Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Pozwolę sobie wkleić opisy meczy, bez tłumaczenia. Chyba każdy translator ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Saipa-HIFK: (at this season 2-1, 2-3)

Saipa without Riihijärvi.
HIFK without Simicek, Kurvinen,Grunn and Laine also young-players in Canada (U20 games): Ruutu, Fagerstedt

HIFK put Laaksoharju to the net and this is favour to Saipa.
Saipa-bet with small stakes (Exp 2,30)

Pelicans-Lukko: (3-2,3-2)

Both teams almost with best players.
Vuorio is Lukko-goalie.
Ex-NHL-player Robert Kron is making debut for Lukko and I expect that he is playing a LOT in this game.

I bet Lukko to win with medium+ stakes (about 2,5 odds)

JYP-Ilves: (3-2,5-0)

JYP without Marttinen, Nikolov, Mikkonen, Loikala
Ilves without Niinimäki, Källarsson

Small chance for Ilves to suprise. Ilves get they first goalie back (Racine).

No bet or small value-bet with Ilves.

Jokerit-TPS: (2-0, 2-1, 0-1)

Jokerit without Hentunen and Malmivaara
TPS without some youngsters + Koivu

TPS seems to be quite tired after Spengler Cup, so I´m expecting homewin here.

HPK-Kärpät: (4-7,2-1)

HPK without Rajamäki and youngsters (U20)
Kärpät gets Peter Ton back and they are missing some youngsters too.

Puurula gets in the net now (HPK).
I expect close game and no bet game for me.[/qb]
Adolf, mozesz podac link do takich informacji??
dziex

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Na dzisiaj z finlandii jak dla mnie najlepszy mecz do obstawienia to Pori-Hameenlinna, typ na 2. Sredni kurs to 2,0. Jak dla mnie bet o niskim ryzyku. Dla odwaznych proponuje X2 w meczu Karpat Oulu - Lukko Rauma.(sredni kurs na X2 - 2,0). Bet o wysokim ryzyku. Lukko pozyskalo nowego zawodnika i ostatnio sa w niezlej formie, natomiast Karpat zawodzi. Pozdrawiam fanow hokeja i zycze powodzenia.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Typy na dzis:
Ilves-IFK Helsinki 2
Oulu-Rauma 1
TPS Turku-Espoo X (1X)
Pori-Hameenlinna 2

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Na dzisiaj z finlandii jak dla mnie najlepszy mecz do obstawienia to Pori-Hameenlinna, typ na 2. Sredni kurs to 2,0. Jak dla mnie bet o niskim ryzyku. Dla odwaznych proponuje X2 w meczu Karpat Oulu - Lukko Rauma.(sredni kurs na X2 - 2,0). Bet o wysokim ryzyku. Lukko pozyskalo nowego zawodnika i ostatnio sa w niezlej formie, natomiast Karpat zawodzi. Pozdrawiam fanow hokeja i zycze powodzenia.[/qb]
Assat HPK 1-4 0-2 0-1 1-1 Full Time
A Lukko Rauma spalili sie w ostatniej tercji, ale t

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Na dzisiaj z finlandii jak dla mnie najlepszy mecz do obstawienia to Pori-Hameenlinna, typ na 2. Sredni kurs to 2,0. Jak dla mnie bet o niskim ryzyku. Dla odwaznych proponuje X2 w meczu Karpat Oulu - Lukko Rauma.(sredni kurs na X2 - 2,0). Bet o wysokim ryzyku. Lukko pozyskalo nowego zawodnika i ostatnio sa w niezlej formie, natomiast Karpat zawodzi. Pozdrawiam fanow hokeja i zycze powodzenia.[/qb]
Assat HPK 1-4 0-2 0-1 1-1 Full Time
A Lukko Rauma spalili sie w ostatniej tercji. Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał vonseb:
[qb]Typy na dzis:
Ilves-IFK Helsinki 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0-7
Oulu-Rauma 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 7-3
TPS Turku-Espoo X (1X) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2-4
Pori-Hameenlinna 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
3 na 4 tez moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 126
serdeczne dzięki Silent za trafne podpowiedzi z których skorzystałem, dzięki czemu kompletnie nie znając sie na hokeju udało mi się skrobnąć od buków co nieco na Farjestad i Hameenlinnie. dziobnę piwko za zdrowie mojego dobroczyńcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pzdr.

