|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Widze ze najpewniejszy mecz z Ligi Sz. tylko ja z tak pieknym kursem typowalem awiec piwo dla kloten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zagrałem całą ligę z kilkoma podpórakmi za symboliczne 20 zeta na AKO.
Weszło wszystko oprócz...........oczywiście ZURICHU...!!! Teraz już wiem czemu Terrorist tak ku****wał...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183 |
Co na jutro??? Jak dla mnie Berno i Davos...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129 |
CO sądzicie o Davos ???? Czekam na wasze sugestie :zobacz: Czy warto to ruszyć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Moje typy z szwajcarii: Bern fribourg i davos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Bern - Lausanne 1 1.40 (STS) :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Ja rowniez stawiam na Bern po kursie 1,39 w Profie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Dzis szwajcaria powinna troche grosza rzucic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
BASEL -DAVOS 2 1.90 :eek: :4gw: BERN -LAUSANNE 1 1.40 :eek: :5gw: kursy duzo zawyzone ZUG -LUGANO 2 1.90 :3gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Zdecydowanie pewniakiem dzisiejszego dnia w szwajcarii jest:
BERN -LAUSANNE :5gw:
Kurs: 1,40 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz: pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698 |
Oryginalnie wysłał Lokus: [qb]Zdecydowanie pewniakiem dzisiejszego dnia w szwajcarii jest:
BERN -LAUSANNE :5gw:
Kurs: 1,40 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz: pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Jak wyzej :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 12 |
Gattoren i brno pewniaki 100% <palacz>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 12 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: hehe tak miało byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
ja dzis za 200zl bern, davos i pardubice
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A co sadzicie o meczu Servette Geneve - SCL Tigers 1 kurs 1.40 ???
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 319 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]ja dzis za 200zl bern, davos i pardubice[/qb] Jak postawiles na davos to narazie wtapia 4:1 - podziwiam twoja odwage - 2 stowki!!! Ja postawilem 1.75zł to się nie przejmuje ale ty w takim wypadku nie wiem co zrobisz???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Wyskoczy przez okno MAGU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 126 |
A mi przez te 2 stowki "pewne na davos" poszedl caly kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 12 spotkan na kuponie i tylko davos nie wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> AKO 130 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> I jak tu nie byc zlym, az mi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: chce
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271 |
Na szczescie nie skusilem sie na Davos i Lugano. Dzisiaj same 1,ciekawe czy ktos tak postawil ?? Pewniakiem dla mnie byl tylko Bern i dzieki nim zarobilem 120 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaczyna mi sie to podobac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
ja gralem servetki i bern + triniec i pardubice i na impre jutro jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Mi dzis znowu rozpiska wjechała,choc wszystko trafione, Pardubice,Trneic,Bern,Augsburg,Mannheim i 94 zeta w kieszeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka