Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
a wynik kanada-usa ktos zna? gdzie to moge sprawdzic?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
N
member
member
N Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 112
USA - KANADA 4-3

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Ale Kanada zrobila dzisiaj psikusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jak oni mogli przegrac z USA!Prowadzili 3:1 po 2 tercjach i nie potrafili tego utrzymac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Finlandia-Czechy 2:1

pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
CONTINENTAL CUP

haarer
Member
Użytkownik # 8546

wysłano 09-01-2004 09:40
Dziś sądzę, że pewna 1 (oferta profu)
004 Lugano-Rouen 1.35 5 5.1 1.07 2.53 09/17.30
--------------------------------------------------------------------------------


Liszaj2000
Member
Użytkownik # 6982

wysłano 09-01-2004
harrer wiesz moze gdzie jest rozgrywany ten turniej?Znasz moze strone oficjalna??A co do Lugano tez mysle ze nie powinni miec problemow z pokonaniem francuskiej druzyny.
--------------------------------------------------------------------------------


McTyp
Member
Użytkownik # 6134

wysłano 09-01-2004
turniej jest na Bialorusi, a gospodarzem jest Gomel

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842

Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czy ktoś orientuje się w jakim składzie przyjedzie Kanada na Skoda Cup do Szwajcarii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Mój kuponik na dziś
(STS)3z6
A.Kanada-Niemcy-1(1,8)
B.Szwajcaria-Słowacja-2(2,25)
C.Łotwa-Dania-1(2,1)
D.Norwegia-Francja-1(1,85)
E.Austria-Włochy-1(1,7)
F.Bordeaux-Nantes-2X(1,55)
Oceniam moje szanse na 75%
Liczę że wejdzie 4-5 zdarzeń.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Lotwa-Dania 2 2.47
Norwegia-Francja 1 1.88

Finlandia-Szwecja (U-20) 1 1.98

Slowacja-Szwajcaria (U-18) 1 1.59

Rosja-Finlandia (U-16) 1 1.59
Szwecja-Czechy (U-16) 2 2.03

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
WRRRRR Prof zablokowal I tercje Bialorus-Polska
MOJ dzisiejszy kuponik:
Bialoros - Polska 1 1,39
Słowenia - Holandia 1 1,58(1tercja)
Austria - Wlochy 1 1,63
Rosja - Finlandia 1 1,59 (16 Turniej Szwecja)
AKO 5,69
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
moglbym prosic o linka z live do Lotwa-Dania jesli takowy istnieje ?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
masz link tutaj [hockey.no]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 105
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 105
a ma ktos moze link z wynikami live do pozostalych spotkan bo na http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269b.gif cos nic sie nie zmienia. przeciez mecz Ukraina-Wegry trwa juz jakis czas!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Quote
Oryginalnie wysłał mikarw:
[qb]a ma ktos moze link z wynikami live do pozostalych spotkan bo na http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269b.gif cos nic sie nie zmienia. przeciez mecz Ukraina-Wegry trwa juz jakis czas![/qb]
Ukraina-Wegry przeniesiony na 19 bo madziara bagaze powineli i jak sie nie znajda to meczu nie bedzie , mam nadzieje ze gospodarze uzycza im jakies stare i zaciasne i dostana po dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 280
no i porazka sloweniaholandia (1 tercja) 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Co *******icie wegry 2-1 prowadza z Ukraina !

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Quote
Oryginalnie wysłał Robertos:
[qb]Co *******icie wegry 2-1 prowadza z Ukraina ![/qb]
mecz o 19:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,671
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mikarw:
[qb]a ma ktos moze link z wynikami live do pozostalych spotkan bo na http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p269b.gif cos nic sie nie zmienia. przeciez mecz Ukraina-Wegry trwa juz jakis czas![/qb]
Ukraina-Wegry przeniesiony na 19 bo madziara bagaze powineli i jak sie nie znajda to meczu nie bedzie , mam nadzieje ze gospodarze uzycza im jakies stare i zaciasne i dostana po dupie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
skąd wiesz??

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Quote
Oryginalnie wysłał Robertos:
[qb]Co *******icie wegry 2-1 prowadza z Ukraina ![/qb]
skad masz takie dobre info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

na tipovani zapodali

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 1,665 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,808
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1