|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Panowie, chodzi o zasady, jesli ktos sie umawia z kims ze odda wiecej to nie ma znaczenia czy bylo to 5zl. czy 300zl.
Bedziemy banowac za taki numery, wiec lepiej nie robic z geby dupy i jesli sie umawiacie ze oddacie wiecej to prosze dotrzymac umowy. Chodzi o zasady...I pewnie te będą obowiązywać tylko mnie, a nie kolegę Krupiera,który ze mną się umawia tak,a nie inaczej, a później się nie odzywa 4 miesiące... jeszcze bardziej mnie wkurw.. dowracanie kota ogonem, tak jakby byś był niewinny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Panowie, chodzi o zasady, jesli ktos sie umawia z kims ze odda wiecej to nie ma znaczenia czy bylo to 5zl. czy 300zl.
Bedziemy banowac za taki numery, wiec lepiej nie robic z geby dupy i jesli sie umawiacie ze oddacie wiecej to prosze dotrzymac umowy. Chodzi o zasady...I pewnie te będą obowiązywać tylko mnie, a nie kolegę Krupiera,który ze mną się umawia tak,a nie inaczej, a później się nie odzywa 4 miesiące... jeszcze bardziej mnie wkurza odwracanie kota ogonem, tak jakbyś był niewinny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Panowie, chodzi o zasady, jesli ktos sie umawia z kims ze odda wiecej to nie ma znaczenia czy bylo to 5zl. czy 300zl.
Bedziemy banowac za taki numery, wiec lepiej nie robic z geby dupy i jesli sie umawiacie ze oddacie wiecej to prosze dotrzymac umowy. Chodzi o zasady...I pewnie te będą obowiązywać tylko mnie, a nie kolegę Krupiera,który ze mną się umawia tak,a nie inaczej, a później się nie odzywa 4 miesiące... jeszcze bardziej mnie wkurza odwracanie kota ogonem, tak jakbyś był niewinny  Pokaż mi gdzie napisałem,że jestem niewinny  napisałem przecież,że się przyznaję do błędu(czytanie nie boli). Jak mnie atakuje nagle 3 w tym jeden sam mnie w bambuko zrobił to co mam robić? Przytakiwać im? Nie dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Landzaat, także ostateczny termin to ... nie widzisz moim wiadomości?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Landzaat, także ostateczny termin to ... nie widzisz moim wiadomości? Napisałeś jako ostatnia wiadomość poprzedniej strony i nie zauważyłem  to chyba do Ciebie powinno wybranie ostatecznego terminu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471 |
Landzaat, także ostateczny termin to ... nie widzisz moim wiadomości? Napisałeś jako ostatnia wiadomość poprzedniej strony i nie zauważyłem  to chyba do Ciebie powinno należeć wybranie ostatecznego terminu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Widze, ze temat odswiezony, wiec i ja mam sprawe: Uzytkownik FSevEn https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=1851Tu sa screeny co i jak: [ Linked Image] + [ Linked Image] Uzytkownik najprawdopodobniej juz wyszedl z forum, przed banem chcialbym jeszcze przeczytac co ma do powiedzenia  Wiec jak mozna to prosze go nie banowac jeszcze(jak chcecie panowie), a ludzie ktorzy chca sie wymianiac niech wezma to pod uwage -------------------------------------------------------------- Jeszcze zeby nie bylo, ze dopiero teraz mi sie przypomnialo tu cyctat z mojego postu z dnia 14.12.2006: "Minelo juz troche czasu, nie mam zadnego znaku od Fseven! Z tego co zauwazylem nie ma go na forum oraz na gg juz od pewnego momentu, licze, ze jak wroci wszystko sie wyjasni, ale na wszelki wypadek chcialem wszystkich poinformowac aby uwazali na uzytkownika: Fseven"--------------------------------------------------------------- Dobra tak jak przypuszczalem Fseven opuscil forum tak jak to mialo miejsce wczesniej, prosze o bana dla tego uzytkownika. Prosba jeszcze do osob udzielajacych sie na innych forach na ktorych tez jest mozliwosc wymian miedzy uzytkownikami aby ostrzegly przed wymianami z tym mailem: [email protected] - nie wiem czy dalej takiego uzywa ale na wszelki wypadek lepiej uwazac. ---------------------------------------------------------------- Jeszcze tu na wszelki wypadek nr konta: - 87 1060 0076 0000 3020 0156 6689 - Dawid Piotr Kądziela SZKOLNA 53 26*411 RUSINÓW ---------------------------------------------------------------- Uzytkownik FSevEn zobowiazal sie uregulowac dlug. Termin mija w piatek. Jak sam napisal nie ma zamiaru nikogo oszukiwac, wiec dajmy(ja oraz moderatorzy) mu czas do piatku. ---------------------------------------------------------------- Nawet niechce juz tych pieniedzy, prosze o BANA na IP dla tego uzytkownika. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
jezeli ma neo to to nic nie da? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Moze tak, osoby tutaj oskarzane maja trzy dni, aby wywiazac sie z umowy.
