Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#141721 05/09/2003 04:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Eisbären Berlin v Wölfe Freiburg

Jeśli ktoś tego jeszcze nie zagrał to niech już lepiej nie dogrywa i nie
dokłada do kuponów. Właśnie poczytałem i dostałem kilka "newsów" z klubu i
jestem przerażony kontuzjami trapiącymi zespół Eisbaren. Nazwisk nie
wymieniam, ale niestety to są podstawowi gracze...
Nie kontruje zakładu bo uważam, że team z Berlina jest w stanie wygrać z
Wilkami grając jedną piatką, ale obecnie kurs nie warty ryzyka, żeby grać na
gospodarzy -a na pewno nie po przeczytaniu ławki kontuzjowanych ( i aresztowanych)

P.S. Jedyny plus z dzisiejszych wieści, to to, że Siemens (wcześniej zrobił
to GASAG) podpisał umowe z Eisbaren i premie są niezłe za wygrane mecze.
Młodym zawodnikom powołanym przez Pierre Pagé na pewno te "kilka" euresków się przyda...

Bonus: Unibet
#141722 05/09/2003 10:52
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Witam!

Rozpoczynamy hokejową karuzelę:

German DEL-Bundesliga - ISERLOHN ROOSTERS v FRANKFURT LIONS - Win
ISERLOHN ROOSTERS 1.90 4/10 centrebet

W Niemczech każde dziecko wie jaką siłę prezentują na wyjazdach hokeiści z Frankfurtu;)
"Lwy" potrafią ryczeć tylko na własnym lodzie. Dość powiedzieć, 2 zwycięstwa na 26 wyjazdowych meczy i średnio stracone w zeszłym sezonie prawie 4 bramki w meczach na obcych lodach. Mimo, że obecny sezon ma być dla "lwów" lepszy od poprzedniego(gra w play-downs) to "Koguty" mimo iż na własnym lodzie nie są jakąś rewelacją nie powinny napotkać w tym spotkaniu na jakiś większy opór gości. Stawka byłaby większa ale to I kolejka więc generalnie jeszcze tak naprawdę nic
nie wiadomo dlatego bez szaleństw.

507 Hamburg-Augsburg 1 @1.79 8/10 prof

Zaczynamy od grubszego uderzenia ale o innym nie może być mowy skoro świetny kurs zapodał nasz local bookie.Oczekiwania nad Łabą są w tym
sezonie ogromne. Zapewne będzie się działo w wypełnionej po brzegi Color Line Arena. Ekipa gospodarzy z naszym Jackiem Płachtą,wyznająca zasadę "alles nach vorne" nie powinna mieć wiekszych problemów z przeciętnymi "panterami".Prezes Boris Capla bez ogródek mówi o półfinale i nie wyklucza czegoś więcej. Klub pozyskał między innymi
Kanadyjczyka Darrena van Impe z Columbus BJ, kolejne dwa superwzmocnienia to obrońca Dan Lambert i środkowy ataku Brad Purdie (obaj z ekipy broniącego tytułu Krefeld)oraz Shane Peacock z ekipy "żarłaczy" z Kolonii. Moim zdaniem inauguracja DEL 03-04 nad Łabą
wypadnie pomyślnie dla gospodarzy.

a teraz AKO dla zuchwałych:D

455 Polska-Slowenia 1 @2.23
T17 Hamburg-Augsburg 1 @2.61 (I period)
506 Iserlohn-Frankfurt 1x @1.29
1/10 prof

pozdrawiam
belja

#141723 05/09/2003 18:05
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
podajcie ciekawe live do hoka bo ta strona http://www.del.org/news/liveticker.asp cos nie chodzi

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#141724 05/09/2003 18:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Kurde Adolf juz zagralem i mnie przeraziles- ale to Ps to juz lepsze troche- wygraja kurde i z kontuzjami z tym benjaminkiem. Przynajmniej miejmy nadzieje.

#141725 05/09/2003 18:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ty teraz nam to piszesz ??? ja ja na 5 kuponow na 3 postawilem ... bo od tygodnia ludzie mowia ze to wiecej jak pewne !!! a ten gdzie moge sledzic wynik tego meczu na zywo ?

#141726 05/09/2003 20:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
wysłał...
ty teraz nam to piszesz ??? ja ja na 5 kuponow na 3 postawilem ... bo od tygodnia ludzie mowia ze to wiecej jak pewne !!! a ten gdzie moge sledzic wynik tego meczu na zywo ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------
...widzisz,mógłby tego wogóle nie pisac i nie byłoby twojego niepotrzebnego postu...srasz się jakbyś zastawił domek rodziców na który pracowali przez całe życie...trzymaj kciuki za Eisbaren bo co Ci innego pozostaje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#141727 05/09/2003 21:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Adik widać ze garści wdzieczności nie dostaniesz...

#141728 05/09/2003 22:45
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Quote
Oryginalnie wysłał vodzior:
[qb]podajcie ciekawe live do hoka bo ta strona http://www.del.org/news/liveticker.asp cos nie chodzi

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Ta stronka naprawdę nie chodzi jak trzeba nie macie na żywo jakiejś dobrej stronki, bo wczoraj to było kiepsko.

Pozdrawiam TomiKopi

#141729 05/09/2003 23:47
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
http://www.tbwsport.com/ albo jakiej czeskie telegazety co kiedys byly na stronie Szakala...

Adolf daje dobre infa wiec co sie czepiasz stary... :zobacz:

#141730 05/09/2003 23:58
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
eisbaren 5-0 i chyba po problemie

#141731 06/09/2003 00:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał czyrusek:
ty teraz nam to piszesz ??? ja ja na 5 kuponow na 3 postawilem ... bo od tygodnia ludzie mowia ze to wiecej jak pewne !!!
i jak teraz wyglądasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#141732 06/09/2003 00:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 30
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 30
No nieźle 1 tercja i 5-0 dla Eisbaren <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#141733 06/09/2003 00:17
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Hamburg Freezers - Augsburger Panther 0-2 1st end maaasakra po prostu masakra

#141734 06/09/2003 00:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Niby pewniak Hamburg przegrywa po pierwszej tercji 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#141735 06/09/2003 00:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
elo,
zna ktos moze aktualne wyniki Eisbaren, Mannheim i Hamburg?
nie dziala mi stronka DEL.org i nie wiem gdzie jeszcze moge sprawdzic te wyniki:/
THX

#141736 06/09/2003 00:58
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574

#141737 06/09/2003 00:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Marcy$:
[qb]elo,
zna ktos moze aktualne wyniki Eisbaren, Mannheim i Hamburg?
nie dziala mi stronka DEL.org i nie wiem gdzie jeszcze moge sprawdzic te wyniki:/
THX[/qb]
Mannheim - Kassel 1:1 po dwoch tercjach
Eisbaren - Freiburg 6:1 po dwoch tercjach
Hamburg - Augsburger 0:2 po dwoch tercjach

co do Hamburga to te "gwiazdy" gowno graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#141738 06/09/2003 01:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Dzieki
mnie wlasnie hamburg wtapia kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
moze powalcza w trzeciej tercji???
(w zasadzie to sam w to nie wierze)

#141739 06/09/2003 01:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hamburg strzelił kontaktowego gola GO GO GO Hamburg ( a Eisbaren prowadzi 7-1 )

#141740 06/09/2003 01:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
zauwazylem, ale Mannheim tylko remis jak narazie, jeszcze kilkanascie minut wiec moze cos z tego bedzie...

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1