|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177 |
no i klops z 3 ekip lulea frolunda i.....fajerki niestety Ci ostatni pozbawili mnie radości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Oryginalnie wysłał Ahonen: [qb]Froelunda i Lulea wygladaja smakowicie. Zobaczymy jak zostaną strawione[/qb] Schrupane zostało jak najlepsze krakersy ale było gorąco z Lulea LuleFrolunda Brynas 6-1 3-0 2-0 1-1 Full Time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Lulea Redhawks 5-4 1-2 2-0 2-2 Full Time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Oj bylo goraco bylo przy stanie 4-4, ale ladnie weszlo:), tylkorzeby mi nhl wlazl tak samo jak te dwa mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Oryginalnie wysłał Silent: [qb]19:00 Lulea - Malmoe typ:1 1,90 :4gw: 19:00 HV 71 - Farjestads typ:2(X2) :3gw: + Over 5,5 1,70 19:00 Leksands - Soedertalje typ:1 1,85 :2gw:
Pozostale spotkania typuje tak: 19:00 Frolunda - Brynaes 1 19:00 Linkoepings - MoDo X2 19:00 Timra - Djurgarden wyrownany mecz powinien byc...X2 Pozrawiam![/qb] Frolunda Brynas 6-1 3-0 2-0 1-1 Full Time Linkopings MoDo 1-4 1-2 0-2 0-0 Full Time Timra Djurgarden 4-7 0-1 2-4 2-2 Full Time HV 71 Farjestads 4-3 3-1 1-2 0-0 Full Time Leksands Sodertalje 1-3 1-1 0-2 0-0 Full Time Lulea Redhawks 5-4 1-2 2-0 2-2 Full Time Na 7 typow 5 trafionych.Chyba nie jest tak zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
W Farjestadt zabraknie Peter Nordstroma, Marcel Jenni i snajpera Pelle Prestberga. Jednak ma dziś zadebiutować nowy nabytek w barwach "Wilków" Hannes Hyvonen, ściagnięty z NHL gracz Columbus Blue Jackets. Agresywnie grający snajper. Dla mnie ten mecz jest nie do ruszenia.
Godna uwagi jest Timra, Leksand wystąpi bez 2 kluczowych defensmenów Christer Olssona i Görana Hermanssona.
Brynas dzis wystąpi w kompletnym składzie maja 4 pełne linie w MODO ma zabraknąć centra Miroslava Hlinka.
No i na koniec mój rodzynek Luleå vs Djurgården jeśli dziś nie będzie X to już nie wiem kiedy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Linkopings Sodertalje under 5.5 kurs w granicach 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246 |
Siema !
Co sie dzieje z Timra? Wiem ze Leksands jest niebezpieczny ale przewaznie u siebie.Choc ostatnia porazka z Soedertajle moze temu zaprzeczac.
Linkoeping tradycyjnie kompletna bezanadzieja.] Aha i jeszcze niezle kino
BRYNAES - MODO 1:5 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> !!
Nigdy bym sie tego nie spodziewal.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Oryginalnie wysłał Ahonen: [qb]Linkopings Sodertalje under 5.5 kurs w granicach 1.7[/qb] Linkopings Sodertalje 0-4 0-2 0-1 0-1 Full Time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177 |
Wysłał Adolf 88: "No i na koniec mój rodzynek Luleå vs Djurgården jeśli dziś nie będzie X to już nie wiem kiedy..."
No cholera patrz skubańcy znowu nic a ile oni myślą że my będziemy czekać grrrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Oryginalnie wysłał xono: [qb]Wysłał Adolf 88: "No i na koniec mój rodzynek Luleå vs Djurgården jeśli dziś nie będzie X to już nie wiem kiedy..."
