Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 22 1 2 3 4 5 21 22
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Eska
Podaje cos na dzis:

Saturn - Kuban - FT X - Stawka - 2000 zł KUPON PRZEGRANY stop


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Zysk na dzien 03.08 +3 000 zł


Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Typy na jutro:

Amkar - FT X - Stawka: 50 zł

Zenit - FT X - Stawka: 100 zł


Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Eska
Typy na jutro:

Amkar - FT X - Stawka: 50 zł stop

Zenit - FT X - Stawka: 100 zł stop

Kiepski weekend... No ale tak to jest jak sie typuje na sile. Mialem nic nie dawac w ten weekend bo mecze nie pewne na X procz moze tego saturna no ale gramy dalej wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Zysk na dzien 05.08 +2850


Dołączył: Jun 2007
Posty: 7
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 7
Śmiech mnie ogarnia, tak to jest jak się kradnie bez namysłu typy z zamkniętego forum, a później się myśli, że liga ruska remisuje co tydzień. Życzę więcej rozsądku i pozdrawiam.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
buhaha idz trolowac gdzie indziej sonar

Mialem zagrac tylko saturn bo nie bylo pewnych meczy ale jak nie wszedl to zagralem jeszcez 2 typy ale niska stawka wiec spoko - odbijemy wink

oraz

Jak mozna krasc typy z zamknietego forum jesli jest ono zamkniete? laugh W ogole co to za forum?

oraz 2

Nie ma to jak zakladac nowy nick zeby na kogos pojechac. Zero szacunku dla takich ludzi. Nawet nie masz odwagi napisac tego pod normalnym nickiem smirk

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,120
HEja !

Cos kolegi nie widac na forum ostatnio, jesli powodem sa wpisy co niektorych to doradzam olac i robic swoje, malkontenci sie zawsze znajda, lubija sie w docinaniu z ktorego nic konstruktywnego nie wynika.

keep going mate smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
FF Jaro - HJK Helsinki - FT X - Stawka: 200 zł


Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
A to ze mnie nie widac to pewnie dlatego ze jestem na urlopie nad morzem wink

No ale typki bede podawal. Troche sie cieszko pisze przez komorke ale jakos dam rade.

Pozdro

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Eska
FF Jaro - HJK Helsinki - FT X - Stawka: 200 zł - kurs 3,45 (expekt) - kasa KUPON WYGRANY kasa

WYGRANA - 690 ZŁ

Zysk z meczu: 490 zł


Zysk na dzien 10.08 +3 340 zł


Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
khimki Ft X - stawka 50 zł

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Na jutro:


Amkar FT X - stawka: 1000 zł

saturn FT X - stawka: 100 zł


Kuban Krasnodar FT X - stawka: 300 zł




Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by Eska
Amkar FT X - stawka: 1000 zł stop
saturn FT X - stawka: 100 zł stop
Kuban Krasnodar FT X - stawka: 300 zł stop
Widzę, że tym razem nie wyszło.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Post deleted by Rivaldinho

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Panowie, ale po co te wpisy? Co Was to za przeproszeniem obchodzi? wink Dajcie sobie trochę więcej luzu, jest takie powiedzenie: "Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie idioty, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

bez obrazy piwo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Minotauro, z całym szacunkiem, ale twoje wpisy są szczeniackie. Mógłbyś napisać:

Eska, na razie twoje wyniki budzą wątpliwości, gdyż w zasadzie opierają się na jednej wygranej (+5000 PLN).

Ty zaś, minotauro, wolisz się ograniczyć do gówniarskich odzywek. Jeśli koniecznie czujesz potrzebę wyrażenia swojej krytycznej opinii, to zrób to po ludzku. I raz wystarczy, nie musisz się wpieprzać na każdej stronie powtarzając to samo.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Witam. Jestem jeszcze na urlopie więc podsumuje wszystkie zaległe mecze po powrocie bo teraz nie mam kompa więc ciężko w komórki to liczyć. Typy na jutro amkar X i Saturn X. Stawka po 1000 na mecz czyli 2 tys ogółem

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Witam po urlopie. Załapalem sie na bardzo ladna pogode wiec wracam opalony i usmiechniety moze w koncu sie poprawi w grze u bukow bo ostatnio nie za dobrze szlo...

Originally Posted by Eska
khimki Ft X - stawka 50 zł - KUPON PRZEGRANY stop

Zysk od poczatku gry: +3 290


Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Eska
Na jutro:


Amkar FT X - stawka: 1000 zł - KUPON PRZEGRANY stop

saturn FT X - stawka: 100 zł - KUPON PRZEGRANY stop


Kuban Krasnodar FT X - stawka: 300 zł - KUPON PRZEGRANY stop

Zysk od poczatku gry: + 1890

Strona 3 z 22 1 2 3 4 5 21 22

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1