|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
EISBAREN 11111111111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ZACZYNAMY zIOMY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
POZDRAWIAM
Ivan Drago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Przychylam sie Adolf do zagrania(kursy z profa): Hamburg-Augsburg 1 1,79 /dodatkowo dopowiem jeszcze ze na 9 meczy przedsezonowych wygrali 7 m.in. ze szwedzkimi Farjestad i HV71,pokonali tez 2 krotnie Eisbaren, a tylko 1 mecz przegrali/ poza tym proponuje zagrac jeszcze / ale poniewaz to pierwsze kolejki to lajtowo /: Mannheim-Kassel 1 1,59 /swietny bilans Orlow z Mannheim 8 zwyciestw i tylko 2porazki - zwracaja jednak uwage ze nie wszyscy przeciwnicy byli z najwyzszej pulki, przegrali tez na wyjedzie w pucharze z II-ligowcem w ostatnim meczu przed rozpoczeciem ligi / z innych meczy (niepodzianek ? )proponuje: Nurnberg-Koln 1 2,27 Dusseldorf-Krefeld X2 1,70
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
W pierwszej kolejce nowego sezonu warty zagrania wydaje mi się mecz:
HANNOVER - INGOLSTADT typ 1 @1,69 (prof)
W zeszłym sezonie hannover zajął 10 miejsce, a ingolstadt 12. Za Hannoverem przemawia też fakt, że we własnej hali prezentują się całkiem dobrze wygrywając 13 spotkań z 26, natomiast ingolstadt jest drużyną, słabo grającą na wyjazdach. Ten typ opieram na zeszłorocznych wynikach i intuicji, a jeżeli ktoś ma jakieś informacje o składach, problemach w drużynach itp. to niech coś napisze w ramach ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał marasking: [qb]W pierwszej kolejce nowego sezonu warty zagrania wydaje mi się mecz:
HANNOVER - INGOLSTADT typ 1 @1,69 (prof)
W zeszłym sezonie hannover zajął 10 miejsce, a ingolstadt 12. Za Hannoverem przemawia też fakt, że we własnej hali prezentują się całkiem dobrze wygrywając 13 spotkań z 26, natomiast ingolstadt jest drużyną, słabo grającą na wyjazdach. Ten typ opieram na zeszłorocznych wynikach i intuicji, a jeżeli ktoś ma jakieś informacje o składach, problemach w drużynach itp. to niech coś napisze w ramach ostrzeżenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Jak dla mnie to spotkanie to NO BET, a szczegolnie granie 1-ki po takim kursie Hannover przed sezonem po 2 porazki z Eisbaren i Hamburgiem (fakt ze to jedne z lepszych ekip - do tego mecze te byly na poczatku przygotowan ) potem wygrane(4 w tym 1 po dogrywce), badz remisy (1) przewaznie z druzynami nizszych lig - z ciekawszych transferow pozyskali Czecha Patrik Augsta z Krefeld (15+19 w 51 meczach, a stracili b.dobrego strzelca Kanadyjczyka Simon-a (13+22 w 48m)) Ingolstadt ( bilans 4-2-1 z czego zwyciestwa nad druzynami z Austrii, badz Szwajcarii badz tez w Pucharze Niemiec z zespolem nizszej ligi, remisy z innymi zespolami ekstraklasy - pozyskali z Hamburger Freezers niezlego b.doswiadczonego /38 lat/napastnika Kanadyjczyka M.Stevensa (13goli i 13 asyst w 50 meczach w zeszlym roku, a stracili innego Kanadyjca obronce Boucharda 7+16 w 46 meczach, poza tym kosmetyczne zmiany)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Czy w expekcie będzie liga niemiecka? ,a tam wogóle jakieś ligi europejskie były w ofercie w tamtym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
mam pytanie do znawcow tematu: piszecie ze eisbaren jest zelaznym faworytem w zwiazku z tym mam pytanie - czy waszym zdaniem oplaca sie grac ze beda wygrywac po pierwszej tercji za 1,81 w profie?? z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał Roger: [qb]Czy w expekcie będzie liga niemiecka? ,a tam wogóle jakieś ligi europejskie były w ofercie w tamtym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> .[/qb] na pewno była niemiecka, szwedzka, duńska, finska i chyba szwajcarska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183 |
Mam pytanie czy smialo mozna grac Hamburg i Eisbaren za duza kase ??? Plus ewentua;lnie co jeszcze????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał zembol: [qb]Mam pytanie czy smialo mozna grac Hamburg i Eisbaren za duza kase ??? Plus ewentua;lnie co jeszcze????[/qb] Za duzo kase napewno nie - bo to pierwsza /e/ kolejki.- wiec nalezy grac lajtowo. Swoje typy oparlem na formie w meczach przedsezonowych, oraz glownych transferach. Jezeli chodzi o pewnosc to: Hamburg i Eisbaren 8/10, Mannheim 6/10, Nurenberg 4,5/10, Krefeld X2 4/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229 |
