dzięki darkus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
w środe następna kolejka
Novokuznieck - Petersburg
Novosiborsk - Czerepowec
Magnitogorsk - L.Jaroslaw
Kazan - Chabarowsk
Nizniekamsk - CSKA Moskwa
Dynamo M. - Novgorod
Na pierwszy rzut oka to gospodarze są ci sami co dzisiaj, wiec teoretycznie powinny być znowu 1 ,najciekawiej zapowiada się moim zdaniem spotkanie Magnitogorska z L.Jaroslawem. Magnitogorsk podoba mi się ostatnio, wygrywa na wyjazadach z Ufą, Omskiem,Dynamem, u siebie jest tym bardziej silny, ale Jaroslaw tanio skóry niesprzeda. Na godzine 21:36 na
www.sts.pl [
sts.pl] niebyło kursów. :zobacz: