Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Witam!

unibet,

Södertälje SK - MoDo 1 @1.85 5/10

Gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem wyjazdowego
słabeusza (1 zwycięstwo w 16 meczach). Spotyka się tu ekipa, która
straciła u siebie najmniej bramek z całej Elitserien (1,75/mecz), z
ekipą należącą do tracących średnio zdecydowanie najwięcej bramek na
wyjazdach (prawie 4). Soedertalje ostatnio u siebie 5-0-0, MoDo
(typowa drużyna własnego lodu) ostatnio na wyjeździe 0-0-6.
Poza tym walka o play-off będzie za niedługo wchodziła w decydującą
fazę i ekipa gospodarzy zapewne ani myśli o stracie miejsca w ósemce
własnie na rzecz gości.

pozdrawiam
belja

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
N
member
member
N Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 122
witam
co myslicie o:
hv 71 - lulea 1
timra - frolunda x

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Nicram:
[qb]witam
co myslicie o:
hv 71 - lulea 1
timra - frolunda x[/qb]
Ja HV chyba zagram, Lulea nie wiem czy ma nadal kłopoty kadrowe bo stawiała twardo czoła Brynas, a z remisów to wole postawić X w meczu Djurgården - Färjestad, gdzie gospodarze są 14 spotkań bez OT.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Nicram:
[qb]witam
co myslicie o:
hv 71 - lulea 1
timra - frolunda x[/qb]
Ja HV chyba zagram, Lulea nie wiem czy ma nadal kłopoty kadrowe bo stawiała twardo czoła Brynas, a z remisów to wole postawić X w meczu Djurgården - Färjestad, gdzie gospodarze są 14 spotkań bez OT.[/qb]
Jednak wycofuję się z stawiania na HV. Coś jest chyba nie tak z Hassinenem Jani, Mattiasem Remstam, a po meczu Sweden All Stars - bramkarz Liv Stefan nabawił się jakiejś kontuzji pachwinowej i na dokładkę poobijany wrócił snajper Johan Davidsson. Występ tych zawodników stoi pod znakiem zapytania. Więc dopóki nie zobaczę linii a w szczególności kto stoi w bramce to tego nie zagram.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,

Czy ktos mam moze wiecej info o Södertälje SK - MoDo niz belja?

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
W Södertälje SK kontuzjowany tylko Robert Carlsson. W MODO Hockey do gry ma powrócić klucz defensywy Pierre Hedin. Zagadką pozostaje występ Kim Staala i Petera Öberga. Więc jeśli chodzi o kontuzje nie ma wskazania na żadną drużynę.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
adolf podali sklady cos wymyslil warto grac na hv
moim zdaniem warto zagrac na malmo i koln dubla
za wieksza kase.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
Adolf 88 wielkie dzięki za cynk w sprawie HV.
(po 1 tercji 0:3 Lulea!)

Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
Quote
Oryginalnie wysłał belja:
[qb]Witam!

unibet,

Södertälje SK - MoDo 1 @1.85 5/10

Gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem wyjazdowego
słabeusza (1 zwycięstwo w 16 meczach). Spotyka się tu ekipa, która
straciła u siebie najmniej bramek z całej Elitserien (1,75/mecz), z
ekipą należącą do tracących średnio zdecydowanie najwięcej bramek na
wyjazdach (prawie 4). Soedertalje ostatnio u siebie 5-0-0, MoDo
(typowa drużyna własnego lodu) ostatnio na wyjeździe 0-0-6.
Poza tym walka o play-off będzie za niedługo wchodziła w decydującą
fazę i ekipa gospodarzy zapewne ani myśli o stracie miejsca w ósemce
własnie na rzecz gości.

pozdrawiam
belja[/qb]
4:0 :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Adolf, dolaczam sie do podziekowan za HV, i wogole za caloksztalt dzialan anty-bukowskich

chcemy wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Poponuje 1 w meczu Farjestads - Malmoe (1,60). Malmoe beznadziejne na wyjazdach, Farjestad zdawaloby sie ze wraca do dawnej formy. Bet o niskim ryzyku.
W meczu Djurgarden - Soedertalje typuje UNDER 5,5 (1,70). Bet o nisikim ryzyku. Mysle ze mozna takze skusic sie na 1 w tym meczu.
MoDo - Leksands: tutaj niektorzy stawiaja 2... Jednak ja stawiam 1, Leksand ostatnio bardzo slabo gra a MoDo takie mecze u siebie wygrywa. Dla tych co moga proponuje 1X. Pozdrawiam i powodzenia

Dołączył: Jan 2003
Posty: 202
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 202
Zgadzam się w pełni z Silentem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Co do poprzedniego meczu HV 71- Lulea to sam niestety nie zagrałem. Nie miałem możliwości zajrzenia na składy, więc odpuściłem. Cieszę się że zagraliście tak że Wam weszło.

