|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Pozwolę sobie wkleić opisy meczy, bez tłumaczenia. Chyba każdy translator ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Saipa-HIFK: (at this season 2-1, 2-3)
Saipa without Riihijärvi. HIFK without Simicek, Kurvinen,Grunn and Laine also young-players in Canada (U20 games): Ruutu, Fagerstedt
HIFK put Laaksoharju to the net and this is favour to Saipa. Saipa-bet with small stakes (Exp 2,30)
Pelicans-Lukko: (3-2,3-2)
Both teams almost with best players. Vuorio is Lukko-goalie. Ex-NHL-player Robert Kron is making debut for Lukko and I expect that he is playing a LOT in this game.
I bet Lukko to win with medium+ stakes (about 2,5 odds)
JYP-Ilves: (3-2,5-0)
JYP without Marttinen, Nikolov, Mikkonen, Loikala Ilves without Niinimäki, Källarsson
Small chance for Ilves to suprise. Ilves get they first goalie back (Racine).
No bet or small value-bet with Ilves.
Jokerit-TPS: (2-0, 2-1, 0-1)
Jokerit without Hentunen and Malmivaara TPS without some youngsters + Koivu
TPS seems to be quite tired after Spengler Cup, so I´m expecting homewin here.
HPK-Kärpät: (4-7,2-1)
HPK without Rajamäki and youngsters (U20) Kärpät gets Peter Ton back and they are missing some youngsters too.
Puurula gets in the net now (HPK). I expect close game and no bet game for me.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Gospodarze rulezzzzzzzzzzzzzz jak narazie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
hehe jak ja nie grałem dzis Finów w ogole to oni jebneli prawie same jedynki.No cóz trudno
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z ligi finskiej mam na dzisiaj: HIFK : JyP 1 (1.90)STS
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483 |
Co sadzicie o meczu HPK-Ilves 1 (1.45 STS)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał trewor: [qb]Co sadzicie o meczu HPK-Ilves 1 (1.45 STS)[/qb] Niby 100% pewniak ale ja nielubie takich.Za czesto nie wchodza. I jak gra w jakielkojwiek lidze 1 z ostanim to wole niedotykac.HPK jest niby 2 ale... i na dodatek 11 meczy bez porazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
witam a co powiecie na mecze : tappara - jokerit 2 hifk - karpat 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Nicram: [qb]witam a co powiecie na mecze : tappara - jokerit 2 hifk - karpat 2[/qb] tappara 12 meczy bez OT Nicram widze ze ile lig tyle masz pytan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moze cos od siebie nastepnym razem. Pozadr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
wyniki dzisiejsze : hpk - ilves 5:0 hifk - karpat 7:1 saipa - tps 0:4 tappara - jokerit 2:3
w ostatniej chwili zreflektowalem sie na szczescie (moje) i zagralem hifk - karpat 1-czke dolozylem jokerit i hpk no i jestem do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
Oryginalnie wysłał Nicram: [QB]wyniki dzisiejsze : hpk - ilves 5:0 hifk - karpat 7:1 saipa - tps 0:4 tappara - jokerit 2:3
w ostatniej chwili zreflektowalem sie na szczescie (moje) i zagralem hifk - karpat 1-czke QB] Oczywiście. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A ja w ostatniej chwili zagrałem na dokładny wynik 7-1, tylko zapomniałem podać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
uwazasz ze nie ok twoja sprawa ale to ja przyjalem kase do kieszonki a ty sie mozesz smiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Wiesz Nicram jeśli piszesz kilka postów wyżej "co myślicie o tappara - jokerit 2 i hifk - karpat 2" A po meczach łaskawie informujesz nas jaki wspaniały odniosłeś sukces, grając HIFKa to...
No nic dobrze, że jestem moderatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Ja typuje na dzisiaj zwyciestwo Lukko Rauma z JyP. Sredni kurs na Lukko 2,25. Ten mecz niestety wlasnie sie zaczal wiec juz nie bede go opisywal. Nie zdziwie sie takze jak Assaet Pori zrobi takze niespodzianke w meczu z Espoo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
podajcie stronke z wynikami live meczów z 2ligi hokeja finskiego. z gory w dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
ale na tej str jest tylko SMS liga czyli extraklasa ..a jakos nie moge znaleac 2ligi! pajedo jesli wiesz jak znalezc 2lige to prosze o wskazowki. pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 202 |
Witam na jutro zastanowilbym się nad meczem: TPS TURKU-ESPOO 1 kurs 2.2 w Profesjonalu
Dla Turku to jedna z ostatnich szans na załapanie się do czołowej 8,a tym samym gra nie o utrzymanie się. Poza tym Espoo może byc zmeczone dzisiejszym meczem z Assasatem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Silent: [qb]Ja typuje na dzisiaj zwyciestwo Lukko Rauma z JyP. Sredni kurs na Lukko 2,25. Ten mecz niestety wlasnie sie zaczal wiec juz nie bede go opisywal. Nie zdziwie sie takze jak Assaet Pori zrobi takze niespodzianke w meczu z Espoo...[/qb] SM-Liga 17:30 Blues Assat 2-3 1-0 1-2 0-1 Full Time SM-Liga 17:30 Lukko JYP 3-2 2-0 0-0 1-2 Full Time Prorok czy co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nastepnym razem napisz tak przynajmniej z 30 min przed meczami to moze skorzystam. Za dzis bravoo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Oryginalnie wysłał Bron: [qb] Oryginalnie wysłał Silent: [qb]Ja typuje na dzisiaj zwyciestwo Lukko Rauma z JyP. Sredni kurs na Lukko 2,25. Ten mecz niestety wlasnie sie zaczal wiec juz nie bede go opisywal. Nie zdziwie sie takze jak Assaet Pori zrobi takze niespodzianke w meczu z Espoo...[/qb] SM-Liga 17:30 Blues Assat 2-3 1-0 1-2 0-1 Full Time SM-Liga 17:30 Lukko JYP 3-2 2-0 0-0 1-2 Full Time Prorok czy co? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nastepnym razem napisz tak przynajmniej z 30 min przed meczami to moze skorzystam. Za dzis bravoo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki Bron. OK, postaram sie wczesniej o takich rzeczach mowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|