Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by lupus
Mieszkam 5km od granicy z Czechami...

Lupek sie na tym wychowal;-)
pozniej zbil kase na butelkach bo:
"Kto duzo pije ten z butelek wyzyje",
a teraz to juz tylko jego cysterny kursuja przez grin

p.s.
Miales mi podeslac troche z najnowszej dostawy, jeszcze nic nie doszlo, a suszy po "łykendzie" laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na nastepny zlot Ci weze Fryderyka wink
Ale ja oczukje Cristala tongue

Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by lupus
ja oczukje Cristala tongue


to na zlot by musiał chyba przyjechać 50 cent lub inny czarnuch tongue

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by rybek
Originally Posted by ziomal-111
A wina marki "W" pijecie? tongue

w czasach liceum piło się: kapitana polewe, wielkiego brata, dziadunie itp laugh

cherry mix smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by gnacik
...może ktoś podać tutaj przepis na ICEówkę ? ..wiem, że kiedyś był w jakimś temacie, ale zapomniałem sobie spisać, a mam ochotę tego spróbować smile


up

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
To zależy od warunków spożycia alkoholów

Plaża i słońce, po meczyku, wieczorkiem z kumplami na ławce, grill to tylko zimne piwko (Lech, Tychy, Żubr a ostatnio Calsberg) i nigdy z puszki - ble

Impreza domowa, wesela i inne imprezy okolicznościowe to wiadomo tylko wódeczka; (Finlandia, Smirnoff, Maximus, Soplica no i oczywiście żołądkowa gorzka)

W domu z ojcem ew. w knajpie Jack Daniels z colą i cytrynką no ew. Ballentains

W klubie na imprezie że znajomymi to najlepsze jest kamikaze ew. tequila. Jsa jeszcze często pije na imprezach w klubie podwójną wódkę z redbullem.

A i jeszcze co do Absynta to przypomniała mi się historia podczas pobytu w Pradze w jednym z klubów siedzimy sobie z jakimiś Chorwatami. I jeden z nich się pyta czy piliśmy kiedyś Absynta?? My wtedy nie wiedzieliśmy co to jest wię cmówimi nie. No to chorwacji mówią że nam postawią i się śmieją. No to my na to luz. Kupili dwie trzydziestki i mówią "Na zdrowi" to my chlust i przepiliśmy piwkiem. Nie zapomne jakie mieli kopary jak sobie zamówiliśmy z kolegą jeszcze jedną kolejke odrazu laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by gnacik
Originally Posted by gnacik
...może ktoś podać tutaj przepis na ICEówkę ? ..wiem, że kiedyś był w jakimś temacie, ale zapomniałem sobie spisać, a mam ochotę tego spróbować smile


up

ciezko poszukac co?

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=846017&page=0&fpart=1


Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by ziomal-111
A wina marki "W" pijecie? tongue
pijało się w liceum - goliat, komandos, cavalier w kartonie grin

teraz już się nie zniżam do takiego poziomu
piwo: lech, brok, czasem calsberg, heineken, generalnie tylko z butelki (najlepiej z zielonej) albo lane
okazjonalnie wina: czerwone półsłodkie/półwytrawne
wódka: wyborowa, nemiroff, żubrówka

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by SenDPL
Originally Posted by th0mas
Do drinków to tylko Gin Lubuski z tonikiem smile

Ło Jezusicku, to ja tego dotknąć nie mogłem, a ktoś się w tym lubuje. Gusta gustami, ale Lubuski jest najgorszym z Ginów z tego, co piłem tongue .

Nie no proszę Cię. Seagram, czy inne badziewia w ogóle nie smakują jak gin. Lubuski ma fantastyczny jałowcowy aromat smile
Ponadto pyszna jest Beherovka - solo albo z kolą i oczywiście także cytrynkę.

Czysta (Wyborowa i Luksusowa, chociaż jak byłoby mnie stać to Chopin) od czasu do czasu w więszych ilościach jak najbardziej grin

Lżejsze trunki również chętnie pijam ale długo byłoby wypisywać grin

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Piwo, piwo, PIWO !!

A największy miodzik to:

<taa_daaam>

[Linked Image]

</taa_daaam>

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ja kupuje spiryt i rozrabiam na okolo 60%!
I wlewam browar w siebie ile wlezie...
Właściwie patrze na procenty głównie więc pije przeważnie Dębowe.
A od czasu do czasu można jakieś tanie wino wypić gł Cytrynę.
Polecam.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by Don Pedro&#174;
Piwo, piwo, PIWO !!

A największy miodzik to:

<taa_daaam>

[Linked Image]

</taa_daaam>


Siedze w Irlandii od 5 tygodni i to piwko to jedyna rzecz ktora mi sie tu podoba (no moze oprocz zarobkow wink )

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Wieczorkiem tylko Whisky (moja żono)

Piwa niewiele, zawsze z oryginalnego opakowania

No i Campari z sokiem litrami grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
7 Warek w ciągu dnia + 0,5 litra pod wodę słodzoną (cóż...) do monitora samotnie to moje ulubione alkohole smile

Swoją drogą jak można pić piwo, które jest słodkie? Profanacja szlachetnej goryczy.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Alkohol ma mi smakować, dlatego nie upijam się, zawsze piję w małych ilościach. Dobra wódka do drinków (na czysto z resztą też)za rozsądną cenę to Sobieski. Co do piwa to preferuję w zielonym szkiełku: Leszek, Heniek, Benek, Karol. Ulubiony alko to prosty drink- malibu z mlekiem

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
ogr Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Piwo: Żywiec, ewentualnie Okocim O.K. lub Zagłoba

Wódka: Jak kupuje sam to tylko WYBOROWA, a jak stawiają to prawie każda laugh

Z innych alkoholi to Jack Daniels i wino wytrawne (ostatnio Golden Kaan z RPA-pinotage, polecam)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Piwo :OKOCIM MOCNE lub DEMBOWE
szampany ruskie okazyjnie byle nie ponad 2 butelki bo łepek boli,,,spirytus ze stadionu plus miód i cytryna,,,wódka każda byle by zimna była,,,tanie wina byle nie ponad pól butelki hmmm no alkoholik jestem smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Własnie wypiłem 2 piwa Specjał, ćwiartke wódki, i teraz pije nalewke z cola laugh czuje blusa :D:D:DD:

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by ziomal-111
Własnie wypiłem 2 piwa Specjał, ćwiartke wódki, i teraz pije nalewke z cola laugh czuje blusa :D:D:DD:

......tak przy poniedziałku sie nabzdryngolić grin

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by eroll
Piwo :OKOCIM MOCNE lub DEMBOWE
szampany ruskie okazyjnie byle nie ponad 2 butelki bo łepek boli,,,spirytus ze stadionu plus miód i cytryna,,,wódka każda byle by zimna była,,,tanie wina byle nie ponad pól butelki hmmm no alkoholik jestem smile
nie ma takiego piwa tongue

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1