|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
MS "20" Finlandia - Czechy 2.25 4.5 2.25 (prof) Moim zdaniem Finowie pewnie pokonają naszych południowych sąsiadów. Drużyny te spotkały się ostatnio 2 razy i 2 zwycięstwa odniosła drużyna fińska. wrzesień 4-2 (turniej w Szwecji) listopad 7-2 (turniej w Czechach)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Adaś własnie wyszukał bardzo ciekawa mecz . Jednak musisz tez zauwazyc jesli masz taka mozliwosc to sprawdz składy w jakich te druzyny grały wówczas i graja teraz. Szczególnie wazny jest atak w którym gra Jiri Hudler (super forma , talencik , skuteczny) Dzisiaj własnie Czechy obiegla nowinka ze Jiri bedzie grał do konca sezonu na wypozyczeniu w Bars Kazan. http://www.hokej.cz/index.php?lng=CZ&webid=0&akce=clanek&id=14607 Hudler jest na drugim miejscu w lidze i wali bramki na zawołanie. Jednak przychyliłbym sie do Adasia i postawił na Finlandie , ale nie za wielkie pieniadze . Bardziej jakos mi sie widzi meczyk Słowacja-Szwajcaria na 1 Czasu nie ma wiec nie ma co pisac duzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
No i tak sobie patrze na ten meczyk chociaz mam go zagranego na Finlandie (za niewielka kase) to jakos nie wierze ze oni wygraja ten mecz. Bowiem przewage posiadaja Czesi . Pierwsza tercja strzały Czechy 14-8 w drugiej tercji Finowie objeli prowadzenie ale odpowiedz Czechów 10 minutek pozniej a kto walnał bramke ??? Oczywiscie Jiri Hudler.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
A co do tamtego poprzedniego spotkania to mój faworyt nie zawiódł i Słowacy wygrali spokojnie z Helwetami 3-0. Wczesniej juz i tak dosyc duzo sie przygladałem tym mistrzostwom ale teraz jeszcze baczniej bede sledził losy tych ekip. Mysle ze Rosjanie jeszcze moga niezle namieszac no i oczywiscie gospodarze sa silni.
Czechy strzały w 2 tercji 12-3 ohohoho
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
No i uffff narazie sie udaje Finlandia-Czechy 2-1
48.03 2 - 1 EQ FIN 14. MAKI, Tomi (3. JAAKOLA, Topi
obronili sie w osłabieniu i 10 minut do konca zostało
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Hehehehe Jiri Hudler i jego paczka
Finland-Czech Republic 2 - 2 FT
a bramke na 2-2 skombinowali
55.56 2 - 2 PP1 CZE 15. MICHALEK, Milan (24. HUDLER, Jiri 21. KLEPIS, Jakub)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
No niestety, Hudler się za bardzo podniecił nowym kontraktem i widzicie co się stało. Mam nadzieje że odbiję to sobie na dzisiejszym meczu Kanada- Finlandia: pewne zwycięstwo KAnady. Zastanawiam sie jeszcze na meczem USA- Słowacja, Słowacy w dobrej formie i myśle że stać ich na zwycięstwo. Bilans strzałów-bramek z poprzednich spotkań USA wskazuje na ich wysoką skuteczność. Jest to meczo 2 miejsce w grupie a kurs (2.8 Tipsport) jest na pewno zawyżony. Pozdrawiam i życze wielu trafnych typów w Nowym Roku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam. Czy ktos moglby podac link do stronki o Mistrzostwach juniorów? Dziekuje i zycze wszystkim Szczesliwego Nowego Roku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Witam panowie no ja na dzis polecam mecze Rosja-Szwajcaria 1 1.24 9/10 Kanada-Finlandia 1 1.45 7/10 Czechy-Szwecja 1X 1.41 7/10 takie pozycje zagrane na dzis . Wracajac do Hudlera to stał sie on moim idolem. www.iihf.com [ iihf.com] po prawej czesci stronki jest odnośnik do Mistrzostw. Pozdrawiam i baaaaaaawmy się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Dzisiaj mamy cos takiego na majstrostvach.
MS-"20"-CF 02.01.2003 23.50 Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz 861 USA-Czechy 2.1 4.5 2.4 1.46 1.55 02/21.00 862 Finlandia-Slowacja 1.46 4.6 4.4 1.17 2.25
i awanse
MS-"20"-CF-awans 02.01.2003 23.50 Info Nazwa 1 2 dzen/godz 863 USA-Czechy 1.73 1.83 02/21.00 864 Finlandia-Slowacja 1.24 3.2
Ja nie chce jeszcze teraz wyrokowac i typowac konkretnie ale nie wiem czy nie skusze sie na zagranie przeciwko faworytom. Czesi akurat maja wyrównane kursy ale na Słowaków jest duzy kursik jak na mecz tak i na awans.
