|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Co myślicie o spotkaniu Szwajcaria - Słowacja 2. Mimo,że Szwajcarzy u siebie, to chyba Słowacja wydaje się być silniejsza. Proszę o opinie.
Pozdrowienia Jaro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595 |
Adolf88 chyba nie będzie Ci przeszkadzać,że to nie Savio poda skład Polaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bramkarze:Jaworski,Radziszewski Obrońcy:Kłys,Gabryś,Łabuz,Gonera,Szymański,Mejka,Sokół,Smeja Napastnicy:Wołkowicz,Ślusarczyk,Słaboń,Sarnik,Voznik,Biela,Justka,Myszka,Dołęga,Proszkiewicz,Jakubik,Wojtarowicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Silas, dzięki. Niestety ja nazwisk rodzimych orłów nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Polski hok to dla mnie abstrakcja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
Puchar Szwecji 04.02.2003 19.00
Czechy'-Kanada' 1.68 4.7 3.2 1.3 1.89 07/19.00
A CO POWIECIE O TYM MECZU???
PS.CZYLI SPKOJNIE MOZNA NA TO POSTAWIĆ?? Slowenia-W.Brytan. 1 1.48 :5gw: Dania-Polska 1 1.68 ??
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Trzydziestu hokeistów kandyduje do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata dywizji 1 w Budapeszcie. W gronie tym jest także Mariusz Czerkawski.
Wśród kadrowiczów, którzy 23 marca rozpoczynają zgrupowanie szkoleniowe w Oświęcimiu, jest siedmiu hokeistów z drużyny "nowego-starego" mistrza Polski, Dworów Unii Oświęcim, w tym Waldemar Klisiak i Jacek Zamojski. Pięciu innych reprezentuje barwy Stoczniowca Gdańsk, brązowego medalisty MP.
Z hokeistów występujących w zagranicznych klubach - jest i Mariusz Czerkawski grający obecnie w zespole Hamilton Bulldogs w lidze AHL, a związany kontraktem z Montreal Canadiens w NHL. W zaoceanicznym klubie występuje również Adam Borzęcki - w zespole Syracuse Crunch w AHL. Ponadto Michał Garbocz gra we francuskim Anglet, Leszek Laszkiewicz w czeskim Havirzovie, a Jacek Płachta i Zdzisław Zaręba w Niemczech.
Kontuzje wyeliminowały z kadry Patryka Pysza i Roberta Kwiatkowskiego.
Mistrzostwa w Budapeszcie rozegrane zostaną w dniach 15-24 kwietnia. W turnieju wezmą udział hokeiści Polski, Węgier, Kazachstanu, Holandii, Rumunii i Litwy.
Przed wyjazdem na Węgry polscy hokeiści rozegrają cztery mecze testowe w Warszawie. 5 i 6 kwietnia grać będą z Rumunią, a 9 i 10 kwietnia - Francją.
Kadra reprezentacji Polski na MŚ w Budapeszcie:
Bramkarze: Tomasz Jaworski (Dwory S.A. Unia Oświęcim), Tomasz Wawrzkiewicz (Stoczniowiec Gdańsk), Krzysztof Zborowski (Wojas- Podhale Nowy Targ), Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec)
Obrońcy: Sebastian Gonera, Jacek Zamojski, Jarosław Kłys, Sebastian Łabuz (wszyscy Dwory Unia), Łukasz Sokół (Stoczniowiec Gdańsk), Andrzej Schubert, Marek Szymański, Piotr Gil (wszyscy GKS Katowice), Bartłomiej Piotrowski (Wojas-Podhale), Adam Borzęcki (Syracuse Crunch, AHL)
Napastnicy: Waldemar Klisiak, Adrian Parzyszek (obaj Dwory Unia), Mariusz Justka, Adam Bagiński, Aleksander Myszka (wszyscy Stoczniowiec), Artur Ślusarczyk, Damian Słaboń, Piotr Sarnik (wszyscy GKS Tychy), Martin Voznik (Wojas-Podhale), Michał Radwański (KTH Krynica), Jarosław Dołęga (TKH Eurostal Toruń), Mariusz Czerkawski (Montreal Canadiens, NHL; Hamilton Bulldogs, AHL), Michał Garbocz (Anglet Hormadi Elite, Francja), Leszek Laszkiewicz (HC Havirzov, Czechy), Jacek Płachta (Hamburg Freezers, Niemcy), Zdzisław Zaręba (Landshut EV).
Info: Onet
P.S. A gdzie "Oliła" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Dzisiaj są dwa mecze towarzyskie.Czy ktos moze zna składy drużyn i wie moze gdzie te mecze wogole beda grane.Bede wdzieczny za szybka odpowiedz.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wiatm!!! Zna ktos strone z wynikami (live) MS Div 1? Thx z gory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360 |
Oryginalnie wysłał Szalony Wedkarz: [qb]Wiatm!!! Zna ktos strone z wynikami (live) MS Div 1? Thx z gory.[/qb] Oficjalna strona IIHF [ iihf.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Polska - Holandia(+3.5)...2...1.95...Centrebet(Unibet)...16:30...4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
wegry - rumunia /sts 1.05 warto dodac do kuponu by zmniejszyc podatek....pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Polska już prowadzi z Holandią 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Trwa druga tercja wynik 2-1 dla Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
3-1 na początku 3 tercji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chyba już nie wtopimy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
wow 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
już bezpieczniej 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Kurna 4-3, na każdy nasz gol szybko odpowiadają...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
No, Polska-Holandia 6:3 i koniec nerwów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Mamy chyba małą niespodziankę na Węgrzech! Gospodarze na niecałe dwie minuty przed końcem przegrywają z Rumunia 3-4 :eek:
Co myślicie o tym w kontekście czwartkowego meczu Polaków z Rumunami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Na 21 sek. przed końcem Węgrzy wyrównali i jest 4-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
ja to q..wa co??? Polacy ich rozjada!! Wegrzy nadaja sie do tarcia chrzanu!! Na jutro zwracam uwage na 2 mecze fra-nor 2 5/10 (piekielnie silny sklad Norwegow) oraz gbr-est 2 7/10 kurs 3,15 na Estonie??? dla mnie to prezent wszak wiekszosc Estonczykow gra w Finlandii co prawda w pomniejszych ligach ale zawsze Finlandia plus rodzynki z Eliteserien Swe a GB Who is it? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Medium bet Powodzenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|