|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Mam taką prośbe do Was - czy moglibyście wysłać maila do Expekta o następującej treści:
"Dziś jest kolejny mecz play off w niemieckiej lidze hokejowej DEL: Hamburg Freezers - Eisbaren Berlin - jednak nie widać tego w Waszej ofercie. Czy zamierzacie dodać to spotkanie do dzisiejszej oferty??"
Prosze o to Was forumowiczów, gdyż ja od rana nie dostałem odpowiedzi na tego maila, a meczu nadal nie widać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212 |
Masz rację, mecz dzisiaj a oferta pusta. Wysłałem email i .......cisza. Po wczorajszym zwycięstwie dzisiaj gram ..... NHL i tenis
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Tez im wyslalem pytanie i nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dostalem odpowiedz;
Witam Pana,
Nasi bukmacherzy pracuja nad uaktualnieniem oferty, ale nie moge w 100% zapewnic ze to zdarzenie znajdzie sie na naszej liscie kursowej.
Powodzenia w Expekt.com!
Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Jest juz spotkanie w ofercie. Teraz Adolf powiedz po co to wszystko tzn. na co stawiasz w tym meczu bo ja nie mam pomyslu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
OK, dzięki za odzew. Expekt wystawił już kurs na ten mecz, a dlaczego mi na nim tak zależało... Otóż obydwie drużyny Hamburg Freezers - Eisbären Berlin spotykały się już 4 krotnie w lidze i 3 krotnie padał remis.... Wczoraj było blisko szczęścia trafić remis po kursie 4,9 -własnie w Expekcie, dziś już "tylko"na ten zakład jest 4,55-to i tak chyba najwyżej w sieci. Co do samego spotkania, to widziałem obydwie drużyny jak grają i widziałem też ich bezpośrednie spotkanie. Obydwa teamy grają ofensywny hokej, overowy. Akcje przenoszą się z jednej bramki pod drugą, pada dużo goli. Tego komplet widzów w nowitkiej arenie w Hamburgu (notabene nie powstydził by się takiej niejeden klub z NHL) oczekuje. Liczę że dziś po OT wygra beniamin z Jackiem Płachtą w składzie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Świetny typ i doskonałe wyczucie Adolf. Gratulacje. Oczywiście skorzystałem, dzięki. P.S. Warto się zastanowić nad grą na remis w pozostałych parach ćwierćfinałowych DEL. Dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212 |
Dobrze Adolf, bardzo dobrze, Niemcy są Twoje. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725 |
No, dobrze Adolf, że chociaż raz się mnie posłuchałeś... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wporzo typ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gratuluję!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Dziś ponownie poproszę Was o maile z podobną treścią do Expektu. Tym razem nie ma całej kolejki play off DEL...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Dziś widzę 2 remisy w spotkaniach Krefeld Pinguine - Düsseldorfer EG i Kassel Huskies - Kölner Haie. W pierwszym przypadku to derby, w drugim underowe spotkanie. Więcej nie opisuję, gdyż może ktoś skorzysta i zagra, albo moneta i losuje na jaki mecz postawić...Skłaniam się jednak bardziej w kierunku DEGa na X
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Za 2 ostatnie dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Adolfa
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a dzis na jutro ogolnie na cos stawiacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Dziś staram się wyłowić kolejny remis z DEL. Wyszedł mi remis na tafli u rekinów...Drużyny w tym sezonie się już spotykały czterokrotnie i dwukrotnie padał remis. W rywalizacji play off jest 1-1 i podejrzewam, że pieski dziś łatwo skóry nie sprzedadzą, a kurs na remis oferowany w Expekcie (5,00) kusi... Widziałem obydwie drużyny. Kassel gra raczej defensywny hokej, starają się mało stracić i mało strzelić.Jest to jedna ( obok Eisbaren, i Hamburga ) z drużyn, która ma najwięcej remisów w DEL-11 z czego 5 spotkań remisowo sieęzakończyło na obcej tafli. Natomiast drużyna Franca Zacha wcale nie odbiega statystycznie pod względem remisów od wyżej wymienionych.10 remisów w tym aż 7 we własnej hali (5 przegranych) przyprawiało Franza o zawrót głowy. Ich gra jest zabawą w podchody - grają raczej pod przeciwnika i oczekują na jego ruch. Jak przegrywają to starają sie wyrównać, potem nadal przychodzi okres pasywnej gry. Franz Zach niejednokrotnie ma sam zamiar wjechać na lód pokazać swym pupilkom jak się powinno grać.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
:rolleyes: Ja im nadal nie odpuszczam, po niefartnych wynikach z roznica jednobramkowa dzis czas na Adlera. Kassel nie sprostal wymaganiom Zarlaczy, Orly to inna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
P.S. Oby...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał HaszeK: [qb]1. Kolejka
04.09.2003 19:30 DEG Metro Stars - Krefeld
05.09.2003 19:30 Hannover ERC - Ingolstadt 19:30 Nurnberg - Kolner 19:30 Mannheim - Kassel 19:30 Iserlohn - Frankfurt 19:30 Hamburg - Augsburger 20:00 Eisbaren - Freiburg[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Feher: [qb]Witam, Na 1 kolejke proponuje pierwsza, trzecia i czwarta druzyne z poprzedniego sezonu.
04.09.2003 19:30 DEG Metro Stars - Krefeld 1
05.09.2003 19:30 Hannover ERC - Ingolstadt 1x 19:30 Nurnberg - Kolner no bet (x2?) 19:30 Mannheim - Kassel 1 19:30 Iserlohn - Frankfurt 1x 19:30 Hamburg - Augsburger 1x 20:00 Eisbaren - Freiburg 1[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Eisbären Berlin - Wölfe Freiburg: Tutaj chyba musiała by nastąpić katastrofa, żeby mógł byc inny wynik niż porażka beniaminka, który nota bene nie ma licencjonowanych wszystkich graczy do DEL, i już na 1 spotkanie tego nie zdążą zrobić. Misie, mają kłopot ze swoimi "dewiantami" Yvon Corriveau i Brad Bergen zagrają w krążka, ale w puszce w Szwecji. Nie jest to strasznie poważne osłabienie na "Wilczki"
CB 1,4 :eek:
Hamburg Freezers - Augsburger Panther: Managerowie Freezers baaaardzo poważnie podchodzą do gry w hokeja. Chyba najdłuższa lista transferowa z DEL i chyba najefektowniejsza. Nazwisk nie będę wymieniał, ale są to gracze AHL i "emerytowani" z NHL. Widać, że ten klub ma poparcie kibiców i mocne zaplecze finansowe. Dodatkową motywacją grania tego są znacznie lepsze wyniki w sparringach z lepszymi przeciwnikami niż Pantery + komplet widzów w Color Line Arena. Dodam jeszcze, że w przedsezonowej sondzie trenerów zapytano się o przyszłych finalisów play off DEL. Hamburg Freezers wymieniany jest tam zawsze obok Eisbären Berlin i Kölner Haie
GB 1,62 :eek:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
jeeeeeeee Adolf letsss gooooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Wreszcie ruszy hokej i bedzie mozna pograc ta nasza ulubiasna dyscyplinę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|