iwo: ZACZYNAMY zIOMY iwo: ZACZYNAMY zIOMY
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#141701 02/09/2003 17:58
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
EISBAREN 11111111111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ZACZYNAMY zIOMY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

POZDRAWIAM

Ivan Drago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#141702 02/09/2003 19:47
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Przychylam sie Adolf do zagrania(kursy z profa):
Hamburg-Augsburg 1 1,79 /dodatkowo dopowiem jeszcze ze na 9 meczy przedsezonowych wygrali 7 m.in. ze szwedzkimi Farjestad i HV71,pokonali tez 2 krotnie Eisbaren, a tylko 1 mecz przegrali/ poza tym proponuje zagrac jeszcze / ale poniewaz to pierwsze kolejki to lajtowo /:
Mannheim-Kassel 1 1,59 /swietny bilans Orlow z Mannheim 8 zwyciestw i tylko 2porazki - zwracaja jednak uwage ze nie wszyscy przeciwnicy byli z najwyzszej pulki, przegrali tez na wyjedzie w pucharze z II-ligowcem w ostatnim meczu przed rozpoczeciem ligi /
z innych meczy (niepodzianek ? )proponuje:
Nurnberg-Koln 1 2,27
Dusseldorf-Krefeld X2 1,70

#141703 02/09/2003 22:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
W pierwszej kolejce nowego sezonu warty zagrania wydaje mi się mecz:

HANNOVER - INGOLSTADT typ 1 @1,69 (prof)

W zeszłym sezonie hannover zajął 10 miejsce, a ingolstadt 12. Za Hannoverem przemawia też fakt, że we własnej hali prezentują się całkiem dobrze wygrywając 13 spotkań z 26, natomiast ingolstadt jest drużyną, słabo grającą na wyjazdach.
Ten typ opieram na zeszłorocznych wynikach i intuicji, a jeżeli ktoś ma jakieś informacje o składach, problemach w drużynach itp. to niech coś napisze w ramach ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#141704 02/09/2003 23:21
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[qb]W pierwszej kolejce nowego sezonu warty zagrania wydaje mi się mecz:

HANNOVER - INGOLSTADT typ 1 @1,69 (prof)

W zeszłym sezonie hannover zajął 10 miejsce, a ingolstadt 12. Za Hannoverem przemawia też fakt, że we własnej hali prezentują się całkiem dobrze wygrywając 13 spotkań z 26, natomiast ingolstadt jest drużyną, słabo grającą na wyjazdach.
Ten typ opieram na zeszłorocznych wynikach i intuicji, a jeżeli ktoś ma jakieś informacje o składach, problemach w drużynach itp. to niech coś napisze w ramach ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Jak dla mnie to spotkanie to NO BET, a szczegolnie granie 1-ki po takim kursie
Hannover przed sezonem po 2 porazki z Eisbaren i Hamburgiem (fakt ze to jedne z lepszych ekip - do tego mecze te byly na poczatku przygotowan ) potem wygrane(4 w tym 1 po dogrywce), badz remisy (1) przewaznie z druzynami nizszych lig - z ciekawszych transferow pozyskali Czecha Patrik Augsta z Krefeld (15+19 w 51 meczach, a stracili b.dobrego strzelca Kanadyjczyka Simon-a (13+22 w 48m))
Ingolstadt ( bilans 4-2-1 z czego zwyciestwa nad druzynami z Austrii, badz Szwajcarii badz tez w Pucharze Niemiec z zespolem nizszej ligi, remisy z innymi zespolami ekstraklasy - pozyskali z Hamburger Freezers niezlego b.doswiadczonego /38 lat/napastnika Kanadyjczyka M.Stevensa (13goli i 13 asyst w 50 meczach w zeszlym roku, a stracili innego Kanadyjca obronce Boucharda 7+16 w 46 meczach, poza tym kosmetyczne zmiany)

#141705 03/09/2003 15:44
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Czy w expekcie będzie liga niemiecka? ,a tam wogóle jakieś ligi europejskie były w ofercie w tamtym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .

#141706 03/09/2003 16:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
mam pytanie do znawcow tematu: piszecie ze eisbaren jest zelaznym faworytem w zwiazku z tym mam pytanie - czy waszym zdaniem oplaca sie grac ze beda wygrywac po pierwszej tercji za 1,81 w profie?? z gory dzieki za odpowiedz

#141707 03/09/2003 17:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał Roger:
[qb]Czy w expekcie będzie liga niemiecka? ,a tam wogóle jakieś ligi europejskie były w ofercie w tamtym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .[/qb]
na pewno była niemiecka, szwedzka, duńska, finska i chyba szwajcarska

#141708 03/09/2003 18:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
Mam pytanie czy smialo mozna grac Hamburg i Eisbaren za duza kase ???
Plus ewentua;lnie co jeszcze????

#141709 03/09/2003 18:29
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał zembol:
[qb]Mam pytanie czy smialo mozna grac Hamburg i Eisbaren za duza kase ???
Plus ewentua;lnie co jeszcze????[/qb]
Za duzo kase napewno nie - bo to pierwsza /e/ kolejki.- wiec nalezy grac lajtowo. Swoje typy oparlem na formie w meczach przedsezonowych, oraz glownych transferach. Jezeli chodzi o pewnosc to:
Hamburg i Eisbaren 8/10, Mannheim 6/10, Nurenberg 4,5/10, Krefeld X2 4/10.

#141710 04/09/2003 01:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
Hamburg - Augsburg typ:1 :zobacz: :5gw:
Kurs w profie 1,79 - nigdzie tak dużego nie ma , więc trzeba się spieszyć bo z pewnością do piątku spadnie .

#141711 04/09/2003 02:34
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał zembol:
[qb]Mam pytanie czy smialo mozna grac Hamburg i Eisbaren za duza kase ???
Plus ewentua;lnie co jeszcze????[/qb]
Hmmm ja powiem, że sie połakomiłem na tego dubla jak tylko zobaczyłem kursy w GB. Uderzyłem bez mrugnięcia okiem. Teraz sie tylko staram utwierdzić (może tak na siłę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), że dobrze zrobiłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kilka meczy sparingowych Freezers:
Frölunda IF Göteborg - Hamburg Freezers 3:0
HV 71 Jönköping - Hamburg Freezers 1:2
Hamburg Freezers - Vienna Capitals (SWB-Enordia-Cup in Bremerhaven) 4:3
Hamburg Freezers - Hannover Scorpions (SWB-Enordia-Cup in Bremerhaven) 6:5
ETC Crimmitschau - Hamburg Freezers 3:6 (Puchar Niemiec)
Dodam jeszcze tylko, że zespół znad Łaby trenuje nowy "Cheftrainer". Jest to Dave King 56 letni kanadyjczyk. Opiekował się reprezentacją "liści klonowych" i miał z nią sukcesy. Trenował też Calgary Flames i Columbus Blue Jackets. Teraz pościągał do Hamburga kanadyjczyków z AHL, którzy kilka meczy zaliczyli w NHL. Po tych transferach widać, że Freezers ma podpisany układ z Philadelphia Flyers, bo nowe nabytki pochodzą praktycznie z Philadelphia Phantoms (farma lotników). No i oczywiście te wzmocnienia pościągane z ubiegłorocznego mistrza Niemiec - Krefeld Pinguine, też pozytywnie wpływają na moją decyzje...

Przeciwnik Eisbaren - Wölfe Freiburg - jedzie do Berlina w mocno okrojonym
składzie. Jak już wcześniej wspominałem nie mają licencjonowanych 3 podstawowych zawodników, to na dokładkę w spotkaniu pucharowym stracili swojego snajpera, który ma poważny wstrząs mózgu i w klinice bedzie conajmniej dokońca tygodnia.
Nie dość, że stracili zawodnika to ten mecz przegrali:
Heilbronner Falken Wölfe Freiburg 6:5 n.V.

Nie wiem co powstrzyma niedźwiedzie od rozjechania wilczków...

#141712 04/09/2003 02:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
ponawiam moje pytanie bo chyba umknelo: czy warto waszym zdaniem grac eisbaren pierwsza tercja za 1,81??

#141713 04/09/2003 03:06
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Przecież to loteria a na dokładke to 1 kolejka :rolleyes: Ja nigdy nie widziałem jak gra Wölfe Freiburg, ale widziałem jak grają niedźwiedzie. Rozjeżdżają sie nieco długo, pamiętam, że w zeszłym sezonie grałem w B&W ich remisy na 1 tercje...W tamtym sezonie 25 remisów w 1 tercji :eek: takim wynikiem mogli sie jeszcze "poszczycić" Metro Stars...
Mam jednak nadzieje, że tym razem szybko i mocno uderzą.

#141714 04/09/2003 03:09
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
jawohl,mein fuhrer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

ja bym na jutro dał Krefeld,co ty na to Adolf?

#141715 04/09/2003 03:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Hehehe ja gram to co podaje tutaj, reszty nie tykam. Nie jestem w stanie "rozmontować" całej kolejki, tego nawet Funtas nie potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale powiem jedną rzecz, która powinna odstraszyć Was na początek - spotkanie DEG Metrostars v Krefeld Pinguine to są DERBY

#141716 04/09/2003 03:28
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no to skutecznie odstraszyłeśderby-,te słowa to dla mnie no bet,chyba pozostane przy Hamburgu,bo Eisbaren niski kurs no i z beniaminkiem zawsze trudno się gra
pozdro

#141717 04/09/2003 14:24
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Hehehe ja gram to co podaje tutaj, reszty nie tykam. Nie jestem w stanie "rozmontować" całej kolejki, tego nawet Funtas nie potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale powiem jedną rzecz, która powinna odstraszyć Was na początek - spotkanie DEG Metrostars v Krefeld Pinguine to są DERBY[/qb]
23.08- towarzyskie spotkanie Dusseldorf-Krefeld 2:1 (0:1,1:0,1:0)

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#141718 04/09/2003 14:24
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Niepotrzebnie sie pospieszyłem z pytaniem bo
już jest w expie DEL,więc zagram kombo Adolfa.

#141719 04/09/2003 16:12
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

na rozpoczecie sezonu hokejowego zawsze czekam z niecierpliwoscia, wg mnie jest to dyscyplina na ktorej mozna nawiecej zarobic, i mniej jest niespodzianek, zazwyczaj gospodarza pomagaja sciany i dzieki temu wygrywaja w wiekszosci gospodarze
a oto moje typy 1 kolejke

1. Kolejka

19:30 Hannover ERC - Ingolstadt 1
19:30 Mannheim - Kassel 1
19:30 Iserlohn - Frankfurt 1
19:30 Hamburg - Augsburger 1
20:00 Eisbaren - Freiburg 1

remisy oczywiscie dla bardziej odwaznych
19:30 Nurnberg - Kolner X
19:30 DEG Metro Stars - Krefeld X

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#141720 04/09/2003 21:44
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Witam w nowym sezonie.

Dzis celuje w remis za mala stawke

DEG Metro Stars - Krefeld Pinguine 3Way (60 min.) X @ 4,7 - 1/10 [email]B@W<br[/email] />
Na jutro znany juz: Hamburg + Eisbären
double @ 2.19 - 4/10 GB

Pozdrawiam

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, latajaca_holenderka, $-man, Sensei, rymoholik, forty, burbon), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,367
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1