Ale bede pozniej na necie koło 17 to napisze jak te mecze widza Słowacy i Czesi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
Nie wiem jak to widzą Słowacy i Czesi ale ja to widzę tak: Usa- Czechy 1 (2.1) Finlandia - Słowacja 2 (kurs 4.4) Do obu spotkań dołożyłem Szwajcarów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Pepiki to widza tylko tak ze nie ma co dawac wiecej niz 1 korone na te mecze. hehehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
Usa 4-3 Szwajcaria 6-2
Finlandia 3-0 po 1 tercji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Bilans strzałow:Fin 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , Słowacja 6 To chyba jakis koszmar zeby bramkarz miał 40% skutecznosci. Ide spać. Dowidzenia, dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Adaś tak jak Ci mówiłem Ppeiki rikali zeby nie dawac duzo pieniedzy na te mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał bodek69: [qb]Prosze o wypowiedzi na temat poszczególnych meczów w Pucharze Szwecji. Na dobry początek mecz Finlandia-Czechy. Jak sądzicie, czy Finowie poradzą sobie z Czechami? Mile widziane za i przeciw.[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Jak dotychczas znalazłem składy Szwedów:
Bramkarze 34 Daniel Henriksson Klubb: Luleå HF. 35 Henrik Lundqvist Klubb: Västra Frölunda HC
Obrona 2 Martin Lindman Klubb: Timrå IK. 6 Magnus Johansson Klubb: Västra Frölunda HC. 7 Ricard Persson Klubb: EHC Eisbären Berlin. 8 Niklas Kronwall Klubb: Djurgårdens IF. 23 Ronnie Sundin Klubb: Västra Frölunda HC. 25 Thomas Rhodin Klubb: Färjestads BK. 28 Björn Nord Klubb: Djurgårdens IF. 37 Petri Liimatainen Klubb: Mif Redhawks.
Atak 9 Magnus Wernblom Klubb: MoDo Hockey 10 Magnus Kahnberg Klubb: Västra Frölunda HC 12 Jari Tolsa Klubb: Västra Frölunda HC. 14 Niklas Nordgren Klubb: Timrå IK. 17 Mathias Tjärnqvist Klubb: Djurgårdens IF. 19 Peter Nordström Klubb: Färjestads BK. 20 Joel Lundqvist Klubb: Västra Frölunda HC 21 Jörgen Jönsson Klubb: Färjestads BK. 24 Niklas Andersson Klubb: Västra Frölunda HC. 26 Jonas Rönnqvist Klubb: Luleå HF. 27 Niklas Anger Klubb: Brynäs IF. 51 Mika Hannula Klubb: Mif Redhawks. 76 Johan Davidsson Klubb: Hv71.
Patrząc się na ten skład i na statystyki graczy, to moim zdaniem Szwedzi podeszli bardzo poważnie do tego turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Szwecja - Czechy g.19:00 typ:X2 @1,57 Profesjonal :4gw: Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
zbliza sie jutrzejszy turniej w odense jak nie patrzec dosyc pewnie wygląda mecz dania-polska 1 zwlaszcza ze duńczycy bedą grali wzmocnieni niz grali w gdańsku a polacy pojada w podobnym skladzie dania w gdansku pokonala naszych 1-0 gdzie grali sammymi niedoswiadczonymi zawodnikami teraz gdy beda grali przed wlasną publiką i wzmocnieni w skladzie wygrają! slowenia-w.brytania jak wszyscy wiemy wielka brytania w hokeja jest bardzo cinka niewiem w jakim skladzie pojada do villach ale nie sądze by znalezli w nim jakiegos jagra o brytyjskim obywatelstwie by ich spomogl znając zycie przegraja z slowenia 5-0 przyt dobrych ukladach jak nie wiecej zwlaszcza ze slowenia to druzyna ostro grająca i powinni sobie spokojnie pradzić lotwa-francja jak by nie patrzec lotysze na pierwszy zut oka to owiele silniejsza druzyna niepowinni miec większych problemow z slabymi francuzami co moga sobie pograc na swoim poziomie z holendrami czy z wielka brytania ale nie z lotwa co nawet jak sadze i juniorzy starsi by sobie poradzili!pozostalo jeszcze pare meczow jak austria-wlochy czy ukraina-norwegia radzil bym ich nie grac bo tam wszystko moze sie zdazyć ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Modano, bardzo dobrze pisze o spotkaniu Polski z Danią. Mam jednak pytanie do Savika : Nie wiesz kto wsiadł do autokaru w Oświęcimiu na ten wyjazd do Danii??
|
|
|
Link skopiowany do schowka