Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Typy & opisy

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
MS "20"
Finlandia - Czechy 2.25 4.5 2.25 (prof)
Moim zdaniem Finowie pewnie pokonają naszych południowych sąsiadów. Drużyny te spotkały się ostatnio 2 razy i 2 zwycięstwa odniosła drużyna fińska.
wrzesień 4-2 (turniej w Szwecji)
listopad 7-2 (turniej w Czechach)

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Adaś własnie wyszukał bardzo ciekawa mecz .
Jednak musisz tez zauwazyc jesli masz taka mozliwosc to sprawdz składy w jakich te druzyny grały wówczas i graja teraz.
Szczególnie wazny jest atak w którym gra Jiri Hudler (super forma , talencik , skuteczny)
Dzisiaj własnie Czechy obiegla nowinka ze Jiri bedzie grał do konca sezonu na wypozyczeniu w Bars Kazan.

http://www.hokej.cz/index.php?lng=CZ&webid=0&akce=clanek&id=14607

Hudler jest na drugim miejscu w lidze i wali bramki na zawołanie.

Jednak przychyliłbym sie do Adasia i postawił na Finlandie , ale nie za wielkie pieniadze .

Bardziej jakos mi sie widzi meczyk
Słowacja-Szwajcaria na 1
Czasu nie ma wiec nie ma co pisac duzo.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No i tak sobie patrze na ten meczyk chociaz mam go zagranego na Finlandie (za niewielka kase) to jakos nie wierze ze oni wygraja ten mecz.
Bowiem przewage posiadaja Czesi .
Pierwsza tercja strzały
Czechy 14-8
w drugiej tercji Finowie objeli prowadzenie ale odpowiedz Czechów 10 minutek pozniej a kto walnał bramke ??? Oczywiscie Jiri Hudler.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
A co do tamtego poprzedniego spotkania to mój faworyt nie zawiódł i Słowacy wygrali spokojnie z Helwetami 3-0.
Wczesniej juz i tak dosyc duzo sie przygladałem tym mistrzostwom ale teraz jeszcze baczniej bede sledził losy tych ekip.
Mysle ze Rosjanie jeszcze moga niezle namieszac no i oczywiscie gospodarze sa silni.

Czechy strzały w 2 tercji 12-3 ohohoho

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No i uffff narazie sie udaje
Finlandia-Czechy 2-1

48.03 2 - 1 EQ FIN 14. MAKI, Tomi
(3. JAAKOLA, Topi

obronili sie w osłabieniu i 10 minut do konca zostało

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Hehehehe Jiri Hudler i jego paczka

Finland-Czech Republic
2 - 2 FT

a bramke na 2-2 skombinowali

55.56 2 - 2 PP1 CZE 15. MICHALEK, Milan
(24. HUDLER, Jiri
21. KLEPIS, Jakub)

Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
No niestety, Hudler się za bardzo podniecił nowym kontraktem i widzicie co się stało.
Mam nadzieje że odbiję to sobie na dzisiejszym meczu Kanada- Finlandia: pewne zwycięstwo KAnady.
Zastanawiam sie jeszcze na meczem USA- Słowacja, Słowacy w dobrej formie i myśle że stać ich na zwycięstwo. Bilans strzałów-bramek z poprzednich spotkań USA wskazuje na ich wysoką skuteczność. Jest to meczo 2 miejsce w grupie a kurs (2.8 Tipsport) jest na pewno zawyżony.
Pozdrawiam i życze wielu trafnych typów w Nowym Roku

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam.
Czy ktos moglby podac link do stronki o Mistrzostwach juniorów?
Dziekuje i zycze wszystkim Szczesliwego Nowego Roku...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Witam panowie no ja na dzis polecam mecze
Rosja-Szwajcaria 1 1.24 9/10
Kanada-Finlandia 1 1.45 7/10
Czechy-Szwecja 1X 1.41 7/10
takie pozycje zagrane na dzis .

Wracajac do Hudlera to stał sie on moim idolem.

www.iihf.com [iihf.com]
po prawej czesci stronki jest odnośnik do Mistrzostw.
Pozdrawiam i baaaaaaawmy się

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Dzisiaj mamy cos takiego na majstrostvach.

MS-"20"-CF 02.01.2003 23.50
Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzen/godz
861 USA-Czechy 2.1 4.5 2.4 1.46 1.55 02/21.00
862 Finlandia-Slowacja 1.46 4.6 4.4 1.17 2.25

i awanse

MS-"20"-CF-awans 02.01.2003 23.50
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
863 USA-Czechy 1.73 1.83 02/21.00
864 Finlandia-Slowacja 1.24 3.2

Ja nie chce jeszcze teraz wyrokowac i typowac konkretnie ale nie wiem czy nie skusze sie na zagranie przeciwko faworytom.
Czesi akurat maja wyrównane kursy ale na Słowaków jest duzy kursik jak na mecz tak i na awans.

