|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
no i 5:5 sie skonczylo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]Ja dzisiaj : Szwecja - Finlandia 2 ( szwecja nie moze wygrac wszystkiego na tym turnieju a z FInami im sie naprawde zle gra a co do mojego postu wyzej to ze zdrowym rozsadkiem daje sobie spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) Rosja-Czechy X ....a co..? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] remis Rosji z Czechami wszedl niestety wtedy kiedy dam typ wbrew zdrowemy rozsadkowki ( finlandia) to akurat liniowosc w sporcie wystapi , a gdy dam rozsadny typ , taki za ktorym przemawiaja argumenty to trafiam w niespodzianke no coz.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za X
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367 |
stawia ktos na finow z dunczykami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
kurs w profie 1.51 chyba niezly :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 158 |
Ja to obstawiłem z kursem 1.48 i mam nadzieje, że wejdzie?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
gdzie moge sledzic mecz Mś do lat 18:Bialorus-Szwecja?? Prosze o pomoc :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam na dzisiaj:
Kanada-Slowacja (aw) 1 1.34
Dania-Norwegia 1 1.55
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb]Witam na dzisiaj:
Kanada-Slowacja (aw) 1 1.34 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dania-Norwegia 1 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
kurs 6.3 na dunczykow z finami :eek: jak dla mnie mozna to lekko sprobowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Dania-Finlandia 1-4 USA-Czechy 3-2 pieknie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
siemka znacie moze wyniki drugich meczow towarzyskich szwajcaria-dania i niemcy-austria? z gory dzieks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Oryginalnie wysłał fart?: [qb]siemka znacie moze wyniki drugich meczow towarzyskich szwajcaria-dania i niemcy-austria? z gory dzieks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Szwajcaria 5-2 Niemcy 3-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Oryginalnie wysłał viva: [qb] Oryginalnie wysłał fart?: [qb]siemka znacie moze wyniki drugich meczow towarzyskich szwajcaria-dania i niemcy-austria? z gory dzieks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Szwajcaria 5-2 Niemcy 3-2[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie tata bedzie sie cieszyc wygral kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 94 |
potrzebuję typ na pokrycie podatku, dzisiaj węgry graja towarzysko z kanadą (1.12), jest mozliwy inny rezultat niż zwycięstwo kanady? z góry dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oryginalnie wysłał tomq: [qb]potrzebuję typ na pokrycie podatku, dzisiaj węgry graja towarzysko z kanadą (1.12), jest mozliwy inny rezultat niż zwycięstwo kanady? z góry dzieki[/qb] Nie wiem czy dobrze widzę, ale Kanada gra w czwartek z Czechami, i jest to mecz bardziej prestiżowy niż z Węgrami, z Madziarami zagra więc prawdopodobnie drugi, może nawet trzeci "garnitur", choć nawet wtedy istnieje wyraźna różnica klas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,090 |
Co sadzicie o meczach jutrzejszych: Niemcy - USA Szwecja - Rosja Austria - Dania Slowacja - Szwajcaria??? PRosze o wasze typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
ma ktos live do meczu Lotwa-Japonia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 63 |
jak na razie węgry-kanada 0:5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Polecam 2 mecze na dziś: Austria-Dania-1(1,85) Slowacja-Szwajcaria-1(1,47)
|
|
|
Link skopiowany do schowka