|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2003
Posty: 9 |
Witam. Moje typy na dzisiejsza kolejke:
Kladno - Zlin x2 1.46 STS
Vsetin - Liberec 1 1.90 STS
Pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał Hasz: [qb]gdzie zniknął czat?[/qb] masz na dole w Typach i Opiniach oddzielny temat... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Dziś z czeskiej ligi gram:
Slavia - Vsetin 1 1.55 (STS) :4gw: Liberec - Pardubice 2 1.80 (STS) :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
witam, co sadzicie o meczu ceske budejovice - litvinov?? wiem ze gospodarze musza w koncu zdobyc jakis punkt, ale moze nie bedzie to tym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs na 2 zachecajacy (2.57) a forma litvinova ostatnimi czasy tez nie najgorsza (zwyciestwa ze sparta i trincem) wiec chyba warto zaryzykowac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696 |
jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to wrzucić CB w progresje, ze wygrają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
zna ktos jakas strone szwedzkiego bukmachera? to samo odnosnie slowackiego z gory dzieki ALLACH jest WIELKI!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje typy na jutro: Litvinov-Slavia - X2 Pardubice-Budejovice - 1 Sparta-Zlin - X2
Co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Na jutro gram:
Trniec - Liberec 1 1.50 (STS) :5gw: Pardubice - Budejovice 1 1.35 (STS) :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]zna ktos jakas strone szwedzkiego bukmachera? to samo odnosnie slowackiego z gory dzieki ALLACH jest WIELKI![/qb] A tak nawiasem mówiąc, to Nike jakies takie podobne do STS-u, prawda ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
kurcze chodzidzlo mi o czeskiego a nie szwedzkiego pijany musialem byc.... ale dzieki slavku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 165 |
566 Pardubice-C.Budejovice 1 1.31 Prof. :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
w profie nie ma Litvinov-Slavia w związku z dobrą formą Slavii , z gorszą Litvinov chyba będzie 2 , czy może coś ktoś wie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
w sts-ie kurs 2,1 na Slavię!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Oryginalnie wysłał MTR: [qb]w profie nie ma Litvinov-Slavia w związku z dobrą formą Slavii , z gorszą Litvinov chyba będzie 2 , czy może coś ktoś wie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
w sts-ie kurs 2,1 na Slavię!![/qb] mecz jest przelozony na inny termin, www.hokej.cz [ hokej.cz]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał WiWo: [qb] Oryginalnie wysłał MTR: [qb]w profie nie ma Litvinov-Slavia w związku z dobrą formą Slavii , z gorszą Litvinov chyba będzie 2 , czy może coś ktoś wie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
w sts-ie kurs 2,1 na Slavię!![/qb] mecz jest przelozony na inny termin, www.hokej.cz [ hokej.cz][/qb] dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Oryginalnie wysłał terrorist: [qb]kurcze chodzidzlo mi o czeskiego a nie szwedzkiego pijany musialem byc.... ale dzieki slavku[/qb] http://www.tipovani.cz/kurzy.php tu masz porównania czeskich buków, wybierz sport i ligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka