typer sie nie obrazi typer sie nie obrazi
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
typ pochodzi z serwisu :

http://www.hockeypicks.xt.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> typer sie nie obrazi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja powiem tak -funski buk Pitkäveto daje kurs jest 1.40 wiec juz niski, a oni chyba wiedza najlepiej co sie dzieje w finlandii. ja to gram.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
obadajcie kursy tutaj
http://www.sm-liiga.fi/

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
o tym wlasnie pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb]
(...)ja powiem tak -funski buk Pitkäveto daje kurs jest 1.40 wiec juz niski, a oni chyba wiedza najlepiej co sie dzieje w finlandii. ja to gram.[/qb]
Veikkaus a nie Pitkaveto. Poza tym na Lazio mają 1,20 - czy to znaczy, że coś wiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> -mają po prostu wysoką marżę i to wszystko.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
maly blad. nigdy tam nie gralem i na dobra sprawe ciezko odroznic ktora to nazwa buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co do marzy.. moze i tak, ale mimo wszystko - sledze kursy jakie oni oferuja i najczesciej ich "szacowania" okazuja sie sluszne.

nie mowie jednak ze to banker. mowie z bardzo prawdopodobny mecz.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
a ja uwazam ze z tym meczem jest cos nie tak skoro nordicbet na 1 daje 1.90

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Śledząc ich kursy zauważyłem, że podczas gdy np. w sts jest 1,5 lub 1,6 oni dają 1,2-1,3. Przy meczu Assat-Lukko bylo tez 1,3, a skończyło sie 0:5... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Aha jedną z ostatnich kolejek "wytypowali" całkiem nieźle, tam gdzie były małe kursy faworyci wygrali i to wysoko...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał kampus:
[qb]Śledząc ich kursy zauważyłem, że podczas gdy np. w sts jest 1,5 lub 1,6 oni dają 1,2-1,3. Przy meczu Assat-Lukko bylo tez 1,3, a skończyło sie 0:5... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Aha jedną z ostatnich kolejek "wytypowali" całkiem nieźle, tam gdzie były małe kursy faworyci wygrali i to wysoko...[/qb]
Ta liga mnie nauczyla ,ze jak gra faworyt u siebie ze slaba druzyna z dolnej czesci tabeli ,rezultat zazwyczaj jest odwrotny od oczekiwanego. Co do wyzej wymienionego meczu stawialem ze Assat przegra ale tylko teoretycznie na innym forum. Ja sobie ta lige poprostu odpuszczam i tylko sie przygladam tym kosmicznym nieraz wynikom. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,067
Kursy u buków na HIFK-Blues:
Chance 1.75 4.60 3.10
Expekt 0.00 0.00 0.00
Formula 1.45 4.50 4.50
Fortuna 1.61 4.60 3.70
Gamebookers 1.80 4.70 2.90
Maxitip 1.64 4.50 3.58
Nike 1.55 4.20 3.80
Profesjonal 1.59 4.55 3.65
Sazka 1.55 3.90 3.65
STS 1.55 4.40 3.90
Synottip 1.60 4.60 3.60
Tipsport 1.55 4.70 3.90
Victory Tip 1.58 4.60 4.15

www.betexplorer.com [betexplorer.com]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Jak widać tylko niektórzy dają stwkę większą niż 1.6, więc meczyk raczej pewny?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
no to nic tylko czekac jak sie zakonczy ten mecz...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Też się nad tym meczem zastanawiałem, ale odpuściłem. Poproszę jednak, żeby tutaj nie robiono czata jak już się on zacznie. stop

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kursy idą zazwyczaj do góry gdy jest mecz dzień po dniu, nawet jeżeli jest spora różnica pomiędzy drużynami w tabeli. Chociaż szczerze powiem że współczynnik wahający się od 1,5 do 1,6 zaskoczył mnie.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
HIFK 2:1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich ktorzy grali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Interesuje mnie mecz Jokerit-Blues 1(na sts płaca 1,55)patrzac po tabeli to wychodzi czysta 1. Jakbyscie mieli jakies info o skałdach to napiszcie

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
dla mnie jokerit 90%
przez porozke z saipa stracilem 700zl, teraz czesciowo mi to odrobia s****ysyny!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Ja mysle nad postawieniem dzis na:
Jokerit-Blues 1 :4gw: Jokerit po ostatniej dotkliwej porazce wyjazdowej ,bedzie chcial sie zrehabilitowac.Jokerit bardzi silny u siebie ciagle bez porazki.
TPS-JyP 1 :3gw: w JyP nie zagraja Miika Huczkowski, Jani-Matti Loikala, Valtteri Tenkanen, Alexandre Trembley,niestety w TPS tez sporo kontuzji(5graczy):(Ale mysle ,ze atut wlasnego lodowiska przesadziw tym meczu o zw.gospodarzy.
Co sadziecie o tych typach?? pozdro

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,144
Ja bym uwazal z tym Blues, po ostatnim meczu mialy poleciec lby, wiec teraz moga miec nowego trenera albo cus, a wiadomo ze dla nwoego trenera sie gra na maxa. Dobrze by bylo jakby ktos mial jakies info na ten temat. Dla mnie jak narazie no bet.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Racja Superdzik, lepiej uważać na ten mecz. Jokerit teoretycznie powinien wygrać to spotkanieale Blues gra lepiej niż wynika to z tabeli. Oba zespoły mają bardzo dobra defensywę, i według mnie padnie mało goli w tym spotkaniu. Jeśli Blues strzeli pierwszą bramkę to będzie gospodarzom ciężko. To nie będzie łatwy mecz dla Jokeritu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 106
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 106
DuFF czyli mowisz ze ponizej w meczy
234 17:30 Jokerit - Blues (il.g) 1.60 0.00 2.00 0.00
warto zagrac ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Myślę że 6 bramek w tym meczu nie będzie. No naprawdę nie powinno. Dla mnie maksymalnie 5 padnie. Obie drużyny mają znakomita obronę. Według mnie prawdopodobny jest wynik 2:2, 3:1, 3:2
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1