|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Witam
Tak jak obiecalem zakladam temat w PP.
Bede gral tylko kupony na remisy - zawsze jedno spotkanie na kuponie. Gram u roznych bukow. No nic to zaczynamy:
Na poczatek wklejam wykaz z expekta z tego miesiaca. Akurat jest od 1wszego lipca wiec ladnie sie zgra i bedzie mozna wszystko ladnie obliczac.
Na dzien dzisiejszy (do 10 lipca) zagralem 3 mecze:
FC Moscow - Zenit St.Petersburg - typ X - rezultat (1-2) - stawka na kupon 2000 zł - KUPON PRZEGRANY
Khimki - Tomsk - typ - X - rezultat (1-1) - stawka na kupon 2000 zł - KUPON WYGRANY - kurs expekt - 2,8 - WYGRANA: 5 600 ZŁ
Haka - HJK - typ - X - rezultat (3-3) - stawka na kupon 100 zł - KUPON WYGRANY - kurs expekt 3,25 - WYGRANA 325 ZŁ
ZAROBEK NA DZIEN 10-07-2007:
1 825 ZŁ
Kiedys pisalem ze mozna bez problemu wyciagnac w 2 tys zl w miesiac - jak widac nie jest to specjalnie trudne - dzisiaj mamy 9 lipca i mam juz prawie 2 tys. No ale nie przestane na tym - oczywiscie gram dalej.
Last edited by Rivaldinho; 30/03/2008 23:58.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Good luck bede sledzil topic 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
Sluchaj Eska - fajnie ze zalozyles temat ale to chyba do czegos zobowiazuje? Temat jest efektem tego, ze chcesz wszystkim pokazac, ze latwo mozna zarobic. OK. Ale kolego - na jakich warunkach?
Podajesz kwoty w zlotowkach na progresje remisowa bez okreslenia kapitalu jaki posiadasz? 2000 pln na remis stawiasz? A jakim kapitalem dysponujesz? 2 miliony zlotych? 20.000 pln?
Sorry - daj se spokoj z tym tematem jak z gory nie okreslisz jakim kapitalem dysponujesz.
Konkrety, zeby nie bylo potem sciemniania i ewentualnych pomowien, ze kupony robisz w Photoshopie, gdy stawki na remis beda w wysokosci 20000.
Wiec ile masz hajcu w chwili obecnej (+1825 pln ktore ugrales w lipcu) na gre? Po prostu: okresl kapital poczatkowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Sądząc po screenie to dokładnie 11.215,74 PLN. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
No dobra pisalem w innym temacie zebyscie ustalili jak ma wygladac ten temat to pisaliscie zebym zalozyl jak uwazam. I zebym gral tutaj tak samo jak gram 'na zywo'. Ok moge ustalic jakis kapital - tylko ze stawki beda inne tutaj a za inne bede gral realnie wiec znowu nie bedzie pokrycia. Wszedzie beda inne wyniki. Kapital mam duzy - dorobilem sie juz na bukach i na GPW wiec z tym nie ma problemu. Miliona nie mam ale kilkaset tys spokojnie. DObra wiec jak - ile ustalic limit kapitalu? I wtedy oczywiscie kwoty wygrane sie zmiejsza wiec niech mi nikt nie gada pozniej ze nie spelnilem zalozen typu nie bylo co miesiac tych 2 tys. Bo jak bede mial kapital 5 tys czy iles to wiadomo ze nie zagram odrazu za 2 tys kuponu. No jak tam chcecie - jak dla mnie moge w ogole zamknac temat stawkowania i dawac tylko typy, ale to juz bylo w wielu tematach i w kazdym po mnie jada  Moge ustalic ze mam tyle ile obecnie na expekcie i bede gral tylko tam? Wtedy z limitami nie bedzie problemu bo nie bede gral za duze stawki wiec moge grac u jednego buka. Bo powyzej 2 tys w expekcie narazie nie postawie - limit.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 358 |
Gandhi - no wlasnie ze nie ma 11.215,74 bo hajz trzyma na moneybookers i w ciagu minuty robi przelew tam gdzie ma wyzszy kurs. I slusznie!
Eska - tu nie chodzi o realna kase - mi to jest np. obojetne czy masz kapital 20.000 czy 200.000. Nawet screenow nie wlepiaj dlatego, bo to nie ma sensu! Najmniejszego. Chodzi o sama gre. Wiadomo, ze sa ludzie co nie boja sie postawic duzej kasy.
Ja wolalbym zebys od nastepnego typu mial 100j poczatkowych - i stawiaj na remis np. 2j. Do tej pory nie interesowalem sie progresja remisowa a skoro twierdzisz, ze na tym da sie zarobic z checia sie podlacze do gry i pogram z Toba. Oczywiscie nie za caly kapital ale wydziele jakas czesc i ta wydzielona czesc bedzie dla mnie calym kapitalem czyli 100j.
Wtedy stawkowanie w jednostkach spelni swoja role.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Nie gram progresji. Gram tylko kupony na remisy.
