Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#1418833 23/07/2007 16:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Sądzę, że zdecydowana większość uczestników forum to osoby pełnoletnie ( tylko takie mogą grać u buków grin ), więc śmiało możemy porozmawiać o ulubionych alkoholach

Jakie są Wasze ulubione trunki z procentami ?

p.s.
Malolaty wpisują "szampan" Pikolo bądź oranżadę w proszku laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Jest taki pyszny napoj z agawy wink

Temat typowo weekendowy zalozony w poniedzialek z rana, to moze sie zle skonczyc grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Piwo smile nienawidzę wódki! Perfumowanych rzygów też nie...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Najcześciej pije Piwo :), na drugim miejscu Nalewke z colą smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
piwo LECH wódka Balsam Pomorski z Żurawiną laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Ja preferuję przede wszystkim piwo
Przeważnie Heineken, Żywiec, Żywiec Porter
Koniecznie z butelki lub z kija
Jak z kija to najlepiej z kufla, wysokiej szklanki

Piwa w puszkach nie kupuję, a picia browca prosto z puszki nie wyobrażam sobie

Z mocniejszych trunków Metaxa, Rakija i Tequila ( z agawy )
Można tego wypić sporo i na ogół nie występuje zespół dnia następnego
Pyszna jest też Łącka śliwowica, kto posmakował ten wie
Jak wódeczka to czysta - najlepiej rosyjska
Rosjanie robią najlepszą, ale musi być z pewnego źródła

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
zawsze i wszędzie browar i tequila piwo

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
hmmm wszystko co da rade wypic smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by rene
Z mocniejszych trunków Metaxa, Rakija i Tequila ( z agawy )

Metaxa - 100% na tak, świetna rzecz, szczególnie jeśli lubisz wypić jakiegoś drinka, polecam z sokiem z czerwonej pomarańczy
Rakija - słyszałem same legendy, sam jeszcze nie próbowałem, choć mam w planach.
Tequila - raczej zdecydowanie na nie, żadna mi nie odpowiada, po prostu smak jest bardzo charakterystyczny i orginalny

Do tego:
Uzo - świetna grecka anyżowa wódka, z Pepsi jak i czysta do picia litrami
Palace Vodka - jedna z niewielu, którą kocham jako czystą. Odkryłem ją dość niedawno, a już kilkadziesiąt buteleczek się przewinęło, dobrze zmrożona ma świetny, łagodny smak, w drinkach w ogóle jej nie czuć, a czysta doskonale komponuje się z sokami do popijania, choć jest jedną z niewielu, której nie trzeba popijać. Misiek będzie mógł potwierdzić, że to prawda, sam na nią trafił z mojej rekomendacji tongue .
Seagrams Gin - jeden z lepszych ginów, warty polecenia.
Carlsberg - jedyny browar, który obecnie polecam, Warka się w moim odczuciu popsuła, a Carslberg jest teraz tym, co piję, gdy ciepło tongue .

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Uzo to nam Grecy podawali w restauracjach jako podziękowanie. Ja nie mogłem tego przełknąć, więc moja piła dwa

Gin lubię, ale tylko z tonickiem. Wtedy wchodzi jak woda, ale nazajutrz są problemy

Carlsberg też jest dobry. Popsuł się Pilsner

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zywiec mi nie smakuje, wole Carlsberga.

Ojciec pija Grolsha, Tyskie i Carlsberga smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Popsuł się Pilsner
niestety ;/
Nowa butla/pucha i jakis inny smak :-( i to nie tylko ten u nas rozlewany , piłem w Czechach i tez inaczej smakowal .
Nie jest to dramat jakis ale jednak przykro , zwłaszcza ze od 6-7l pijam w zasadzie wyłacznie Pilsnera :/

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by ziomal-111
Najcześciej pije Piwo :), na drugim miejscu Nalewke z colą smile

nalewka z colą napoj studencki, w przypadku malych funduszy - najlepsze. smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
piwo to tylko warka strong smile

z wódki to finlandia, bols i żubrówka smile

wina: ciociosan oraz cin cin, białe smile

nie zwykłem pić egzotycznych alkoholi, ale chyba trzeba będzie spróbować smile

...może ktoś podać tutaj przepis na ICEówkę ? ..wiem, że kiedyś był w jakimś temacie, ale zapomniałem sobie spisać, a mam ochotę tego spróbować smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Oho...nikt nie wspomnial jeszcze o absyncie? cool


najlepszy z najlepszych ooo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by rene
Uzo to nam Grecy podawali w restauracjach jako podziękowanie. Ja nie mogłem tego przełknąć, więc moja piła dwa

dokładnie, ohyda straszna

Originally Posted by lupus
Zywiec mi nie smakuje, wole Carlsberga.

Carlsberg to przecież straszny sik smile Żywca też nie lubię


zimna wódka oczywiscie to podstawa - najlepszy imho smirnoff, absolwent, ewentualnie żubrówka

finlandia, bols, a juz najbardziej sobieski mi nie smakują

co do piw, to dębowe mocne, tyskie, żubr ewentualnie lech


http://www.alkohols.yoyo.pl/wodka/produkty.php

aha jedno z najlepszych piw w stosunku cenowym do % to IMPERATOR bodajże 13 "voljumów" smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Piłem imperatora. O ile sie nie myle ma 10 % smile Po jednym łyku wylałem do zlewu. Nie da sie tego pić bleee. To nie jest piwo tylko wódka tongue
Jedyne piwo w życiu którego nie wypiłem do końca.

PS. Nie pijam Tyskiego Gronie

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Originally Posted by Ða Bartek
Oho...nikt nie wspomnial jeszcze o absyncie? cool


najlepszy z najlepszych ooo
Popieram wink
To ma dopiero smak i kopa, jednak trudno dostepne tongue

[Linked Image]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Absynt

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
Originally Posted by Baqu
aha jedno z najlepszych piw w stosunku cenowym do % to IMPERATOR bodajże 13 "voljumów" smile


12% smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Piwo i czysta.

Piwa: Leżajsk, Żywiec, Tatra (ew. Lech)
Vodka: Maximus, Wyborowa

Do drinków to tylko Gin Lubuski z tonikiem smile

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1