Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#141741 06/09/2003 01:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
PODOBNO 3-2 DLA HAMBURGA

Bonus: Unibet
#141742 06/09/2003 01:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
2-2 napewno

#141743 06/09/2003 01:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
na TBW jest 1-2, ale obys sie nie mylil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#141744 06/09/2003 01:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
skad masz takie informacje kolezko? na interwetten wciaz 1:2 w plecy

#141745 06/09/2003 01:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
gdzie mozna sprawdzac wyniki hokeja? z goru dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#141746 06/09/2003 01:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
niestety hamburg 2-4

#141747 06/09/2003 01:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
gdzie mozna sprawdzac wyniki hokeja? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#141748 06/09/2003 01:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044

#141749 06/09/2003 01:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057

#141750 06/09/2003 01:36
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
Hamburg 2-4 FT

#141751 06/09/2003 01:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
na Interwetten 2:2

#141752 06/09/2003 01:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
bez roznicy i tak mi zj***l kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#141753 06/09/2003 01:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Przez jeb..nych "expertów" z hokeja niemieckiego poszedl mi elegancki kupon!!!! Tak to jest jak sie slucha cweli j... skur..synow.
"Niemiecka praca" . "w internecie" wszyscy daja na Hamburg, i dałem kuta.. pier. h wam w du..p

#141754 06/09/2003 02:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
wiesz prymitywny jestes, jak ci sie nie podoba nie trza bylo tu zagladac, *******isz na nich bo ci nie weszlo, a jakby weszlo co laske bys im robil z wdziecznosci?

po prostu nigdy nie bierz od nikogo typow tylko sam cos wymysl, chyba ze jestes na to za glupi...

#141755 06/09/2003 02:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
sam typowalem eisbaren, mannheim i hamburg, i to byly moje wlasne typy, bo bylem ich przekonany i do nikogo nie mam pretensji ze hamburg przegral, taka jest gra, raz sie przegra innym razem sie wygra....

#141756 06/09/2003 02:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Tak na przyszlosc dobre live ma ... betandwin.

#141757 06/09/2003 02:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]wiesz prymitywny jestes, jak ci sie nie podoba nie trza bylo tu zagladac, *******isz na nich bo ci nie weszlo, a jakby weszlo co laske bys im robil z wdziecznosci?

po prostu nigdy nie bierz od nikogo typow tylko sam cos wymysl, chyba ze jestes na to za glupi...[/qb]
Tylko po co wiara pier..li o sparingach, skladach, i szaty rozdziera, ze pieniadze sa na ziemi!!! A sam jeden bamber z drugim pewnie daje za 4 zl. Ja sie przynajmniej moge cieszyc, ze wiara tez przeje..la <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#141758 06/09/2003 02:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[qb]Przez jeb..nych "expertów" z hokeja niemieckiego poszedl mi elegancki kupon!!!! Tak to jest jak sie slucha cweli j... skur..synow.
"Niemiecka praca" . "w internecie" wszyscy daja na Hamburg, i dałem kuta.. pier. h wam w du..p[/qb]
frajer...

#141759 06/09/2003 02:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
no ja na przyklad zagralem za 25zl i przegralem ale trudno to nie majatek, i do nikogo nie mam pretensji, z wyjatkiem zawodnikow hamburga ktorzy powinni mecz wygrac... dobrze ze to I etap progresji a nie III czy IV

a info moim zdaniem jest bardzo przydatne

#141760 06/09/2003 02:38
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
to w koncu jaki wynik tego hamburga???
Bo ja znalazlem ze wygrali 2-0???
Pomozcie

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, Lukasz111, Sensei), 2,103 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,489
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1