|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
Witam!
unibet,
Södertälje SK - MoDo 1 @1.85 5/10
Gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem wyjazdowego słabeusza (1 zwycięstwo w 16 meczach). Spotyka się tu ekipa, która straciła u siebie najmniej bramek z całej Elitserien (1,75/mecz), z ekipą należącą do tracących średnio zdecydowanie najwięcej bramek na wyjazdach (prawie 4). Soedertalje ostatnio u siebie 5-0-0, MoDo (typowa drużyna własnego lodu) ostatnio na wyjeździe 0-0-6. Poza tym walka o play-off będzie za niedługo wchodziła w decydującą fazę i ekipa gospodarzy zapewne ani myśli o stracie miejsca w ósemce własnie na rzecz gości.
pozdrawiam belja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122 |
witam co myslicie o: hv 71 - lulea 1 timra - frolunda x
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Nicram: [qb]witam co myslicie o: hv 71 - lulea 1 timra - frolunda x[/qb] Ja HV chyba zagram, Lulea nie wiem czy ma nadal kłopoty kadrowe bo stawiała twardo czoła Brynas, a z remisów to wole postawić X w meczu Djurgården - Färjestad, gdzie gospodarze są 14 spotkań bez OT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb] Oryginalnie wysłał Nicram: [qb]witam co myslicie o: hv 71 - lulea 1 timra - frolunda x[/qb] Ja HV chyba zagram, Lulea nie wiem czy ma nadal kłopoty kadrowe bo stawiała twardo czoła Brynas, a z remisów to wole postawić X w meczu Djurgården - Färjestad, gdzie gospodarze są 14 spotkań bez OT.[/qb] Jednak wycofuję się z stawiania na HV. Coś jest chyba nie tak z Hassinenem Jani, Mattiasem Remstam, a po meczu Sweden All Stars - bramkarz Liv Stefan nabawił się jakiejś kontuzji pachwinowej i na dokładkę poobijany wrócił snajper Johan Davidsson. Występ tych zawodników stoi pod znakiem zapytania. Więc dopóki nie zobaczę linii a w szczególności kto stoi w bramce to tego nie zagram.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam,
Czy ktos mam moze wiecej info o Södertälje SK - MoDo niz belja?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
W Södertälje SK kontuzjowany tylko Robert Carlsson. W MODO Hockey do gry ma powrócić klucz defensywy Pierre Hedin. Zagadką pozostaje występ Kim Staala i Petera Öberga. Więc jeśli chodzi o kontuzje nie ma wskazania na żadną drużynę.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
adolf podali sklady cos wymyslil warto grac na hv moim zdaniem warto zagrac na malmo i koln dubla za wieksza kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Adolf 88 wielkie dzięki za cynk w sprawie HV. (po 1 tercji 0:3 Lulea!)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
Oryginalnie wysłał belja: [qb]Witam!
unibet,
Södertälje SK - MoDo 1 @1.85 5/10
Gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem wyjazdowego słabeusza (1 zwycięstwo w 16 meczach). Spotyka się tu ekipa, która straciła u siebie najmniej bramek z całej Elitserien (1,75/mecz), z ekipą należącą do tracących średnio zdecydowanie najwięcej bramek na wyjazdach (prawie 4). Soedertalje ostatnio u siebie 5-0-0, MoDo (typowa drużyna własnego lodu) ostatnio na wyjeździe 0-0-6. Poza tym walka o play-off będzie za niedługo wchodziła w decydującą fazę i ekipa gospodarzy zapewne ani myśli o stracie miejsca w ósemce własnie na rzecz gości.
pozdrawiam belja[/qb] 4:0 :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Adolf, dolaczam sie do podziekowan za HV, i wogole za caloksztalt dzialan anty-bukowskich
chcemy wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Poponuje 1 w meczu Farjestads - Malmoe (1,60). Malmoe beznadziejne na wyjazdach, Farjestad zdawaloby sie ze wraca do dawnej formy. Bet o niskim ryzyku. W meczu Djurgarden - Soedertalje typuje UNDER 5,5 (1,70). Bet o nisikim ryzyku. Mysle ze mozna takze skusic sie na 1 w tym meczu. MoDo - Leksands: tutaj niektorzy stawiaja 2... Jednak ja stawiam 1, Leksand ostatnio bardzo slabo gra a MoDo takie mecze u siebie wygrywa. Dla tych co moga proponuje 1X. Pozdrawiam i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 202 |
Zgadzam się w pełni z Silentem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Co do poprzedniego meczu HV 71- Lulea to sam niestety nie zagrałem. Nie miałem możliwości zajrzenia na składy, więc odpuściłem. Cieszę się że zagraliście tak że Wam weszło.
