|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Witam.
Mnie z oferty bwin podobaja sie takie zdarzenia: Hampel - Harris 2 @ 1,85 Adams - Hampel 1 @ 1,4 Gollob - Lindback 1 @ 1,65 Howe - Jagus 2 @ 1,9
Uwazam ze Howe juz nie powtorzy super startow zawodnikow z "dzika' karta tj. Lindgrena i Bjerre, a tym samym zaplaci frycowe za start w tak doborowym towarzystwie, a Wiesiu Jagus mimo iz po kontuzji jest w stanie pokusic sie min. o te 5-8 pkt.Jarkowi w tym sezonie wybitnie nie idzie , mimo iz b. dobre wyniki notowal w Cardiff, to malo prawdopodobne by tak bylo tym razem, podobnie rzecz sie ma do Lindbacka, zanotowal jeden dobry wystep w GP i chyba na tym koniec.Oczywiscie wszystko moze pokrzyzowac pogoda , ale oby nie padalo i tor byl dla wszystkich jednakowy, a tym samym kazdy mial rowne szanse.Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ja że nie gram u ziemniaków - zbytnio nie medytowalem - najbogatrza oferta SB - a i będzie najwięcej emocji - zagrałem dwa kupony - i to wybitnie na faworytów - ale jak będzie zawody zweryfikują: tripelek ako=2.94 R.Holta v C.Harris 2 /1.50/ S.Nicholls v G.Hancock 2 /1.35/ M.Zagar v J.Hampel 2 /1.45/ - tu się zastanawiałem ale nie bardzo wiem na co w obecnej chwili stać Zagara, Jarek swoje 66/7pkt powinien uzbierać
i dwa w jednym czyli 3z5 i 4z5 na winersów poszczególnych biegów: Heat 01Heat WinnerH.Andersen 2.00 Heat 04Heat WinnerL.Adams 2.20 Heat 05Heat WinnerN.Pedersen 1.70 Heat 07Heat WinnerB.Pedersen 2.35 (obecnie jest 2.60) Heat 08Heat WinnerG.Hancock 2.10
Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem Tomka z Jonssonem - po kursie 2.80 - ale tu już licze na Waszą pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183 |
Na Szybko: Jonsson - Lindbaeck 1 @1,40 Hampel - Harris 2 @1,85 Adams - Hampel 1 @1,40 Hampelek płacze, że dziurawy tor i będzie cięzko więc spodziewam się wyniku do jakiego nas w tym sezonie przyzwyczaił. Z Lindbaeckiem to samo. Mam nadzieje, że sie nie rpzebudzi w Cardiff, a nawet jakby to i tak bedzie nizej od Jonssona  Harris bedzie miał troche ciśnienia. Wkońcu jest IM UK i bedzie chciał sie pokazac. Mam nadzieje, ze go nie zeżre stres i chociaz łyknie Hampelka w generalce  Pozdr i wysokich winsów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Oczywiscie wszystko moze pokrzyzowac pogoda , ale oby nie padalo i tor byl dla wszystkich jednakowy, a tym samym kazdy mial rowne szanse. Co ma deszcz do krytego Millenium Stadium  Co do ofert chyba nie bedę oryginalny Adams z Nichollsem 1.3, Hampel z Jagusiem 1.55 . Można probować Bjarnego z Antoniem w 4 biegu po 1.45 .Czekolada jedzie z czwórki , a z lewego łokcia ma Hancocka . Bjarne jedzie z jedynki po prawej ma Adamsa faworyta biegu .Scenariusz : Adams wygrywa start zdecydowanie lekko może poszerzyć Herbiemu ,ktory zabierze ze sobą Antonia. Dun powinien mieć wolną kredę .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote=wasp]Oczywiscie wszystko moze pokrzyzowac pogoda , ale oby nie padalo i tor byl dla wszystkich jednakowy, a tym samym kazdy mial rowne szanse. Co ma deszcz do krytego Millenium Stadium  Tak , przyznaje popelnilem gafe , jakos zasugerowalem sie ...tenisem (wimbledon), chyba jednak nie mialo to wiekszych konsekwecji i nikogo nie wprowadzilem w blad.Jesze jeden typ mi sie podoba Crump - Hancock 1 @ 1,72 bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Z graniem Tomasza jest taka lipa, że tor ponoć jest dziurawy na maxa, a to nie wróży nic dobrego. Ale nie chcę myśleć w ten sposób. Zobaczymy co będzie. Powiem tylko, że nie zdziwi mnie aż tak bardzo występ na 4 punkty. A jednocześnie liczę na wina - jak zawsze ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na 10min. przed rozpoczeciem zawodów jeszcze jeden dubel - ale tu lżej zagrany: A.Jonsson v T.Gollob 2 /2.80/ B.Pedersen v A.Lindback 1 /1.65/ ako=4.62
kibicujmy Tomkowi abyśmy mogli go oglądać jak najdłużej - a propo gdzie jest transmisja?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
kibicujmy Tomkowi abyśmy mogli go oglądać jak najdłużej - a propo gdzie jest transmisja? CANAL+ i wszystko zaczyna sie o 20:00 !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
tylko trza go mieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6 |
I niestety kompromitacja Polaków  No nie licząc Jarka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Orientujecie sie czy jakis buk wystawi dzis eliminacje do GP?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Orientujecie sie czy jakis buk wystawi dzis eliminacje do GP? jedyna szansa to Bwin i Ub trzeba czekac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Oj chyba tak  Bo trzeba by bylo dzis sie odgrywac na 1lidze:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Oj chyba tak  Bo trzeba by bylo dzis sie odgrywac na 1lidze:P szczerze mowiac nielicz dzis na oferte z meczow 1 ligi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Dlaczego przeciez zawsze byla.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Dlaczego przeciez zawsze byla..... zawsze to za duzo powiedziane  zdarzalo im sie dac jakis mecz z oferty 1 ligi ale jak byly mecze miedzy najlepszymi druzynami ale jak zaliczyli plecy na porazkach gdanska na wyjezdzie oferte ograniczyli do minimum i teraz max daja jeden mecz z kolejki a ze dzis niema wyrownanych par wiec w ofercie dzis bedzie pustka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
dzisiaj wystawia Stal - RKM @1.15 - 1.2 no a , ze RKM bez Schleina,Gafurova i Gizatulina to bedzie mozna brac Gorzowian po kazdym kursie ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
dzisiaj wystawia Stal - RKM @1.15 - 1.2 no a , ze RKM bez Schleina,Gafurova i Gizatulina to bedzie mozna brac Gorzowian po kazdym kursie ;] buk to nie instytucja charytatywana wiec nieda na 99% tego meczu w ofercie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
A Gizatulin nie jedzie na pewno?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|