Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
idealny senariusz zwlasza ze juz moga pic jutro wodke bo beda sie cieszyc z awansu i magiary wygraja mecz na otarcie lez z pijanymi z radosci naszymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> gogo Polakos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
ja jeszcze nie pilem jutro bede jak walniemy kazachow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Mecze następne są w niedzielę...
Ciekawe ile w Twoim typie jest głosu zdrowego rozsądku a ile głosu serca...?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
A dziś właśnie stówa stracona na Norwegii została "odbita".

Kazachstan-Węgry 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jutro więc dzień przerwy i czas do namysłu czy Polska pokona kazachów.!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Jeszcze na koniec dnia mały cytat:

"Dwaj nowi zawodnicy dołączyli do hokejowej reprezentacji Kazachstanu, grającej w Budapeszcie w mistrzostwach świata dywizji 1.

Są to napastnik Paweł Kamiencew z rosyjskiego zespołu Energija Kamierowo oraz obrońca Siergiej Niewstrujew z kazachskiej drużyny Kazzinc Torpedo Ust-Kamienogorsk, występującej w rosyjskiej pierwszej lidze."

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam

MS-"18"-CF

KANADA-SZWECJA TYP:1 KURS:183
kanadyjczycy duzo lepiej prezentowali sie w meczach grupowych i mysle ze nie beda miec problemow z pokonaniem szwedow.

CZECHY-SLOWACJA TYP:X2 KURS:1.74
napewno bedzie to ciezki mecz.Obie druzyny graly dobrze w meczach grupowych choc wydaje mi sie ze slowacy maja w tym roku lepszy sklad od czechow,dlatego typujeX2.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Na Kazachów kurs 2,1 :eek:

Sentymenty odrzucam na bok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]Witam

MS-"18"-CF

KANADA-SZWECJA TYP:1 KURS:183
kanadyjczycy duzo lepiej prezentowali sie w meczach grupowych i mysle ze nie beda miec problemow z pokonaniem szwedow.

CZECHY-SLOWACJA TYP:X2 KURS:1.74
napewno bedzie to ciezki mecz.Obie druzyny graly dobrze w meczach grupowych choc wydaje mi sie ze slowacy maja w tym roku lepszy sklad od czechow,dlatego typujeX2.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Witam,no i moje typy weszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

KANADA-SZWECJA 8:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

CZECHY-SLOWACJA 1:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mysle ze ktos skorzystal i obstawil te spotkania!A swoja droga jak podaje mecze to sa to spotkania przeanalizowane i robie to dlatego aby podzielic sie swoimi typami z wami.Ale tak to jest ze nowi uzytkownicy forum nie maja co liczyc na to ze ktos bedzie obstawial ich typy!Moze to sie zmieni i kazdego zaczniecie traktowac rowno. stop

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Witam! Dzisiaj kibicuja Polakom ale kasa a kibicowanie to co innego wiec gram na Kazachów.

Spodziewam sie wyrównanego spotkania i wielu emocji.Bede się cieszył jak wygrają nasi ale również jak kazachowie bo zgarne kase.

Więc: Kazachstan - POLSKA 1

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Pomimo, że Kazaki wzmocnione dwoma ligowymi graczami, a nasi osłabieni - to i tak stawiałbym na Polaków (eh patriotyzm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).

Scenariusz 1.
Prowadzimy różnicą 1-2 goli, Kazaki doprowadzą do remisu i zwyciężą spotkanie po OT.

Scenariusz 2.
Kazachstan wygrywa, nieistotne już jaką różnicą bramek, my ich nie doganiamy...

Scenariusz 3 - najmniej prawdopodobny, z którego bym się bardzo cieszył.
Prowadzimy spotkanie, różnica bramkowa będzie niewielka, szczęśliwym fartem dowozimy zwycięstwo dzięki graczom sprowadzonym na szybcika - Oliwie i Czerkawskiemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
Mysle ze ktos skorzystal i obstawil te spotkania!A swoja droga jak podaje mecze to sa to spotkania przeanalizowane i robie to dlatego aby podzielic sie swoimi typami z wami.Ale tak to jest ze nowi uzytkownicy forum nie maja co liczyc na to ze ktos bedzie obstawial ich typy!Moze to sie zmieni i kazdego zaczniecie traktowac rowno.
[QB]
Nie bądź taki smutny, ja skorzystałem na Kanadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , Dzięki

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam

Ralph smutny to ja nie jestem bo na tych spotkaniach troszke wygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .Kazdy uzytkownik forum sie cieszy gdy podane przez niego typy wchodza a jest jeszcze lepiej jak ktos z nich korzysta bo w sumie po to sa one podawane!

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Quote
Oryginalnie wysłał Ralph:
[qb]A więc można śmiało typować Kazachów na zwycięzców grupy. Nie żebym nie wierzył, że nasi przegrają ale tak będzie...

Kazachstan-Polska Typ 1
[/qb]
No i stało się faktem. Trochę szkoda Polaków ale na bok Walenty sentymenty, liczy się wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Ja rowniez bardzo dziekuje zawodnikom Kazachstanu jest dzieki nim na wiele wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A kurs 2.1 byl smiesznie wysoki ale widac buki uwierzyly ze mamy juz potege w hokeja hehe .Patriotyzm nie wchodzi zupelnie w rachube podczas takich spotkan .Jak to mawia Wojcik...."Kasa misiu kasa..."

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Jak dla mnie Kazachstan z taaaaaaaaaaką stawką może być uznany jako największy pewniak od paru miesiecy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Dziś Polacy grają z Węgrami a w profie stawka na biało-czerwonych 1,8 !!!!! Przecież dla mnie to jest to superpewniak. Polacy grali narazie z Węgrami 24 razy i 19 razy wygrali!!!! Godna uwagi jest też stawka na 1 tercje. 2,45 na Polske !!!!

a więc :

POLSKA - Węgry 1

1 tercja POLSKA - Węgry 1

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał HaszeK:
Turniej
"20"- Rosja 04.09.2003
Rosja-Szwecja

C.P.Cup 04.09.2003
Finlandia - Szwecja (Helsinki)
Czechy - Rosja

jak typujecie te turnieje?
Hasek założyłeś już około 5 nowych bezsensownych tematów na 10 swoich postów. Zebys cokolwiek w nich sensownego napisal, a nie wklejal same oferty. Opamietaj się. stop

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
oczywiscie Adi, jak nie ma to zakładam i nie bezsensowne, bo z moimi typami

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, Sensei, Lukasz111, aker, JelineK, latajaca_holenderka, burbon), 2,533 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1