Na dziś zgodnie można grać "Wilków" z Färjestad, no i może dziś wreszcie upragnione OT w meczu Djurgården - Södertälje

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Co do poprzedniego meczu HV 71- Lulea to sam niestety nie zagrałem. Nie miałem możliwości zajrzenia na składy, więc odpuściłem. Cieszę się że zagraliście tak że Wam weszło.

Na dziś zgodnie można grać "Wilków" z Färjestad, no i może dziś wreszcie upragnione OT w meczu Djurgården - Södertälje[/qb]
O i to jest dokladnie to co na dzis puscilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
X
member
member
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Poponuje 1 w meczu Farjestads - Malmoe (1,60). Malmoe beznadziejne na wyjazdach, Farjestad zdawaloby sie ze wraca do dawnej formy. Bet o niskim ryzyku.
W meczu Djurgarden - Soedertalje typuje UNDER 5,5 (1,70). Bet o nisikim ryzyku. Mysle ze mozna takze skusic sie na 1 w tym meczu.
MoDo - Leksands: tutaj niektorzy stawiaja 2... Jednak ja stawiam 1, Leksand ostatnio bardzo slabo gra a MoDo takie mecze u siebie wygrywa. Dla tych co moga proponuje 1X. Pozdrawiam i powodzenia[/qb]
no jak narazie 3:0 dla djurgarden - to żeś wykrakał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Oryginalnie wysłał xono:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Poponuje 1 w meczu Farjestads - Malmoe (1,60). Malmoe beznadziejne na wyjazdach, Farjestad zdawaloby sie ze wraca do dawnej formy. Bet o niskim ryzyku.
W meczu Djurgarden - Soedertalje typuje UNDER 5,5 (1,70). Bet o nisikim ryzyku. Mysle ze mozna takze skusic sie na 1 w tym meczu.
MoDo - Leksands: tutaj niektorzy stawiaja 2... Jednak ja stawiam 1, Leksand ostatnio bardzo slabo gra a MoDo takie mecze u siebie wygrywa. Dla tych co moga proponuje 1X. Pozdrawiam i powodzenia[/qb]
no jak narazie 3:0 dla djurgarden - to żeś wykrakał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
Cos mowiles Xono <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Djurgarden Sodertalje 3-2 1-0 2-0 0-2 Full Time
Farjestads Redhawks 5-2 3-0 1-0 1-2 Full Time
A Modo dalo sobie wbic bramke w 59 minucie...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
X
member
member
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
tia no wiem wszystkie znaki na ziemi tabela, forma itp wskazywały na djurgarden ale liczyłem, pewnie nie byłem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , na statystyke i remisik, jakby nie patrzeć w "najbliższej okolicy" to tej chwili djurgarden ma chyba najdłuższą serię bez remisu
tak czy siak gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Quote
Oryginalnie wysłał xono:
[qb]tia no wiem wszystkie znaki na ziemi tabela, forma itp wskazywały na djurgarden ale liczyłem, pewnie nie byłem sam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , na statystyke i remisik, jakby nie patrzeć w "najbliższej okolicy" to tej chwili djurgarden ma chyba najdłuższą serię bez remisu
tak czy siak gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Ja tez na to liczylem -w koncu na 5 ostatnich pojednykow byly 3 remisy - ale i tak bylo b. ciekawie na 1,5 minuty przed koncem nalozono kare na Djurgarden, wiec po wycofaniu bramkarza grali 4 na 6 - poza tym w ostatniej tercji Sodertajle mial wiecej strzalow niz lacznie w pierwszych dwoch.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
To co dziś już chyba czas na Leksand - Djurgården i ich OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tym bardziej, że Szwedzi: Tips: Leksand - Djurgarden 3-3

Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
X
member
member
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]To co dziś już chyba czas na Leksand - Djurgården i ich OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tym bardziej, że Szwedzi: Tips: Leksand - Djurgarden 3-3 [/qb]
powiem Ci tylko tyle dzisiaj będzie ot bo ja dzisiaj odpuściłem djurgarden a wiadomo jak to bywa....
pozdrowienia i wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,166
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1