Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Ciekawie...trzeba się będzie temu przyglądnąć..

A co sądzicie o:
Węgry-Kazachstan 2 1.9(prof)

Węgrzy wczoraj zgubili punkt ( a raczej go uratowali) w meczu z Rumunią. Są gospodarzami ale z tego co czytam to nie grają wcale rewelacyjnie.
A Kazachstan gra niemiłosiernie skutecznie. Ciekawie więc będzie.
Mój typ: Kazachstan

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
drogi Ralphie wiem ze prof to niezle jelenie ale nie az tak jak myslisz:D 1.9 to na 1 tercje na mecz 1.4 i chyba warto, ale to dopiero jutro a dzisiaj zasygnalizowane wczesniej spotkania mozna tez zagrac mecz rus-cze "18" 1 1.55 sts 9/10 to co sie dzieje mna trybunach w Rosji to istne pieklo w Jaroslawiu ok 10 tys ludzi na meczach z kalachami:D powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Sorry za pomyłkę...
A tak swoją drogą to chyba sie skuszę na tą Norwegię w profie za 2.35

Puszcze singielka za stówe i będą emocje
Tylko muszę sie spieszyć bo mecz o 12.30

Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
w profie nie puscisz singielka lec do sts-u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
czyzbym sie mylil czy kursy na Estonie spadaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moze jednak ta Estonia w oczach bukow przestaje byc juz taka slaba, ale moze sie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powodzonka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Estonia ? Wlk. Brytania...1...3.65...(Est(+1.5)...1.75)...Unibet...15:55...3/10

Od razu "mówię", że jest to typ ryzykowny, ale dla takiego kursu można zaryzykować. Dysproporcja jest zbyt duża w porównaniu z siłami prezentowanymi przez oba zespoły. Estończycy do tej pory przegrali z silną Norwegią i wygrali z Włochami, z którymi Wlk. Brytania przegrała. W tym meczu faworytami są brytyjczycy, i mogą wygrać "spokojnie", ale estończycy nie są bez szans. Można również zagrać trochę bezpieczniej, z handicapem +1.5 dla Estonii, ale toteż nie gwarantuje sukcesu.

Estonia - Włochy 3-1
Norwegia - Estonia 3-0

Wielka Brytania - Francja 2-2
Włochy - Wielka Brytania 4-2

Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
jak to w sporcie wszystko jest ryzykowne bo to tylko sport. zarowno GB moze wygrac spokojnie tak i Estii moga to wygrac spokojnie. Zauwazmy tylko ze to GB beda grali bardziej nerwowo to jeszcze nic nie wygrali i z meczu na mecz graja coraz mniej pewnie zas Estii nie maja nic do stracenia tylko robic niespodzianki i moze jeszcze Fra sie o tym przekona kto wie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Poki co mecz wyrownany jak dla mnie a kurs ponad 3 na Estii wiec..gogo Estii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
K...a, Francja prowadzi 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
No i k...a 2-0 dla Francji po 1-szej tercji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Połowa meczu i wynik bez zmian...No cóż Norwegowie nie są widać tacy mocni. Ale najgorsze jest to że łapią dużo kar...i to w takich omentach jak grają w przewadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
3-0 dla Francji i chyba po meczu...
100 zeta w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
Trener reprezentacji Polski, Wiktor Pysz przyszedł na konferencję prasową zdenerwowany. Zamiast łatwego zwycięstwa - ciężka walka, nie pozbawiona błędów.

