|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
na TBW jest 1-2, ale obys sie nie mylil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
skad masz takie informacje kolezko? na interwetten wciaz 1:2 w plecy
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
gdzie mozna sprawdzac wyniki hokeja? z goru dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
gdzie mozna sprawdzac wyniki hokeja? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
bez roznicy i tak mi zj***l kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Przez jeb..nych "expertów" z hokeja niemieckiego poszedl mi elegancki kupon!!!! Tak to jest jak sie slucha cweli j... skur..synow. "Niemiecka praca" . "w internecie" wszyscy daja na Hamburg, i dałem kuta.. pier. h wam w du..p
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
wiesz prymitywny jestes, jak ci sie nie podoba nie trza bylo tu zagladac, *******isz na nich bo ci nie weszlo, a jakby weszlo co laske bys im robil z wdziecznosci?
po prostu nigdy nie bierz od nikogo typow tylko sam cos wymysl, chyba ze jestes na to za glupi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
sam typowalem eisbaren, mannheim i hamburg, i to byly moje wlasne typy, bo bylem ich przekonany i do nikogo nie mam pretensji ze hamburg przegral, taka jest gra, raz sie przegra innym razem sie wygra....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Tak na przyszlosc dobre live ma ... betandwin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]wiesz prymitywny jestes, jak ci sie nie podoba nie trza bylo tu zagladac, *******isz na nich bo ci nie weszlo, a jakby weszlo co laske bys im robil z wdziecznosci?
po prostu nigdy nie bierz od nikogo typow tylko sam cos wymysl, chyba ze jestes na to za glupi...[/qb] Tylko po co wiara pier..li o sparingach, skladach, i szaty rozdziera, ze pieniadze sa na ziemi!!! A sam jeden bamber z drugim pewnie daje za 4 zl. Ja sie przynajmniej moge cieszyc, ze wiara tez przeje..la <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Oryginalnie wysłał marasking: [qb]Przez jeb..nych "expertów" z hokeja niemieckiego poszedl mi elegancki kupon!!!! Tak to jest jak sie slucha cweli j... skur..synow. "Niemiecka praca" . "w internecie" wszyscy daja na Hamburg, i dałem kuta.. pier. h wam w du..p[/qb] frajer...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
no ja na przyklad zagralem za 25zl i przegralem ale trudno to nie majatek, i do nikogo nie mam pretensji, z wyjatkiem zawodnikow hamburga ktorzy powinni mecz wygrac... dobrze ze to I etap progresji a nie III czy IV
a info moim zdaniem jest bardzo przydatne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183 |
to w koncu jaki wynik tego hamburga??? Bo ja znalazlem ze wygrali 2-0??? Pomozcie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|