pierwszy raz spotkałem sie z tym, że w ofercie stsu i profa są całkowicie inne nazwy drużyn (liga fińska) ale jakoś sobie poradziłem z rozszyfrowaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Prosze bardzo Morris, najwazniejsze ze udalo ci sie wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aco do tych nazw to czesto tak jest jak mowisz (chociaz w sumie u jednych i u drugich to jest poprawne). Pozdrawiam!
Kolejne typy juz wkrotce...

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Na dzisiaj proponuje Over 5,5(1,70) i 1 (1,50 sts) w meczu HPK - SaiPa (wedlug mnie Over i 1 w meczu HPK to najlepsze zaklady jesli chodzi o dzisiejszy dzien i ta wlasnie lige). Mysle ze mozna takze spokojnie postawic 1 w meczu Jokerit - JyP (1,50-1,60) (chyba ze Jokerit jest zmeczone po meczu z HIFK i ten mecz potraktuja ulgowo...) Pozdrawiam i powodzenia!

Dołączył: Sep 2002
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 430
tappara 4-0 50 min
ha ha ah ah aha ha ah
zajebiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Na dzisiaj obstawiam swietny meczyk z niezlym kursem.
17:30 Lahti - HPK TYP:2 1,85 :4gw:
Wedlug mnie taki kurs to okazja.
Pozdrawiam.
Silent

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Chcialem jeszcze dodac ze wedlug mnie moze pasc dzisiaj niespodzianka w meczu Blues - Turku...i Espoo Blues tego meczu moga nie wygrac (sredni kurs na Turku ok. 3,0, X2 w profie 1,83). Mozna takze dolozyc do tego Tappare (1,70).

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
No i tak jak sie tego spodziewalem padla jednak niespodzianka:
Blues TPS 0-1 Full Time
A HPK nie zawiodlo (w przeciwienstwie do Hamburga):
Pelicans HPK 0-4 Full Time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Na jutro(23-01-2003) proponuje
HIFK - Blues 1 2,10 (sts)
JyP - SaiPa 1 1,80 (sts)
pozdrawiam wszystkich i bania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Pozwolę sobie wkleić opisy meczy, bez tłumaczenia. Chyba każdy translator ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I expect close game and no bet game for me.[/qb]
Adolf 88 mam pytanie.
Z jakiej strony sciagnales te opisy?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał DAN*:
[qb]Na jutro(23-01-2003) proponuje
HIFK - Blues 1 2,10 (sts)
JyP - SaiPa 1 1,80 (sts)
pozdrawiam wszystkich i bania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Nie znam sie na hokeju finskim, w ogole na zadnym, ale wlasnie po to przystapilem do tego Forum aby sie blizej zapoznac z ta dyscyplina (mam nadzieje ze mi w tym pomozecie).

Wydaje mi sie ze HIFK - Blues jest dobrym typem. Nie jestem jednak przekonany co do meczu Jyp - Saipa.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Sprawdzilo sie
HIFK - Blues 2,10 (sts) 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
JyP - SaiPa 1,80 (sts) 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To bania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
A
ADI Offline
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 441
Quote
Oryginalnie wysłał DAN*:
[qb]Sprawdzilo sie
HIFK - Blues 2,10 (sts) 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
JyP - SaiPa 1,80 (sts) 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To bania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
niechce cie martwic ale HIFK wygral po dogrywce
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
przeciez to niedogrywka tylko dodawany czas to chyba sie nieliczy jako dogrywka przenajmniej mi to tak tlumaczono to tak jak w pilce noznej bramka strzelona w 92 minucie , ale niewiem zobaczymy czy kaese dadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow), 770 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1