|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
POZWOLIŁEM SOBIE ZALOZYC TEN TEMAT PONIEWAZ MIALEM NA TO OCHOTE TA LIGA INTERESUJE MNIE NAJBARDZIEJ BEDE TUTAJ PODAWAŁ SWOJE TYPY MAM ZAMIAR WAM POMOC DZISIAJ UPARLISCIE SIE NA MANNHEIM Z "X2" A JA DAŁBYM CZYSTĄ PEWNA 1TZN NORYMBERGE BO PO OSTATNIM MECZUZ DEG BRAMKARZ ADLER ZOSTAL ZMIENIONY NA REZERWOWEGO I TRZECH ZAWODNIKOW PODSTAWOWYCH DOSTALO KARE MECZU JAK I ROWNIEZ Z DEG DLATEGO POSTAWILBYM NE SCHWENINGEN SA TEZ INNE ARGUMENTY ALE MALO ISTOTNE. PODAJE MOJE TYPY: NORYMBERGA SCHWENNINGEN HAMBURG EISBAREN KREFELD KASSEL
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
O nowy temat, dopiero zauważyłem. Sajmon czekamy z niecierpliwością na dzisiejsze opisane typki. Tylko postaraj się na przyszłość pisać o meczach wcześniej, a nie kiedy one już trwają, a drużyna polecana przez Ciebie prowadzi 3-0 :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
skoro sjmon milczy, albo odezwie sie dopiero w trakcie meczow, ja cos zasugeruje:
nurnberg - hannover TYP: 1 KURS: 1.83 DATA: 27.12.2002 BUK: profesjonal
mecz, dobry do zagrania jako singiel, w srode nurbberga nei zawiodla i pokonala mannheim az 5:1, owj druzynie idzie dobrze w swojej hali, gdzie wygrala 11 +(jeden po dogrywce) z 16 meczow, i plasuje sie w gornej czesci tabeli. nieco gorzej spisuje sie hannover na wyjazdach, gdzie wygral 2(+1 po dogrywce) z 14 spotkan i plasuje sie kilka oczek nizej od swego dzisiejszego rywala. w tym sezonei obie druzyny spoytkaly sie juz dwa razy i za kazdym razem wygrywai gospodarze, w poprzednim sezonie w 4 meczach, 3 razy gora byli hokeisci nurymbergi, a tylko raz hokeisci z hanoveru.
eisbaen - hamburg TYP: 1 KURS: 1.51 DATA: 27.12.2002 BUK: profesjonal
eisbaren pretendent do mistrzowskiegio tytulu, zmierzy sie z hamburgiem, druzyna sredniej klasy. jak wiemyy hamburg, z braku wlasnej hali rozegral wiele spotkan na wyjazdach, jednym z nich byla potyczka z eibaren, ktora przegral 0:3. eisbaren, musi to spotkanie wygrac by zrewanzowac sie za kompromitujacy remis( 0:0 :eek: ) z inglostadt, dwa dni temu. eisbaren na swoim lodowisku roznosi druzyny przeciwne, a czy tak bedzie tym razem? -napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Cichy na Eisbaren bym uważał, ze względu na plagę kontuzji, co do kolejnego typu - Nürnberg Ice Tigers to ta drużyna wystąpi dziś bez swego trenera, który przyleci z USA dopiero na niedzielny mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
adolf, kozystasz moze z www.del.org [ del.org] ? czy moze z innych stron
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzieki za odzew myslaem ze gorzej wystartuje. w piatek nic bo praca do godz.22.Ale jutro propunuje norymberge.bramkarz kassel ma fatalna forme dziwie sie dlaczego wczoraj nie wygrali.juz po raz drugi w ciagu trzech meczy ostatnich go wymieniali w polowie mecz.wiem cos otym sam kiedys bronilem jak nie idzi to nie idzie.I DEG poniwaz jak powiedziano zostalo wczesniej plaga kontuzji.hamburg tez wczoraj powinien wygrac i znowu eisbaren koncowke mieal extra.moje wstepne typy.jutro je wyostrze. norymberga DEG manheim w koncu sweningen u siebie chyba hamburg ale mam zle przeczucia augsburag narazie czesc
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzisiaj mam 4 typy ktore gram zagrubsza kase oto one DEG KURSY SPADAJA AUGSBUSRG PONIWAZ MOIM ZDANIEN FRANKFURT TO NAJSLABSZA DRUZYNA W LIDZE NURYBERGA BO TO JEST POCZATEK SERII WYGRANYCH MECZOW MYSLE ZE OKOLO 8 MECZOW SCHWENINGEN W KONCU MUSZA WYGRAC U SIEBIE PRAWO SERII.IDE DO PROFESJONALA CZESC
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Witam, typek na jutro:
Koeln - Nurnberg 1 (1,60) Expekt
Koeln u siebie 8-0-5 (ostatnio zwyciestwo z Iserlohn 4:1) Norymberga na wyjezdzie 4-0-12 (ostatnio porazka z Kassel 1:3)
Co o tym myslicie?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wiesz co powiem ci szczerze wole zagrac ne malmo ze wygra z frolunda niz koln z norymbrga.Dla mnie jest ciezki mecz do obstawiania wedlug mnie czysy remis.czesc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
czesc co myslicie o tym : mannheim - kassel 1 za 1,7 w sts iserlohn - frankfurt za 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
w drugim typie 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wiam.Ciekawi mnie mecz AUGSBURGER PANTHERS ADLER MANNHEIM , a dokładnie kurs na 1. Wszyscy wiemy jak grają Pantery , a Adler w ostatnim spotkaniu wystąpił bez 6 zawodnikow. Czy ma ktos moze informacje, jak ich skład bedzie wyglądał dzisiaj . Moze dalej są tak osłabieni ?? Drugie spotkanie to EISBÄREN BERLIN ISERLOHN ROOSTERS na 1 . jak ktos bedzie miał info na temat tych meczy , niech sie podzieli .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
Witam!
