Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Widze ze najpewniejszy mecz z Ligi Sz. tylko ja z tak pieknym kursem typowalem awiec piwo dla kloten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zagrałem całą ligę z kilkoma podpórakmi za symboliczne 20 zeta na AKO.

Weszło wszystko oprócz...........oczywiście ZURICHU...!!! Teraz już wiem czemu Terrorist tak ku****wał...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
Co na jutro???
Jak dla mnie Berno i Davos...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
J
member
member
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
CO sądzicie o Davos ???? Czekam na wasze sugestie :zobacz: Czy warto to ruszyć ?

Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Moje typy z szwajcarii:
Bern fribourg i davos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Bern - Lausanne 1 1.40 (STS) :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Ja rowniez stawiam na Bern po kursie 1,39 w Profie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Dzis szwajcaria powinna troche grosza rzucic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

BASEL -DAVOS 2 1.90 :eek: :4gw:
BERN -LAUSANNE 1 1.40 :eek: :5gw: kursy duzo zawyzone
ZUG -LUGANO 2 1.90 :3gw:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Zdecydowanie pewniakiem dzisiejszego dnia w szwajcarii jest:

BERN -LAUSANNE :5gw:

Kurs: 1,40 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz:
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 698
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]Zdecydowanie pewniakiem dzisiejszego dnia w szwajcarii jest:

BERN -LAUSANNE :5gw:

Kurs: 1,40 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: :zobacz:
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Jak wyzej :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 12
Gattoren i brno pewniaki 100% <palacz>

Dołączył: Oct 2003
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 12
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: hehe tak miało byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
ja dzis za 200zl bern, davos i pardubice

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A co sadzicie o meczu Servette Geneve - SCL Tigers 1 kurs 1.40 ???

pozdrawiam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 319
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 319
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]ja dzis za 200zl bern, davos i pardubice[/qb]
Jak postawiles na davos to narazie wtapia 4:1 - podziwiam twoja odwage - 2 stowki!!!
Ja postawilem 1.75zł to się nie przejmuje ale ty w takim wypadku nie wiem co zrobisz???

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Wyskoczy przez okno MAGU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 126
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 126
A mi przez te 2 stowki "pewne na davos" poszedl caly kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 12 spotkan na kuponie i tylko davos nie wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> AKO 130 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> I jak tu nie byc zlym, az mi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: chce

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,271
Na szczescie nie skusilem sie na Davos i Lugano.
Dzisiaj same 1,ciekawe czy ktos tak postawil ?? Pewniakiem dla mnie byl tylko Bern i dzieki nim zarobilem 120 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zaczyna mi sie to podobac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
ja gralem servetki i bern + triniec i pardubice i na impre jutro jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Mi dzis znowu rozpiska wjechała,choc wszystko trafione, Pardubice,Trneic,Bern,Augsburg,Mannheim i 94 zeta w kieszeni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Lukasz111, forty, aker, alfa, burbon, rymoholik, $-man, ANZELMO), 2,812 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,543
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1