|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
no Cherepovec dzis mnie niezawiodl 5-1 juz jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ,Jaroslaw po raz kolejny pokazuje ze to nie jest ten zespol co rok temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
no czyli dzisiaj mamy doskonaly przyklad kto rzadzi ruskom liga - ruska mafia.Szkoda ze nie mam z nimi jakis kontaktow , mowili by mi kiedy gdzie jak zaistnieje niespodzianka a tak wtopa za wtopą podbudowauje mnie to ze razem ze mna Kazaniem przegraly legiony
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Dlatego juz przestalem grac ta lige ostatnio zaczelem grac przeciwko faworytom i narazie nie jest zle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
Boze Kazan masakra... w sumie juz w ostatnich meczach ciezko im szlo.. no ale!! Ehh... chyba zostawie lige rosyjska. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
Co to za zawirowania z meczem Amur - Lada?
Marathonbet nie ma go w ofercie profi tez w centrebecie jest 1.45 a sts 2.60!
Prosze o info jesli ktos takowe posiada.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał arhazardzista: [qb]Co to za zawirowania z meczem Amur - Lada?
Marathonbet nie ma go w ofercie profi tez w centrebecie jest 1.45 a sts 2.60!
Prosze o info jesli ktos takowe posiada.[/qb] witam hmmm... bardzo prawdopodobne ze w/w buki nie maja tego spotkania w ofercie - to spotkanie niedawno sie skonczylo 2:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 218 |
Proszę bardzo.
Mecz grano o 9.30 lub 10.00
14.11.2003 Амур г. Хабаровск - Лада г. Тольятти
Матч закончился 2:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
Oryginalnie wysłał looser: [qb] Oryginalnie wysłał arhazardzista: [qb]Co to za zawirowania z meczem Amur - Lada?
Marathonbet nie ma go w ofercie profi tez w centrebecie jest 1.45 a sts 2.60!
Prosze o info jesli ktos takowe posiada.[/qb] witam hmmm... bardzo prawdopodobne ze w/w buki nie maja tego spotkania w ofercie - to spotkanie niedawno sie skonczylo 2:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ok nie zauwazylem ze just jest tak pozno! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 536 |
Oryginalnie wysłał arhazardzista: [qb]Co to za zawirowania z meczem Amur - Lada?
Marathonbet nie ma go w ofercie profi tez w centrebecie jest 1.45 a sts 2.60!
Prosze o info jesli ktos takowe posiada.[/qb] Ten mecz juz sie skonczył lada wygrała 3:2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Lofix: [qb]Proszę bardzo...
[/qb] krakow na fali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Ufa-Voskresensk 2 5.90 Magnitog.-Nizniek 2 3.85 To sa suche typy ja nigdy juz raczej nie zagram na faworytow w Rosji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
Himik 2-0 po 2 minutach tak trzymac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
30 minuta i ufa juz dostaje w 4:0 w tylek
kolejny z meczy potwierdzajacy bezcelowosc typowania w tej lidze - no chyba ze na granie przeciwko faworytom, wtedy to co innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
Juz 5-0 a mnie to cieszy okropnie szkoda tylko ze remisem podparlem.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gdzie mogę śledzić nażywo mecze ligi rosyjskiej proszę o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 240 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki arhazardzisto. sorry to nie ten temat, ale znasz może inne strony z lig Czeskiej, Fińskiej, Norweskiej, Szwedzkiej, Niemieckiej. Z góry DZIĘKI.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka