Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#141641 25/12/2002 21:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
POZWOLIŁEM SOBIE ZALOZYC TEN TEMAT PONIEWAZ MIALEM NA TO OCHOTE TA LIGA INTERESUJE MNIE NAJBARDZIEJ BEDE TUTAJ PODAWAŁ SWOJE TYPY MAM ZAMIAR WAM POMOC DZISIAJ UPARLISCIE SIE NA MANNHEIM Z "X2" A JA DAŁBYM CZYSTĄ PEWNA 1TZN NORYMBERGE BO PO OSTATNIM MECZUZ DEG BRAMKARZ ADLER ZOSTAL ZMIENIONY NA REZERWOWEGO I TRZECH ZAWODNIKOW PODSTAWOWYCH DOSTALO KARE MECZU JAK I ROWNIEZ Z DEG DLATEGO POSTAWILBYM NE SCHWENINGEN SA TEZ INNE ARGUMENTY ALE MALO ISTOTNE.
PODAJE MOJE TYPY:
NORYMBERGA
SCHWENNINGEN
HAMBURG
EISBAREN
KREFELD
KASSEL

Bonus: Unibet
#141642 27/12/2002 12:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
O nowy temat, dopiero zauważyłem. Sajmon czekamy z niecierpliwością na dzisiejsze opisane typki. Tylko postaraj się na przyszłość pisać o meczach wcześniej, a nie kiedy one już trwają, a drużyna polecana przez Ciebie prowadzi 3-0 :rolleyes:

#141643 27/12/2002 18:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
skoro sjmon milczy, albo odezwie sie dopiero w trakcie meczow, ja cos zasugeruje:

nurnberg - hannover
TYP: 1
KURS: 1.83
DATA: 27.12.2002
BUK: profesjonal

mecz, dobry do zagrania jako singiel, w srode nurbberga nei zawiodla i pokonala mannheim az 5:1, owj druzynie idzie dobrze w swojej hali, gdzie wygrala 11 +(jeden po dogrywce) z 16 meczow, i plasuje sie w gornej czesci tabeli. nieco gorzej spisuje sie hannover na wyjazdach, gdzie wygral 2(+1 po dogrywce) z 14 spotkan i plasuje sie kilka oczek nizej od swego dzisiejszego rywala. w tym sezonei obie druzyny spoytkaly sie juz dwa razy i za kazdym razem wygrywai gospodarze, w poprzednim sezonie w 4 meczach, 3 razy gora byli hokeisci nurymbergi, a tylko raz hokeisci z hanoveru.

eisbaen - hamburg
TYP: 1
KURS: 1.51
DATA: 27.12.2002
BUK: profesjonal

eisbaren pretendent do mistrzowskiegio tytulu, zmierzy sie z hamburgiem, druzyna sredniej klasy. jak wiemyy hamburg, z braku wlasnej hali rozegral wiele spotkan na wyjazdach, jednym z nich byla potyczka z eibaren, ktora przegral 0:3. eisbaren, musi to spotkanie wygrac by zrewanzowac sie za kompromitujacy remis( 0:0 :eek: ) z inglostadt, dwa dni temu. eisbaren na swoim lodowisku roznosi druzyny przeciwne, a czy tak bedzie tym razem? -napewno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#141644 27/12/2002 21:29
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Cichy na Eisbaren bym uważał, ze względu na plagę kontuzji, co do kolejnego typu - Nürnberg Ice Tigers to ta drużyna wystąpi dziś bez swego trenera, który przyleci z USA dopiero na niedzielny mecz.

#141645 27/12/2002 21:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
adolf, kozystasz moze z www.del.org [del.org] ? czy moze z innych stron

#141646 28/12/2002 15:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzieki za odzew myslaem ze gorzej wystartuje.
w piatek nic bo praca do godz.22.Ale jutro
propunuje norymberge.bramkarz kassel ma fatalna forme dziwie sie dlaczego wczoraj nie wygrali.juz po raz drugi w ciagu trzech meczy ostatnich go wymieniali w polowie mecz.wiem cos otym sam kiedys bronilem jak nie idzi to nie idzie.I DEG poniwaz jak powiedziano zostalo wczesniej plaga kontuzji.hamburg tez wczoraj powinien wygrac i znowu eisbaren koncowke mieal extra.moje wstepne typy.jutro je wyostrze.
norymberga
DEG
manheim
w koncu sweningen u siebie
chyba hamburg ale mam zle przeczucia
augsburag
narazie czesc

#141647 29/12/2002 13:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
dzisiaj mam 4 typy ktore gram zagrubsza kase
oto one
DEG KURSY SPADAJA
AUGSBUSRG PONIWAZ MOIM ZDANIEN FRANKFURT TO NAJSLABSZA DRUZYNA W LIDZE
NURYBERGA BO TO JEST POCZATEK SERII WYGRANYCH MECZOW MYSLE ZE OKOLO 8 MECZOW
SCHWENINGEN W KONCU MUSZA WYGRAC U SIEBIE PRAWO SERII.IDE DO PROFESJONALA CZESC

#141648 29/12/2002 20:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ale wtopa

#141649 02/01/2003 03:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Witam, typek na jutro:

Koeln - Nurnberg 1 (1,60) Expekt

Koeln u siebie 8-0-5 (ostatnio zwyciestwo z Iserlohn 4:1)
Norymberga na wyjezdzie 4-0-12 (ostatnio porazka z Kassel 1:3)

Co o tym myslicie?

