Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
W Lugano i Rapperswil żadnych kluczowych kontuzji nie ma. Martwi mnie jedynie pozycja w tabeli Rapperswil, które dzis za wszelką cenę będzie się starało podskoczyć i wyjśc ze strefy spadkowej...

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dziś tzw. bankierem jest Davos, polecane przez tzw. lokalnego specjaliste. Wczoraj też polecał Lugano, więc kto chce niech bierze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Aha proponuje podeprzeć się X.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
Na jutro zapowiada sie jeden pewniak Bern - Basel 1
Oba zespoly dzieli roznica klas mysleze warto ten mecz zagrac w polaczeniu ze szwecka

Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Quote
Oryginalnie wysłał joke:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zwardos:
[qb]Polecam:
Kloten - Langnau 1 1,55 :4gw:
Bern - Basel 1 1,3 :5gw:
Pozdrawiam.[/qb]
Podzielam zdanie myślę że pewniaki
Pozdrawiam[/qb]
Z tym SCL Tigers bym uważał (choć Klotten mi sie podoba na pewniaka).
Jednakże SCL pokonało ostatnio mistrza Lugano - morale wzrosło...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał joke:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zwardos:
[qb]Polecam:
Kloten - Langnau 1 1,55 :4gw:
Bern - Basel 1 1,3 :5gw:
Pozdrawiam.[/qb]
Podzielam zdanie myślę że pewniaki
Pozdrawiam[/qb]
Z tym SCL Tigers bym uważał (choć Klotten mi sie podoba na pewniaka).
Jednakże SCL pokonało ostatnio mistrza Lugano - morale wzrosło...[/qb]
No i fajnie weszły oba tylko dlaczego dodałem 1 na slavie z litvinovem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,348
No i tym razem faworyci niezawiedli Bern - Basel 3:1 a Kloten zmiazdzylo Tigers az 9:0

Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
E
member
member
E Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
Po tym co Kloten pokazuje ostatnio w lidze, myśle, że warto pokusić sie o postawienie 2 w meczu z Rapperswil ? (kurs 2,45)
Chyba,że jakieś kontuzje?
Do tego Triniec (1,8) i Vienna (2,30)i może być ciekawie...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
na jutro wydaje sie pewny mecz Kloten -lausanne 1, a i stawka kusi sts 1,6. Jak macie jakies info o skałdach naskrobcie na forum!!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Dla mnie kloten :5gw: i servette :4gw: , pozdra

Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Kloten v HC Lausanne
1.42 w GB to juz znacznie mniej od tego co daje STS, Prof <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a oni sie znaja na hokeju. Macie jakeis info o kontuzjach czyms? Warto to grac:>

Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]na jutro wydaje sie pewny mecz Kloten -lausanne 1, a i stawka kusi sts 1,6. Jak macie jakies info o skałdach naskrobcie na forum!![/qb]
Gdyby nie to, że nie wystapi w tym meczu Bärtschi P. (2-gi punktujący Kloten- 10 goli,12asyst) a pod znakiem zapytania nie stał
wystep najlepszego zawodnika Martina Plüssa
(13 goli,16 asyst) to w ciemno HIGH STAKE.
Obaj nabawili się kontuzji podczas meczu z Lwami z Zurychu (2-0) i druzyna musiała sobie radzić
bez nich (pierwszy z nich nie grał połowy meczu
a Plüss grał tylko w I tercji). Więc w sumie na Lozanne powinno to wystarczyć, biorąc pod uwagę
że Kloten to najlepsza obrona ligi szczególnie domowa (1,64 bramki/mecz) lecz trzeba jednak dodać że dotychczasowe pojedynki tych drużyn jednak na korzyść Lozanny.
MEDIUM STAKE

Swiss Nationalliga A - KLOTEN FLYERS v HC LAUSANNE - Draw Option
Win KLOTEN FLYERS @1.55 centrebet

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Basel - Fribourg 2 1.9 7/10
Goście powinni wygrać to spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Analiza w private picks
Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Ja dziś ruszyłem tylko 2 spotkania:

Ambri - Zug 1 2.00 (STS)
Rapperswill - Laussane 1 1.85 (STS)

Zastanwaim się czy wogole jest warto grac mecze z udziałem faworytów, ktorzy teraz bardziej mysla z kim by tu zagrac w play-ofach niż na zdobywaniu kolejnych punktow. Dlatego teraz staram sie bardziej skupic na spotkaniach tzw. srodka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Duff:
[qb]Basel - Fribourg 2 1.9 7/10
Goście powinni wygrać to spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Analiza w private picks
Pozdrawiam[/qb]
Duff zaglądam tam czasem, ale myśle, że możesz wklejać tutaj także swoje uzasadnienia. Dziś akurat zgadzasz się z pewnym szwajcarskim expertem (i ja zresztą też) co do tego typa.

P.S. Niechcący chciałem dać cytowanie a wcisneła mi sie edycja. Sorry.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Adolf nie ma sprawy, będę tu wklejał. No mam nadzieję, że Fribourg wygra i będziemy zadowoleni.
Naprawdę, jestem pod wrażeniem Twoich typów i analiz hokejowych Adolf88 !
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Tej ligi nie warto grac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał KtosKcies:
[qb]Tej ligi nie warto grac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
mi cala szwajcarska weszla, tylko Fajerstadt mi skopalo,szkoda ze 59 minucie 1-1 bylo,bo bym dzis sie cieszyl z niezlej kasy

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witajcie

dzisiejszy mecz Zurich - Lugano w sts-ie zostal odwolany - ktos wie jaki powod?

w profku jeszcze jest kursy - 2,03 2,48

pzdr

Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
bo w sts dali odwrotnie lugano - zurich

Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 229
będzie pewnie dodany jako Zurich - Lugano , trzeba będzie poszukać w ofercie dodatkowej .

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1