PS. IP stale czy nie, stary nick przepadnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
tak się potoczyła rozmowa... "Na jutro na pewno nie...bo cały dzień w robocie, a później kumpla urodziny. Kurde...teraz serio mam dużo wydatków. W ciągu 2 tygodni ponad 1K muszę wydać. Spróbuję jak najszybciej. Przejdę się do tego co mi wisi i jak nie poskutkuje rozmowa to będę musiał pogadać z jego rodzicami."
"Jakbym miał to chyba bym Ci oddał ... jadę na turniej w nogę za który muszę sam zapłacić bo klub nie ma kasy i 500zł na sam turniej idzie."co ciekawe na turniej 500 ma... a przez 10 miesięcy nie miał 30pln by oddać... brak mi słów po prostu, jak tu mieć dobre serce (albo być głupcem  ale z drugiej strony, powyżej 100 bym nie pożyczył) Daje mu czas do czwartku.
Jeżeli nie otrzymam $ to Experto załatwi sprawę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
Hmmm... Experto ale ten uzytkownik mial czas od 16 czerwca(nie mowiac o dacie transakcji) i z szansy nie skorzystal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Hmmm... Experto ale ten uzytkownik mial czas od 16 czerwca(nie mowiac o dacie transakcji) i z szansy nie skorzystal... Ok, zbanowany, odda to bana moze mu sie cofnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Daje mu czas do czwartku. [/b] Pewnie na turnieju będzie ze 2 tygodnie  . A po takich turniejach zawsze pewnie jest spłukany  Widzisz sens czekania ?  Ps. Dziwna sprawa że sam nie odpowiedział na forum gdy zadałeś pytanie " czy na jutro się wyrobi" Pewnie forum mu szwankuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288 |
Przepraszam że się wtrącam ale ...30 zł...to śmiech na sali...powiedz mi pettersen po co ty mu takie grosze pożyczałes?Kto może cos za 30 zł cos zagra ,przeciez od takich ludzi odrazy widac że groszem nie śmierdzą...nie żebym sie rzucał ale pettersen Ty mu ufałes?..przeciez sie nie wymieniasz a tym berdziej nie powinienes pozyczac...powiedz mi co to za osoba co nie potrafi sobie załatwić kilkudziesieciu złotych..na pewno nie bukmacher...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
forhar napisałem, za dobry jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288 |
nie ma sprawy...jestes gośc ...pamietam jak zaczynałes...działałem wtedy pod innym nickiem...mamy to wspólnego że obaj uwielbiamy sportingbet...i koszykówke...a jeśli chodzi o tą kase to gościu może i odda ale szacunek stracił i to przez głupie 30zł, a kiedys się łudziłem że na tym forum można by było niezłe zakłady przyjmować i ti bez żadnej prowizji i wszyscy byliby szcześliwi i zadowoleni a tu takich podstaw nie można wyegzekwować...oj szkoda...pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jaki smiech i do tego jeszcze te tlumaczenia ze musi wydac 500zl a nie ma 30zl zeby dlug oddac smiech na sali i totalna kompromitacja na forum za marne 30zl gratulacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
jaki smiech i do tego jeszcze te tlumaczenia ze musi wydac 500zl a nie ma 30zl zeby dlug oddac smiech na sali i totalna kompromitacja na forum za marne 30zl gratulacje no to ja mam 2 rodzynki  nie wymiana ale jak widze podobnie jak u poprzedników... 0 kontaktu, user tylko do konkursów, mozna zobaczyc w wyslanych postach... przegrali w zakładzie o 20 złociszy i cisza...  pewnie wyjazd na mecz..  prosze o natychmiastowego bana dla: profil Sroka1234 [ mecz.org] zakład [ mecz.org] o drugiego zapytam sie jeszcze raz dla pewnosci poszkodowanego czy cos sie zmienilo... Pozdrawiam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|