"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Dziś mafia zadziałała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Oj Jarek, Jarek. Lokomotywa rewolucji wypadła z torów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 536
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 536
Witam co sadzicie o meczu Jaroslaw -Novosibirsk 1.40 Jak dla mnie pewna 1 Lokomotiv po dwóch porażkach napewno nie pozwoli sobie na trzecia przegrana a rywal nie jest zbyt wymagajacy zajmuje miejsce w koncowce tabeli. Czekam na wasze opinie. Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Moje typy na dzisiaj:
NIEZNIEKAMSK-CHABAROWSK =>1.
NOWOSYBIRSK-ST.PETERSBURG =>2.
MAGNITOGORSK-N.NOWGOROD =>1.
VOSKRESENSK-OMSK =>2.
BARS KAZAŃ- CSKA =>2.
NOWOKUZNIECK-CZEREPOWEC =>1.
DYNAMO M. - JAROSLAW =>1.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
Powinno wejść:
Kazań - CSKA 1 1,54
Nizniekamsk - Chabarowsk 1 1,60
Magnitogorsk - Nowgorod 1 1,29

Wszystkie ekipy grają bardzo dobrze u siebie w domu, więc i tym razem powinny sobie poradzić z drużynami tepretycznie słabszymi. Jednakże niczego nie można wykluczyć ze względu na silne oddziaływanie mafii miłościwie panującej w Rosyji. Niewykluczam także remisu w pierweszym spotkaniu (Kazań - CSKA).
Pozdrawiam
Wesoły

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Kazań - CSKA 1 1,54
Nizniekamsk - Chabarowsk 1 1,60
Magnitogorsk - Nowgorod 1 1,29

Też tak myślę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

do tego dorzucę:
Himik - Omsk 1X 1.86
Dynamo-Jaroslaw 1 2.10

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
himik - omsk 1X, dynamo- jaroslaw 1 :eek:

nie gram dzis, nie zdaze wyslac zanim mecze sie zaczna, ale jak juz to stawialbym odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Witam

to i ja sie pochwale co dzisiaj zagralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Himik (+1.5)-Avangard Omsk [email][email protected][/email] 7/10
Salavat Ufa-Lada T. [email][email protected][/email] 4/10
Ak Bars Kazan-CSKA [email][email protected][/email] 5/10
+
Himik-Avangard Omsk [email]1@4[/email] 1/10
Salavat Ufa-Lada T. [email]X@5[/email] 1/10
Team total "CSKA" Under 1,[email protected] 2/10

wszystkie kursy sa z fonbetu

pozdrawiam
Steinhaus

Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 22
Ha, ha po drugiej części:

Kazań - CSKA 4:2
Neftekhimik - Chabarowsk 3:1

Wcześniej skończył Magnitogorsk 2:0

Pzdrawiam
Wesoły

Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał Steinhaus:

Himik (+1.5)-Avangard Omsk [email][email protected][/email] 7/10 +4,2
Salavat Ufa-Lada T. [email][email protected][/email] 4/10 +2,2
Ak Bars Kazan-CSKA [email][email protected][/email] 5/10 +2,1
+
Himik-Avangard Omsk [email]1@4[/email] 1/10 +3
Salavat Ufa-Lada T. [email]X@5[/email] 1/10 -1
Team total "CSKA" Under 1,[email protected] 2/10 -2
bilans:+8,5

pozdrawiam
Steinhaus

ps. ruskie hokejki RULEZZZZZZZZZ

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]Kazań - CSKA 1 1,54
Nizniekamsk - Chabarowsk 1 1,60
Magnitogorsk - Nowgorod 1 1,29

