|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
#17
Lyon - Auxerre-1 k.1.38 Bydgoszcz - Zielona Gora-1 k.1.60 AKO 2.21 st.6j
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
#14-X (-1j) #15-X (-1j) #16-X (-1j) #17-X (-6j)
Stawka 23j Zysk 13.7j Yield 59.56%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
#14-X (-1j) #15-X (-1j) #16-X (-1j) #17-X (-6j)
Stawka 23j Zysk 13.7j Yield 59.56% błąd Stawka 23j Zysk 4.7j Yield 20.43%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
#18
Espoo-Viikingit-1 k.1.55 Erl/A.Ram-Hew/Nad-1 k.1.80 AKO 2.79 st.9j
#19
Hewitt-Hrbaty-1 k.1.18 Mirza-Razzano-1 k.1.30 Ivanovic-Safarova-1 k.1.40 AKO 2.15 st.9j
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
#20
Davyden.-R.Stepan.-1 k.1.69 Federer-Hewitt-1 k.1.08 Ivanovic-Kirilenko-1 k.1.34 AKO 2.44 st.36j
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
#21
Bayern M.-Rostock-1 k.1.2 Wolfsb.-Bielefeld-1 k.1.87 AKO 2.24 st.32j
#22
Lech P.-Gornik Z.-1 k.1.5 Gl.Rang.-St.Mirren-1 k.1.2 Arka Gd.-P.Lowicz-1 k.1.22 AKO 2.19 st.32j
#23
Jagus-Zagar-1 k.1.61 Gollob-Lindback-1 k.1.40 AKO 2.25 st.32j
Oczywiście jest to "mój" rodzaj progresji.Jeżeli to nie wejdzie,odrobianie strat będzie rozłożone w dłuższym terminie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
#24
Arsenal - Fulham-1 k.1.30 Chelsea - Birmingham-1 k.1.20 Manchester United - Reading-1 k.1.22 AKO 1.90 st.32j
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
Zakładając nowy temat miałem nadzieję na dobry wynik i początkowo wszystko szło w dobrym kierunku.Wiele okoliczności wskazywało na to że będę mógł poświęcić więcej czasu na grę.No ale cóż ,życie weryfikuje nasze postanowienia i nie daje możliwości w pełni się rozwinąć.W tej chwili nie mam na tyle czasu ,by zagwarantować jakość typów podając je tu w temacie.Oczywiście grać nie przestaję,ale nie będę innych narażał na stratę pieniędzy,bo moja gra to nie tylko to, co tu było podane.Być może ,że podam jeszcze od czasu do czasu jakiś typ,ale to już na stronkach tematycznych. Zawieszam temat.
Pozdrawiam wszystkich zaglądających Big
|
|
|
Link skopiowany do schowka