Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co myślicie o spotkaniu Szwajcaria - Słowacja 2. Mimo,że Szwajcarzy u siebie, to chyba Słowacja wydaje się być silniejsza.
Proszę o opinie.

Pozdrowienia Jaro

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
Adolf88 chyba nie będzie Ci przeszkadzać,że to nie Savio poda skład Polaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bramkarze:Jaworski,Radziszewski
Obrońcy:Kłys,Gabryś,Łabuz,Gonera,Szymański,Mejka,Sokół,Smeja
Napastnicy:Wołkowicz,Ślusarczyk,Słaboń,Sarnik,Voznik,Biela,Justka,Myszka,Dołęga,Proszkiewicz,Jakubik,Wojtarowicz

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Silas, dzięki. Niestety ja nazwisk rodzimych orłów nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Polski hok to dla mnie abstrakcja

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
Puchar Szwecji 04.02.2003 19.00

Czechy'-Kanada' 1.68 4.7 3.2 1.3 1.89 07/19.00

A CO POWIECIE O TYM MECZU???

PS.CZYLI SPKOJNIE MOZNA NA TO POSTAWIĆ??
Slowenia-W.Brytan. 1 1.48 :5gw:
Dania-Polska 1 1.68 ??

POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Trzydziestu hokeistów kandyduje do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata dywizji 1 w Budapeszcie. W gronie tym jest także Mariusz Czerkawski.


Wśród kadrowiczów, którzy 23 marca rozpoczynają zgrupowanie szkoleniowe w Oświęcimiu, jest siedmiu hokeistów z drużyny "nowego-starego" mistrza Polski, Dworów Unii Oświęcim, w tym Waldemar Klisiak i Jacek Zamojski. Pięciu innych reprezentuje barwy Stoczniowca Gdańsk, brązowego medalisty MP.

Z hokeistów występujących w zagranicznych klubach - jest i Mariusz Czerkawski grający obecnie w zespole Hamilton Bulldogs w lidze AHL, a związany kontraktem z Montreal Canadiens w NHL. W zaoceanicznym klubie występuje również Adam Borzęcki - w zespole Syracuse Crunch w AHL. Ponadto Michał Garbocz gra we francuskim Anglet, Leszek Laszkiewicz w czeskim Havirzovie, a Jacek Płachta i Zdzisław Zaręba w Niemczech.

Kontuzje wyeliminowały z kadry Patryka Pysza i Roberta Kwiatkowskiego.

Mistrzostwa w Budapeszcie rozegrane zostaną w dniach 15-24 kwietnia. W turnieju wezmą udział hokeiści Polski, Węgier, Kazachstanu, Holandii, Rumunii i Litwy.

Przed wyjazdem na Węgry polscy hokeiści rozegrają cztery mecze testowe w Warszawie. 5 i 6 kwietnia grać będą z Rumunią, a 9 i 10 kwietnia - Francją.

Kadra reprezentacji Polski na MŚ w Budapeszcie:

Bramkarze: Tomasz Jaworski (Dwory S.A. Unia Oświęcim), Tomasz Wawrzkiewicz (Stoczniowiec Gdańsk), Krzysztof Zborowski (Wojas- Podhale Nowy Targ), Rafał Radziszewski (Zagłębie Sosnowiec)

Obrońcy: Sebastian Gonera, Jacek Zamojski, Jarosław Kłys, Sebastian Łabuz (wszyscy Dwory Unia), Łukasz Sokół (Stoczniowiec Gdańsk), Andrzej Schubert, Marek Szymański, Piotr Gil (wszyscy GKS Katowice), Bartłomiej Piotrowski (Wojas-Podhale), Adam Borzęcki (Syracuse Crunch, AHL)

Napastnicy: Waldemar Klisiak, Adrian Parzyszek (obaj Dwory Unia), Mariusz Justka, Adam Bagiński, Aleksander Myszka (wszyscy Stoczniowiec), Artur Ślusarczyk, Damian Słaboń, Piotr Sarnik (wszyscy GKS Tychy), Martin Voznik (Wojas-Podhale), Michał Radwański (KTH Krynica), Jarosław Dołęga (TKH Eurostal Toruń), Mariusz Czerkawski (Montreal Canadiens, NHL; Hamilton Bulldogs, AHL), Michał Garbocz (Anglet Hormadi Elite, Francja), Leszek Laszkiewicz (HC Havirzov, Czechy), Jacek Płachta (Hamburg Freezers, Niemcy), Zdzisław Zaręba (Landshut EV).

Info: Onet

P.S. A gdzie "Oliła" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Dzisiaj są dwa mecze towarzyskie.Czy ktos moze zna składy drużyn i wie moze gdzie te mecze wogole beda grane.Bede wdzieczny za szybka odpowiedz.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wiatm!!!
Zna ktos strone z wynikami (live) MS Div 1?
Thx z gory.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 360
Quote
Oryginalnie wysłał Szalony Wedkarz:
[qb]Wiatm!!!
Zna ktos strone z wynikami (live) MS Div 1?
Thx z gory.[/qb]
Oficjalna strona IIHF [iihf.com]

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Polska - Holandia(+3.5)...2...1.95...Centrebet(Unibet)...16:30...4/10

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
wegry - rumunia /sts 1.05 warto dodac do kuponu by zmniejszyc podatek....pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Polska już prowadzi z Holandią 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Trwa druga tercja wynik 2-1 dla Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
3-1 na początku 3 tercji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Chyba już nie wtopimy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
wow 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
już bezpieczniej 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Kurna 4-3, na każdy nasz gol szybko odpowiadają...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
No, Polska-Holandia 6:3 i koniec nerwów...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Mamy chyba małą niespodziankę na Węgrzech!
Gospodarze na niecałe dwie minuty przed końcem przegrywają z Rumunia 3-4 :eek:

Co myślicie o tym w kontekście czwartkowego meczu Polaków z Rumunami?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Na 21 sek. przed końcem Węgrzy wyrównali i jest 4-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
ja to q..wa co??? Polacy ich rozjada!! Wegrzy nadaja sie do tarcia chrzanu!! Na jutro zwracam uwage na 2 mecze fra-nor 2 5/10 (piekielnie silny sklad Norwegow) oraz gbr-est 2 7/10 kurs 3,15 na Estonie??? dla mnie to prezent wszak wiekszosc Estonczykow gra w Finlandii co prawda w pomniejszych ligach ale zawsze Finlandia plus rodzynki z Eliteserien Swe a GB Who is it? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Medium bet Powodzenia

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1