Też tak myślę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

do tego dorzucę:
Himik - Omsk 1X 1.86
Dynamo-Jaroslaw 1 2.10[/qb]
wszystkie mecze z rosyjskiego hokeja weszły mi dzisiaj,cała liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

same 1 dziś, dobrze sie tydzien zaczyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Obserwuje ze to nie pierwszy raz wchodza same jedynki ile to juz razy w tym sezonie 4 , 5 ?
chyba warto zaczac grać same typy na gospodarzy.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 316
bravo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: goldi ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nie wysłałem twojego kuponu.
zapóźno byłem w profie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
dzięki darkus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

w środe następna kolejka

Novokuznieck - Petersburg
Novosiborsk - Czerepowec
Magnitogorsk - L.Jaroslaw
Kazan - Chabarowsk
Nizniekamsk - CSKA Moskwa
Dynamo M. - Novgorod

Na pierwszy rzut oka to gospodarze są ci sami co dzisiaj, wiec teoretycznie powinny być znowu 1 ,najciekawiej zapowiada się moim zdaniem spotkanie Magnitogorska z L.Jaroslawem. Magnitogorsk podoba mi się ostatnio, wygrywa na wyjazadach z Ufą, Omskiem,Dynamem, u siebie jest tym bardziej silny, ale Jaroslaw tanio skóry niesprzeda. Na godzine 21:36 na www.sts.pl [sts.pl] niebyło kursów. :zobacz:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Są już kursy w STS-ie :zobacz:

Novokuznieck - Petersburg 1 1.70 / 1X 1.21
Novosiborsk - Czerepowec 1X 1.50
Magnitogorsk - L.Jaroslaw 1 2.20
Kazan - Chabarowsk 1 1.30
Nizniekamsk - CSKA Moskwa 1 2.10 / 1X 1.39
Dynamo M. - Novgorod 1 1.25

coś z tego postawię jutro, może nawet wszystkie mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Witam

M. Novokuzneck-SKA St. Petersburg (+1.5) [email][email protected][/email] 5/10
Neftekhimik-CSKA [email][email protected][/email] 4/10
+
Ak Bars Kazan-Amur Khabarovsk [email][email protected][/email] 1/10
Wszystkie kursy sa z FONBETu [fonbet.com]

Jutrzejsze mecze sa moim zdaniem niezwykle trudne, stad niskie stawki.

pozdrawiam
Steinhaus

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Novokuznieck - Petersburg 22.10.2003 g.12.30
Kursy na gospodarzy:
1.35 Wetten.de
1.35 http://enigma.globet.co.uk

1.70 Sts.pl
1.88 Profesjonal.com.pl

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba promocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Dzisiaj gram:

Novokuznieck - Petersburg 1 1.70
Novokuznieck :u siebie 5-1-1 23:12
Petersburg :wyjazdy 2-1-3 14:20

Magnitogorsk - L.Jaroslaw 1 2.20
Magnitogorsk :u siebie 6-0-1 20:6
L.Jaroslaw :wyjazdy 2-1-4 11:17

Kazan - Chabarowsk 1 1.30
Kazan :u siebie 7-0-1 33:10
Chabarowsk :wyjazdy 0-2-5 8:22

Nizniekamsk - CSKA Moskwa 1X 1.39
Nizniekamsk :u siebie 6-0-1 22:7
CSKA :wyjazdy 3-0-5 13:17

Dynamo M. - Novgorod 1 1.25
Dynamo :u siebie 6-1-0 24:8
Novogorod :wyjazdy 0-0-8 8:36

k.o. 8,44 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ,zastanawiam się tylko czy rozpis dać czy zakład zwykły,o tym pomyśli się rano :rolleyes:

Ten mecz opuszcze choc 1X typuje
Novosibirsk - Czerepowec 1X 1.50
Novosibirsk :u siebie 2-2-3 15:11
Czerepowec :wyjazdy 2-1-4 13:16

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Novokuzneck - St. Petersburg 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovec 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
M. Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 6-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Neftekhimik - CSKA 1-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dinamo M. - Torpedo N. Novgorod 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Dobra robota Goldi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oby tak dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 8 z 13 1 2 6 7 8 9 10 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,262
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1