|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał krowa22: [qb]a Cska?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] CSKA 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
16:00 Jaroslaw - Ufa => 1:1p. Remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130 |
Togliatti - S.Peter. 1 1.44 Nowosib. - Voskrese. 1 1.49
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Magnitogorsk-CSKA 1 1.90(STS)
Jak dla mnie to pewniak, najlepiej i najrowniej grajaca druzyna w lidze,moim zdaniem to kandydat na mistrza. Postawiłem na nich i mam nadzieje ze dzisiaj tez zagraja dobry hokej.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jak dla mnie Togliatti - St.Petersburg 1 to jest pewniak. Wpadke maja za soba w ostatniej kolejce, drugi raz ciala nie dadza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Wszystkie posty z gołymi typami, z pytaniami o wynik i z obelgami na poszczególne drużyny będą kasowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 457
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 457 |
Czy macie jakies informacje na temat meczu Dinamo - Chabarov 1 @ 1.27 ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb]Magnitogorsk-CSKA 1 1.90(STS)
Jak dla mnie to pewniak, najlepiej i najrowniej grajaca druzyna w lidze,moim zdaniem to kandydat na mistrza. Postawiłem na nich i mam nadzieje ze dzisiaj tez zagraja dobry hokej.[/qb] 1 tercja i 6-0 ,6 goli w 5 minut,tak gra przyszly mistrz Rosji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 8-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
goldi gratuluje ci wytypowanie tego meczu, chociaz to dopiero 1 tercja, przed chwila bylem w stesi i dorzucilem to i jak na razie sie sprawdza:) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2002
Posty: 131 |
Zapowiada sie ze Togliatti drugi mecz z rzedu przegra.Co sie z nimi dzieje?/frown
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,647 |
Oryginalnie wysłał Dejw: [qb]Zapowiada sie ze Togliatti drugi mecz z rzedu przegra.Co sie z nimi dzieje?/frown[/qb] Trzeci mecz z rzedu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb] Oryginalnie wysłał KtosKcies: [qb]A ja postawie na Ufa, Dynamo, Magnitorsk. (kursy 2,3; 2,3; 1,7).[/qb] Hu Dynamo bedzie sie meczyc z Omskiem, ktory jest teraz na fali, i ja raczej bym 1 dal albo 1X[/qb] Oryginalnie wysłał KtosKcies: [qb]E tam na fali... ostatni remis OMSKa byl chyba cudem... natomiast dynamo stracilo glupio punkty u Siebie ulegajac 2:3... i wydaje mi sie ze powinno skupic sie na meczu z OMSKiem, i pokazac kto rzadzi w Rosji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
w Rosji rządzi Magnitogorsk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
:rolleyes: A ja myślałem że Putin... Ale tak na poważnie, to moja teoria spiskowa co do tej ligi sie sprawdziła kiedys w reportarzu tv o przekrętach w NHL. Oczywiście było tam o braciach Bure, o ich powiązanich z dziwnym rosyjskim światkiem. No ale dla mnie gwoździem tego programu była informacja o tym jak Pens chciało i zainwestowało w pewien Moskiewski klub (dla dobra śledztwa nie podam nazwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) Przyleciały pingwiy z nowymi kijami, koszulkami i zielonymi diengami do prezesów i było "wsjo haraszo". W lidze zaczeło iść im coraz lepiej, hokeiści się zaczeli starać z mysla o transferach w AHL lub NHL. Idylla trwała aż do pewnego czasu kiedy to do moskiewskiego klubu zawiatał pewien człowiek, który powiedział "Następny mecz przegrywacie". Amerykanie zbulwersowani i oburzeni pogróżkami podjeli własne śledztwo kim jest ten pan. Gdy dowiedziali się kto jest prawowitym właścicielem okolicy (jak i też klubu) spakowali swoje piękne kije, koszulki i reszte uratowanych $ i odlecieli...
P.S Tego posta napisałem, nie żeby z kimś polemizować, że tak nie jest wszędzie i że na Rosji da sie zarobic. Ot miałem czas napisałem i wysłałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
niema co 4-4 ,dobrze ze dalem 1X,ale ogladajac ten mecz moge stwierdzic jedno -ah ta mafia- dziwny mecz ,nagle zmiany w grze,malo przewinien,kiedy byl wynik 3-4 ,wiedzilem jedno waleczek wisi w powietrzu i 57minuta i 4-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89 |
Oryginalnie wysłał _Goldi_: [qb]niema co 4-4 ,dobrze ze dalem 1X,ale ogladajac ten mecz moge stwierdzic jedno -ah ta mafia- dziwny mecz ,nagle zmiany w grze,malo przewinien,kiedy byl wynik 3-4 ,wiedzilem jedno waleczek wisi w powietrzu i 57minuta i 4-4[/qb] No coz, miales racje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cale szczescie ze nie zdazylem do kolektury... akurat mecze dynama i ufa byly szybciej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam jednak nadzieje ze Magnitorsk, oraz Kazan mnie nie zawioda... pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 150 |
Химик :: Металлург Мг 0:1 po 15 minutach gry ! Zreszta dla fanow mam cos ! Jesli interesuje kogos mecz magnitogorska z khimikiem to zapraszam na ten adres jest mecz online i fajnie zdjecia meczu pokazuja ! http://www.khimik.ru/onair.html Pozdowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
czyzby novokuznieck wykupil sobie pakiet u mafii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chyba tak bo jest juz 2-0 na Novokuzniecka duzo ludzi to dzisiaj stawialo :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 50 |
k**** ja na to stwialem,mam nadzieje ze odrobia straty!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|