Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Zbigniew
Mam dysk 40GB na którym mam jedną partycję 32GB i reszta miejsca jest nieprzydzielona. Jak zbić to wszystko w całość? Najlepiej żeby program był darmowy. System XP HE.

klik [rapidshare.com] ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
dlaczego na kompie w pracy jak chce sobie dac w aviatorze ruchomego gifa to nie ma problemu i zpisuje jako gif... a w domu jak chce zapisac to wszystko wyskakuje jako bmp i jak daje na właściwości to nie pokazuje np. rozmiaru ... ta laska w moim aviatarze jak ją w pracy dałem to sie ruszała a teraz z nią kombinowałem dałem jeszcze raz i juz dupa zbita... jutro z pracy ja ożywie ale nie wiem co jest grane ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by herkules
Originally Posted by Zbigniew
Mam dysk 40GB na którym mam jedną partycję 32GB i reszta miejsca jest nieprzydzielona. Jak zbić to wszystko w całość? Najlepiej żeby program był darmowy. System XP HE.

klik [rapidshare.com] ooo
Dzięki, ale mam "bana" na RapidShare tongue

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ok, koleżka mi ściągnie i wrzuci gdzie indziej :]

THX

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by herkules
Originally Posted by Zbigniew
Mam dysk 40GB na którym mam jedną partycję 32GB i reszta miejsca jest nieprzydzielona. Jak zbić to wszystko w całość? Najlepiej żeby program był darmowy. System XP HE.

klik [rapidshare.com] ooo
Dzięki, ale mam "bana" na RapidShare tongue

klik [megaupload.com] ooo hura

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Heh, to samo co RS, a toolbara nie chcę instalować, bo im nie ufam :]

Już mam :]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Zbigniew
Heh, to samo co RS, a toolbara nie chcę instalować, bo im nie ufam :]

Już mam :]

nastepnym razem dam torrenta laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Wielkie podziekowania dla herkulesa za pomoc w ratowaniu wywalonego kompa.
Jak to pisze sie ladnie na allegro, GORACO POLECAM!!! wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Biszop
Wielkie podziekowania dla herkulesa za pomoc w ratowaniu wywalonego kompa.
Jak to pisze sie ladnie na allegro, GORACO POLECAM!!! wink
tongue też polecam hura

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Jaki plik/pliki odpowiadaja za folder ulubionych w firefoxie ? zeby moc sobie to zgrac.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508
mam pytanie jak mam to otworzyc?Sample/vis-license_sample.avi 6.06 MB
vis-license.r00 14.31 MB
vis-license.r01 14.31 MB
vis-license.r02 14.31 MB
vis-license.r03 14.31 MB
vis-license.r04 14.31 MB
vis-license.r05 14.31 MB
vis-license.r06 14.31 MB
vis-license.r07 14.31 MB
vis-license.r08 14.31 MB
vis-license.r09 14.31 MB
vis-license.r10 14.31 MB
vis-license.r11 14.31 MB
vis-license.r12 14.31 MB
vis-license.r13 14.31 MB
vis-license.r14 14.31 MB
vis-license.r15 14.31 MB
vis-license.r16 14.31 MB
vis-license.r17 14.31 MB
vis-license.r18 14.31 MB
vis-license.r19 14.31 MB
vis-license.r20 14.31 MB
vis-license.r21 14.31 MB
vis-license.r22 14.31 MB
vis-license.r23 14.31 MB
vis-license.r24 14.31 MB
vis-license.r25 14.31 MB
vis-license.r26 14.31 MB
vis-license.r27 14.31 MB
vis-license.r28 14.31 MB
vis-license.r29 14.31 MB
vis-license.r30 14.31 MB
vis-license.r31 14.31 MB
vis-license.r32 14.31 MB
vis-license.r33 14.31 MB
vis-license.r34 14.31 MB
vis-license.r35 14.31 MB
vis-license.r36 14.31 MB
vis-license.r37 14.31 MB
vis-license.r38 14.31 MB
vis-license.r39 14.31 MB
vis-license.r40 14.31 MB
vis-license.r41 14.31 MB
vis-license.r42 14.31 MB
vis-license.r43 14.31 MB
vis-license.r44 14.31 MB
vis-license.r45 14.31 MB
vis-license.r46 14.31 MB
vis-license.r47 14.31 MB
vis-license.r48 3.38 MB
vis-license.rar 14.31 MB
vis-license.sfv 1.27 KB
visual-license.nfo 7.70 KB

sample mam w winampie ale nie wiem co z tym zrobic dziekuje

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja bym kliknął prawym vis-license.rar 14.31 MB i dał Rozpakuj. Powinna całość się rozpakować.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Stich
Jaki plik/pliki odpowiadaja za folder ulubionych w firefoxie ? zeby moc sobie to zgrac.

wejdź sobie w zarządzanie zakładkami i je po prostu eksportuj tam gdzie potrzebujesz

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Originally Posted by Zbigniew
Ja bym kliknął prawym vis-license.rar 14.31 MB i dał Rozpakuj. Powinna całość się rozpakować.
dokłądnie. dajesz na głowny plik i wszytsko sie ąłdnie złoży wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Stich
Jaki plik/pliki odpowiadaja za folder ulubionych w firefoxie ? zeby moc sobie to zgrac.
bookmark.html wink

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Chłopaki, jakie programiki najlepiej ściągnąć żeby przeskanować swojego kompa w poszukiwaniu viruses, trojans, spyware? Musze coś zainstalować dodatkowego bo coś nie wierze 100% Avasto'owi. Prosze podajcie co najlepiej sciągnać do skanowania i ochornyprzed trojanami itd.

Z góry dzięki. cop

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Wywal Avasta, zainstaluj, AntyVir.

http://www.free-av.com/

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ja używam jeszcze ad-aware oraz spybot

Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
Originally Posted by DJ SOSNA
Chłopaki, jakie programiki najlepiej ściągnąć żeby przeskanować swojego kompa w poszukiwaniu viruses, trojans, spyware? Musze coś zainstalować dodatkowego bo coś nie wierze 100% Avasto'owi. Prosze podajcie co najlepiej sciągnać do skanowania i ochornyprzed trojanami itd.

Z góry dzięki. cop

Wg mnie najlepszy jest Spyware Doctor

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
$
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
$ Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
zainstalowałem tak jak zwykle po formacie nero express na kompie . [opdczas gdy chce nagac płyte audio wyskouje mi bład podczas przeciagnia mp3: ze format nie jest obsługiwany.co tu zrobiv? smirk

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1