|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
a wynik kanada-usa ktos zna? gdzie to moge sprawdzic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Ale Kanada zrobila dzisiaj psikusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jak oni mogli przegrac z USA!Prowadzili 3:1 po 2 tercjach i nie potrafili tego utrzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Finlandia-Czechy 2:1
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
CONTINENTAL CUP haarer Member Użytkownik # 8546
wysłano 09-01-2004 09:40 Dziś sądzę, że pewna 1 (oferta profu) 004 Lugano-Rouen 1.35 5 5.1 1.07 2.53 09/17.30 -------------------------------------------------------------------------------- Liszaj2000 Member Użytkownik # 6982
wysłano 09-01-2004 harrer wiesz moze gdzie jest rozgrywany ten turniej?Znasz moze strone oficjalna??A co do Lugano tez mysle ze nie powinni miec problemow z pokonaniem francuskiej druzyny. -------------------------------------------------------------------------------- McTyp Member Użytkownik # 6134
wysłano 09-01-2004 turniej jest na Bialorusi, a gospodarzem jest Gomel
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czy ktoś orientuje się w jakim składzie przyjedzie Kanada na Skoda Cup do Szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Mój kuponik na dziś (STS)3z6 A.Kanada-Niemcy-1(1,8) B.Szwajcaria-Słowacja-2(2,25) C.Łotwa-Dania-1(2,1) D.Norwegia-Francja-1(1,85) E.Austria-Włochy-1(1,7) F.Bordeaux-Nantes-2X(1,55) Oceniam moje szanse na 75% Liczę że wejdzie 4-5 zdarzeń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Lotwa-Dania 2 2.47 Norwegia-Francja 1 1.88
Finlandia-Szwecja (U-20) 1 1.98
Slowacja-Szwajcaria (U-18) 1 1.59
Rosja-Finlandia (U-16) 1 1.59 Szwecja-Czechy (U-16) 2 2.03
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43 |
WRRRRR Prof zablokowal I tercje Bialorus-Polska MOJ dzisiejszy kuponik: Bialoros - Polska 1 1,39 Słowenia - Holandia 1 1,58(1tercja) Austria - Wlochy 1 1,63 Rosja - Finlandia 1 1,59 (16 Turniej Szwecja) AKO 5,69 Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
moglbym prosic o linka z live do Lotwa-Dania jesli takowy istnieje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 105 |
a ma ktos moze link z wynikami live do pozostalych spotkan bo na http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269b.gif cos nic sie nie zmienia. przeciez mecz Ukraina-Wegry trwa juz jakis czas!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Ukraina-Wegry przeniesiony na 19 bo madziara bagaze powineli i jak sie nie znajda to meczu nie bedzie , mam nadzieje ze gospodarze uzycza im jakies stare i zaciasne i dostana po dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280 |
no i porazka sloweniaholandia (1 tercja) 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
Co *******icie wegry 2-1 prowadza z Ukraina !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
Oryginalnie wysłał Robertos: [qb]Co *******icie wegry 2-1 prowadza z Ukraina ![/qb] mecz o 19:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb] Ukraina-Wegry przeniesiony na 19 bo madziara bagaze powineli i jak sie nie znajda to meczu nie bedzie , mam nadzieje ze gospodarze uzycza im jakies stare i zaciasne i dostana po dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] skąd wiesz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Oryginalnie wysłał Robertos: [qb]Co *******icie wegry 2-1 prowadza z Ukraina ![/qb] skad masz takie dobre info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> na tipovani zapodali
|
|
|
Link skopiowany do schowka