Hamburg - Augsburg typ:1 :zobacz: :5gw: Kurs w profie 1,79 - nigdzie tak dużego nie ma , więc trzeba się spieszyć bo z pewnością do piątku spadnie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał zembol: [qb]Mam pytanie czy smialo mozna grac Hamburg i Eisbaren za duza kase ??? Plus ewentua;lnie co jeszcze????[/qb] Hmmm ja powiem, że sie połakomiłem na tego dubla jak tylko zobaczyłem kursy w GB. Uderzyłem bez mrugnięcia okiem. Teraz sie tylko staram utwierdzić (może tak na siłę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), że dobrze zrobiłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kilka meczy sparingowych Freezers: Frölunda IF Göteborg - Hamburg Freezers 3:0 HV 71 Jönköping - Hamburg Freezers 1:2 Hamburg Freezers - Vienna Capitals (SWB-Enordia-Cup in Bremerhaven) 4:3 Hamburg Freezers - Hannover Scorpions (SWB-Enordia-Cup in Bremerhaven) 6:5 ETC Crimmitschau - Hamburg Freezers 3:6 (Puchar Niemiec) Dodam jeszcze tylko, że zespół znad Łaby trenuje nowy "Cheftrainer". Jest to Dave King 56 letni kanadyjczyk. Opiekował się reprezentacją "liści klonowych" i miał z nią sukcesy. Trenował też Calgary Flames i Columbus Blue Jackets. Teraz pościągał do Hamburga kanadyjczyków z AHL, którzy kilka meczy zaliczyli w NHL. Po tych transferach widać, że Freezers ma podpisany układ z Philadelphia Flyers, bo nowe nabytki pochodzą praktycznie z Philadelphia Phantoms (farma lotników). No i oczywiście te wzmocnienia pościągane z ubiegłorocznego mistrza Niemiec - Krefeld Pinguine, też pozytywnie wpływają na moją decyzje... Przeciwnik Eisbaren - Wölfe Freiburg - jedzie do Berlina w mocno okrojonym składzie. Jak już wcześniej wspominałem nie mają licencjonowanych 3 podstawowych zawodników, to na dokładkę w spotkaniu pucharowym stracili swojego snajpera, który ma poważny wstrząs mózgu i w klinice bedzie conajmniej dokońca tygodnia. Nie dość, że stracili zawodnika to ten mecz przegrali: Heilbronner Falken Wölfe Freiburg 6:5 n.V. Nie wiem co powstrzyma niedźwiedzie od rozjechania wilczków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
ponawiam moje pytanie bo chyba umknelo: czy warto waszym zdaniem grac eisbaren pierwsza tercja za 1,81??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Przecież to loteria a na dokładke to 1 kolejka :rolleyes: Ja nigdy nie widziałem jak gra Wölfe Freiburg, ale widziałem jak grają niedźwiedzie. Rozjeżdżają sie nieco długo, pamiętam, że w zeszłym sezonie grałem w B&W ich remisy na 1 tercje...W tamtym sezonie 25 remisów w 1 tercji :eek: takim wynikiem mogli sie jeszcze "poszczycić" Metro Stars... Mam jednak nadzieje, że tym razem szybko i mocno uderzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
jawohl,mein fuhrer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ja bym na jutro dał Krefeld,co ty na to Adolf?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Hehehe ja gram to co podaje tutaj, reszty nie tykam. Nie jestem w stanie "rozmontować" całej kolejki, tego nawet Funtas nie potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale powiem jedną rzecz, która powinna odstraszyć Was na początek - spotkanie DEG Metrostars v Krefeld Pinguine to są DERBY
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no to skutecznie odstraszyłeśderby-,te słowa to dla mnie no bet,chyba pozostane przy Hamburgu,bo Eisbaren niski kurs no i z beniaminkiem zawsze trudno się gra pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Hehehe ja gram to co podaje tutaj, reszty nie tykam. Nie jestem w stanie "rozmontować" całej kolejki, tego nawet Funtas nie potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale powiem jedną rzecz, która powinna odstraszyć Was na początek - spotkanie DEG Metrostars v Krefeld Pinguine to są DERBY[/qb] 23.08- towarzyskie spotkanie Dusseldorf-Krefeld 2:1 (0:1,1:0,1:0) Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Niepotrzebnie sie pospieszyłem z pytaniem bo już jest w expie DEL,więc zagram kombo Adolfa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na rozpoczecie sezonu hokejowego zawsze czekam z niecierpliwoscia, wg mnie jest to dyscyplina na ktorej mozna nawiecej zarobic, i mniej jest niespodzianek, zazwyczaj gospodarza pomagaja sciany i dzieki temu wygrywaja w wiekszosci gospodarze a oto moje typy 1 kolejke
1. Kolejka
19:30 Hannover ERC - Ingolstadt 1 19:30 Mannheim - Kassel 1 19:30 Iserlohn - Frankfurt 1 19:30 Hamburg - Augsburger 1 20:00 Eisbaren - Freiburg 1
remisy oczywiscie dla bardziej odwaznych 19:30 Nurnberg - Kolner X 19:30 DEG Metro Stars - Krefeld X
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Witam w nowym sezonie.
Dzis celuje w remis za mala stawke
DEG Metro Stars - Krefeld Pinguine 3Way (60 min.) X @ 4,7 - 1/10 [email]B@W<br[/email] /> Na jutro znany juz: Hamburg + Eisbären double @ 2.19 - 4/10 GB
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|