|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
idealny senariusz zwlasza ze juz moga pic jutro wodke bo beda sie cieszyc z awansu i magiary wygraja mecz na otarcie lez z pijanymi z radosci naszymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> gogo Polakos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14 |
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
ja jeszcze nie pilem jutro bede jak walniemy kazachow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Mecze następne są w niedzielę... Ciekawe ile w Twoim typie jest głosu zdrowego rozsądku a ile głosu serca...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
A dziś właśnie stówa stracona na Norwegii została "odbita".
Kazachstan-Węgry 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jutro więc dzień przerwy i czas do namysłu czy Polska pokona kazachów.!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Jeszcze na koniec dnia mały cytat:
"Dwaj nowi zawodnicy dołączyli do hokejowej reprezentacji Kazachstanu, grającej w Budapeszcie w mistrzostwach świata dywizji 1.
Są to napastnik Paweł Kamiencew z rosyjskiego zespołu Energija Kamierowo oraz obrońca Siergiej Niewstrujew z kazachskiej drużyny Kazzinc Torpedo Ust-Kamienogorsk, występującej w rosyjskiej pierwszej lidze."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam
MS-"18"-CF
KANADA-SZWECJA TYP:1 KURS:183 kanadyjczycy duzo lepiej prezentowali sie w meczach grupowych i mysle ze nie beda miec problemow z pokonaniem szwedow.
CZECHY-SLOWACJA TYP:X2 KURS:1.74 napewno bedzie to ciezki mecz.Obie druzyny graly dobrze w meczach grupowych choc wydaje mi sie ze slowacy maja w tym roku lepszy sklad od czechow,dlatego typujeX2.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Na Kazachów kurs 2,1 :eek:
Sentymenty odrzucam na bok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam
MS-"18"-CF
KANADA-SZWECJA TYP:1 KURS:183 kanadyjczycy duzo lepiej prezentowali sie w meczach grupowych i mysle ze nie beda miec problemow z pokonaniem szwedow.
CZECHY-SLOWACJA TYP:X2 KURS:1.74 napewno bedzie to ciezki mecz.Obie druzyny graly dobrze w meczach grupowych choc wydaje mi sie ze slowacy maja w tym roku lepszy sklad od czechow,dlatego typujeX2.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Witam,no i moje typy weszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: KANADA-SZWECJA 8:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> CZECHY-SLOWACJA 1:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mysle ze ktos skorzystal i obstawil te spotkania!A swoja droga jak podaje mecze to sa to spotkania przeanalizowane i robie to dlatego aby podzielic sie swoimi typami z wami.Ale tak to jest ze nowi uzytkownicy forum nie maja co liczyc na to ze ktos bedzie obstawial ich typy!Moze to sie zmieni i kazdego zaczniecie traktowac rowno. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Witam! Dzisiaj kibicuja Polakom ale kasa a kibicowanie to co innego wiec gram na Kazachów.
Spodziewam sie wyrównanego spotkania i wielu emocji.Bede się cieszył jak wygrają nasi ale również jak kazachowie bo zgarne kase.
Więc: Kazachstan - POLSKA 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Pomimo, że Kazaki wzmocnione dwoma ligowymi graczami, a nasi osłabieni - to i tak stawiałbym na Polaków (eh patriotyzm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).
Scenariusz 1. Prowadzimy różnicą 1-2 goli, Kazaki doprowadzą do remisu i zwyciężą spotkanie po OT.
Scenariusz 2. Kazachstan wygrywa, nieistotne już jaką różnicą bramek, my ich nie doganiamy...
Scenariusz 3 - najmniej prawdopodobny, z którego bym się bardzo cieszył. Prowadzimy spotkanie, różnica bramkowa będzie niewielka, szczęśliwym fartem dowozimy zwycięstwo dzięki graczom sprowadzonym na szybcika - Oliwie i Czerkawskiemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Oryginalnie wysłał viva: Mysle ze ktos skorzystal i obstawil te spotkania!A swoja droga jak podaje mecze to sa to spotkania przeanalizowane i robie to dlatego aby podzielic sie swoimi typami z wami.Ale tak to jest ze nowi uzytkownicy forum nie maja co liczyc na to ze ktos bedzie obstawial ich typy!Moze to sie zmieni i kazdego zaczniecie traktowac rowno. [QB] Nie bądź taki smutny, ja skorzystałem na Kanadzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam
Ralph smutny to ja nie jestem bo na tych spotkaniach troszke wygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .Kazdy uzytkownik forum sie cieszy gdy podane przez niego typy wchodza a jest jeszcze lepiej jak ktos z nich korzysta bo w sumie po to sa one podawane!
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Oryginalnie wysłał Ralph: [qb]A więc można śmiało typować Kazachów na zwycięzców grupy. Nie żebym nie wierzył, że nasi przegrają ale tak będzie...
Kazachstan-Polska Typ 1 [/qb] No i stało się faktem. Trochę szkoda Polaków ale na bok Walenty sentymenty, liczy się wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Ja rowniez bardzo dziekuje zawodnikom Kazachstanu jest dzieki nim na wiele wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A kurs 2.1 byl smiesznie wysoki ale widac buki uwierzyly ze mamy juz potege w hokeja hehe .Patriotyzm nie wchodzi zupelnie w rachube podczas takich spotkan .Jak to mawia Wojcik...."Kasa misiu kasa..."
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Jak dla mnie Kazachstan z taaaaaaaaaaką stawką może być uznany jako największy pewniak od paru miesiecy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Dziś Polacy grają z Węgrami a w profie stawka na biało-czerwonych 1,8 !!!!! Przecież dla mnie to jest to superpewniak. Polacy grali narazie z Węgrami 24 razy i 19 razy wygrali!!!! Godna uwagi jest też stawka na 1 tercje. 2,45 na Polske !!!!
a więc :
POLSKA - Węgry 1
1 tercja POLSKA - Węgry 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał HaszeK: Turniej "20"- Rosja 04.09.2003 Rosja-Szwecja
C.P.Cup 04.09.2003 Finlandia - Szwecja (Helsinki) Czechy - Rosja
jak typujecie te turnieje? Hasek założyłeś już około 5 nowych bezsensownych tematów na 10 swoich postów. Zebys cokolwiek w nich sensownego napisal, a nie wklejal same oferty. Opamietaj się. 
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
oczywiscie Adi, jak nie ma to zakładam i nie bezsensowne, bo z moimi typami
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|