Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 9
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 9
Witam. Moje typy na dzisiejsza kolejke:

Kladno - Zlin x2 1.46 STS

Vsetin - Liberec 1 1.90 STS

Pozdro

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
gdzie zniknął czat?

Dołączył: May 2003
Posty: 259
B
bob Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 259
Quote
Oryginalnie wysłał Hasz:
[qb]gdzie zniknął czat?[/qb]
masz na dole w Typach i Opiniach oddzielny temat... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Dziś z czeskiej ligi gram:

Slavia - Vsetin 1 1.55 (STS) :4gw:
Liberec - Pardubice 2 1.80 (STS) :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
witam, co sadzicie o meczu ceske budejovice - litvinov?? wiem ze gospodarze musza w koncu zdobyc jakis punkt, ale moze nie bedzie to tym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs na 2 zachecajacy (2.57) a forma litvinova ostatnimi czasy tez nie najgorsza (zwyciestwa ze sparta i trincem) wiec chyba warto zaryzykowac...

Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 696
jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to wrzucić CB w progresje, ze wygrają.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
zna ktos jakas strone szwedzkiego bukmachera? to samo odnosnie slowackiego
z gory dzieki
ALLACH jest WIELKI!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy na jutro:
Litvinov-Slavia - X2
Pardubice-Budejovice - 1
Sparta-Zlin - X2

Co wy na to?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Na jutro gram:

Trniec - Liberec 1 1.50 (STS) :5gw:
Pardubice - Budejovice 1 1.35 (STS) :5gw:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]zna ktos jakas strone szwedzkiego bukmachera? to samo odnosnie slowackiego
z gory dzieki
ALLACH jest WIELKI![/qb]
www.svenskaspel.se/pl.dll?pageid=241 [svenskaspel.se]
szwecja

i słowacja

http://www.nike.sk
http://www.terno.sk
http://www.formula.sk
http://www.horizont-tip.sk
http://www.reno2000.sk

powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]zna ktos jakas strone szwedzkiego bukmachera? to samo odnosnie slowackiego
z gory dzieki
ALLACH jest WIELKI![/qb]
A tak nawiasem mówiąc, to Nike jakies takie podobne do STS-u, prawda ??

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
kurcze chodzidzlo mi o czeskiego a nie szwedzkiego pijany musialem byc.... ale dzieki slavku

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
na tbw sporcie masz bukow ze wszystkich prawie krajow swiata.

http://www.tbwsport.com/bookmakers.html

Dołączył: Aug 2002
Posty: 165
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 165
566 Pardubice-C.Budejovice 1 1.31 Prof. :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
w profie nie ma
Litvinov-Slavia
w związku z dobrą formą Slavii , z gorszą Litvinov chyba będzie 2 , czy może coś ktoś wie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

w sts-ie kurs 2,1 na Slavię!!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Quote
Oryginalnie wysłał MTR:
[qb]w profie nie ma
Litvinov-Slavia
w związku z dobrą formą Slavii , z gorszą Litvinov chyba będzie 2 , czy może coś ktoś wie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

w sts-ie kurs 2,1 na Slavię!![/qb]
mecz jest przelozony na inny termin, www.hokej.cz [hokej.cz]

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Oryginalnie wysłał WiWo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał MTR:
[qb]w profie nie ma
Litvinov-Slavia
w związku z dobrą formą Slavii , z gorszą Litvinov chyba będzie 2 , czy może coś ktoś wie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

w sts-ie kurs 2,1 na Slavię!![/qb]
mecz jest przelozony na inny termin, www.hokej.cz [hokej.cz][/qb]
dzięki za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]kurcze chodzidzlo mi o czeskiego a nie szwedzkiego pijany musialem byc.... ale dzieki slavku[/qb]
http://www.tipovani.cz/kurzy.php

tu masz porównania czeskich buków, wybierz sport i ligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,350 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1