|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474 |
Co powiecie o meczu Łotwa - Kazachstan w STS na zwyciestwo gospodarzy kurs 1,6 . Mecz odbywa sie na Łotwie . Łotwa to stały bywalec mistrzostw grupy A , gdzie czesto awansuja do czolowej 12 . Kazachstan to zespol ktory regularnie awansuje do grupy A a pozniej z niej spada . Nie znam sie za bardzo na hokeju ale ten wzbudzil we mnie zainteresowanie i postawilem na niego troszke kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
C.Pojistovnia Cup Euro Hockey Tour Zobaczyłem dopiero skład Szwedów asygnowany na ten turniej. Ja jestem zdziwiony nieco, a sami kibice szwedzcy zszokowani powołaniem na ten turniej zawodników powiedzmy "średniej jakości". Powiem tylko, że 5 zawodników debiutuje a jeden z nich jest z 2 ligi i dopiero w tym sezonie podpisał kontrakt z Djurgarden. Szwecja wystawiła 2 garnitur na ten turniej. A Finowie graja u siebie w Helsinkach, zmienili trenera, który jest bardzo wymagający i świetny taktycznie. Co do składu Fińskiego nie mam zastrzeżeń - widać, że chcą ten turniej wygrać. Kursy już poleciały w dół a w [email]B@W[/email] nadal na Finów jest 1,95.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100 |
zna ktoś, może wynik meczu Rosja-Szwecja ;20; w Rosji ?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Turniej "20" Rosja - Szwecja 3:1 (0:1,1:0,2:0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 100 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
452 Holandia-Dania 1 @6.8 prof 1/10
455 Polska-Slowenia 1 @2.23 prof 7/10
pozdrawiam belja
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474 |
Wie ktos jak Łotysze grali z Kazachami ??? Z gory wielkie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
dla zainteresowanych Polska ponoc po pierwszej tercji 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Własnie ma ktoś linka do wyniku live Polski? Petev może Ty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb]Własnie ma ktoś linka do wyniku live Polski? Petev może Ty?[/qb] ja tylko przepisuje za kolesiem z BA, prosilem juz go o link ale nie raczyl odpowiedziec
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Polska prowadzi 3:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> live: http://teletekst.rtvslo.si/S56200.HTML he gump szybszy byłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
jak widac jednak nie ma jak BA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pieknie, po prostu pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193 |
zna ktoś wynik łotwy z kazachami??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
zna ktoś wynik łotwy z kazachami?? Łotwa - Kazachstan 2:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
no i Polska 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb]no i Polska 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] internet mi sie zawiesił - wchodzę a tu dodatkowo pięknie Turcja wygrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 259 |
czy zna ktos moze wynik "20" Rosja - Czechy???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał bob: [qb]czy zna ktos moze wynik "20" Rosja - Czechy???[/qb] ROSJA 3:2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 259 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Oryginalnie wysłał bob: [qb]czy zna ktos moze wynik "20" Rosja - Czechy???[/qb] ROSJA 3:2[/qb] dzieki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka