|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki marcys.Bo do tej pory nic nie miałem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
nie ma sprawy, tbwsport do hokeja nie jest zbyt dobry pokazują gola po 15u minutach od jego strzelenia natomiast do piłki noznej jest the best.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
profesjonal znowu wystawil w promocji kolejne spotkanie ktore mozna grac solo
494 voskres-n.nowogard 1 2,03
w netowych bukach kurs oscyluje 1,6 do 1,7
a w maratonbecie ruski buk kurs uwaga 1,35
wiem ze to ruska mafijna liga ,ale poniewaz voskres zaczl ostatnio grac -1:1 z togliati na wyjezdzie i 3:2 z moskwa u siebie uderzylem solo z rana grubiej-moze wejsc ale nie musi jak to na rusi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
dziekuje firmie profesjonal za trzy dni pod rzad bergen vienna voskrens
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
JAK MOZNA SIE NIE W.....Ć GDY DOZUCA SIE HIMIK-L.JAROSLAW X2 A ONI TRACA BRAMKE NA 6 SEKUND PRZED KOŃCEM MECZU. NO JAK!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
Czy to prawda, ze CSKA przegralo 1:6 prosze o odp. thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386 |
Potwierdzam 1-6 dostalo CSKA,niezly walek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobrze ,ze nie tykam tej ligi bo praktycznie w kazdej kolejce dzieje sie cos dziwnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Panowie, witam, jestem tu nowy, a od paru dni prowadzę na forum "bet.piasta." temat "Niemcy, Rosja i nie tylko". Muszę się pochwalić, że ja dobrze wytypowałem mecz Himik (Voskresensk) - Jaroslaw. Proponowałem 1X. Od paru tygodni Himik to zupełnie inna drużyna, wymienili chyba pół składu i bardzo się wzmocnili. Zresztą ich poprzednich parę meczów na to wskazywało. Ogólnie trafiłem wczoraj 5 z 6 typów (tylko myślałem, że Togliatti nie przegra w Niznekamsku). Natomiast miałem nosa, by nie obstawiać meczy CSKA i Chabarowska, ich wyniki to szok. Serdecznie zapraszam wszystkich specjalistów od hokeja rosyjskiego, niemieckiego i innych lig europejskich do naszego forum. Zarejestrujcie się już dziś !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Oryginalnie wysłał Avangard: [qb]Panowie, witam, jestem tu nowy, a od paru dni prowadzę na forum "bet.piasta." temat "Niemcy, Rosja i nie tylko". Muszę się pochwalić, że ja dobrze wytypowałem mecz Himik (Voskresensk) - Jaroslaw. Proponowałem 1X. Od paru tygodni Himik to zupełnie inna drużyna, wymienili chyba pół składu i bardzo się wzmocnili. Zresztą ich poprzednich parę meczów na to wskazywało. Ogólnie trafiłem wczoraj 5 z 6 typów (tylko myślałem, że Togliatti nie przegra w Niznekamsku). Natomiast miałem nosa, by nie obstawiać meczy CSKA i Chabarowska, ich wyniki to szok. Serdecznie zapraszam wszystkich specjalistów od hokeja rosyjskiego, niemieckiego i innych lig europejskich do naszego forum. Zarejestrujcie się już dziś ![/qb] Zakaz reklam Uwaga bo tam moderatorem jest A.S. Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a wracając do ligi rosyjskiej to rok temu pamiętam taką drużyne jak Spartak Moskwa która na początku tłukła większośc była w czubie tabeli ,a po nowym roku nagle przestała grać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> i dziś jest w drugiej lidze
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam . Dlaczego tu tak pusto ?? jeszcze zdążycie obstawić HIMIK - 1 , KAZAŃ -1, pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 76 |
w ruskim po wynikach wszystko wraca do normy więc himik chyba się pomyliłeś na ra
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2003
Posty: 25 |
Czy ktoś mi odpowie na pytanie? Dynamo Moskwa w końcu wygra jakiś mecz czy nie.
Dinamo M. Salavat Ufa 0-1 2nd Period w trakcie
Na co oni liczą w play-offach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
kriminalnaja znowu po mysli poniedzialkowa mysl-NIE GRAJ
zobaczylem 1,35 na omsk w maratonbecie i 2,0 w sts -mozna bylo po takim kursie w poniedzialek to zagrac pomyslalem walek to samo dynamo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 245 |
Ciekawe czy undery w tej kolejce beda w modzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 120 |
tak spojrzałem wczoraj na stronce stsu czy coś dziś gra... patrze hokej rosyjski - "o w d*** bedzie hardkor" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Da się coś wygrać na tej RML (Rosyjskiej Mafijnej Lidze)? Bo z tego co tu czytam to niebardzo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No ale sprobowac trza, za 2 godz ide obstawić coś takiego (w rozpiskach):
Novokuznieck - CSKA Moskwa 1.80 4.20 3.00 [1] [*____] (HtH niekorzystny...) Magnitogorsk - Petersburg 1.40 4.80 4.90 [1] [****_] Ufa - Novogorod 1.40 4.80 4.90 [1] [****_] Togliatti - Jaroslaw 2.00 4.10 2.60 [1] [***__] Neftekhimik - Himik 1.70 4.25 3.30 [2] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [*____] Dynamo M. - Czerepovec 1.50 4.50 4.20 [****_]
Pewnie sprezentuje stsowi 50 zeta na święta ale męski_członek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PS: Voskresensk to Himik wg stsu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962 |
Ja sprobuje zagrac wszystko na gospodarzy, podepre tylko Novosybirsk i puszcze to za jakies 3-5 zeta. Przeciez tam czesto tak bywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657 |
Bardzo polecam dzisiaj Dynamo Moskwa, pewnie zwycieza dzisiejsze spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
PS: Voskresensk to Himik wg stsu?[/QB] tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Zapomnialem odswiezyc forum i niepotrzebnie dalem poprzednia odpowiedz no ale coz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: mi sie dzisiaj widzie wlasnie to Dynamo i Manitogorsk ale badz tu madry i powiedz gdzie bedzie przewal.... a moze na swieta mafiozi sobie odpuszcza .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pamietam taka kolejke ruskiej , gdzie wygrali wszyscy gospodarzy i byla tylko jedna wygrana gosci - ale tez faworytow , zdaje sie Mettalurga z Permem , oby dzisiaj nam faworyci nie zawiedli bo jak bym cos dzisiaj wygral to jutro zrobie spontaniczny wypad po prezenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|