Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
X
member
member
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
no i klops z 3 ekip lulea frolunda i.....fajerki niestety Ci ostatni pozbawili mnie radości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]Froelunda i Lulea wygladaja smakowicie.
Zobaczymy jak zostaną strawione[/qb]
Schrupane zostało jak najlepsze krakersy ale było gorąco z Lulea

LuleFrolunda Brynas 6-1 3-0 2-0 1-1 Full Time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Lulea Redhawks 5-4 1-2 2-0 2-2 Full Time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Oj bylo goraco bylo przy stanie 4-4, ale ladnie weszlo:), tylkorzeby mi nhl wlazl tak samo jak te dwa mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]19:00 Lulea - Malmoe typ:1 1,90 :4gw:
19:00 HV 71 - Farjestads typ:2(X2) :3gw: + Over 5,5 1,70
19:00 Leksands - Soedertalje typ:1 1,85 :2gw:

Pozostale spotkania typuje tak:
19:00 Frolunda - Brynaes 1
19:00 Linkoepings - MoDo X2
19:00 Timra - Djurgarden wyrownany mecz powinien byc...X2
Pozrawiam![/qb]
Frolunda Brynas 6-1 3-0 2-0 1-1 Full Time
Linkopings MoDo 1-4 1-2 0-2 0-0 Full Time
Timra Djurgarden 4-7 0-1 2-4 2-2 Full Time
HV 71 Farjestads 4-3 3-1 1-2 0-0 Full Time
Leksands Sodertalje 1-3 1-1 0-2 0-0 Full Time
Lulea Redhawks 5-4 1-2 2-0 2-2 Full Time

Na 7 typow 5 trafionych.Chyba nie jest tak zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
W Farjestadt zabraknie Peter Nordstroma, Marcel Jenni i snajpera Pelle Prestberga. Jednak ma dziś zadebiutować nowy nabytek w barwach "Wilków" Hannes Hyvonen, ściagnięty z NHL gracz Columbus Blue Jackets. Agresywnie grający snajper. Dla mnie ten mecz jest nie do ruszenia.

Godna uwagi jest Timra, Leksand wystąpi bez 2 kluczowych defensmenów Christer Olssona i Görana Hermanssona.

Brynas dzis wystąpi w kompletnym składzie maja 4 pełne linie w MODO ma zabraknąć centra Miroslava Hlinka.

No i na koniec mój rodzynek Luleå vs Djurgården jeśli dziś nie będzie X to już nie wiem kiedy...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Linkopings Sodertalje under 5.5 kurs w granicach 1.7

Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 246
Siema !

Co sie dzieje z Timra?
Wiem ze Leksands jest niebezpieczny ale przewaznie u siebie.Choc ostatnia porazka z Soedertajle moze temu zaprzeczac.

Linkoeping tradycyjnie kompletna bezanadzieja.]
Aha i jeszcze niezle kino

BRYNAES - MODO 1:5 :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> !!

Nigdy bym sie tego nie spodziewal.....

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał Ahonen:
[qb]Linkopings Sodertalje under 5.5 kurs w granicach 1.7[/qb]
Linkopings Sodertalje 0-4 0-2 0-1 0-1 Full Time <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
X
member
member
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
Wysłał Adolf 88:
"No i na koniec mój rodzynek Luleå vs Djurgården jeśli dziś nie będzie X to już nie wiem kiedy..."

No cholera patrz skubańcy znowu nic a ile oni myślą że my będziemy czekać grrrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
Oryginalnie wysłał xono:
[qb]Wysłał Adolf 88:
"No i na koniec mój rodzynek Luleå vs Djurgården jeśli dziś nie będzie X to już nie wiem kiedy..."

