|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Tylko CSKA sprawiło dziś miłą niespodziankę ,co prawda strzeliło dwa gole w minute już na początku 2 tercji,ale w meczu przeważało. Żal zakładu prostego, ale dobrze,że w rozpisce gdzie miałem z hokeja Novokuznieck, Magniotogorsk i Dynamo wszystko jest okej. Teraz czekam na Lige Mistrzów. Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dynamo 2-1 prowadzi i mam nadzieje,ze dowiezie zwyciestwo do końca.
Ha i 3-1 się skończyło, piłka weszła i rozpis w komplecie wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 143 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 230
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 230 |
Dynamo 3-1 jeszcze 7 minutek zostalo. miejmy nadzieje ze sie juz nic zlego nie stanie.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie wiecie jak tam było w pierwszych terciach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276 |
Oryginalnie wysłał mrowiło: [qb]nie wiecie jak tam było w pierwszych terciach?[/qb] www.tbwsport.com [ tbwsport.com] Pozdr, ziz99
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Sobota 25-10-2003
Jaroslavl - Togliatti 1 1.90 (STS) Ni¾nyj Novgorod - Ufa X2 1.30 (STS) Èerepovec - Dynamo Moskva 1X 1.42 (STS) Petersburg - Magnitogorsk 2 2.30 (STS) CSKA Moskva - Novokuznìck 1 1.80 (STS) Chabarovsk Amur - Novosibirsk 1 1.90(STS) Omsk - Kazaò 1X 1.53 (STS) Himik - Ni¾nìkamsk 1X 1.66 (STS)
Dużo ciężkich meczy,ale kurs wychodzi ładny 70,07 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za małą kasę można coś z tego puscić, może nawet wszystko . Jak ktoś chce grać Chabarowsk - Novosibirsk to musi wysłac kupon już dzisiaj, bo mecz rozpoczyna się w sobote o 8.00 rano naszego czasu.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ktos zna wynik cska bo nie moge wejsc na strone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
A co na najblizsza kolejke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chce postawic na poniższe mecze, albo wybrac cos z nich CSKA Moskwa - Novosiborsk 1.50 1 Himik - Kazan 1.60 2 Omsk - Nizniekamsk 1.65 1 Petersburg - Dynamo M. 2.00 2 Novgorod - Togliatti 1.65 2 Ktory meczyk odrzucic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
CSKA Moskwa - Novosiborsk 1 1.50 Czerepowec - Magnitogorsk X2 1.51 Himik - Kazan 2 1.60 L.Jaroslaw - Ufa 1 1.60 Novgorod - Togliatti 2 1.65 Omsk - Nizniekamsk 1 1.65 Petersburg - Dynamo M. 1X 1.59
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
Jak dla mnie: KHIMIK - BARS KAZAŃ => 2. N.NOWGOROD - TOGLIATTI => 2. SKA - DYNAMO M.=> 2. CSKA - NOWOSYBIRSK =>1.
Boje sie tej kolejki bo za duzo 2jek wychodzi, a w rosji czesto zdarzaja sie kolejki z samymi 1dynkami...;>
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie, dzisiaj albo togliatti albo kazan, daja ciala. Kwestia tylko wybrac ktora to bedzie druzyna:)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
tak w ogole to moze ktos dysponuje informacjami na temat absencji jakichs zawodnikow w dniu dzisiejszym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb]CSKA Moskwa - Novosiborsk 1 1.50 Czerepowec - Magnitogorsk X2 1.51 Himik - Kazan 2 1.60 L.Jaroslaw - Ufa 1 1.60 Novgorod - Togliatti 2 1.65 Omsk - Nizniekamsk 1 1.65 Petersburg - Dynamo M. 1X 1.59[/qb] w ostatniej chwili zmienilem Himik-Kazan na 1X 1.99 k.o. 32.16 mi wyszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215 |
bilans: +4,5dzisiaj "puscilem": Severstal Cherepovec-M. Magnitogorsk [email] [email protected]<br[/email] />Himik-Ak Bars Kazan [email] [email protected]<br[/email] />doubel 6/10 [FONBET] pozdrawiam Stein
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał Mniecio: [qb]Panowie, dzisiaj albo togliatti albo kazan, daja ciala. Kwestia tylko wybrac ktora to bedzie druzyna:)[/qb] juz wiemy kto,Togliatti dało dziś dupy, o druzynie Jaroslawa to niebede juz nic mowil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 378 |
a Cska?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
heh Goldi miales pecha... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka