|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
No ciekawie się zapowiada. Włosi właśnie rozjechali Chorwacje 9-0 i liderują z Francja w grupie. Ale jutro z Norwegami bedzie cięzko. Trzeba pamietać , że to jest turniej i rzadzi sie swoimi prawami. Norwegowie będą odpoczywać kilka godzin wiecej i to też moze miec znaczenie. Dzis sie na nich sparzyłem i na razie ich zostawię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: zobaczymy co jutro pokażą. Wskazanie jednak na nich. A co do Francja-Estonia dla mnie 1. I ostawiłem dziś Kazachów i Rosje-U18 żeby sie odkuć za Norwegię dziś. Na razie 50% planu wykonane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Litwa - Holandia...2...1.35...Expekt...16:25...6/10
Węgry - Kazachstan...2..1.55...Expekt...19:55...6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Oryginalnie wysłał Ralph: [qb]A co do Francja-Estonia dla mnie 1. [/qb] Francja -Estonia 6:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tylko dlaczego nie obstawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
to jak stawiac na Kazachow w 1 tercji czy w calym spotkaniu
pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Litwa prowadzi z Holandią w 1-szej tercji 1-0 :eek: Czy będzie niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
A Norwegowie też tak jak myślałem- prowadzą z Włochami. (Tylko dlaczego wczoraj zaje...i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
It's Your choice, Hazardzisto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Patrząc na pierwsze tercje obu zespołów jak do tej pory, wszystko wskazywałoby na Kazachów... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 29 |
Prosze was o pomoc potrzebuje jakis link z wynikami na żywo hokeja międzynarodowego. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 29 |
Dzięki gump za taką szybko odpowiedż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Gump, chyba wtopisz na Litwie bo prowadzi z Holandią 2-1 :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
No i proszę mamy niespodziankę: Litwa-Holandia 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Wszystko idzie planowo, jak na razie Kazachstan-Węgry 1:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak swoją drogą to co myślicie o niedzielnym meczu nazych Orłów z Kazachami???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Kazachstan-Węgry 3:0 po 12 minutach...i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A więc można śmiało typować Kazachów na zwycięzców grupy. Nie żebym nie wierzył, że nasi przegrają ale tak będzie...
Kazachstan-Polska Typ 1 Proszę o opinie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Ja pier.... mialem kupon o AKO 7 wszystko OK poza Holandia :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
A mi właśnie Kazachstan pomógł odbić (mam nadzieję) stówe straconą na Norwegii. Jutro zainwestuję ją znowu w Kazachstan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 447 |
zebys sie nie przewiozl z tym KZK, to ze wygraja z Wegrami nie jest wykladnia ze wygraja z nami . Kto to sa Wegrzy?? Polska tez ich stuknie 7-2!! a nasi potrafia wygrac z kazdym nie liczac mocarzy z grA. Chociazby towarzyski z Francja 4-3 przed samymi MS. Przestrzegam przed optymizmem na Kazachow. Gogo Polakos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (serce-Pol 1 9/10) jutro chyba hol z rumunia 1 (zalezy od kursow) i Francja konczy dzielo czyli awansuje 1x 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2003
Posty: 14 |
gdzie znalesc mozna wynik live z meczu Hungary - Kazakstan ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
MorpheusI, wiem że Polska może wygrać z każdym...ale znając naszych zawsze coś k...a zapieprzą... Może być też tak ,że pokonają Kazachów a wtopią z Madziarami
Co Ty na taki scenariusz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Oryginalnie wysłał junn: [qb]gdzie znalesc mozna wynik live z meczu Hungary - Kazakstan ???[/qb] Popatrz wyżej...
|
|
|
Link skopiowany do schowka