Po meczu powiedzieli:

Trener reprezentacji Polski, Wiktor Pysz: "Ciężki mecz. Holendrzy grali dobrze w defensywie, pressingiem. Mimo to nasza drużyna oddała 50 strzałów, a Holendrzy 24.

http://sport.onet.pl/1027700,0,0,wia,697555,impreza.html

Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
Code
Date  __________Game  _________________Result  ________Spectators 
. 
15.04.03 13:00  Lithuania - Poland___  2 - 8 ( 0-2, 1-2, 1-4 )  1800  
15.04.03 16:30  Romania - Kazakstan__  2 - 8 ( 0-2, 2-5, 0-1 )  1800  
15.04.03 20:00  Netherlands - Hungary  2 - 4 ( 2-0, 0-1, 0-3 )  7000  
16.04.03 13:00  Kazakstan - Lithuania  13- 2 ( 2-0, 6-0, 5-2 )  950  
16.04.03 16:30  Poland - Netherlands_  6 - 3 ( 2-1, 0-0, 4-2 )  1800  
16.04.03 20:00  Hungary - Romania____  4 - 4 ( 2-2, 1-0, 1-2 )  9000  

  
Games & Standings [icehockey.iihf.net]

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
mam prosbe moze ktos podac linka z wynikami live z meczu towarzyskiego szwajcaria niemcy

thx

haz

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał Hazardzista$$$:
[qb]mam prosbe moze ktos podac linka z wynikami live z meczu towarzyskiego szwajcaria niemcy
[/qb]
http://www.uakom.sk/cgi-bin/stv1?201

Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
MorpheusI, jeśli masz jakieś fajne typki jak dziś (oprócz Norwegii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ) to możesz zapodać.

Jutro też ciekawe mecze :

18.04.03 12:30 France - Estonia
18.04.03 16:00 Norway - Italy
18.04.03 20:00 Great Britain - Croatia

Czekam na opinie!
Dwa pierwsze zapowiadają się ciekawie mimo iz obejrzy je na żywo po ok. 500 osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No i jeszcze jest grupa "polska" i jutrzejszy mecz naszych Orłów z Rumunią (przewiduję ,że ciężki)
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 688
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 688

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
z tym ze to wczorajszy mecz, dzis graja jeszcze raz
PS Morpheus dzieki za typa Rosja - Czechy, skorzystalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
dzisiaj dzionek przyzwoity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: gdyby nie norge bylby jeszcze lepszy ale dla nich kara jest division 1 next year <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> estonia bezbolesnie rosja no comment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: co do jutra : zaczne od "polskiej grupy" nasi z rom no comment (nie oplacalne by grac zas moj typ: 6-2) kazachstan jesli nie zjedza dzisiaj za duzo pikantnego gulaszu wygraja to gladko 6-1 moze 5-1 kurs 1,5 sts warty zagrac grubiej 9/10 w profie kusi 1 tercja 1,9 jesli kazachowie beda grali swoje to po 1 tr bedzie pozamiatane.JEDYNY PROBLEM....DZIURY W LODZIE!!! ale mysle ze kazachowie i z tym przeciwnikiem wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nastepny ciekawy meczy hol-lit dla mnie 1 ale kurs marny a mecz nie jest az taki ultra pewny!! Czytalem ze przed MS Holendrzy ten wlasnie mecz traktuja jako kluczowy i do niego podejda z cala sila gdyz ten mecz zadecyduje kto sie utrzyma!! to co pokazali dotychczas napawa optymizmem zas forma litwinow jeszcze bardziej to utwierdza. ale jest ale...pamietajmy dla litwinow to tez mecz o wszystko a ze nie bedzie to latwy mecz niech swiadczy wynik z zeszlego roku gdzie hol wyrala z ta wlasnie slabiutka litwa tylko 3-2!!! 6/10 co do drugiej grupy to GB nie warto kurs niski francja nie tykam bo tak jak powiedzialem Estii jeszcze niejedno moze zdzialac:) zas co do meczu nor-ita mecz ostatniej szanscy dla norwegow i mysle ze wygraja ta batalie ze wyciagna wnioski z dzisiejszego meczu(kary kary kary) i wygraja jutro mecz "o wszystko" 4/10 . oby jutro byl rownie udany dzien jak dzisiaj a nawet lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1