|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Mam dysk 40GB na którym mam jedną partycję 32GB i reszta miejsca jest nieprzydzielona. Jak zbić to wszystko w całość? Najlepiej żeby program był darmowy. System XP HE. klik [ rapidshare.com] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
dlaczego na kompie w pracy jak chce sobie dac w aviatorze ruchomego gifa to nie ma problemu i zpisuje jako gif... a w domu jak chce zapisac to wszystko wyskakuje jako bmp i jak daje na właściwości to nie pokazuje np. rozmiaru ... ta laska w moim aviatarze jak ją w pracy dałem to sie ruszała a teraz z nią kombinowałem dałem jeszcze raz i juz dupa zbita... jutro z pracy ja ożywie ale nie wiem co jest grane ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Mam dysk 40GB na którym mam jedną partycję 32GB i reszta miejsca jest nieprzydzielona. Jak zbić to wszystko w całość? Najlepiej żeby program był darmowy. System XP HE. klik [ rapidshare.com]  Dzięki, ale mam "bana" na RapidShare 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ok, koleżka mi ściągnie i wrzuci gdzie indziej :]
THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Mam dysk 40GB na którym mam jedną partycję 32GB i reszta miejsca jest nieprzydzielona. Jak zbić to wszystko w całość? Najlepiej żeby program był darmowy. System XP HE. klik [ rapidshare.com]  Dzięki, ale mam "bana" na RapidShare  klik [ megaupload.com] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Heh, to samo co RS, a toolbara nie chcę instalować, bo im nie ufam :]
Już mam :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Heh, to samo co RS, a toolbara nie chcę instalować, bo im nie ufam :]
Już mam :] nastepnym razem dam torrenta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Wielkie podziekowania dla herkulesa za pomoc w ratowaniu wywalonego kompa. Jak to pisze sie ladnie na allegro, GORACO POLECAM!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Jaki plik/pliki odpowiadaja za folder ulubionych w firefoxie ? zeby moc sobie to zgrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,508 |
mam pytanie jak mam to otworzyc?Sample/vis-license_sample.avi 6.06 MB vis-license.r00 14.31 MB vis-license.r01 14.31 MB vis-license.r02 14.31 MB vis-license.r03 14.31 MB vis-license.r04 14.31 MB vis-license.r05 14.31 MB vis-license.r06 14.31 MB vis-license.r07 14.31 MB vis-license.r08 14.31 MB vis-license.r09 14.31 MB vis-license.r10 14.31 MB vis-license.r11 14.31 MB vis-license.r12 14.31 MB vis-license.r13 14.31 MB vis-license.r14 14.31 MB vis-license.r15 14.31 MB vis-license.r16 14.31 MB vis-license.r17 14.31 MB vis-license.r18 14.31 MB vis-license.r19 14.31 MB vis-license.r20 14.31 MB vis-license.r21 14.31 MB vis-license.r22 14.31 MB vis-license.r23 14.31 MB vis-license.r24 14.31 MB vis-license.r25 14.31 MB vis-license.r26 14.31 MB vis-license.r27 14.31 MB vis-license.r28 14.31 MB vis-license.r29 14.31 MB vis-license.r30 14.31 MB vis-license.r31 14.31 MB vis-license.r32 14.31 MB vis-license.r33 14.31 MB vis-license.r34 14.31 MB vis-license.r35 14.31 MB vis-license.r36 14.31 MB vis-license.r37 14.31 MB vis-license.r38 14.31 MB vis-license.r39 14.31 MB vis-license.r40 14.31 MB vis-license.r41 14.31 MB vis-license.r42 14.31 MB vis-license.r43 14.31 MB vis-license.r44 14.31 MB vis-license.r45 14.31 MB vis-license.r46 14.31 MB vis-license.r47 14.31 MB vis-license.r48 3.38 MB vis-license.rar 14.31 MB vis-license.sfv 1.27 KB visual-license.nfo 7.70 KB
sample mam w winampie ale nie wiem co z tym zrobic dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Ja bym kliknął prawym vis-license.rar 14.31 MB i dał Rozpakuj. Powinna całość się rozpakować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Jaki plik/pliki odpowiadaja za folder ulubionych w firefoxie ? zeby moc sobie to zgrac. wejdź sobie w zarządzanie zakładkami i je po prostu eksportuj tam gdzie potrzebujesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
Ja bym kliknął prawym vis-license.rar 14.31 MB i dał Rozpakuj. Powinna całość się rozpakować. dokłądnie. dajesz na głowny plik i wszytsko sie ąłdnie złoży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
Jaki plik/pliki odpowiadaja za folder ulubionych w firefoxie ? zeby moc sobie to zgrac. bookmark.html 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Chłopaki, jakie programiki najlepiej ściągnąć żeby przeskanować swojego kompa w poszukiwaniu viruses, trojans, spyware? Musze coś zainstalować dodatkowego bo coś nie wierze 100% Avasto'owi. Prosze podajcie co najlepiej sciągnać do skanowania i ochornyprzed trojanami itd. Z góry dzięki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Wywal Avasta, zainstaluj, AntyVir. http://www.free-av.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ja używam jeszcze ad-aware oraz spybot
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385 |
Chłopaki, jakie programiki najlepiej ściągnąć żeby przeskanować swojego kompa w poszukiwaniu viruses, trojans, spyware? Musze coś zainstalować dodatkowego bo coś nie wierze 100% Avasto'owi. Prosze podajcie co najlepiej sciągnać do skanowania i ochornyprzed trojanami itd. Z góry dzięki.  Wg mnie najlepszy jest Spyware Doctor
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
zainstalowałem tak jak zwykle po formacie nero express na kompie . [opdczas gdy chce nagac płyte audio wyskouje mi bład podczas przeciagnia mp3: ze format nie jest obsługiwany.co tu zrobiv? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|