#141650 02/01/2003 21:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
wiesz co powiem ci szczerze wole zagrac ne malmo ze wygra z frolunda niz koln z norymbrga.Dla mnie
jest ciezki mecz do obstawiania wedlug mnie czysy remis.czesc.

#141651 03/01/2003 04:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
N
member
member
N Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
czesc co myslicie o tym :
mannheim - kassel 1 za 1,7 w sts
iserlohn - frankfurt za 2

#141652 03/01/2003 04:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
N
member
member
N Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
w drugim typie 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#141653 05/01/2003 13:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wiam.Ciekawi mnie mecz AUGSBURGER PANTHERS ADLER MANNHEIM , a dokładnie kurs na 1. Wszyscy wiemy jak grają Pantery , a Adler w ostatnim spotkaniu wystąpił bez 6 zawodnikow. Czy ma ktos moze informacje, jak ich skład bedzie wyglądał dzisiaj . Moze dalej są tak osłabieni ??
Drugie spotkanie to EISBÄREN BERLIN ISERLOHN ROOSTERS na 1 . jak ktos bedzie miał info na temat tych meczy , niech sie podzieli .

#141654 05/01/2003 13:11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Witam!

prof,

Frankfurt Lions - Ingolstadt 1 @1.78 8/10

Po 11 z rzędu porażkach z pracą pożegnał sie trener Ingolstadt Jim
Boni. W meczu przeciwku "lwom" nie zagra Rainer Suchan (brutalny faul
w meczu przeciwko Augsburgowi).
Praktycznie tylko wygrane w ostatnich meczach dają cień szans "lwom"
na awans do play-off. Już przed spotkaniem z Iserlohn, Lance Nethery-
trener "lwów" zapowiadał, że jego zawodnicy muszą w trzech
najbliższych spotkaniach zdobyć komplet 9 punktów. Z Iserlohn się nie
udało. Myślę, że rozbite Ingolstadt jest bez szans wobec resztek
determinacji i dobrego bilansu domowego Frankfurtczyków.

pozdrawiam
belja

#141655 05/01/2003 13:23
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Quote
Oryginalnie wysłał Azan:
[qb]Wiam.Ciekawi mnie mecz AUGSBURGER PANTHERS ADLER MANNHEIM , a dokładnie kurs na 1. Wszyscy wiemy jak grają Pantery , a Adler w ostatnim spotkaniu wystąpił bez 6 zawodnikow. Czy ma ktos moze informacje, jak ich skład bedzie wyglądał dzisiaj . Moze dalej są tak osłabieni ??
Drugie spotkanie to EISBÄREN BERLIN ISERLOHN ROOSTERS na 1 . jak ktos bedzie miał info na temat tych meczy , niech sie podzieli .[/qb]
"Orły" jeszcze dzisiaj również będą mieć problemy
personalne. Dwa ostatnie mecze 3-6, 4-6 dla nich.
Więc może bardziej "overek". "Pantery" z 44 punktami ostatnio dobrze sobie poczynają i są coraz bliżej interesującej ich strefy w tabeli DEL. Mannheim ma w perspektywie w piątek super ciężki mecz z Eisbaeren a wśród zespołów z miejsc 2-4 są 4 punkty różnicy, a walka o podział miejsc przed play-offem będzie się rozkręcała.
Ale mimo to przychylam sie do 1X @1.56 w profie.

#141656 05/01/2003 13:27
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Właśnie zobaczyłem ofertę z toto-mixa:

Frankfurt 1 za @1.80
Augsburg 1x za @1.64

a więc minimalnie lepsze kursy niż w profie.

#141657 06/01/2003 02:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Quote
Oryginalnie wysłał belja:
[qb]Witam!

prof,

Frankfurt Lions - Ingolstadt 1 @1.78 8/10

Po 11 z rzędu porażkach z pracą pożegnał sie trener Ingolstadt Jim
Boni. W meczu przeciwku "lwom" nie zagra Rainer Suchan (brutalny faul
w meczu przeciwko Augsburgowi).
Praktycznie tylko wygrane w ostatnich meczach dają cień szans "lwom"
na awans do play-off. Już przed spotkaniem z Iserlohn, Lance Nethery-
trener "lwów" zapowiadał, że jego zawodnicy muszą w trzech
najbliższych spotkaniach zdobyć komplet 9 punktów. Z Iserlohn się nie
udało. Myślę, że rozbite Ingolstadt jest bez szans wobec resztek
determinacji i dobrego bilansu domowego Frankfurtczyków.

pozdrawiam
belja[/qb]
6-1 :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#141658 07/01/2003 03:52
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
N
member
member
N Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
witam
co powiecie na :
koelner - kassel 1
hamburg - eisbaren 2

#141659 07/01/2003 15:25
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
N
member
member
N Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
zagram i koelner i eisbaren

#141660 07/01/2003 15:37
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał Nicram:
[qb]zagram i koelner i eisbaren[/qb]
A dlaczego ?

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,713 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1