|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Sądzę, że zdecydowana większość uczestników forum to osoby pełnoletnie ( tylko takie mogą grać u buków  ), więc śmiało możemy porozmawiać o ulubionych alkoholach Jakie są Wasze ulubione trunki z procentami ? p.s. Malolaty wpisują "szampan" Pikolo bądź oranżadę w proszku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jest taki pyszny napoj z agawy  Temat typowo weekendowy zalozony w poniedzialek z rana, to moze sie zle skonczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Piwo  nienawidzę wódki! Perfumowanych rzygów też nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Najcześciej pije Piwo :), na drugim miejscu Nalewke z colą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
piwo LECH wódka Balsam Pomorski z Żurawiną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Ja preferuję przede wszystkim piwo Przeważnie Heineken, Żywiec, Żywiec Porter Koniecznie z butelki lub z kija Jak z kija to najlepiej z kufla, wysokiej szklanki
Piwa w puszkach nie kupuję, a picia browca prosto z puszki nie wyobrażam sobie
Z mocniejszych trunków Metaxa, Rakija i Tequila ( z agawy ) Można tego wypić sporo i na ogół nie występuje zespół dnia następnego Pyszna jest też Łącka śliwowica, kto posmakował ten wie Jak wódeczka to czysta - najlepiej rosyjska Rosjanie robią najlepszą, ale musi być z pewnego źródła
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
zawsze i wszędzie browar i tequila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388 |
hmmm wszystko co da rade wypic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Z mocniejszych trunków Metaxa, Rakija i Tequila ( z agawy ) Metaxa - 100% na tak, świetna rzecz, szczególnie jeśli lubisz wypić jakiegoś drinka, polecam z sokiem z czerwonej pomarańczy Rakija - słyszałem same legendy, sam jeszcze nie próbowałem, choć mam w planach. Tequila - raczej zdecydowanie na nie, żadna mi nie odpowiada, po prostu smak jest bardzo charakterystyczny i orginalny Do tego: Uzo - świetna grecka anyżowa wódka, z Pepsi jak i czysta do picia litrami Palace Vodka - jedna z niewielu, którą kocham jako czystą. Odkryłem ją dość niedawno, a już kilkadziesiąt buteleczek się przewinęło, dobrze zmrożona ma świetny, łagodny smak, w drinkach w ogóle jej nie czuć, a czysta doskonale komponuje się z sokami do popijania, choć jest jedną z niewielu, której nie trzeba popijać. Misiek będzie mógł potwierdzić, że to prawda, sam na nią trafił z mojej rekomendacji  . Seagrams Gin - jeden z lepszych ginów, warty polecenia. Carlsberg - jedyny browar, który obecnie polecam, Warka się w moim odczuciu popsuła, a Carslberg jest teraz tym, co piję, gdy ciepło  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Uzo to nam Grecy podawali w restauracjach jako podziękowanie. Ja nie mogłem tego przełknąć, więc moja piła dwa
Gin lubię, ale tylko z tonickiem. Wtedy wchodzi jak woda, ale nazajutrz są problemy
Carlsberg też jest dobry. Popsuł się Pilsner
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zywiec mi nie smakuje, wole Carlsberga. Ojciec pija Grolsha, Tyskie i Carlsberga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
niestety ;/ Nowa butla/pucha i jakis inny smak :-( i to nie tylko ten u nas rozlewany , piłem w Czechach i tez inaczej smakowal . Nie jest to dramat jakis ale jednak przykro , zwłaszcza ze od 6-7l pijam w zasadzie wyłacznie Pilsnera :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Najcześciej pije Piwo :), na drugim miejscu Nalewke z colą  nalewka z colą napoj studencki, w przypadku malych funduszy - najlepsze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
piwo to tylko warka strong  z wódki to finlandia, bols i żubrówka  wina: ciociosan oraz cin cin, białe  nie zwykłem pić egzotycznych alkoholi, ale chyba trzeba będzie spróbować  ...może ktoś podać tutaj przepis na ICEówkę ? ..wiem, że kiedyś był w jakimś temacie, ale zapomniałem sobie spisać, a mam ochotę tego spróbować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oho...nikt nie wspomnial jeszcze o absyncie? najlepszy z najlepszych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Uzo to nam Grecy podawali w restauracjach jako podziękowanie. Ja nie mogłem tego przełknąć, więc moja piła dwa dokładnie, ohyda straszna Zywiec mi nie smakuje, wole Carlsberga. Carlsberg to przecież straszny sik  Żywca też nie lubię zimna wódka oczywiscie to podstawa - najlepszy imho smirnoff, absolwent, ewentualnie żubrówka finlandia, bols, a juz najbardziej sobieski mi nie smakują co do piw, to dębowe mocne, tyskie, żubr ewentualnie lech http://www.alkohols.yoyo.pl/wodka/produkty.phpaha jedno z najlepszych piw w stosunku cenowym do % to IMPERATOR bodajże 13 "voljumów" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Piłem imperatora. O ile sie nie myle ma 10 %  Po jednym łyku wylałem do zlewu. Nie da sie tego pić bleee. To nie jest piwo tylko wódka  Jedyne piwo w życiu którego nie wypiłem do końca. PS. Nie pijam Tyskiego Gronie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Oho...nikt nie wspomnial jeszcze o absyncie? najlepszy z najlepszych  Popieram  To ma dopiero smak i kopa, jednak trudno dostepne  [ Linked Image] http://pl.wikipedia.org/wiki/Absynt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388 |
aha jedno z najlepszych piw w stosunku cenowym do % to IMPERATOR bodajże 13 "voljumów"  12% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Piwo i czysta. Piwa: Leżajsk, Żywiec, Tatra (ew. Lech) Vodka: Maximus, Wyborowa Do drinków to tylko Gin Lubuski z tonikiem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|