iwo: ,Jaroslaw po raz kolejny pokazuje ze ..."> iwo: ,Jaroslaw po raz kolejny pokazuje ze ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
no Cherepovec dzis mnie niezawiodl 5-1 juz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ,Jaroslaw po raz kolejny pokazuje ze to nie jest ten zespol co rok temu

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
no czyli dzisiaj mamy doskonaly przyklad kto rzadzi ruskom liga - ruska mafia.Szkoda ze nie mam z nimi jakis kontaktow , mowili by mi kiedy gdzie jak zaistnieje niespodzianka
a tak wtopa za wtopą
podbudowauje mnie to ze razem ze mna Kazaniem przegraly legiony

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Dlatego juz przestalem grac ta lige ostatnio zaczelem grac przeciwko faworytom i narazie nie jest zle.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Boze Kazan masakra... w sumie juz w ostatnich meczach ciezko im szlo.. no ale!! Ehh... chyba zostawie lige rosyjska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Co to za zawirowania z meczem Amur - Lada?

Marathonbet nie ma go w ofercie profi tez w centrebecie jest 1.45 a sts 2.60!

Prosze o info jesli ktos takowe posiada.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał arhazardzista:
[qb]Co to za zawirowania z meczem Amur - Lada?

Marathonbet nie ma go w ofercie profi tez w centrebecie jest 1.45 a sts 2.60!

Prosze o info jesli ktos takowe posiada.[/qb]
witam
hmmm... bardzo prawdopodobne ze w/w buki nie maja tego spotkania w ofercie - to spotkanie niedawno sie skonczylo 2:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
Proszę bardzo.

Mecz grano o 9.30 lub 10.00

14.11.2003
&#1040;&#1084;&#1091;&#1088; &#1075;. &#1061;&#1072;&#1073;&#1072;&#1088;&#1086;&#1074;&#1089;&#1082; - &#1051;&#1072;&#1076;&#1072; &#1075;. &#1058;&#1086;&#1083;&#1100;&#1103;&#1090;&#1090;&#1080;

&#1052;&#1072;&#1090;&#1095; &#1079;&#1072;&#1082;&#1086;&#1085;&#1095;&#1080;&#1083;&#1089;&#1103;
2:3

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Quote
Oryginalnie wysłał looser:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał arhazardzista:
[qb]Co to za zawirowania z meczem Amur - Lada?

Marathonbet nie ma go w ofercie profi tez w centrebecie jest 1.45 a sts 2.60!

Prosze o info jesli ktos takowe posiada.[/qb]
witam
hmmm... bardzo prawdopodobne ze w/w buki nie maja tego spotkania w ofercie - to spotkanie niedawno sie skonczylo 2:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Ok nie zauwazylem ze just jest tak pozno! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 536
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 536
Quote
Oryginalnie wysłał arhazardzista:
[qb]Co to za zawirowania z meczem Amur - Lada?

Marathonbet nie ma go w ofercie profi tez w centrebecie jest 1.45 a sts 2.60!

Prosze o info jesli ktos takowe posiada.[/qb]
Ten mecz juz sie skonczył lada wygrała 3:2

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Lofix:
[qb]Proszę bardzo...

[/qb]
krakow na fali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Ufa-Voskresensk 2 5.90
Magnitog.-Nizniek 2 3.85
To sa suche typy ja nigdy juz raczej nie zagram na faworytow w Rosji.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Himik 2-0 po 2 minutach tak trzymac.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
30 minuta i ufa juz dostaje w 4:0 w tylek

kolejny z meczy potwierdzajacy bezcelowosc typowania w tej lidze - no chyba ze na granie przeciwko faworytom, wtedy to co innego

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
Juz 5-0 a mnie to cieszy okropnie szkoda tylko ze remisem podparlem.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gdzie mogę śledzić nażywo mecze ligi rosyjskiej proszę o pomoc

Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki arhazardzisto. sorry to nie ten temat, ale znasz może inne strony z lig Czeskiej, Fińskiej, Norweskiej, Szwedzkiej, Niemieckiej. Z góry DZIĘKI.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, burbon, forty), 681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1