Na dziś zgodnie można grać "Wilków" z Färjestad, no i może dziś wreszcie upragnione OT w meczu Djurgården - Södertälje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Co do poprzedniego meczu HV 71- Lulea to sam niestety nie zagrałem. Nie miałem możliwości zajrzenia na składy, więc odpuściłem. Cieszę się że zagraliście tak że Wam weszło.
Na dziś zgodnie można grać "Wilków" z Färjestad, no i może dziś wreszcie upragnione OT w meczu Djurgården - Södertälje[/qb] O i to jest dokladnie to co na dzis puscilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177 |
Oryginalnie wysłał Silent: [qb]Poponuje 1 w meczu Farjestads - Malmoe (1,60). Malmoe beznadziejne na wyjazdach, Farjestad zdawaloby sie ze wraca do dawnej formy. Bet o niskim ryzyku. W meczu Djurgarden - Soedertalje typuje UNDER 5,5 (1,70). Bet o nisikim ryzyku. Mysle ze mozna takze skusic sie na 1 w tym meczu. MoDo - Leksands: tutaj niektorzy stawiaja 2... Jednak ja stawiam 1, Leksand ostatnio bardzo slabo gra a MoDo takie mecze u siebie wygrywa. Dla tych co moga proponuje 1X. Pozdrawiam i powodzenia[/qb] no jak narazie 3:0 dla djurgarden - to żeś wykrakał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Oryginalnie wysłał xono: [qb] Oryginalnie wysłał Silent: [qb]Poponuje 1 w meczu Farjestads - Malmoe (1,60). Malmoe beznadziejne na wyjazdach, Farjestad zdawaloby sie ze wraca do dawnej formy. Bet o niskim ryzyku. W meczu Djurgarden - Soedertalje typuje UNDER 5,5 (1,70). Bet o nisikim ryzyku. Mysle ze mozna takze skusic sie na 1 w tym meczu. MoDo - Leksands: tutaj niektorzy stawiaja 2... Jednak ja stawiam 1, Leksand ostatnio bardzo slabo gra a MoDo takie mecze u siebie wygrywa. Dla tych co moga proponuje 1X. Pozdrawiam i powodzenia[/qb] no jak narazie 3:0 dla djurgarden - to żeś wykrakał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] Cos mowiles Xono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Djurgarden Sodertalje 3-2 1-0 2-0 0-2 Full Time Farjestads Redhawks 5-2 3-0 1-0 1-2 Full Time A Modo dalo sobie wbic bramke w 59 minucie... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177 |
tia no wiem wszystkie znaki na ziemi tabela, forma itp wskazywały na djurgarden ale liczyłem, pewnie nie byłem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , na statystyke i remisik, jakby nie patrzeć w "najbliższej okolicy" to tej chwili djurgarden ma chyba najdłuższą serię bez remisu tak czy siak gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oryginalnie wysłał xono: [qb]tia no wiem wszystkie znaki na ziemi tabela, forma itp wskazywały na djurgarden ale liczyłem, pewnie nie byłem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , na statystyke i remisik, jakby nie patrzeć w "najbliższej okolicy" to tej chwili djurgarden ma chyba najdłuższą serię bez remisu tak czy siak gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Ja tez na to liczylem -w koncu na 5 ostatnich pojednykow byly 3 remisy - ale i tak bylo b. ciekawie na 1,5 minuty przed koncem nalozono kare na Djurgarden, wiec po wycofaniu bramkarza grali 4 na 6 - poza tym w ostatniej tercji Sodertajle mial wiecej strzalow niz lacznie w pierwszych dwoch.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
To co dziś już chyba czas na Leksand - Djurgården i ich OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tym bardziej, że Szwedzi: Tips: Leksand - Djurgarden 3-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]To co dziś już chyba czas na Leksand - Djurgården i ich OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tym bardziej, że Szwedzi: Tips: Leksand - Djurgarden 3-3 [/qb] powiem Ci tylko tyle dzisiaj będzie ot bo ja dzisiaj odpuściłem djurgarden a wiadomo jak to bywa.... pozdrowienia i wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|