|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Eisbären Berlin v Wölfe Freiburg
Jeśli ktoś tego jeszcze nie zagrał to niech już lepiej nie dogrywa i nie dokłada do kuponów. Właśnie poczytałem i dostałem kilka "newsów" z klubu i jestem przerażony kontuzjami trapiącymi zespół Eisbaren. Nazwisk nie wymieniam, ale niestety to są podstawowi gracze... Nie kontruje zakładu bo uważam, że team z Berlina jest w stanie wygrać z Wilkami grając jedną piatką, ale obecnie kurs nie warty ryzyka, żeby grać na gospodarzy -a na pewno nie po przeczytaniu ławki kontuzjowanych ( i aresztowanych)
P.S. Jedyny plus z dzisiejszych wieści, to to, że Siemens (wcześniej zrobił to GASAG) podpisał umowe z Eisbaren i premie są niezłe za wygrane mecze. Młodym zawodnikom powołanym przez Pierre Pagé na pewno te "kilka" euresków się przyda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
Witam!
Rozpoczynamy hokejową karuzelę:
German DEL-Bundesliga - ISERLOHN ROOSTERS v FRANKFURT LIONS - Win ISERLOHN ROOSTERS 1.90 4/10 centrebet
W Niemczech każde dziecko wie jaką siłę prezentują na wyjazdach hokeiści z Frankfurtu;) "Lwy" potrafią ryczeć tylko na własnym lodzie. Dość powiedzieć, 2 zwycięstwa na 26 wyjazdowych meczy i średnio stracone w zeszłym sezonie prawie 4 bramki w meczach na obcych lodach. Mimo, że obecny sezon ma być dla "lwów" lepszy od poprzedniego(gra w play-downs) to "Koguty" mimo iż na własnym lodzie nie są jakąś rewelacją nie powinny napotkać w tym spotkaniu na jakiś większy opór gości. Stawka byłaby większa ale to I kolejka więc generalnie jeszcze tak naprawdę nic nie wiadomo dlatego bez szaleństw.
507 Hamburg-Augsburg 1 @1.79 8/10 prof Zaczynamy od grubszego uderzenia ale o innym nie może być mowy skoro świetny kurs zapodał nasz local bookie.Oczekiwania nad Łabą są w tym sezonie ogromne. Zapewne będzie się działo w wypełnionej po brzegi Color Line Arena. Ekipa gospodarzy z naszym Jackiem Płachtą,wyznająca zasadę "alles nach vorne" nie powinna mieć wiekszych problemów z przeciętnymi "panterami".Prezes Boris Capla bez ogródek mówi o półfinale i nie wyklucza czegoś więcej. Klub pozyskał między innymi Kanadyjczyka Darrena van Impe z Columbus BJ, kolejne dwa superwzmocnienia to obrońca Dan Lambert i środkowy ataku Brad Purdie (obaj z ekipy broniącego tytułu Krefeld)oraz Shane Peacock z ekipy "żarłaczy" z Kolonii. Moim zdaniem inauguracja DEL 03-04 nad Łabą wypadnie pomyślnie dla gospodarzy. a teraz AKO dla zuchwałych:D
455 Polska-Slowenia 1 @2.23 T17 Hamburg-Augsburg 1 @2.61 (I period) 506 Iserlohn-Frankfurt 1x @1.29 1/10 prof
pozdrawiam belja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
podajcie ciekawe live do hoka bo ta strona http://www.del.org/news/liveticker.asp cos nie chodzi pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Kurde Adolf juz zagralem i mnie przeraziles- ale to Ps to juz lepsze troche- wygraja kurde i z kontuzjami z tym benjaminkiem. Przynajmniej miejmy nadzieje.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ty teraz nam to piszesz ??? ja ja na 5 kuponow na 3 postawilem ... bo od tygodnia ludzie mowia ze to wiecej jak pewne !!! a ten gdzie moge sledzic wynik tego meczu na zywo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
wysłał... ty teraz nam to piszesz ??? ja ja na 5 kuponow na 3 postawilem ... bo od tygodnia ludzie mowia ze to wiecej jak pewne !!! a ten gdzie moge sledzic wynik tego meczu na zywo ? ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ...widzisz,mógłby tego wogóle nie pisac i nie byłoby twojego niepotrzebnego postu...srasz się jakbyś zastawił domek rodziców na który pracowali przez całe życie...trzymaj kciuki za Eisbaren bo co Ci innego pozostaje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Adik widać ze garści wdzieczności nie dostaniesz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Oryginalnie wysłał vodzior: [qb]podajcie ciekawe live do hoka bo ta strona http://www.del.org/news/liveticker.asp cos nie chodzi pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Ta stronka naprawdę nie chodzi jak trzeba nie macie na żywo jakiejś dobrej stronki, bo wczoraj to było kiepsko. Pozdrawiam TomiKopi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
http://www.tbwsport.com/ albo jakiej czeskie telegazety co kiedys byly na stronie Szakala... Adolf daje dobre infa wiec co sie czepiasz stary... :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
eisbaren 5-0 i chyba po problemie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał czyrusek: ty teraz nam to piszesz ??? ja ja na 5 kuponow na 3 postawilem ... bo od tygodnia ludzie mowia ze to wiecej jak pewne !!! i jak teraz wyglądasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2002
Posty: 30 |
No nieźle 1 tercja i 5-0 dla Eisbaren <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
Hamburg Freezers - Augsburger Panther 0-2 1st end maaasakra po prostu masakra
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Niby pewniak Hamburg przegrywa po pierwszej tercji 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
elo, zna ktos moze aktualne wyniki Eisbaren, Mannheim i Hamburg? nie dziala mi stronka DEL.org i nie wiem gdzie jeszcze moge sprawdzic te wyniki:/ THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Marcy$: [qb]elo, zna ktos moze aktualne wyniki Eisbaren, Mannheim i Hamburg? nie dziala mi stronka DEL.org i nie wiem gdzie jeszcze moge sprawdzic te wyniki:/ THX[/qb] Mannheim - Kassel 1:1 po dwoch tercjach Eisbaren - Freiburg 6:1 po dwoch tercjach Hamburg - Augsburger 0:2 po dwoch tercjach co do Hamburga to te "gwiazdy" gowno graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Dzieki mnie wlasnie hamburg wtapia kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> moze powalcza w trzeciej tercji??? (w zasadzie to sam w to nie wierze)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hamburg strzelił kontaktowego gola GO GO GO Hamburg ( a Eisbaren prowadzi 7-1 )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
zauwazylem, ale Mannheim tylko remis jak narazie, jeszcze kilkanascie minut wiec moze cos z tego bedzie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka