|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
moze ktos cos wie o skladach na jutrzejszy
czechy -szwecja kursy na czechow w polsce atrakcyjne u netowych bukow niskie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
czesi po poniedzialkowej porazce z kanadą 1:5 juz nie sa faworytem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
kurna co jest juz nikt nie interesuje sie hokejem?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Majestic poczytaj na BA trochę o tym jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
czytalem juz rano teraz ponownie -to sami maniacy hokeja moim zdaniem kurs jest warty zagrania na 1 po 2,55 w sts a wnecie zrobie sobie kontre na remis (chociaz 3 remis wydaje mi sie malo prawdopodobny) na zwrot zainwestowanej kasy na 1 zreszta na upartego to jest to surebet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
sts 1 po 2,55 -10% eurobet X po 4,35 unibet 2 po 3,4
i 4,5 % w kapsi za darmo -tyle musisz oszczedzac rok w banku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
a co myślicie o meczu Polska - Norwegia??? DLa mnie 1 z kursem w okolicach 2.0 to smakowity kąsek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
moze ktos podac link na puchar slowacji i mistrzostwa europy (chodzi mi o slowenia z holandia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 44 |
a co myślicie o meczu Polska - Norwegia??? DLa mnie 1 z kursem w okolicach 2.0 to smakowity kąsek
ja mam trochę inny typ, ale mimo wszystko powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,336 |
Polska-Norwegia 2 tu chyba nie trzeba tlumaczyć.Skandynawskie druzyny to są przeciwnicy ograni.Przedewszystkim mają środki pienięzne i duzy wybor zawodników.Każdy z nich zpewnością będzie chcial sie wykazać.Norwedzy są druzyną napewno lepiej zorganizowaną i o klase wyższą z pewnością od naszych zawodników.Za naszymi przemawia jednynie wlasny kraj i publiczność ale to widać im nie pomaga co widać bylo w gdańsku gdzie przegrali i z duńczykami i lotyszami.Polacy to drużyna grająca nie równo po zatym mają problemy kadrowe.Napewno nie zobaczymy Borzenckiego,Zamojskiego oraz Patryka Pysza a co dalej to sie okaze wieczorem.NORWEGIA 8/10 Baiłoruś-Francja Białorusini to zaspol gryzący lod,walczący do końca,a przedewwszystkim mocny kadrowo.Francuskie pieski to jak francuzi kasa w kieszeń wygrana czy przegrana co za roznica.Wedlug mnie kurs w profie to okazja BIAŁORUŚ 10/10 Slowenia-Holandia SŁowenia 10/10 Holenderscy Amatorzy nadają się do wszystkiego procz hokeja.Nie potrafią grać. :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
Zna ktos wynik meczu Kanada - Austria?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
Zna ktos linka do turnieju w Rosji Baltica Cup ? Jak tak to prosze o podanie. Dzieki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]kanada 3:1 austria[/qb] to jest pewne? skąd wziałes ten wynik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
kanada-austria 4:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 61 |
czesc podajcie jakąs strone ze wszystkimi wynikami na żywo w hokeja z góry dzięki pzdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jutro Francja - Norwegia w MS20 Norwegia pewnie rozjedzie zabojadow a wspolczynniki ponad 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co do dzisiajeszego meczu to Norwegia penwe pojedzie naszych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka