iwo:"> iwo:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki marcys.Bo do tej pory nic nie miałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
www.tbwsport.com [tbwsport.com]
wyniki na żywo każdej ligi

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
nie ma sprawy, tbwsport do hokeja nie jest zbyt dobry pokazują gola po 15u minutach od jego strzelenia natomiast do piłki noznej jest the best.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
profesjonal znowu wystawil w promocji kolejne spotkanie ktore mozna grac solo

494 voskres-n.nowogard 1 2,03

w netowych bukach kurs oscyluje 1,6 do 1,7

a w maratonbecie ruski buk kurs uwaga 1,35

wiem ze to ruska mafijna liga ,ale poniewaz voskres zaczl ostatnio grac -1:1 z togliati na wyjezdzie i 3:2 z moskwa u siebie uderzylem solo z rana grubiej-moze wejsc ale nie musi jak to na rusi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
dziekuje firmie profesjonal za trzy dni pod rzad
bergen
vienna
voskrens

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
JAK MOZNA SIE NIE W.....Ć GDY DOZUCA SIE HIMIK-L.JAROSLAW X2 A ONI TRACA BRAMKE NA 6 SEKUND PRZED KOŃCEM MECZU. NO JAK!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Czy to prawda, ze CSKA przegralo 1:6 prosze o odp. thx

Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Potwierdzam 1-6 dostalo CSKA,niezly walek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobrze ,ze nie tykam tej ligi bo praktycznie w kazdej kolejce dzieje sie cos dziwnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . pozdro

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Panowie, witam, jestem tu nowy, a od paru dni prowadzę na forum "bet.piasta." temat "Niemcy, Rosja i nie tylko". Muszę się pochwalić, że ja dobrze wytypowałem mecz Himik (Voskresensk) - Jaroslaw. Proponowałem 1X. Od paru tygodni Himik to zupełnie inna drużyna, wymienili chyba pół składu i bardzo się wzmocnili. Zresztą ich poprzednich parę meczów na to wskazywało. Ogólnie trafiłem wczoraj 5 z 6 typów (tylko myślałem, że Togliatti nie przegra w Niznekamsku). Natomiast miałem nosa, by nie obstawiać meczy CSKA i Chabarowska, ich wyniki to szok.
Serdecznie zapraszam wszystkich specjalistów od hokeja rosyjskiego, niemieckiego i innych lig europejskich do naszego forum. Zarejestrujcie się już dziś !

Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Quote
Oryginalnie wysłał Avangard:
[qb]Panowie, witam, jestem tu nowy, a od paru dni prowadzę na forum "bet.piasta." temat "Niemcy, Rosja i nie tylko". Muszę się pochwalić, że ja dobrze wytypowałem mecz Himik (Voskresensk) - Jaroslaw. Proponowałem 1X. Od paru tygodni Himik to zupełnie inna drużyna, wymienili chyba pół składu i bardzo się wzmocnili. Zresztą ich poprzednich parę meczów na to wskazywało. Ogólnie trafiłem wczoraj 5 z 6 typów (tylko myślałem, że Togliatti nie przegra w Niznekamsku). Natomiast miałem nosa, by nie obstawiać meczy CSKA i Chabarowska, ich wyniki to szok.
Serdecznie zapraszam wszystkich specjalistów od hokeja rosyjskiego, niemieckiego i innych lig europejskich do naszego forum. Zarejestrujcie się już dziś ![/qb]
Zakaz reklam stop

Uwaga bo tam moderatorem jest A.S. Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

a wracając do ligi rosyjskiej to rok temu pamiętam taką drużyne jak Spartak Moskwa która na początku tłukła większośc była w czubie tabeli ,a po nowym roku nagle przestała grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i dziś jest w drugiej lidze

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam . Dlaczego tu tak pusto ?? jeszcze zdążycie obstawić HIMIK - 1 , KAZAŃ -1, pozdro.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
w ruskim po wynikach wszystko wraca do normy więc himik chyba się pomyliłeś na ra

Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
Czy ktoś mi odpowie na pytanie?
Dynamo Moskwa w końcu wygra jakiś mecz czy nie.

Dinamo M. Salavat Ufa 0-1 2nd Period w trakcie

Na co oni liczą w play-offach

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
kriminalnaja znowu po mysli
poniedzialkowa mysl-NIE GRAJ

zobaczylem 1,35 na omsk w maratonbecie i 2,0 w sts -mozna bylo po takim kursie w poniedzialek to zagrac pomyslalem walek
to samo dynamo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
Ciekawe czy undery w tej kolejce beda w modzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
C
member
member
C Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
tak spojrzałem wczoraj na stronce stsu czy coś dziś gra... patrze hokej rosyjski - "o w d*** bedzie hardkor" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Da się coś wygrać na tej RML (Rosyjskiej Mafijnej Lidze)? Bo z tego co tu czytam to niebardzo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No ale sprobowac trza, za 2 godz ide obstawić coś takiego (w rozpiskach):

Novokuznieck - CSKA Moskwa 1.80 4.20 3.00 [1] [*____] (HtH niekorzystny...)
Magnitogorsk - Petersburg 1.40 4.80 4.90 [1] [****_]
Ufa - Novogorod 1.40 4.80 4.90 [1] [****_]
Togliatti - Jaroslaw 2.00 4.10 2.60 [1] [***__]
Neftekhimik - Himik 1.70 4.25 3.30 [2] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [*____]
Dynamo M. - Czerepovec 1.50 4.50 4.20 [****_]

Pewnie sprezentuje stsowi 50 zeta na święta ale męski_członek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

PS: Voskresensk to Himik wg stsu?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Ja sprobuje zagrac wszystko na gospodarzy, podepre tylko Novosybirsk i puszcze to za jakies 3-5 zeta.
Przeciez tam czesto tak bywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdro

Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
Bardzo polecam dzisiaj Dynamo Moskwa, pewnie zwycieza dzisiejsze spotkanie.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Quote
PS: Voskresensk to Himik wg stsu?[/QB]
tak

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Zapomnialem odswiezyc forum i niepotrzebnie dalem poprzednia odpowiedz no ale coz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
mi sie dzisiaj widzie wlasnie to Dynamo i Manitogorsk ale badz tu madry i powiedz gdzie bedzie przewal....
a moze na swieta mafiozi sobie odpuszcza .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pamietam taka kolejke ruskiej , gdzie wygrali wszyscy gospodarzy i byla tylko jedna wygrana gosci - ale tez faworytow , zdaje sie Mettalurga z Permem , oby dzisiaj nam faworyci nie zawiedli bo jak bym cos dzisiaj wygral to jutro zrobie spontaniczny wypad po prezenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1