No cholera patrz skubańcy znowu nic a ile oni myślą że my będziemy czekać grrrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Taa Djurg dalej swoje ale dzis przynamniej Malmö_IF zakonczylo podobna serie 15 meczy bez X i troche kasy wpadlo bedzie za co bawic sie dalej z Djurgiem a bylo dzis juz 5-0 ale ladnie sie skonczylo 5-5 Tak dla przypomnienia aktualni liderzy Djurgården 22 mecze bez X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Södertälje 14 bez X MoDo 12 bez X Do konca sezonu zostalo 9 kolejek i ciekawe czy Djurgården sie wyrobi w tym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177 |
no mam nadzieję że tak na szczęście sterowałem stawkami asekurancko i mam ich pod kontrolą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale MOGLIBY już zremisować bo już mnie trochę męczy czuwanie nad jedną ekipą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Ciekawe Handicapy ma Wetten.de ten co ostatnio daje 10E w promocji Ze Szwedow na dzis takie cos puscilem
Djurgarden - Brynäs Handicap 0:3 30.01. 19:00 2.15 4.50 1.90
I tak wiekszosc z nas pewnie ma postawiony remis Djurga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57 |
Sory za pytanie troche odbiegajace od tematu .. Nie wie ktos czy mozna europejskie ligi hokejowe stawiac na solo w Profesjonalu ??
Dzieki za odpowiedz.
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
jo Tak mozna ,ale nie wszystkie ligi napewno mozna stawiac solo ligi: Czechy , Finlandia ,Szwecja,Szwajcaria,Niemcy - reszta lig ma limity naprzyklad mniejsze sumy lub 3ako
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
[ Linked Image] PatricuS... Profesjonal 30 stycznia 2003r. ___________________________________________________________________ 511. Djurgarden-Brynas [email] [email protected][/email] /typ:(4-2) 512. Farjestad-Lulea [email] [email protected][/email] /typ:(3-2p) 513. Sodertal.-Frolunda [email] [email protected][/email] /typ:(4-5) 514. Leksand-Linkoping [email] [email protected][/email] /typ:(5-3) 515. HV 71-Timra [email] [email protected][/email] / typ:(3-4p) 516. Malmo-MoDo [email] [email protected][/email] / typ:(3-0) ___________________________________________________________________ ...pozdr.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jak podajecie typy to będe wdzięczny jeśli również będziecie pisać jaka jest wasza skuteczność. Tzn ile trafionych, ile pomyłek i jaki bilans. Pomoże to reszcie ludzi ocenić wiarygodność waszych typów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712 |
Dzis nastepny zespol zakoncyl serie bez X Södertälje 14 bez X i dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Sodertalje Frolunda 1-1 0-0 0-1 1-0 AET 2-1
Zostalo 2 Artystow Djurgården 23 mecze bez X MoDo 13 bez X
i juz w sobote jak dla mnie mecz " na szczycie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Feb 1, 2003 MoDo - Djurgården hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Tez na to licze Bron - zasadzilem sie dzis na Sodertajle i Modo i poszlo polowicznie ale Djurgarden mnie irytuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
:rolleyes: Irytacja to mało i delikatnie powiedziane. No ale trzeba ten "szczytowy" meczyk grać :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Coś nam dzisiejszy mecz nie leży sędziemu i nieco nam go ustawia: First Period: 17.18 2 min DIF 21. TRATTNIG, Matthias SLASH 17.34 2 min DIF 20. EKLUND, Christian HOOK 18.26 1 - 0 PP2 MODO 9. WERNBLOM, Magnus (7. DAMGAARD, Jesper) Second Period: 24.58 10 min MODO 14. HÖGARDH, Peter ABUSE 27.36 5 min DIF 29. MAGNUSSON, Mikael ROUGH 27.36 5 min MODO 30. HLINKA, Miroslav ROUGH 27.36 20 min DIF 29. MAGNUSSON, Mikael GA-MI 28.29 2 min DIF 39. BJURLING, Björn DELAY 30.23 2 - 0 PP1 MODO 9. WERNBLOM, Magnus (23. HEDLUND, Magnus)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|