|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Ciekawie...trzeba się będzie temu przyglądnąć..
A co sądzicie o: Węgry-Kazachstan 2 1.9(prof)
Węgrzy wczoraj zgubili punkt ( a raczej go uratowali) w meczu z Rumunią. Są gospodarzami ale z tego co czytam to nie grają wcale rewelacyjnie. A Kazachstan gra niemiłosiernie skutecznie. Ciekawie więc będzie. Mój typ: Kazachstan
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
drogi Ralphie wiem ze prof to niezle jelenie ale nie az tak jak myslisz:D 1.9 to na 1 tercje na mecz 1.4 i chyba warto, ale to dopiero jutro a dzisiaj zasygnalizowane wczesniej spotkania mozna tez zagrac mecz rus-cze "18" 1 1.55 sts 9/10 to co sie dzieje mna trybunach w Rosji to istne pieklo w Jaroslawiu ok 10 tys ludzi na meczach z kalachami:D powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Sorry za pomyłkę... A tak swoją drogą to chyba sie skuszę na tą Norwegię w profie za 2.35
Puszcze singielka za stówe i będą emocje Tylko muszę sie spieszyć bo mecz o 12.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
w profie nie puscisz singielka lec do sts-u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
czyzbym sie mylil czy kursy na Estonie spadaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moze jednak ta Estonia w oczach bukow przestaje byc juz taka slaba, ale moze sie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Estonia ? Wlk. Brytania...1...3.65...(Est(+1.5)...1.75)...Unibet...15:55...3/10
Od razu "mówię", że jest to typ ryzykowny, ale dla takiego kursu można zaryzykować. Dysproporcja jest zbyt duża w porównaniu z siłami prezentowanymi przez oba zespoły. Estończycy do tej pory przegrali z silną Norwegią i wygrali z Włochami, z którymi Wlk. Brytania przegrała. W tym meczu faworytami są brytyjczycy, i mogą wygrać "spokojnie", ale estończycy nie są bez szans. Można również zagrać trochę bezpieczniej, z handicapem +1.5 dla Estonii, ale toteż nie gwarantuje sukcesu.
Estonia - Włochy 3-1 Norwegia - Estonia 3-0
Wielka Brytania - Francja 2-2 Włochy - Wielka Brytania 4-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
jak to w sporcie wszystko jest ryzykowne bo to tylko sport. zarowno GB moze wygrac spokojnie tak i Estii moga to wygrac spokojnie. Zauwazmy tylko ze to GB beda grali bardziej nerwowo to jeszcze nic nie wygrali i z meczu na mecz graja coraz mniej pewnie zas Estii nie maja nic do stracenia tylko robic niespodzianki i moze jeszcze Fra sie o tym przekona kto wie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Poki co mecz wyrownany jak dla mnie a kurs ponad 3 na Estii wiec..gogo Estii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
K...a, Francja prowadzi 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
No i k...a 2-0 dla Francji po 1-szej tercji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Połowa meczu i wynik bez zmian...No cóż Norwegowie nie są widać tacy mocni. Ale najgorsze jest to że łapią dużo kar...i to w takich omentach jak grają w przewadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
3-0 dla Francji i chyba po meczu... 100 zeta w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688 |
Trener reprezentacji Polski, Wiktor Pysz przyszedł na konferencję prasową zdenerwowany. Zamiast łatwego zwycięstwa - ciężka walka, nie pozbawiona błędów. Po meczu powiedzieli: Trener reprezentacji Polski, Wiktor Pysz: "Ciężki mecz. Holendrzy grali dobrze w defensywie, pressingiem. Mimo to nasza drużyna oddała 50 strzałów, a Holendrzy 24. http://sport.onet.pl/1027700,0,0,wia,697555,impreza.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688 |
Date __________Game _________________Result ________Spectators
.
15.04.03 13:00 Lithuania - Poland___ 2 - 8 ( 0-2, 1-2, 1-4 ) 1800
15.04.03 16:30 Romania - Kazakstan__ 2 - 8 ( 0-2, 2-5, 0-1 ) 1800
15.04.03 20:00 Netherlands - Hungary 2 - 4 ( 2-0, 0-1, 0-3 ) 7000
16.04.03 13:00 Kazakstan - Lithuania 13- 2 ( 2-0, 6-0, 5-2 ) 950
16.04.03 16:30 Poland - Netherlands_ 6 - 3 ( 2-1, 0-0, 4-2 ) 1800
16.04.03 20:00 Hungary - Romania____ 4 - 4 ( 2-2, 1-0, 1-2 ) 9000
Games & Standings [ icehockey.iihf.net]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
mam prosbe moze ktos podac linka z wynikami live z meczu towarzyskiego szwajcaria niemcy
thx
haz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$: [qb]mam prosbe moze ktos podac linka z wynikami live z meczu towarzyskiego szwajcaria niemcy [/qb] http://www.uakom.sk/cgi-bin/stv1?201
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
MorpheusI, jeśli masz jakieś fajne typki jak dziś (oprócz Norwegii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ) to możesz zapodać.
Jutro też ciekawe mecze :
18.04.03 12:30 France - Estonia 18.04.03 16:00 Norway - Italy 18.04.03 20:00 Great Britain - Croatia
Czekam na opinie! Dwa pierwsze zapowiadają się ciekawie mimo iz obejrzy je na żywo po ok. 500 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No i jeszcze jest grupa "polska" i jutrzejszy mecz naszych Orłów z Rumunią (przewiduję ,że ciężki) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
z tym ze to wczorajszy mecz, dzis graja jeszcze raz PS Morpheus dzieki za typa Rosja - Czechy, skorzystalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
dzisiaj dzionek przyzwoity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: gdyby nie norge bylby jeszcze lepszy ale dla nich kara jest division 1 next year <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> estonia bezbolesnie rosja no comment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: co do jutra : zaczne od "polskiej grupy" nasi z rom no comment (nie oplacalne by grac zas moj typ: 6-2) kazachstan jesli nie zjedza dzisiaj za duzo pikantnego gulaszu wygraja to gladko 6-1 moze 5-1 kurs 1,5 sts warty zagrac grubiej 9/10 w profie kusi 1 tercja 1,9 jesli kazachowie beda grali swoje to po 1 tr bedzie pozamiatane.JEDYNY PROBLEM....DZIURY W LODZIE!!! ale mysle ze kazachowie i z tym przeciwnikiem wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nastepny ciekawy meczy hol-lit dla mnie 1 ale kurs marny a mecz nie jest az taki ultra pewny!! Czytalem ze przed MS Holendrzy ten wlasnie mecz traktuja jako kluczowy i do niego podejda z cala sila gdyz ten mecz zadecyduje kto sie utrzyma!! to co pokazali dotychczas napawa optymizmem zas forma litwinow jeszcze bardziej to utwierdza. ale jest ale...pamietajmy dla litwinow to tez mecz o wszystko a ze nie bedzie to latwy mecz niech swiadczy wynik z zeszlego roku gdzie hol wyrala z ta wlasnie slabiutka litwa tylko 3-2!!! 6/10 co do drugiej grupy to GB nie warto kurs niski francja nie tykam bo tak jak powiedzialem Estii jeszcze niejedno moze zdzialac:) zas co do meczu nor-ita mecz ostatniej szanscy dla norwegow i mysle ze wygraja ta batalie ze wyciagna wnioski z dzisiejszego meczu(kary kary kary) i wygraja jutro mecz "o wszystko" 4/10 . oby jutro byl rownie udany dzien jak dzisiaj a nawet lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|