Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#141681 13/03/2003 17:09
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Mam taką prośbe do Was - czy moglibyście wysłać maila do Expekta o następującej treści:

"Dziś jest kolejny mecz play off w niemieckiej lidze hokejowej DEL: Hamburg Freezers - Eisbaren Berlin - jednak nie widać tego w Waszej ofercie. Czy zamierzacie dodać to spotkanie do dzisiejszej oferty??"

Prosze o to Was forumowiczów, gdyż ja od rana nie dostałem odpowiedzi na tego maila, a meczu nadal nie widać...

Bonus: Unibet
#141682 13/03/2003 19:58
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
Masz rację, mecz dzisiaj a oferta pusta. Wysłałem email i .......cisza. Po wczorajszym zwycięstwie dzisiaj gram ..... NHL i tenis

#141683 13/03/2003 20:43
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Tez im wyslalem pytanie i nic

#141684 13/03/2003 21:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dostalem odpowiedz;

Witam Pana,

Nasi bukmacherzy pracuja nad uaktualnieniem oferty, ale nie moge w 100% zapewnic ze to zdarzenie znajdzie sie na naszej liscie kursowej.

Powodzenia w Expekt.com!

Zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#141685 13/03/2003 21:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Jest juz spotkanie w ofercie.
Teraz Adolf powiedz po co to wszystko tzn. na co stawiasz w tym meczu bo ja nie mam pomyslu.

#141686 13/03/2003 22:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
OK, dzięki za odzew.
Expekt wystawił już kurs na ten mecz, a dlaczego mi na nim tak zależało...
Otóż obydwie drużyny Hamburg Freezers - Eisbären Berlin spotykały się już 4 krotnie w lidze i 3 krotnie padał remis.... Wczoraj było blisko szczęścia trafić remis po kursie 4,9 -własnie w Expekcie, dziś już "tylko"na ten zakład jest 4,55-to i tak chyba najwyżej w sieci.
Co do samego spotkania, to widziałem obydwie drużyny jak grają i widziałem też ich bezpośrednie spotkanie. Obydwa teamy grają ofensywny hokej, overowy. Akcje przenoszą się z jednej bramki pod drugą, pada dużo goli. Tego komplet widzów w nowitkiej arenie w Hamburgu (notabene nie powstydził by się takiej niejeden klub z NHL) oczekuje. Liczę że dziś po OT wygra beniamin z Jackiem Płachtą w składzie.
Pozdrawiam

#141687 14/03/2003 01:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Świetny typ i doskonałe wyczucie Adolf. Gratulacje. Oczywiście skorzystałem, dzięki.
P.S. Warto się zastanowić nad grą na remis w pozostałych parach ćwierćfinałowych DEL.
Dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#141688 14/03/2003 02:33
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
Dobrze Adolf, bardzo dobrze, Niemcy są Twoje. Pozdrawiam

#141689 14/03/2003 02:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 725
No, dobrze Adolf, że chociaż raz się mnie posłuchałeś... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wporzo typ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gratuluję!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#141690 14/03/2003 16:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziś ponownie poproszę Was o maile z podobną treścią do Expektu. Tym razem nie ma całej kolejki play off DEL...

#141691 14/03/2003 23:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziś widzę 2 remisy w spotkaniach Krefeld Pinguine - Düsseldorfer EG i Kassel Huskies - Kölner Haie. W pierwszym przypadku to derby, w drugim underowe spotkanie. Więcej nie opisuję, gdyż może ktoś skorzysta i zagra, albo moneta i losuje na jaki mecz postawić...Skłaniam się jednak bardziej w kierunku DEGa na X

#141692 15/03/2003 02:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Za 2 ostatnie dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Adolfa

#141693 16/03/2003 04:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a dzis na jutro ogolnie na cos stawiacie?