Wole grac na normalna kase bo nie chce mi sie jeszcze pozniej myslec ile postawic tutaj jednostek. Bede pisal kwoty takie jakie stawiam normalnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Ten sposób gry to jakiś absurd. Co w przypadku złej passy np. chocby 5 wtop z rzedu?? 5 x 2000 i juz twoich 11 000 nie ma. W przypadku tych wtop nie zagrasz za duzo (bo nie bedziesz miał kasy po prostu) a jak bedziesz grał za mniej (chocby niech bedzie za 500) to ja nie widze tutaj oszałamiajacego zarobku....No chyba ze potrafisz "wyczuc" te remisy - jak dla mnie bzdura-moze Ci 5 wejsc podrzad albo 20 nie wejsc. Nie wiem jakim budzetem musialbys dysponowac aby prowadzic w miare spokojna gre. Wiec dla mnie taka gra to zwykła bajka nie zapominajac ze wytypowac goły X w spotkaniu trzydrogowym jest bardzo trudno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Może poczekajcie na jakieś rozwinięcie tematu? Bo na razie chaos wprowadzacie, a narazie Eska nie podał żadnego typka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,125 |
Masz raczej racje,ale mozna grac 5-10 remisow jednorazowo np systemem . Kwota bedzie mniejsza a wygrana bardzo duza ,nawet jak tylko na 5 czy 10 meczy wejdzie 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
dajcie juz spokój, chłopak zrobił temacik to niech go troche poprowadzi, kij wam do tego jak stawkuje, tylko eska to, eska tamto... dajcie se siana, jakby wam tak w temacie sie wpisywali bezsensownie to byscie płakali, a eska niech udowodni ze w wiekszym przedziale czasu bedzie na plus i tyle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Typy na weekend:
1) Luch Energia - Saturn X - kurs 2,74
Stawka: 1000 zł
2) Amkar - Spartak Moskva - X - kurs 2,98
Stawka: 500 zł
3) Tom Tomsk - FC Moskva - X - kurs 2,86
Stawka: 100 zł
4) Kuban - Khimki - X - kurs - 3,25
Stawka: 200 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Typy na weekend: 1) Luch Energia - Saturn X - kurs 2,74 - KUPON PRZEGRANY  (2-1) Stawka: 1000 zł 2) Amkar - Spartak Moskva - X - kurs 2,98 -  (0-1) Stawka: 500 zł 3) Tom Tomsk - FC Moskva - X - kurs 2,86 -  (1-2) Stawka: 100 zł 4) Kuban - Khimki - X - kurs - 3,25 - KUPON WYGRANY -  (1-1) Stawka: 200 zł Wygrana: 650 zł Saldo na dzien 15.07 - +675
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 7 |
Eska vel. Mitoman jak zawsze opowiada bajki, nigdy nic nie wygrał u bukmachera, a w każdym temacie pisze ile to on nie wygrał.
Pare słów dla dzieci, aby nie brały słów tego Pana na poważnie. Na remisach (i singlach) nie da się zarobić! Można co najwyżej wtopić duża kasę. Jedyna skuteczna metoda, to odpowiednie zarządzanie swoim budżetem (np. granie za 1/10 lub 1/15 aktualnego depozytu u bukmachera) i typowanie valuebetów oraz kuponów AKO (typy z przedziału 1.65 do 2.5, najlepiej 3 do 5 typów). Srednio wchodzi mi co 2 lub 3 kupon i pewnością jestem wiecej do przodu niż gracze grający single po kursach 1.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Luitman po chu... to piszesz?
Załóż swój temat i tupuj a co Cie obchodzi jak graja inni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
O widze kolega az musial zalozyc 'nowy' nick zeby sie wpisac w moj post... Zenada.
oraz
Dobra nie rubcie syfu...
Jeszcze raz komentarz nic nie wnoszacy do tematu i bedzie - STOP WPISOM -
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
siema eska - giełdowy kolego  widzę że lubujesz remisy zwłaszcza na wschodzie Europy... jutro atakujesz? bo ja się właśnie przymierzam na X w meczu dynamo-amkar... o czym już zresztą w pewnym miejscu napisałem sory nijako za zaśmiecanie tematu ale i tak wygląda troche jak quasi... głównie za sprawą popeliny ale takim bufonom radze samemu założyć temat albo napisać cos konstruktywnego w temacie bo krytycznymi wpisami jedynie robicie z siebie pośmiewisko pajacyki keep fighting eska - z chęcia poobserwuje te twoje remisowe typy <piwo>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Dawno nie widzialem kolegi w dziale o GPW  Juz nie inwestujesz na gieldzie? Jutro podam jakies typy na weekend. Narazie nie ma oferty na expekcie wiec nie wiem jeszcze po jakich kursach co bedzie gdzie gral. Ale pewnie zagram na BF chociaz czesc. Ostatnio tez gram tenisa systemem Kissa heh. Ladnie idzie. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
2tyg temu wycofałem wszystko, łacznie z moją perłą lzps em po @15,40 mam teraz tylko stormma na stracie jeszcze ale dziś jakiś pozytywny sygnał chyba nastąpił.. trzymam i nie oddam bo tu mimo wszystko powinno być lepiej miałem lekkie zawirowania ale wracam do gry i w weekend wrzucę jakieś przemyślenia do działu  -własnie tak patrze i widzę że po @3.40 jutro na remis można już znaleźć - satysakcjonuje mnie to ale poczekam.. myśle że może jeszcze wzrosnąć bo ludzie mogą grać na nazwy a ja tam czuje remis. a pozatale mecze w Rosji bardzo zacięte, więc i kompromisów też pewnie troche ujrzymy -no musze przyznać ze jestem szczęśliwym posiadaczem systemu kiss  tak tak, należę do tej garstki ale chłopakom z tematu radości nie będę odbierał bo są pionierami więc niech podają i trafiają  do usłyszenia! -sory za off topic, a ja zaraz lecę na wódkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Podaje typy, szybko bo zaraz spadam a pozniej juz mnie nie bedzie na noc. Wiec tak bez zbednych wstepow:
saturn FT X - stawka:3000
Kuban Krasnodar FT X - stawka: 2000
Zenit FT X - stawka: 500
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|