Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Dynamo M. - Novosibirsk 1 1.40 (STS) :5gw:

Dynamo po ostatniej wpadce z Novokuznieckiem 1-1,gdzie mecz był ogólnie nudny nic niepokazało,niewiele strzałów,(nie wiem czy znowu komuś zależało w rosji na tym remisie)ale jutro niewyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo z Sibirem. Rok temu 3:1 i 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Quote
Oryginalnie wysłał Bodex:
[qb]N.Nowgorod-Omsk 2 :4gw: 1.8 :eek:

STS wystawił kurs na ten mecz conajmniej super kuszący.Drużyna Torpeda gra jak dotej pory fatalnie (9 porażek na 10 meczy) i nic nie wskazuje na to by urwała jakiś punkt drużynie pana Abramowicza.U naszych wschodnich sąsiadów kurs 1.37-1.45.[/qb]
może pan Abramowicz zbiera kasę na nowego bramkarza do Chelsea http://www.wp.pl/x/yf i zagra przeciwko swoim pupilom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moim zdaniem najpewniejszym meczem z ligi rosyjskiej jest Magnitogosk.Po ostatnich 3 porazkach czas wreszcie na zwyciestwo.

Magnitogosk - Nowokuznieck 1 1,57 :5gw:

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Ja z rosyjskiego hokeja zagrałem tak:

Dynamo - Novosibirsk 1
Dynamo po ostatnim remisie nie będzie nadrywać zaufania swoich kibiców i dzis wygra.

Jarosław - Himik 1
Samo mówi za siebie.

N.Novgorod - Omsk 2
Omsk nie spisuje sie jak dotąd najlepiej na wyjazdach: 1 zw, 4 por. Ale spójrzmy z kim grali. Porażki to m.in z Jarosławiem 0-1 i Dynamem 0-2. tak, więc widzimy, że z 2 pierwszymi drużynami, a i rozmiary tych porażek nie były duże. Teraz czas na zwycięstwo, a gzie jak nie w słabiutkim Novgorodzie, skąd zwycięstwo w ostatnia nidzielę wywiózł Himik.

Do tych spotkań dołożyłem jeszcze Lugano i Bilbao w pucharze Hiszpani. Poszło to za 50 PLN.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,183
dajcie prosze jakis link do hokeja ruskiego live bo nie znam cyrylicy i prosze o dokladny link i od razu hokej czeski jesli mozna!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla wszystkich

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
cały hokej po angielsku masz na http://www.tbwsport.com

Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
Moje typy na dzisiaj: [Linked Image] [Linked Image] Łada Togliatti-Neftechimik Nizniekamsk 1 STS 1,55 [Linked Image] [Linked Image] Dynamo Moskwa-Sibir Novosybirsk 1 STS 1,4

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
kto zna wynik dynamo-sibir dzieki!!!

Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 894
Quote
Oryginalnie wysłał pablos:
[qb]kto zna wynik dynamo-sibir dzieki!!![/qb]
Dosłownie dwa posty wyżej masz link dlaczego Wy nie czytacie ?!
Tak trudno zerknąć kilka postów wyżej lub chociaż przejrzeć cały temat już nie mówiąc o całym dziale.

Dinamo - Sibir Novosibirsk 4:0

Pozdrawiam
Fred

Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
Quote
Oryginalnie wysłał John Travolta:
[qb]Moje typy na dzisiaj: [Linked Image] [Linked Image] Łada Togliatti-Neftechimik Nizniekamsk 1 STS 1,55 [Linked Image] [Linked Image] Dynamo Moskwa-Sibir Novosybirsk 1 STS 1,4[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 794
Mój typ na dzisiaj:
[Linked Image] [Linked Image]

Avangarda Omsk-Severstal Czerepowiec 1 STS 1,65

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Dynamo M. - Magnitorsk 1 1.70 (STS) :3gw:
-ten meczyk dam do rozpiski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
sorki ze zasmiecam ten temat blahostkami,ale mam pytanko.Czy grajac w profa system np 3z4 trafiajac wszystkie wyniki otrzymam pieniadze za wszystkie kupony czy tylko zatenj gdzie jest najwiecej pieniedzy do odbioru.Z gory dziekuje

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
otrzymasz za wszystko jak trafisz 4 mecze

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]Dynamo M. - Magnitorsk 1 1.70 (STS) :3gw:
-ten meczyk dam do rozpiski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Dynamo - Magnitorsk 3:2 OT
-pierwsza połowa nudna,Dynamo 3 razy nieumie wykorzystać gry w przewadze
-w drugiej gol pod koniec Magnitorska,ktory ma przewage w całym meczu
-trzecia odslona to wrescie przebudzenie Dynama, bramka na 1-1, a w niedługim czasie 1-2,Dynamo odpowiada w 58 minucie na 2-2.
-dogrywka 61:25 3-2 dla Dynama

szkoda ze Dynamo sie tak pozno obudziło i przespało 1 tercje,naszczescie rozpis nadal ma sznase powodzenia i profitu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Na dziś z rosyjskiej dwa mecz obstawię prawdopodobnie:

Omsk - St. Petersburg 1 1.50 (STS) :4gw:
Kazan - N.Novgorod 1 1.20 (STS) :5gw:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
odradzalbym walenia "po kursie " na Omsk

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
w Rosji płacą na Omsk 1,25,a powinni wreszcie się przełamać

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
zibi a na ktorym rosyjskim buku sprawdzasz?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał terrorist:
[qb]zibi a na ktorym rosyjskim buku sprawdzasz?[/qb]
to moze ja pomoge

www.fonbet.com [fonbet.com]
www.marathonbet.com [marathonbet.com]

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,005
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1