No cholera patrz skubańcy znowu nic a ile oni myślą że my będziemy czekać grrrrr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Taa Djurg dalej swoje ale dzis przynamniej Malmö_IF zakonczylo podobna serie 15 meczy bez X i troche kasy wpadlo bedzie za co bawic sie dalej z Djurgiem a bylo dzis juz 5-0 ale ladnie sie skonczylo 5-5

Tak dla przypomnienia aktualni liderzy
Djurgården 22 mecze bez X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Södertälje 14 bez X
MoDo 12 bez X

Do konca sezonu zostalo 9 kolejek i ciekawe czy Djurgården sie wyrobi w tym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
X
member
member
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 177
no mam nadzieję że tak na szczęście sterowałem stawkami asekurancko i mam ich pod kontrolą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale MOGLIBY już zremisować bo już mnie trochę męczy czuwanie nad jedną ekipą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Ciekawe Handicapy ma Wetten.de ten co ostatnio daje 10E w promocji
Ze Szwedow na dzis takie cos puscilem

Djurgarden - Brynäs Handicap 0:3 30.01. 19:00 2.15 4.50 1.90

I tak wiekszosc z nas pewnie ma postawiony remis Djurga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
Sory za pytanie troche odbiegajace od tematu ..
Nie wie ktos czy mozna europejskie ligi hokejowe stawiac na solo w Profesjonalu ??

Dzieki za odpowiedz.

Pozdr.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
jo
Tak mozna ,ale nie wszystkie ligi napewno mozna stawiac solo ligi: Czechy , Finlandia ,Szwecja,Szwajcaria,Niemcy - reszta lig ma limity naprzyklad mniejsze sumy lub 3ako

pozdro

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
[Linked Image] PatricuS...

Profesjonal 30 stycznia 2003r.
___________________________________________________________________
511. Djurgarden-Brynas [email][email protected][/email] /typ:(4-2)
512. Farjestad-Lulea [email][email protected][/email] /typ:(3-2p)
513. Sodertal.-Frolunda [email][email protected][/email] /typ:(4-5)
514. Leksand-Linkoping [email][email protected][/email] /typ:(5-3)
515. HV 71-Timra [email][email protected][/email] / typ:(3-4p)
516. Malmo-MoDo [email][email protected][/email] / typ:(3-0)
___________________________________________________________________

...pozdr.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jak podajecie typy to będe wdzięczny jeśli również będziecie pisać jaka jest wasza skuteczność. Tzn ile trafionych, ile pomyłek i jaki bilans. Pomoże to reszcie ludzi ocenić wiarygodność waszych typów.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Dzis nastepny zespol zakoncyl serie bez X
Södertälje 14 bez X i dzis
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Sodertalje Frolunda 1-1 0-0 0-1 1-0 AET 2-1

Zostalo 2 Artystow
Djurgården 23 mecze bez X
MoDo 13 bez X

i juz w sobote jak dla mnie mecz " na szczycie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Feb 1, 2003 MoDo - Djurgården
hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Tez na to licze Bron - zasadzilem sie dzis na Sodertajle i Modo i poszlo polowicznie ale Djurgarden mnie irytuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
:rolleyes: Irytacja to mało i delikatnie powiedziane. No ale trzeba ten "szczytowy" meczyk grać :zobacz:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Coś nam dzisiejszy mecz nie leży sędziemu i nieco nam go ustawia:
First Period:
17.18 2 min DIF 21. TRATTNIG, Matthias SLASH
17.34 2 min DIF 20. EKLUND, Christian HOOK
18.26 1 - 0 PP2 MODO 9. WERNBLOM, Magnus
(7. DAMGAARD, Jesper)
Second Period:
24.58 10 min MODO 14. HÖGARDH, Peter ABUSE
27.36 5 min DIF 29. MAGNUSSON, Mikael ROUGH
27.36 5 min MODO 30. HLINKA, Miroslav ROUGH
27.36 20 min DIF 29. MAGNUSSON, Mikael GA-MI
28.29 2 min DIF 39. BJURLING, Björn DELAY
30.23 2 - 0 PP1 MODO 9. WERNBLOM, Magnus
(23. HEDLUND, Magnus)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1