#141694 16/03/2003 14:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziś staram się wyłowić kolejny remis z DEL. Wyszedł mi remis na tafli u rekinów...Drużyny w tym sezonie się już spotykały czterokrotnie i dwukrotnie padał remis. W rywalizacji play off jest 1-1 i podejrzewam, że pieski dziś łatwo skóry nie sprzedadzą, a kurs na remis oferowany w Expekcie (5,00) kusi...
Widziałem obydwie drużyny. Kassel gra raczej defensywny hokej, starają się mało stracić i mało strzelić.Jest to jedna ( obok Eisbaren, i Hamburga ) z drużyn, która ma najwięcej remisów w DEL-11 z czego 5 spotkań remisowo sieęzakończyło na obcej tafli. Natomiast drużyna Franca Zacha wcale nie odbiega statystycznie pod względem remisów od wyżej wymienionych.10 remisów w tym aż 7 we własnej hali (5 przegranych) przyprawiało Franza o zawrót głowy. Ich gra jest zabawą w podchody - grają raczej pod przeciwnika i oczekują na jego ruch. Jak przegrywają to starają sie wyrównać, potem nadal przychodzi okres pasywnej gry. Franz Zach niejednokrotnie ma sam zamiar wjechać na lód pokazać swym pupilkom jak się powinno grać.

Pozdrawiam

#141695 28/03/2003 20:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
:rolleyes: Ja im nadal nie odpuszczam, po niefartnych wynikach z roznica jednobramkowa dzis czas na Adlera. Kassel nie sprostal wymaganiom Zarlaczy, Orly to inna firma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. Oby...

#141696 02/09/2003 14:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał HaszeK:
[qb]1. Kolejka

04.09.2003
19:30 DEG Metro Stars - Krefeld

05.09.2003
19:30 Hannover ERC - Ingolstadt
19:30 Nurnberg - Kolner
19:30 Mannheim - Kassel
19:30 Iserlohn - Frankfurt
19:30 Hamburg - Augsburger
20:00 Eisbaren - Freiburg[/qb]

#141697 02/09/2003 14:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Feher:
[qb]Witam,
Na 1 kolejke proponuje pierwsza, trzecia i czwarta druzyne z poprzedniego sezonu.

04.09.2003
19:30 DEG Metro Stars - Krefeld 1

05.09.2003
19:30 Hannover ERC - Ingolstadt 1x
19:30 Nurnberg - Kolner no bet (x2?)
19:30 Mannheim - Kassel 1
19:30 Iserlohn - Frankfurt 1x
19:30 Hamburg - Augsburger 1x
20:00 Eisbaren - Freiburg 1[/qb]

#141698 02/09/2003 15:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Eisbären Berlin - Wölfe Freiburg:
Tutaj chyba musiała by nastąpić katastrofa, żeby mógł byc inny wynik niż porażka beniaminka, który nota bene nie ma licencjonowanych wszystkich graczy do DEL, i już na 1 spotkanie tego nie zdążą zrobić. Misie, mają kłopot ze swoimi "dewiantami" Yvon Corriveau i Brad Bergen zagrają w krążka, ale w puszce w Szwecji. Nie jest to strasznie poważne osłabienie na "Wilczki"

CB 1,4 :eek:

Hamburg Freezers - Augsburger Panther:
Managerowie Freezers baaaardzo poważnie podchodzą do gry w hokeja. Chyba najdłuższa lista transferowa z DEL i chyba najefektowniejsza. Nazwisk nie będę wymieniał, ale są to gracze AHL i "emerytowani" z NHL. Widać, że ten klub ma poparcie kibiców i mocne zaplecze finansowe. Dodatkową motywacją grania tego są znacznie lepsze wyniki w sparringach z lepszymi przeciwnikami niż Pantery + komplet widzów w Color Line Arena.
Dodam jeszcze, że w przedsezonowej sondzie trenerów zapytano się o przyszłych finalisów play off DEL. Hamburg Freezers wymieniany jest tam zawsze obok Eisbären Berlin i Kölner Haie

GB 1,62 :eek:

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#141699 02/09/2003 16:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
jeeeeeeee Adolf letsss gooooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))

#141700 02/09/2003 16:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Wreszcie ruszy hokej i bedzie mozna pograc ta nasza ulubiasna dyscyplinę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa), 1,262 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1