może jest to związane z plotkami, jakoby w Norwegii za buków się wzięli, tylko dlaczego w takim razie zostało aktywne konto w Euro. Dziwne ... z regulaminu Nordea: [b]Ogólne warunki prowadzenia rachunków bankowych Klientów instytucjonalnych[b] Dokonanie przekazu pieniężnego za granicę lub rozliczenia w kraju z nierezydentem, związanego z osiągnięciem przychodu lub dochodu, w odniesieniu do którego nierezydent podlega w kraju obowiązkowi podatkowemu, następuje, z zastrzeżeniem ust. 3, po przedstawieniu zaświadczenia właściwego urzędu skarbowego, potwierdzającego wygaśnięcie zobowiązania podatkowego wynikającego z takiego obowiązku.-- Uciekają przed PO-LIDem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Powiem tylko tyle.Oferta gówniana, kursy gówniane...ogólnie słabo.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|