Ale bede pozniej na necie koło 17 to napisze jak te mecze widza Słowacy i Czesi.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
Nie wiem jak to widzą Słowacy i Czesi ale ja to widzę tak:
Usa- Czechy 1 (2.1)
Finlandia - Słowacja 2 (kurs 4.4)
Do obu spotkań dołożyłem Szwajcarów.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Pepiki to widza tylko tak ze nie ma co dawac wiecej niz 1 korone na te mecze.
hehehehe

Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
Usa 4-3
Szwajcaria 6-2

Finlandia 3-0 po 1 tercji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Bilans strzałow:Fin 5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> , Słowacja 6
To chyba jakis koszmar zeby bramkarz miał 40% skutecznosci.
Ide spać. Dowidzenia, dobranoc

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Adaś tak jak Ci mówiłem Ppeiki rikali zeby nie dawac duzo pieniedzy na te mecze.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał bodek69:
[qb]Prosze o wypowiedzi na temat poszczególnych meczów w Pucharze Szwecji.
Na dobry początek mecz Finlandia-Czechy. Jak sądzicie, czy Finowie poradzą sobie z Czechami? Mile widziane za i przeciw.[/qb]

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Jak dotychczas znalazłem składy Szwedów:

Bramkarze
34 Daniel Henriksson
Klubb: Luleå HF.
35 Henrik Lundqvist
Klubb: Västra Frölunda HC

Obrona 2 Martin Lindman
Klubb: Timrå IK.
6 Magnus Johansson
Klubb: Västra Frölunda HC.
7 Ricard Persson
Klubb: EHC Eisbären Berlin.
8 Niklas Kronwall
Klubb: Djurgårdens IF.
23 Ronnie Sundin
Klubb: Västra Frölunda HC.
25 Thomas Rhodin
Klubb: Färjestads BK.
28 Björn Nord
Klubb: Djurgårdens IF.
37 Petri Liimatainen
Klubb: Mif Redhawks.

Atak
9 Magnus Wernblom
Klubb: MoDo Hockey
10 Magnus Kahnberg
Klubb: Västra Frölunda HC
12 Jari Tolsa
Klubb: Västra Frölunda HC.
14 Niklas Nordgren
Klubb: Timrå IK.
17 Mathias Tjärnqvist
Klubb: Djurgårdens IF.
19 Peter Nordström
Klubb: Färjestads BK.
20 Joel Lundqvist
Klubb: Västra Frölunda HC
21 Jörgen Jönsson
Klubb: Färjestads BK.
24 Niklas Andersson
Klubb: Västra Frölunda HC.
26 Jonas Rönnqvist
Klubb: Luleå HF.
27 Niklas Anger
Klubb: Brynäs IF.
51 Mika Hannula
Klubb: Mif Redhawks.
76 Johan Davidsson
Klubb: Hv71.

Patrząc się na ten skład i na statystyki graczy, to moim zdaniem Szwedzi podeszli bardzo poważnie do tego turnieju.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Szwecja - Czechy g.19:00 typ:X2 @1,57 Profesjonal :4gw:
Pozdrawiam

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zbliza sie jutrzejszy turniej w odense jak nie patrzec dosyc pewnie wygląda mecz dania-polska 1
zwlaszcza ze duńczycy bedą grali wzmocnieni niz grali w gdańsku a polacy pojada w podobnym skladzie dania w gdansku pokonala naszych 1-0 gdzie grali sammymi niedoswiadczonymi zawodnikami teraz gdy beda grali przed wlasną publiką i wzmocnieni w skladzie wygrają!
slowenia-w.brytania jak wszyscy wiemy wielka brytania w hokeja jest bardzo cinka niewiem w jakim skladzie pojada do villach ale nie sądze by znalezli w nim jakiegos jagra o brytyjskim obywatelstwie by ich spomogl znając zycie przegraja z slowenia 5-0 przyt dobrych ukladach jak nie wiecej zwlaszcza ze slowenia to druzyna ostro grająca i powinni sobie spokojnie pradzić
lotwa-francja jak by nie patrzec lotysze na pierwszy zut oka to owiele silniejsza druzyna niepowinni miec większych problemow z slabymi francuzami co moga sobie pograc na swoim poziomie z holendrami czy z wielka brytania ale nie z lotwa co nawet jak sadze i juniorzy starsi by sobie poradzili!pozostalo jeszcze pare meczow jak austria-wlochy czy ukraina-norwegia radzil bym ich nie grac bo tam wszystko moze sie zdazyć ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :5gw:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Modano, bardzo dobrze pisze o spotkaniu Polski z Danią. Mam jednak pytanie do Savika : Nie wiesz kto wsiadł do autokaru w Oświęcimiu na ten wyjazd do Danii??

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rymoholik, forty, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 932 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1