[/qb]CSKA 2-1 [/qb]CSKA 2-1
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał krowa22:
[qb]a Cska?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
CSKA 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a jak Jaroslaw????

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
16:00 Jaroslaw - Ufa => 1:1p.
Remis.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
Togliatti - S.Peter. 1 1.44
Nowosib. - Voskrese. 1 1.49

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Magnitogorsk-CSKA 1 1.90(STS)

Jak dla mnie to pewniak, najlepiej i najrowniej grajaca druzyna w lidze,moim zdaniem to kandydat na mistrza. Postawiłem na nich i mam nadzieje ze dzisiaj tez zagraja dobry hokej.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jak dla mnie Togliatti - St.Petersburg 1 to jest pewniak. Wpadke maja za soba w ostatniej kolejce, drugi raz ciala nie dadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Wszystkie posty z gołymi typami, z pytaniami o wynik i z obelgami na poszczególne drużyny będą kasowane

Dołączył: Apr 2003
Posty: 457
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 457
Czy macie jakies informacje na temat meczu
Dinamo - Chabarov 1 @ 1.27 ????

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]Magnitogorsk-CSKA 1 1.90(STS)

Jak dla mnie to pewniak, najlepiej i najrowniej grajaca druzyna w lidze,moim zdaniem to kandydat na mistrza. Postawiłem na nich i mam nadzieje ze dzisiaj tez zagraja dobry hokej.[/qb]
1 tercja i 6-0 ,6 goli w 5 minut,tak gra przyszly mistrz Rosji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

8-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
goldi gratuluje ci wytypowanie tego meczu, chociaz to dopiero 1 tercja, przed chwila bylem w stesi i dorzucilem to i jak na razie sie sprawdza:)
pozdrawiam

Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
Zapowiada sie ze Togliatti drugi mecz z rzedu przegra.Co sie z nimi dzieje?/frown

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Quote
Oryginalnie wysłał Dejw:
[qb]Zapowiada sie ze Togliatti drugi mecz z rzedu przegra.Co sie z nimi dzieje?/frown[/qb]
Trzeci mecz z rzedu...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał KtosKcies:
[qb]A ja postawie na Ufa, Dynamo, Magnitorsk. (kursy 2,3; 2,3; 1,7).[/qb]
Hu Dynamo bedzie sie meczyc z Omskiem, ktory jest teraz na fali, i ja raczej bym 1 dal albo 1X[/qb]
Quote
Oryginalnie wysłał KtosKcies:
[qb]E tam na fali... ostatni remis OMSKa byl chyba cudem... natomiast dynamo stracilo glupio punkty u Siebie ulegajac 2:3... i wydaje mi sie ze powinno skupic sie na meczu z OMSKiem, i pokazac kto rzadzi w Rosji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
w Rosji rządzi Magnitogorsk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
:rolleyes: A ja myślałem że Putin...
Ale tak na poważnie, to moja teoria spiskowa co do tej ligi sie sprawdziła kiedys w reportarzu tv o przekrętach w NHL. Oczywiście było tam o braciach Bure, o ich powiązanich z dziwnym rosyjskim światkiem. No ale dla mnie gwoździem tego programu była informacja o tym jak Pens chciało i zainwestowało w pewien Moskiewski klub (dla dobra śledztwa nie podam nazwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Przyleciały pingwiy z nowymi kijami, koszulkami i zielonymi diengami do prezesów i było "wsjo haraszo". W lidze zaczeło iść im coraz lepiej, hokeiści się zaczeli starać z mysla o transferach w AHL lub NHL. Idylla trwała aż do pewnego czasu kiedy to do moskiewskiego klubu zawiatał pewien człowiek, który powiedział "Następny mecz przegrywacie". Amerykanie zbulwersowani i oburzeni pogróżkami podjeli własne śledztwo kim jest ten pan. Gdy dowiedziali się kto jest prawowitym właścicielem okolicy (jak i też klubu) spakowali swoje piękne kije, koszulki i reszte uratowanych $ i odlecieli...

P.S Tego posta napisałem, nie żeby z kimś polemizować, że tak nie jest wszędzie i że na Rosji da sie zarobic. Ot miałem czas napisałem i wysłałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
niema co 4-4 ,dobrze ze dalem 1X,ale ogladajac ten mecz moge stwierdzic jedno -ah ta mafia-
dziwny mecz ,nagle zmiany w grze,malo przewinien,kiedy byl wynik 3-4 ,wiedzilem jedno waleczek wisi w powietrzu i 57minuta i 4-4

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Quote
Oryginalnie wysłał _Goldi_:
[qb]niema co 4-4 ,dobrze ze dalem 1X,ale ogladajac ten mecz moge stwierdzic jedno -ah ta mafia-
dziwny mecz ,nagle zmiany w grze,malo przewinien,kiedy byl wynik 3-4 ,wiedzilem jedno waleczek wisi w powietrzu i 57minuta i 4-4[/qb]
No coz, miales racje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Cale szczescie ze nie zdazylem do kolektury... akurat mecze dynama i ufa byly szybciej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mam jednak nadzieje ze Magnitorsk, oraz Kazan mnie nie zawioda... pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 150
S
member
member
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 150
&#1061;&#1080;&#1084;&#1080;&#1082; :: &#1052;&#1077;&#1090;&#1072;&#1083;&#1083;&#1091;&#1088;&#1075; &#1052;&#1075; 0:1 po 15 minutach gry !

Zreszta dla fanow mam cos ! Jesli interesuje kogos mecz magnitogorska z khimikiem to zapraszam na ten adres jest mecz online i fajnie zdjecia meczu pokazuja !
http://www.khimik.ru/onair.html

Pozdowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
czyzby novokuznieck wykupil sobie pakiet u mafii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chyba tak bo jest juz 2-0 na Novokuzniecka
duzo ludzi to dzisiaj stawialo :eek:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 50
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 50
k**** ja na to stwialem,mam nadzieje ze odrobia straty!!!!!

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, rymoholik, JelineK, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, forty, kamel, betowiec), 872 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,673
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1