Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by Landzaat
Originally Posted by Experto
Panowie, chodzi o zasady, jesli ktos sie umawia z kims ze odda wiecej to nie ma znaczenia czy bylo to 5zl. czy 300zl.

Bedziemy banowac za taki numery, wiec lepiej nie robic z geby dupy i jesli sie umawiacie ze oddacie wiecej to prosze dotrzymac umowy.

Chodzi o zasady...I pewnie te będą obowiązywać tylko mnie, a nie kolegę Krupiera,który ze mną się umawia tak,a nie inaczej, a później się nie odzywa 4 miesiące...
jeszcze bardziej mnie wkurw.. dowracanie kota ogonem, tak jakby byś był niewinny smirk

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by MURYN
Originally Posted by Landzaat
Originally Posted by Experto
Panowie, chodzi o zasady, jesli ktos sie umawia z kims ze odda wiecej to nie ma znaczenia czy bylo to 5zl. czy 300zl.

Bedziemy banowac za taki numery, wiec lepiej nie robic z geby dupy i jesli sie umawiacie ze oddacie wiecej to prosze dotrzymac umowy.

Chodzi o zasady...I pewnie te będą obowiązywać tylko mnie, a nie kolegę Krupiera,który ze mną się umawia tak,a nie inaczej, a później się nie odzywa 4 miesiące...
jeszcze bardziej mnie wkurza odwracanie kota ogonem, tak jakbyś był niewinny smirk

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by MURYN
Originally Posted by MURYN
Originally Posted by Landzaat
Originally Posted by Experto
Panowie, chodzi o zasady, jesli ktos sie umawia z kims ze odda wiecej to nie ma znaczenia czy bylo to 5zl. czy 300zl.

Bedziemy banowac za taki numery, wiec lepiej nie robic z geby dupy i jesli sie umawiacie ze oddacie wiecej to prosze dotrzymac umowy.

Chodzi o zasady...I pewnie te będą obowiązywać tylko mnie, a nie kolegę Krupiera,który ze mną się umawia tak,a nie inaczej, a później się nie odzywa 4 miesiące...
jeszcze bardziej mnie wkurza odwracanie kota ogonem, tak jakbyś był niewinny smirk

Pokaż mi gdzie napisałem,że jestem niewinny smirk napisałem przecież,że się przyznaję do błędu(czytanie nie boli). Jak mnie atakuje nagle 3 w tym jeden sam mnie w bambuko zrobił to co mam robić? Przytakiwać im? Nie dzięki

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by pettersen
Landzaat, także ostateczny termin to ...

nie widzisz moim wiadomości?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by pettersen
Landzaat, także ostateczny termin to ...

nie widzisz moim wiadomości?

Napisałeś jako ostatnia wiadomość poprzedniej strony i nie zauważyłem blush to chyba do Ciebie powinno wybranie ostatecznego terminu...

Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,471
Originally Posted by Landzaat
Originally Posted by pettersen
Originally Posted by pettersen
Landzaat, także ostateczny termin to ...

nie widzisz moim wiadomości?

Napisałeś jako ostatnia wiadomość poprzedniej strony i nie zauważyłem blush to chyba do Ciebie powinno należeć wybranie ostatecznego terminu...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
do jutra się wyrobisz?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Widze, ze temat odswiezony, wiec i ja mam sprawe:

Originally Posted by Túlio
Uzytkownik FSevEn https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=1851

Tu sa screeny co i jak:

[Linked Image]

+

[Linked Image]


Uzytkownik najprawdopodobniej juz wyszedl z forum, przed banem chcialbym jeszcze przeczytac co ma do powiedzenia wink Wiec jak mozna to prosze go nie banowac jeszcze(jak chcecie panowie), a ludzie ktorzy chca sie wymianiac niech wezma to pod uwage wink

--------------------------------------------------------------

Jeszcze zeby nie bylo, ze dopiero teraz mi sie przypomnialo tu cyctat z mojego postu z dnia 14.12.2006:

"Minelo juz troche czasu, nie mam zadnego znaku od Fseven! Z tego co zauwazylem nie ma go na forum oraz na gg juz od pewnego momentu, licze, ze jak wroci wszystko sie wyjasni, ale na wszelki wypadek chcialem wszystkich poinformowac aby uwazali na uzytkownika: Fseven"

---------------------------------------------------------------

Dobra tak jak przypuszczalem Fseven opuscil forum tak jak to mialo miejsce wczesniej, prosze o bana dla tego uzytkownika. Prosba jeszcze do osob udzielajacych sie na innych forach na ktorych tez jest mozliwosc wymian miedzy uzytkownikami aby ostrzegly przed wymianami z tym mailem: [email protected] - nie wiem czy dalej takiego uzywa ale na wszelki wypadek lepiej uwazac.

----------------------------------------------------------------

Jeszcze tu na wszelki wypadek nr konta:

- 87 1060 0076 0000 3020 0156 6689

- Dawid Piotr Kądziela SZKOLNA 53 26*411 RUSINÓW

----------------------------------------------------------------

Uzytkownik FSevEn zobowiazal sie uregulowac dlug. Termin mija w piatek. Jak sam napisal nie ma zamiaru nikogo oszukiwac, wiec dajmy(ja oraz moderatorzy) mu czas do piatku.

----------------------------------------------------------------

Nawet niechce juz tych pieniedzy, prosze o BANA na IP dla tego uzytkownika. piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
jezeli ma neo to to nic nie da? frown

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Moze tak, osoby tutaj oskarzane maja trzy dni, aby wywiazac sie z umowy.

PS. IP stale czy nie, stary nick przepadnie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
tak się potoczyła rozmowa...

"Na jutro na pewno nie...bo cały dzień w robocie, a później kumpla urodziny. Kurde...teraz serio mam dużo wydatków. W ciągu 2 tygodni ponad 1K muszę wydać. Spróbuję jak najszybciej. Przejdę się do tego co mi wisi i jak nie poskutkuje rozmowa to będę musiał pogadać z jego rodzicami."

"Jakbym miał to chyba bym Ci oddał ... jadę na turniej w nogę za który muszę sam zapłacić bo klub nie ma kasy i 500zł na sam turniej idzie."


co ciekawe na turniej 500 ma...

a przez 10 miesięcy nie miał 30pln by oddać...

brak mi słów po prostu, jak tu mieć dobre serce (albo być głupcem frown ale z drugiej strony, powyżej 100 bym nie pożyczył)

Daje mu czas do czwartku.

Jeżeli nie otrzymam $ to smile Experto załatwi sprawę

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Hmmm... Experto ale ten uzytkownik mial czas od 16 czerwca(nie mowiac o dacie transakcji) i z szansy nie skorzystal...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Túlio
Hmmm... Experto ale ten uzytkownik mial czas od 16 czerwca(nie mowiac o dacie transakcji) i z szansy nie skorzystal...

Ok, zbanowany, odda to bana moze mu sie cofnie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by pettersen
Daje mu czas do czwartku.
[/b]
Pewnie na turnieju będzie ze 2 tygodnie laugh. A po takich turniejach zawsze pewnie jest spłukany smile Widzisz sens czekania ? smile
Ps. Dziwna sprawa że sam nie odpowiedział na forum gdy zadałeś pytanie " czy na jutro się wyrobi"
Pewnie forum mu szwankuje wink

Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
Przepraszam że się wtrącam ale ...30 zł...to śmiech na sali...powiedz mi pettersen po co ty mu takie grosze pożyczałes?Kto może cos za 30 zł cos zagra ,przeciez od takich ludzi odrazy widac że groszem nie śmierdzą...nie żebym sie rzucał ale pettersen Ty mu ufałes?..przeciez sie nie wymieniasz a tym berdziej nie powinienes pozyczac...powiedz mi co to za osoba co nie potrafi sobie załatwić kilkudziesieciu złotych..na pewno nie bukmacher...

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
forhar napisałem, za dobry jestem wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
przepraszam, forthar*

Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 288
nie ma sprawy...jestes gośc ...pamietam jak zaczynałes...działałem wtedy pod innym nickiem...mamy to wspólnego że obaj uwielbiamy sportingbet...i koszykówke...a jeśli chodzi o tą kase to gościu może i odda ale szacunek stracił i to przez głupie 30zł, a kiedys się łudziłem że na tym forum można by było niezłe zakłady przyjmować i ti bez żadnej prowizji i wszyscy byliby szcześliwi i zadowoleni a tu takich podstaw nie można wyegzekwować...oj szkoda...pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jaki smiech i do tego jeszcze te tlumaczenia ze musi wydac 500zl a nie ma 30zl zeby dlug oddac
smiech na sali i totalna kompromitacja na forum za marne 30zl
gratulacje

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Originally Posted by bukma
jaki smiech i do tego jeszcze te tlumaczenia ze musi wydac 500zl a nie ma 30zl zeby dlug oddac
smiech na sali i totalna kompromitacja na forum za marne 30zl
gratulacje

no to ja mam 2 rodzynki smile nie wymiana ale jak widze podobnie jak u poprzedników... 0 kontaktu, user tylko do konkursów, mozna zobaczyc w wyslanych postach... przegrali w zakładzie o 20 złociszy i cisza... laugh pewnie wyjazd na mecz.. laugh prosze o natychmiastowego bana dla:

profil Sroka1234 [mecz.org]

zakład [mecz.org]

o drugiego zapytam sie jeszcze raz dla pewnosci poszkodowanego czy cos sie zmienilo...

Pozdrawiam piwo

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Sensei, aker), 1,682 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1