|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Podaje cos na dzis: Saturn - Kuban - FT X - Stawka - 2000 zł KUPON PRZEGRANY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Zysk na dzien 03.08 +3 000 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Typy na jutro:
Amkar - FT X - Stawka: 50 zł
Zenit - FT X - Stawka: 100 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Typy na jutro: Amkar - FT X - Stawka: 50 zł  Zenit - FT X - Stawka: 100 zł  Kiepski weekend... No ale tak to jest jak sie typuje na sile. Mialem nic nie dawac w ten weekend bo mecze nie pewne na X procz moze tego saturna no ale gramy dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Zysk na dzien 05.08 +2850
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 7 |
Śmiech mnie ogarnia, tak to jest jak się kradnie bez namysłu typy z zamkniętego forum, a później się myśli, że liga ruska remisuje co tydzień. Życzę więcej rozsądku i pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
buhaha idz trolowac gdzie indziej  Mialem zagrac tylko saturn bo nie bylo pewnych meczy ale jak nie wszedl to zagralem jeszcez 2 typy ale niska stawka wiec spoko - odbijemy  oraz Jak mozna krasc typy z zamknietego forum jesli jest ono zamkniete?  W ogole co to za forum? oraz 2 Nie ma to jak zakladac nowy nick zeby na kogos pojechac. Zero szacunku dla takich ludzi. Nawet nie masz odwagi napisac tego pod normalnym nickiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120 |
HEja ! Cos kolegi nie widac na forum ostatnio, jesli powodem sa wpisy co niektorych to doradzam olac i robic swoje, malkontenci sie zawsze znajda, lubija sie w docinaniu z ktorego nic konstruktywnego nie wynika. keep going mate 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
FF Jaro - HJK Helsinki - FT X - Stawka: 200 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
A to ze mnie nie widac to pewnie dlatego ze jestem na urlopie nad morzem  No ale typki bede podawal. Troche sie cieszko pisze przez komorke ale jakos dam rade. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
FF Jaro - HJK Helsinki - FT X - Stawka: 200 zł - kurs 3,45 (expekt) -  KUPON WYGRANY  WYGRANA - 690 ZŁ Zysk z meczu: 490 zł Zysk na dzien 10.08 +3 340 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
khimki Ft X - stawka 50 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Na jutro:
Amkar FT X - stawka: 1000 zł
saturn FT X - stawka: 100 zł
Kuban Krasnodar FT X - stawka: 300 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Amkar FT X - stawka: 1000 zł saturn FT X - stawka: 100 zł  Kuban Krasnodar FT X - stawka: 300 zł  Widzę, że tym razem nie wyszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
Post deleted by Rivaldinho
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Panowie, ale po co te wpisy? Co Was to za przeproszeniem obchodzi?  Dajcie sobie trochę więcej luzu, jest takie powiedzenie: "Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie idioty, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." bez obrazy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Minotauro, z całym szacunkiem, ale twoje wpisy są szczeniackie. Mógłbyś napisać:
Eska, na razie twoje wyniki budzą wątpliwości, gdyż w zasadzie opierają się na jednej wygranej (+5000 PLN).
Ty zaś, minotauro, wolisz się ograniczyć do gówniarskich odzywek. Jeśli koniecznie czujesz potrzebę wyrażenia swojej krytycznej opinii, to zrób to po ludzku. I raz wystarczy, nie musisz się wpieprzać na każdej stronie powtarzając to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Witam. Jestem jeszcze na urlopie więc podsumuje wszystkie zaległe mecze po powrocie bo teraz nie mam kompa więc ciężko w komórki to liczyć. Typy na jutro amkar X i Saturn X. Stawka po 1000 na mecz czyli 2 tys ogółem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Witam po urlopie. Załapalem sie na bardzo ladna pogode wiec wracam opalony i usmiechniety moze w koncu sie poprawi w grze u bukow bo ostatnio nie za dobrze szlo... khimki Ft X - stawka 50 zł - KUPON PRZEGRANY  Zysk od poczatku gry: +3 290
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Na jutro: Amkar FT X - stawka: 1000 zł - KUPON PRZEGRANY  saturn FT X - stawka: 100 zł - KUPON PRZEGRANY  Kuban Krasnodar FT X - stawka: 300 zł - KUPON PRZEGRANY  Zysk od poczatku gry: + 1890
|
|
|
Link skopiowany do schowka