prof,
Frankfurt Lions - Ingolstadt 1 @1.78 8/10
Po 11 z rzędu porażkach z pracą pożegnał sie trener Ingolstadt Jim Boni. W meczu przeciwku "lwom" nie zagra Rainer Suchan (brutalny faul w meczu przeciwko Augsburgowi). Praktycznie tylko wygrane w ostatnich meczach dają cień szans "lwom" na awans do play-off. Już przed spotkaniem z Iserlohn, Lance Nethery- trener "lwów" zapowiadał, że jego zawodnicy muszą w trzech najbliższych spotkaniach zdobyć komplet 9 punktów. Z Iserlohn się nie udało. Myślę, że rozbite Ingolstadt jest bez szans wobec resztek determinacji i dobrego bilansu domowego Frankfurtczyków.
pozdrawiam belja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
Oryginalnie wysłał Azan: [qb]Wiam.Ciekawi mnie mecz AUGSBURGER PANTHERS ADLER MANNHEIM , a dokładnie kurs na 1. Wszyscy wiemy jak grają Pantery , a Adler w ostatnim spotkaniu wystąpił bez 6 zawodnikow. Czy ma ktos moze informacje, jak ich skład bedzie wyglądał dzisiaj . Moze dalej są tak osłabieni ?? Drugie spotkanie to EISBÄREN BERLIN ISERLOHN ROOSTERS na 1 . jak ktos bedzie miał info na temat tych meczy , niech sie podzieli .[/qb] "Orły" jeszcze dzisiaj również będą mieć problemy personalne. Dwa ostatnie mecze 3-6, 4-6 dla nich. Więc może bardziej "overek". "Pantery" z 44 punktami ostatnio dobrze sobie poczynają i są coraz bliżej interesującej ich strefy w tabeli DEL. Mannheim ma w perspektywie w piątek super ciężki mecz z Eisbaeren a wśród zespołów z miejsc 2-4 są 4 punkty różnicy, a walka o podział miejsc przed play-offem będzie się rozkręcała. Ale mimo to przychylam sie do 1X @1.56 w profie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
Właśnie zobaczyłem ofertę z toto-mixa:
Frankfurt 1 za @1.80 Augsburg 1x za @1.64
a więc minimalnie lepsze kursy niż w profie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
Oryginalnie wysłał belja: [qb]Witam!
prof,
Frankfurt Lions - Ingolstadt 1 @1.78 8/10
Po 11 z rzędu porażkach z pracą pożegnał sie trener Ingolstadt Jim Boni. W meczu przeciwku "lwom" nie zagra Rainer Suchan (brutalny faul w meczu przeciwko Augsburgowi). Praktycznie tylko wygrane w ostatnich meczach dają cień szans "lwom" na awans do play-off. Już przed spotkaniem z Iserlohn, Lance Nethery- trener "lwów" zapowiadał, że jego zawodnicy muszą w trzech najbliższych spotkaniach zdobyć komplet 9 punktów. Z Iserlohn się nie udało. Myślę, że rozbite Ingolstadt jest bez szans wobec resztek determinacji i dobrego bilansu domowego Frankfurtczyków.
pozdrawiam belja[/qb] 6-1 :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
witam co powiecie na : koelner - kassel 1 hamburg - eisbaren 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
zagram i koelner i eisbaren
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał Nicram: [qb]zagram i koelner i eisbaren[/qb] A dlaczego ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|