|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typ pochodzi z serwisu : http://www.hockeypicks.xt.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> typer sie nie obrazi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja powiem tak -funski buk Pitkäveto daje kurs jest 1.40 wiec juz niski, a oni chyba wiedza najlepiej co sie dzieje w finlandii. ja to gram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
o tym wlasnie pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał Gimlak: [qb] (...)ja powiem tak -funski buk Pitkäveto daje kurs jest 1.40 wiec juz niski, a oni chyba wiedza najlepiej co sie dzieje w finlandii. ja to gram.[/qb] Veikkaus a nie Pitkaveto. Poza tym na Lazio mają 1,20 - czy to znaczy, że coś wiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> -mają po prostu wysoką marżę i to wszystko.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
maly blad. nigdy tam nie gralem i na dobra sprawe ciezko odroznic ktora to nazwa buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
co do marzy.. moze i tak, ale mimo wszystko - sledze kursy jakie oni oferuja i najczesciej ich "szacowania" okazuja sie sluszne.
nie mowie jednak ze to banker. mowie z bardzo prawdopodobny mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
a ja uwazam ze z tym meczem jest cos nie tak skoro nordicbet na 1 daje 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Śledząc ich kursy zauważyłem, że podczas gdy np. w sts jest 1,5 lub 1,6 oni dają 1,2-1,3. Przy meczu Assat-Lukko bylo tez 1,3, a skończyło sie 0:5... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Aha jedną z ostatnich kolejek "wytypowali" całkiem nieźle, tam gdzie były małe kursy faworyci wygrali i to wysoko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał kampus: [qb]Śledząc ich kursy zauważyłem, że podczas gdy np. w sts jest 1,5 lub 1,6 oni dają 1,2-1,3. Przy meczu Assat-Lukko bylo tez 1,3, a skończyło sie 0:5... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Aha jedną z ostatnich kolejek "wytypowali" całkiem nieźle, tam gdzie były małe kursy faworyci wygrali i to wysoko...[/qb] Ta liga mnie nauczyla ,ze jak gra faworyt u siebie ze slaba druzyna z dolnej czesci tabeli ,rezultat zazwyczaj jest odwrotny od oczekiwanego. Co do wyzej wymienionego meczu stawialem ze Assat przegra ale tylko teoretycznie na innym forum. Ja sobie ta lige poprostu odpuszczam i tylko sie przygladam tym kosmicznym nieraz wynikom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067 |
Kursy u buków na HIFK-Blues: Chance 1.75 4.60 3.10 Expekt 0.00 0.00 0.00 Formula 1.45 4.50 4.50 Fortuna 1.61 4.60 3.70 Gamebookers 1.80 4.70 2.90 Maxitip 1.64 4.50 3.58 Nike 1.55 4.20 3.80 Profesjonal 1.59 4.55 3.65 Sazka 1.55 3.90 3.65 STS 1.55 4.40 3.90 Synottip 1.60 4.60 3.60 Tipsport 1.55 4.70 3.90 Victory Tip 1.58 4.60 4.15 www.betexplorer.com [ betexplorer.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Jak widać tylko niektórzy dają stwkę większą niż 1.6, więc meczyk raczej pewny?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
no to nic tylko czekac jak sie zakonczy ten mecz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Też się nad tym meczem zastanawiałem, ale odpuściłem. Poproszę jednak, żeby tutaj nie robiono czata jak już się on zacznie. 
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kursy idą zazwyczaj do góry gdy jest mecz dzień po dniu, nawet jeżeli jest spora różnica pomiędzy drużynami w tabeli. Chociaż szczerze powiem że współczynnik wahający się od 1,5 do 1,6 zaskoczył mnie.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
HIFK 2:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich ktorzy grali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
Interesuje mnie mecz Jokerit-Blues 1(na sts płaca 1,55)patrzac po tabeli to wychodzi czysta 1. Jakbyscie mieli jakies info o skałdach to napiszcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
dla mnie jokerit 90% przez porozke z saipa stracilem 700zl, teraz czesciowo mi to odrobia s****ysyny!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Ja mysle nad postawieniem dzis na: Jokerit-Blues 1 :4gw: Jokerit po ostatniej dotkliwej porazce wyjazdowej ,bedzie chcial sie zrehabilitowac.Jokerit bardzi silny u siebie ciagle bez porazki. TPS-JyP 1 :3gw: w JyP nie zagraja Miika Huczkowski, Jani-Matti Loikala, Valtteri Tenkanen, Alexandre Trembley,niestety w TPS tez sporo kontuzji(5graczy):(Ale mysle ,ze atut wlasnego lodowiska przesadziw tym meczu o zw.gospodarzy. Co sadziecie o tych typach?? pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144 |
Ja bym uwazal z tym Blues, po ostatnim meczu mialy poleciec lby, wiec teraz moga miec nowego trenera albo cus, a wiadomo ze dla nwoego trenera sie gra na maxa. Dobrze by bylo jakby ktos mial jakies info na ten temat. Dla mnie jak narazie no bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Racja Superdzik, lepiej uważać na ten mecz. Jokerit teoretycznie powinien wygrać to spotkanieale Blues gra lepiej niż wynika to z tabeli. Oba zespoły mają bardzo dobra defensywę, i według mnie padnie mało goli w tym spotkaniu. Jeśli Blues strzeli pierwszą bramkę to będzie gospodarzom ciężko. To nie będzie łatwy mecz dla Jokeritu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 106 |
DuFF czyli mowisz ze ponizej w meczy 234 17:30 Jokerit - Blues (il.g) 1.60 0.00 2.00 0.00 warto zagrac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Myślę że 6 bramek w tym meczu nie będzie. No naprawdę nie powinno. Dla mnie maksymalnie 5 padnie. Obie drużyny mają znakomita obronę. Według mnie prawdopodobny jest wynik 2:2, 3:1, 3:2 Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|